Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Etiket: beykent dış cephe cam temizliği

Beykent Dış Cephe Cam Temizleme Firmaları

 

Beykent Dış Cephe Cam Temizleme Firmaları Temizlik işleri, insanların belirli günlerde yapmaları gereken ve sağlıklarını da etkileyen önemli işlerden bir tanesidir. Temiz bir yerde yaşam süren insanlar daha az hasta olurlar ve daha dirençli olmaktadırlar. Bunun için ofis, ev ve yaşadığımız diğer alanların temiz olması muhakkak gerekmektedir. İnsanlar, ev veya ofislerinin içlerini temizlediklerinde tamamen temiz bir yapıya büründüklerini düşünürler. Ancak cephede bulunan bakteri ve mikroplar zaman içerisinde büyür ve pencere, balkon gibi yerlerden evlerin içerisine girer. Bu mikroplardan kurtulmak için cephelerinde temizlenmesi gerekmektedir. Dış cepheler günümüzde mantolama ağırlıklı veya cam cepheler olmak üzere birkaç çeşitten oluşmaktadır. Yazımızca cam cephelerin temizleme işlemlerinden bahsedeceğiz.

Beykent dış cephe cam temizleme firmaları ile artık bu cephelerinde temizleme işlemleri kolay bir şekilde yapılmaktadır. Firmalar kullandıkları mobil vinç, asma sepet gibi tonajlı makinelerle birlikte binalarınızı güvenli, hızlı ve kaliteli bir şekilde temizlemektedirler. Özellikle cam cephelerin günümüzde yaygınlaştığını düşünürsek bu firmalara daha fazla ihtiyaç bulunmaktadır. Çünkü camlar üzerindeki pislikleri rahatlıkla dışarıdan belli etmektedir. Hatta içeriden bakan insanlarda camlardaki pisliği fark etmekte ve maalesef kötü bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Temizlik firmaları, cam cephelerin yaygınlaşmasıyla birlikte yılın belirli dönemlerinde bu cephelerin temizlenmesi gerektiğini bilmekte ve buna yönelik hizmet vermektedirler. Beykent dış cephe cam temizleme firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi de bu işlemler için tüm ekip, malzeme ve makinelere sahip olmasının avantajıyla sizlere kaliteli ve uygun hizmetler sunmaktadır. Sizleri hiçbir aracı firmayla muhatap etmeyerek sadece kendisi bu işle ilgilenmektedir.

Cephe Temizliği Riskleri Nelerdir?

Cephe temizliği işleri, yerden metrelerce yüksekte yapıldığından dolayı son derece riskli bir iştir. İnsanların en ufak bir hatasında dahi ölümle yüz yüze geldikleri bu işlerde alınacak ekstra önlemler bulunmaktadır. Dış Cephe TemizliğiBu önlemlerin başında iş güvenliği kanununda geçen ve olması gereken temel şeyler bulunmakta, ayrıca firmamız ek tedbirler alarak “eşeği sağlam kazığa bağlamayı” tercih etmektedir. Aşağıda alınabilecek tedbirlerin bir kısmından bahsetmek istiyoruz.

  • Beykent dış cephe temizleme firmaları, binadan yaşam halatları sarkıtarak insanların ek olarak birde bu halatlara bağlanmasını sağlamaktadırlar. Böylelikle alınan tedbirlerin sayısı artmaktadır.
  • Temizleme işi yapan kişilere gereken tüm eğitimleri vermektedirler. Böylelikle bu kişiler uzman olarak yukarıda çalışmaya başlamaktadırlar.
  • Yukarıda çalışma yapılırken aşağıya madde düşmesi durumunda insanların yaralanmaması için işlem yapılan cephenin altında da güvenlik tedbirleri almaktadırlar.

