İletişim
---------------------------------------------
DMCA.com Protection Status
Tuşba Temizlik Şirketi İstanbul Beylikdüzü merkezde olup İstanbul’un Avrupa yakası tüm semtlerine hizmet vermektedir.Beylikdüzü temizlik şirketleri arasında en çok müşteri pörtföyüne sahip olup yaklaşık 10 yıldır müşterilerine kaliteli bir hizmet politikası ile her geçen gün pörtföyüne yeni müşteriler katarak hizmet kalitesini daima en üst seviyede gerçekleştirmektedir. Tuşba Temizlik firması tecrübeli personeli ile ev temizliği, ofis büro ve iş yeri temizliği,fabrika temizliği,okul temizliği, otel temizliği, gemi ve yat temizliği,villa temizliği, alışveriş merkezleri temizliği, inşaat sonrası temizlik, hastane temizliği, banka temizliği vb. gibi alanlarda temizlik hizmetleri sunmaktayız.
Ev Ve Ofis Temizliği
Tuşba Temizlik Ev ve Ofis temizliği işlerinizde endişelenmeye hiç gerek yok! Tuşba Temizliğe ulaşarak  günlük Ev ve Ofis temizliği işleriniz için tecrübeli ve profesyonel ekibimizden en iyi şekilde hizmet alabil ... Devamı»
İnşaat Sonrası Temizlik
Tuşba Temizlik İnşaat sonrası temizlik en zor ve en önemli temizliklerden bir tanesidir. Evlerinizde veya işyerlerinizde tadilat veya çalışma  yaptırdınızda veya yeni bir ev aldınızda, her yer moloz kalıntıları, harçlar, faya ... Devamı»
Cami Temizliği
Tuşba Temizlik Cami temizliği yapıyoruz: çünkü camileri temizliğini yapmak insanların daha sağlıklı ve temiz bir ortamda ibadet edebilmelerini sağlaya bilmek için bu alanda işimizi ve sizlerin Allaha olan yakınlığınızdan ... Devamı»
Alışveriş Merkezi Temizliği
En çok yoğun olarak kullanılan yerler olan alışveriş merkerkezleri kullanım itibariyle en çok kirlenen yerler arasındadır. Dolayısıyla kalabalık bir mekanda temizlik yapmak bir o kadar zordur. Tuşba temizlik müşteri memnuniyetin ... Devamı»
Haberler
Başakşehir Dış Cephe Temizlik

Resim Galerisi
      

Web Tasarım - SBB Reklam © 2010