İletişim
---------------------------------------------
DMCA.com Protection Status
Tuşba Temizlik Şirketi İstanbul Beylikdüzü merkezde olup İstanbul’un Avrupa yakası tüm semtlerine hizmet vermektedir.Beylikdüzü temizlik şirketleri arasında en çok müşteri pörtföyüne sahip olup yaklaşık 10 yıldır müşterilerine kaliteli bir hizmet politikası ile her geçen gün pörtföyüne yeni müşteriler katarak hizmet kalitesini daima en üst seviyede gerçekleştirmektedir. Tuşba Temizlik firması tecrübeli personeli ile ev temizliği, ofis büro ve iş yeri temizliği,fabrika temizliği,okul temizliği, otel temizliği, gemi ve yat temizliği,villa temizliği, alışveriş merkezleri temizliği, inşaat sonrası temizlik, hastane temizliği, banka temizliği vb. gibi alanlarda temizlik hizmetleri sunmaktayız.
Fuar Ve Stand Temizliği
Fuar açılışından önceki ilk gece standın genel temizlik hizmetleri a,dan z,ye temizlenmesi ve sabah fuar açılış satinde hazır olması gerekmektedir. Özellikle gece biten standlar  aşırı toza maruz kalması nedeni ile sabah ... Devamı»
Fabrika Temizliği
Tuşba Temizlik Fabrika temizliği faaliyet sektörlerine  göre değişiklik göstermektedir.Gıda ürünleri ve üretimi yapılan fabrikalar ve imalathanelerde endüstriyel kimyasal kullanılamadığı gibi temizlik tü ... Devamı»
Temizlik Nedir
Temizlik nedir sorusunun tanımı en iyi şu şekilde yapılır; Sağlığa zarar veren, her ortamlardan korunmak  için yapın, uygulamaların ve alınan temizlik önlemlerinin tümü hijyen olarak tanımlanmaktadır. Gözle g&ou ... Devamı»
Gemi Ve Yat Temizliği
Tuşba temizlik Gemilerinizde uzun zaman kullanılmayan mutfak eşyalarınız tek tek çıkartılarak bulaşık yıkama deterjanıyla temizlenmesi ve bol suyla durulanması gerekir. Geminizin mutfağında bulunan bütün rafların, ç ... Devamı»
Haberler
Başakşehir Dış Cephe Temizlik

Resim Galerisi
      

Web Tasarım - SBB Reklam © 2010