Beykent dış cephe temizleme firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi, daha fazla nasıl önlem alabilirim düşüncesiyle hareket eden bir firmadır. İnsan sağlığının her şeyden önce geldiğinin bilinciyle hareket eden firmamız hakkında daha detaylı bilgiye internet sitemizden ulaşabilirsiniz yaptığımız cephe temizliklerini videolarımızdan vew web adreslerimizden takip edebilirsiniz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

 

blank

Beykent Dış Cephe Temizleme

 

Beykent Dış Cephe Temizleme Günümüzde yüksek katlı binalar giderek yaygınlaşmaktadır. Enine büyüme değil de dikine büyümenin boy gösterdiği inşaat sektöründe artık her yerde yüksek katlı yapılar görmek mümkün hale gelmiştir. İnsanlar bu yapılarda klasik mantolama yerine kimi zaman cam cephe tercih etmeye başlamışlardır. Böylelikle bu cephelerin temizlenme ihtiyaçları oluşmuş ve bu konuda temizlik firmaları devreye girmiştir. Camlar bilindiği üzere, üzerindeki kir ve mikropları en bariz şekilde gösteren belli eden yerlerdir. Bu konuda yapılan çalışmalarla birlikte insanlar içeriden veya dışarıdan baktıklarında daha güzel bir manzara, kir ve lekenin görülmediği bir seyirle karşılaşabilmektedirler. Beykent dış cephe temizleme işi yapan firmalarda bu konuda gereken tüm çalışmaları titizlikle yürütmekte cam ve çerçevelerin tüm bakımlarını yapmaktadırlar.

Camlar ve çerçeveler, güneşe ve kışın soğuğa direkt olarak maruz kaldıkları için zaman içerisinde bunlardan etkilenir. Yazın genleşen bu maddeler, kışınsa büzüşürler ve bir hareket yaparlar. Eğer zamanında temizlik yapılmaz ise bu hareketler sonucunda camlar çerçevelerden çıkarak aşağıya düşebilir ve insanlara zarar verebilir. Temizlik işlerinde bu malzemelerin üzerinde, toz ve kirden dolayı oluşan, oksitlenen mikrop, bakteri ve pislikler tamamen temizlenir. Kullanılan temizlik ürünü sayesinde uzun süreli ve kalıcı hijyen sağlanmış olur. Çerçeve ve camlarda kullanılan temizlik ürünleri farklıdır. Çünkü bu 2 madde farklı olduğu için camlar ve çerçevelerinde farklı maddelerle temizlenmesi gerekmektedir. Ayrıca temizlik işlemleri yapılırken özellikle camlarda herhangi bir çizik oluşmaması için son derece titiz bir çalışma yapılır. Çünkü oluşabilecek en ufak bir çizik camların çatlamasına kadar giden tehlikeli noktalara ulaşabilir. Beykent dış cephe temizleme firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi de bu konuda gereken hassasiyeti ve önemi sağlamaktadırlar.

Beykent Dış Cephe Temizleme Firmaları Ve Yaptığı İşler

Cam cepheler temizlenirken yerden yukarıda yapılan çalışmalar sonucunda çok tehlikeli işler yapılabilmektedir. Yerden metrelerce yukarıda yapılabilecek en ufak bir hata insanların düşmesine ve yaralanmasına neden olabilir. Bu bakımdan temizlik şirketlerinde mümkün mertebe dağcı dediğimiz bir kadro bulunmaktadır. Bu kadrodaki insanlar yükseklerde çalışmaya alışmış ve oralarda daha rahat eden insanlardır. Çoğu dağa tırmanmış ve hobi olarak dağcılık yapmaktadırlar. Şehirlerde ise kendilerine ne yakın olarak bu mesleği bulduklarından dolayı cephelerde çalışmaktadırlar. Beykent dış cephe temizleme firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi bu konularda çalışma esnasında son derece güvenli bir ortam oluşturmaktadır yolladığımız personeller eğitimli güvenilir ve iş güvenliği konusunda tecrübelidirler.

Tuşba Temizlik şirketi, yıllardır bu sektörde bulunmaktadır. Kazandığı deneyim, birikim ve tecrübeler sonucunda en doğru seçiminiz firmamız olacaktır. Sadece cephe temizliği değil aklınıza gelebilecek olan her türlü temizlik işlerini yapmaktayız. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz web sitemizi gezebilir veya müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

beykent dış cephe cam temizleme firmaları

Büyükçekmece En İyi Temizlik Şirketi

Beykent İnşaat Sonrası Temizlik

 

