Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Etiket: Ataköy temizlik

Dış Cephe Cam Temizleme

Ataköy Dış Cephe Temizliği

Ataköy Dış Cephe Temizliği Siz değerli Ataköy sakinleri dış cephe temizliği işleriniz için artık güvenebileceğiniz size bir telefon ya da bir mail kadar yakın bir firma artık var.

Binanızın dış cephesinin temiz olması temiz çevre temiz insan mutlu sağlıklı bireyler olması için önemli faktörlerden birisidir.Ataköy Dış Cephe Temizliği Dış cephenin temiz olması sadece o binada oturanların sağlığını ilgilendirmemekte o semtte o sokakta o mahallede oturan insanları da olumlu yönde etkilemektedir.

Ataköy Temizlik Şirketi

Firmamıza Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Ataköy Dış Cephe Temizliği Web sayfamızda bulunan telefon numaramıza yada mail adresimize ulaştığınızda size Ataköy dış cephe temizleme olarak en kısa zamanda dönüş yaparız. Keşif talebiniz olması durumunda temizletmek istediğiniz binanızı öncelikle yerinde görür bina temizliği için gerekli olan asansör vinç iskele gibi ekipmanları planlar temizlik için gerekli kimyasalları seçer ve size bunları fiyatlandırarak teklif sunarız.Teklifimizin kabul edilmesi durumunda sizinle irtibata geçer, sizin uygun bulduğunuz gün ve saatte binanıza gelerek gerekli dış cephe temizliğini en uygun şekilde yaparız.

Dış Cephe Temizliğinde Dikkat Edilecek Yerler

Ataköy dış cephe temizliği olarak dış cephe temizlemede dikkat ettiğimiz hususlar nelerdir sorusuna cevabınız nedir diyecek olursanız;

Öncelikle çalışanlarımızın iş güvenliğini en önemli husus olarak değerlendirmekteyiz. Çalışanlarımız bizim için ailemizin bir ferdi durumundadır. Bu nedenle çalışanlarımıza yani aile fertlerimize bir zarar gelmesini istemeyiz. Konuya müşterilerimiz açısından baktığımızda ise dünyanın en iyi dış cephe temizliği de olsa hiç bir müşterimizin yaptırmış olduğu dış cephe temizliği esnasında başka bir insana zarar gelmesini istemeyeceğini çok iyi bilmekteyiz.Ataköy 9. kısım avm dış cephe cam temizliğini firmamız yapmaktadır.

Dış Cephe Temizliği

İş güvenliği açısından çalışanlarımıza baret takma kemer kullanma halat kullanma gibi hususlar zorunlu tutulmaktadır. İş güvenliği ile ilgili gerekli eğitim verilmektedir.

Temizlik Malzemelerimiz

Ataköy dış cephe temizleme olarak dış cephe temizleme de dikkat ettiğimiz diğer bir hususta dış cephe temizlik kimyasallarının boyaya zarar vermemesidir. Dış cephe temizlik kimyasallarını özenle seçmekte gerektiğinde numune alarak bazı noktalarda deneyerek yapının boyasına zarar verip vermeyeceği test edilmektedir. Ataköy dış cephe temizleme olarak yapmış olduğumuz temizlik işlerinde boyanıza zarar verilmeyeceğini Garanti ederiz.

Ataköy dış cephe temizliği olarak dış cephe temizlikte dikkat ettiğimiz hususlardan bir diğeri de camların çizilmemesi ve temizlik kimyasallarının izinin kalmamasıdır. Bu hususta kullanılan temizlik malzemeleri önemli olduğu kadar personelin titizliği ve dikkatli de çok önemli bir husustur. Çalışanlarımıza dış cephe temizliğinde iz bırakılmaması için gerekli eğitimler sık sık verilmektedir.

İletişim

Ataköy dış cephe temizliği olarak personelimize gerekli eğitimler sürekli verilmektedir. Eğitimler neticesi artan kalitemiz size daha iyi hizmet sunmamıza sağlamakta olup müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmaktadır.

Ataköy’de yaşıyorsanız dış cephe temizleme işini kime yaptıracağım diye düşünmeyin. Size bir telefon kadar yakın olan numaramızı arayın, gelelim, binanizi yerinde inceleyelim, tanışalım, teklifimizi sunalım, kalitemizi ve referanslarımızı gösterelim ve onaylarsınız en iyi şekilde dış cephe temizliğinizi yapalım.Tuşba temizlik hizmetleri cam temizliği konusunda kurumsal hizmet vermektedir.

