İletişim
---------------------------------------------
DMCA.com Protection Status
Tuşba Temizlik Şirketi İstanbul Beylikdüzü merkezde olup İstanbul’un Avrupa yakası tüm semtlerine hizmet vermektedir.Beylikdüzü temizlik şirketleri arasında en çok müşteri pörtföyüne sahip olup yaklaşık 10 yıldır müşterilerine kaliteli bir hizmet politikası ile her geçen gün pörtföyüne yeni müşteriler katarak hizmet kalitesini daima en üst seviyede gerçekleştirmektedir. Tuşba Temizlik firması tecrübeli personeli ile ev temizliği, ofis büro ve iş yeri temizliği,fabrika temizliği,okul temizliği, otel temizliği, gemi ve yat temizliği,villa temizliği, alışveriş merkezleri temizliği, inşaat sonrası temizlik, hastane temizliği, banka temizliği vb. gibi alanlarda temizlik hizmetleri sunmaktayız.
İnşaat Sonrası Temizlik
Tuşba Temizlik İnşaat sonrası temizlik en zor ve en önemli temizliklerden bir tanesidir. Evlerinizde veya işyerlerinizde tadilat veya çalışma  yaptırdınızda veya yeni bir ev aldınızda, her yer moloz kalıntıları, harçlar, faya ... Devamı»
Tadilat Sonrası Temizlik
Tuşba Temizlik Tadilat sonrası temizlik hizmetleri sunan şirketimiz, yılların vermiş olduğunu tecrübe ve deneyime sahip temizlik personellerine sahiptir. Tuşba Temizlik Şirketi olarak, tadilat sonrası temizlik hizmetlerinde tecrübe v ... Devamı»
Dış Cephe Cam Temizliği
Tuşba Temizlik Günümüzde ekonominin ve teknolojinin çok fazla gelişmesi ile birlikte şehirlerimizin bir çoğunda orta katlı binalar yerine yüksek katlı binalar , gökdelenler yapılıyor. Bunların temel amacı sık ... Devamı»
Halı Ve Koltuk Yıkama
Tuşba Temizlik Halılarınız olabilecek en hijyenik şekilde son teknoloji ürünleri, halı yıkama makineleri ve yardımcı ekipmanları kullanılarak profesyonel ekibimiz tarafından yıkanmaktadır. Halılarınız halı kurutma odası ile yaz yada kış ... Devamı»
Haberler
Başakşehir Dış Cephe Temizlik

Resim Galerisi
      

Web Tasarım - SBB Reklam © 2010