Beykent İnşaat Sonrası Temizlik İnşaat işleri Türkiye’de en hızlı büyüyen ve gelişen işlerden bir tanesidir. Sektörde dönen para da bir o kadar fazladır ki sadece yurt içinde değil aynı zamanda yurt dışında da pek çok hizmet verilmektedir. Artan nüfusa bağlı olarak artık diklemesine büyük binalar yapılmaya başlanmıştır. Bu binaların kapladıkları alan az ancak yukarıya doğru metrelerce yüksekliğe ulaşmaktadırlar. Böylece artan nüfus sorununa da büyük şehirlerde çözüm üretilmiş olunmaktadır. Bu yüksek katlı binalar günümüzde yavaş yavaş cam cephe yapılmaya başlanmıştır. Cam cephelerle birlikte insanlar daha rahat ve ferah binalarda yaşamaya, iş yapmaya başlamışlardır. Cepheler konusunda bu gelişmeler yaşanırken, cam cephelerin çabuk kirlendiği gerçeğininde göz ardı edilmemesi gerektiği ortadadır. Özellikle iş yerlerinde kullanılan bu cepheler, dışarıdan bakan insanlar için şirket imajını etkileyen bir unsurdur. İçeriden bakan insanda dışarıyı leke ve tozların arasında göreceği için misafirlerinize karşı da mahcup olabilmektesiniz. Beykent inşaat sonrası temizlik işlerini yapan firmamız cepheler dahil pek çok konuda sizlere tam bir hizmet vermektedir.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Beykent İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

İnşaat işlerinde cephelerin önemini anlattığımız göre şimdi artık inşaattan sonra yapılacak olan temizliğe geçebiliriz. İnşaattan sonra yapılan temizlikte çok dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bunlar özellikle temizlik yapılmaya çalışılırken, bir alttaki esas malzemenin korunması gerektiği gerçeğidir. Firmamız parke olmayan yerlerde sıcak su makinesi ile yumuşatma yaparak kir ve mikroplardan anında kurtulabilmektedir. Bünyemizde çok çeşitli temizlik ürünleri ve araçları bulunduğundan dolayı her türlü ihtiyaca anında karşılık verebilmekteyiz. Özellikle camların çizilmemesi gerektiğini, çizildiği anda müşterinin o daireyi almak vazgeçebileceğini dahi biliriz. Beykent inşaat sonrası temizlik firması Tuşba Temizlik şirketi tarafından verilen bu hizmetlerden kesinlikle memnun kalacağınızı garanti ederiz firmamız inşaat sonrası temizlikleri etrafa yaymadan bilinçli olarak yapmaktadır.

İnşaat sonrası temizlik yapılarak müşterinin daireyi beğenmesi sağlanmaktadır. Bu sayede daireyi beğenen müşteri, satın alma konusunda daha istekli davranabilmektedir. Öte yandan temizlik konusunda camlar, duvarlar, zeminler, banyo ve lavabolar, tuvaletler dâhil her yer pırıl pırıl edilmektedir. Fotoğraflanarak size öyle bir teslim yapılmaktadır. Bu sayede olabilecek karışıklıklarında önüne geçilmiş olunmaktadır. Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız ile tüm hizmetlerimizden anında yararlanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Beykent inşaat sonrası temizlik firmaları arasında yükselen bir yıldız gibi parlayan firmamızla sizlerde çalışabilir, uygun fiyatlarımızdan istifade edebilirsiniz.

Tuşba Temizlik şirketi, insanlara kaliteli ve doğru bir temizlik hizmeti sunmaktadır. Hizmetlerimiz arasında sadece inşaat sonrası temizlik değil, ev ve ofis temizliği, site temizliği, avm temizliği, cephe temizliği, zemin cilalama ve bakımı, koltuk ve halı yıkama gibi pek çok konu bulunmaktadır. Şirketimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız eğer web sitemiz aracılığıyla istediğiniz bilgilere ulaşabilir veya müşteri hizmetlerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

beykent dış cephe cam temizleme firmaları

 

blank

Beykent Dış Cephe Temizliği

 

Beykent Dış Cephe Temizliği sayesinde dış cephenizdeki farkı gözle göreceksiniz.  Temizliği o kadar iyi yapıyoruz ki cepheniz adeta parıl parıl parlıyor. Bu sayede şirketiniz dikkat çekici bir güzelliğe sahip olabiliyor. Dış cepheniz ne kadar renkli, ne kadar dikkat çekici, ne kadar ilginç olsa kirli bir dış cephe hiçbir zaman dikkat çekmeyecektir. Beykent Dış Cephe Temizliği yaptırarak yaptırdığınız güzel tasarımı temizletebilir ve daha dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz. Bu fark sayesinde satışlarınızda bile bir artış yaşayabilirsiniz kim bilir. Dikkat çekici olmak her zaman firmalara kar sağlayacak ve satışını arttıracak bir faktördür.