Ataköy Temizlik Şirketi

Ataköy temizlik şirketi kurulduğu yıldan bugüne dek birtakım prensipler belirleyerek temizlik sektöründe yer almıştır. Belirlediğimiz bu prensiplere sıkı sıkıya bağlı kaldığımızdan dolayıdır ki Ataköy ilçesinde kısa bir süre içerisinde müşteri memnuniyetini hızlı bir şekilde kazanan firmalar arasında yerimizi aldık. Bünyemizde çalışan profesyonel çalışanlarımız ile birlikte işimizi hakkıyla yaptık ve insanlar da bize güvenerek firmamızı tercih ettiler. Bu sayede hızlı bir gelişme performansı gösterdik ve insanlar da yaptığımız temizlikten son derece memnun kaldılar. Çalışanlarımızla birlikte temizlik sektöründe uzun yıllar olabilmek adına kendimizi sürekli güncelliyoruz. Eğer kendimizi bir takım eğitimlerden geçiremez isek sıradan bir temizlik şirketi olacağımızı biliyoruz. Bundan dolayı birtakım temizlik eğitimlerine katılıyoruz.

Ataköy Dış Cephe Temizliği

Temizlik Esnasında Kullandığımız Ürünler

Ataköy temizlik şirketi profesyonel çalışanlarını bünyesinde barındırmakta ve yaptığı her işte adından sıkça söz ettirmektedir. Bu sayede insanlar tarafından tercih edilebilir bir firma haline geldik. Temizlik esnasında çalışanlarımızın gayreti kadar kullanılan ürünler de son derece önemlidir. Eğer personeliniz çok iyi fakat deterjanınız kaliteli değilse temizliğiniz müşteri tarafından beğenilmeyecektir. Bu durumla karşılaşmamak adına piyasada yer alan son derece kaliteli deterjanlar kullanıyoruz. Bezlerimiz mikrofiber özellikte olmakta ve pis alanlarda temizlik esnasında mikropları asla etrafa saçmamaktadır. Çalışan personellerimiz de insan sağlığına önem verdiği için titiz davranışlar sergilemektedir. Temizlik esnasında kullandığımız suları kirlendikçe değil temizlik alanı bittikçe değiştiriyoruz. Bu sayede temizlik işlerimiz de daha kaliteli bir seviyeye ulaşıyor. Çünkü bizler biliyoruz ki kirli bir suyla asla düzgün bir temizlik yapılamaz. Bu konudaki hassas davranışımız müşterilerimiz tarafından oldukça memnuniyet ile karşılanmaktadır.

Temizlik Yaparken Kullanılan Güvenlik Önlemleri

Ataköy temizlik şirketi personelleri temizlik esnasında hem müşterilerini düşünüyor hem de kendi sağlığı için birtakım güvenlik önlemleri alıyor. Bu güvenlik önlemleri arasında maske kullanımı kask ve baret takma gibi maddeler yer almaktadır. Temizlik esnasında maske kullanımı havaya uçuşan tozlardan personelimizi korumakta ve sağlıklarını kaybetmelerine engel olmaktadır. Dikkat ettiğimiz bir diğer nokta ise kullandığımız deterjanların müşterilerimizin sağlığına zarar vermemesi konusudur. Kalitesiz endüstriyel deterjanlar özellikle astım hastalarına oldukça zarar vermekte ve müşterilerimiz tarafından tercih edilebilir bir durum olmamaktadır. Bizler de bunu bildiğimizden dolayı firma olarak her zaman kaliteli deterjan ürünleri tercih ettik.

Hizmetlerimiz

Başarı Öykümüz

Ataköy temizlik şirketi uzun yıllardır faaliyet gösterdiği temizlik sektöründe kurulduğu yıldan bugüne dek bir takım zorluklardan geçmiştir. Bu zorlukların başında temizliği tam olarak sağlayamama personel eğitimsizliği ve müşteri ile iyi ilişkiler kuramama gibi problemler yer almıştır. Fakat bizler profesyonel çalışanlarımızla tüm bu sorunların üstesinden hızlı bir şekilde gelmeyi bildik. Bu saatten sonra da temizlik sektöründe tüm Türkiye çapında bir numaralı firma olma yolunda ilerliyoruz. Müşterilerimiz de bizim bu başarılı emeğimizi görmekte ve tüm temizlik işlemlerinde bizi tercih etmektedir.Tuşba temizlik şirketi istanbul geneline hizmet vermektedir.Tuşba temizlik dış cephe cam temizliği konusunda kurumsal hizmet vermektedir.

Hakkımızda

Tıkla Ara