Beykent Temizlik Firmaları

Ne Yapacağımızı Çok İyi Biliyoruz

Gerek kullandığımız aletler, gerekse kullandığımız kimyasal maddeler olsun nerede ne yapacağımızı çok iyi biliyoruz. Çünkü biz bu konuda çok uzun süredir çalışmaktayız. Uzun yıllar bize tecrübe, deneyim ve profesyonellik kazandırdı. Artık kimlerle çalışacağımızı bile biliyor ve müşterilerimizin memnuniyeti için elimizden gelenin daha fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Bu çabalarımızın boşa gitmediğini sizlerin memnuniyeti sayesinde anlıyoruz. Bu nedenle sizin yüzünüzde sıcacık bir gülümseme bizim emeklerimizin karşılığını temsil ediyor. Çünkü bizi bu zamana kadar asala mutsuz bir hizmet verdiğimiz müşteri olmasın diye uğraştık ve hep bunun için çalıştık. Ve geçmişten bu zamana kadar şöyle bir baktığımızda bunu en iyi şekilde başardığımızı görüyoruz. Bunu bilmek bizim için oldukça önemli.  Beykent Dış Cephe Temizliği ile temizliğin farkına varın arayın randevu alın ücretsiz keşiflerimizden faydalanın.

Teknolojik Aletler Sayesinde Hızlı Temizlik

Kullandığımız aletler bu alanda üretilen son teknoloji aletler olmasına dikkat ediyor ve sık sık bu konuda araştırmalar yapıyoruz. Bu konu bizim için oldukça hasas ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünkü kendimizi bu sektörde öncü kabul ediyor ve rakiplerimizin bizi takip ettiklerini düşünerek çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız kimyasallar bile doğaya az zarar veren ve yüzeyinize en uygun malzemelerdir. Hem yüzeye hem de çevremize daha az zarar vermeyi sağlıyoruz. Son zamanlarda kullandığımız ve işimizi kolaylaştırıp güvenliğimizi sağlayan asansör sistemi ile işlerimiz daha hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanıyor. Yani bu alet bizim hem güvenliğimizi sağlıyor, hem işimizi kolaylaştırıyor, hem de kirli olan bölgeyi daha iyi temizlememizi sağlıyor.

Beykent Temizlik Şirketi

Alanımızda En İyisiyiz

İşlerimiz o kadar yoğun ki bizim için zaman oldukça önemli bir konu bu nedenle de bizim işimizi kolaylaştıracak aletleri buluyor ve kullanıyoruz. Çok tercih edilmemizin nedeni işimizi en iyi şekilde yapmamız ve uygun fiyatlı oluşumuzdan kaynaklanıyor. Fiyatlarımızı duyunca ne kadar uygun fiyata çalıştığımızı görecek ve mutlaka bizimle çalışmak isteyeceksiniz. Çünkü piyasaya bakılınca en uygun fiyatı veren bizim firmamız olacaktır. Üstelik birçok firma asansör sistemi için ayrı bir ücret talep ederken biz kesinlikle bir ücret talep etmiyoruz. Bizi arayıp fiyat bilgisi ve hizmet bilgisi alabilirsiniz.

Tuşba Temizlik

blank

Beykent Temizlik Şirketi

 

Beykent temizlik şirketi İstanbul Beykent ilçesinde müşterilerinin yaşadığı yoğun iş stresini biliyor ve temizlik ihtiyaçlarına kısa bir sürede cevap verebilmek için büyük bir özveriyle çalışıyor. Bünyemizde çalıştığımız profesyonel çalışanlarımız ile temizlik işlemlerinizi kısa bir süre içerisinde tamamlıyoruz. Firmamıza mail adresimiz telefon numaralarımız ya da web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimizden randevunuzu kısa bir süre içerisinde oluşturabilirsiniz.

Beykent Temizlik

Beykent temizlik şirketi kurulduğu andan bugüne dek birçok konuda ve birçok temizlik türünde sayısız başarılı projelere imza atmıştır. Bu nedenle kısa bir süre içerisinde geliştiğimize inanıyoruz ve bundan sonra da daha başarılı işler çıkaracağımıza eminiz. Çalışanlarımızla beraber güvenli bir şekilde ilerlediğimiz takdirde temizlik sektöründe bu başarıları elde edeceğimizden hiç şüphemiz yok şirketimiz kendini beykent bölgesinde temizlik hususunda kanıtlamış ve ileri derecede profesyönel hizmet vermektedir.

Temizlik şirketinde çalışan personellerin eğitimi

Beykent temizlik şirketi çalışanları son derece eğitimli elemanlardan oluşmakta ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek adına hiçbir detayı atlamamaktayız. Kurulduğumuz andan bugüne dek belirli zaman aralıklarıyla bünyemizde çalışan profesyonel çalışanlarımız temizlik eğitimlerine katılmaktadır. Bu eğitimlerin neticesinde bir ev nasıl temizlenir bir ofisin temizliği konusunda ince detaylar ya da bir inşaat temizliğini daha kısa sürede tamamlayabilmek için neler yapılmalıdır gibi konular üzerinde uzun uzun tartışıldığı için güzel sonuçlar alınmaktadır. Çalışan personelimiz de özveri gösterdiği takdirde bu aldığı eğitimlerin karşılığını müşteri memnuniyeti olarak olacaktır. Bizler firma olarak çalışanlarımıza son derece önem veriyoruz ve eğitimlerinden tutun da can güvenlikleri ve sigorta işlemleri konusunda her türlü türlü detayla bizzat kendimiz ilgileniyoruz. Çünkü firmamız onlar sayesinde kısa sürede büyük başarılara imza attı.

Beykent Dış Cephe Temizliği

Temizlik esnasında uygulanması gereken kurallar

Beykent temizlik şirketi çalışanları ile beraber temizlik işlemlerine başlamadan önce müşteri firma arasında bir sözleşme imzalamaktadır. Bu sözleşme neticesinde planlanan işin taslağı oluşturulmakta ve müşterinin firmadan ne istediği net bir şekilde ortaya konulmaktadır. Bu sayede hem çalışanlarımız nasıl hareket edeceğini bilmekte hem de müşterimiz iş bittikten sonra ne gibi bir sonuçta karşılaşacağını anlayabilmektedir. Eğer temizlik işlemleri bittikten sonra herhangi bir problem yaşarsa müşterimiz bu sözleşme neticesinde bize başvuru yapabilmektedir. Bizler de çalışan personelimiz ile birlikte hemen temizlik alanına gidip müşterimizin istediği şekilde temizliğimizi tamamlıyoruz. Bu konuların dışında temizlik esnasında uyguladığımız kurallar temizlik çeşidine göre değişmektedir. Örneğin bir ev temizliğinde güven problemi yaşanabileceğinden dolayı evde mutlaka çalışanın yanına ev sahiplerinden birinin olması gerektiğini düşünüyoruz. Müşterilerimizin çalışanlarımıza güven duyması gerektiğini biliyoruz ve bu konuda endişe yaşamamaları gerektiğini tavsiye ediyoruz.

Firma olarak vizyon ve misyonumuz

Beykent temizlik şirketi kurulduğu esnada ufak bir firma olmasına rağmen kısa bir süre içerisinde büyük başarılara imza atarak bugün İstanbul’da hatırı sayılır temizlik şirketleri arasında yer alabilmeyi başarmıştır. Bu başarımızda hiç şüphesiz müşteri memnuniyeti profesyonellik ve güvenilirlik prensiplerimiz den vazgeçmemiz yer almaktadır. İlerleyen zamanlarda da hedefimizi daha da genişleterek tüm Türkiye’de en iyi temizlik şirketi olma yolunda ilerleyeceğiz.

Tusba Temizlik

Tıkla Ara