Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Etiket: beykent dış cephe temizliği

Beykent Dış Cephe Cam Temizleme Firmaları

 

Beykent Dış Cephe Cam Temizleme Firmaları Temizlik işleri, insanların belirli günlerde yapmaları gereken ve sağlıklarını da etkileyen önemli işlerden bir tanesidir. Temiz bir yerde yaşam süren insanlar daha az hasta olurlar ve daha dirençli olmaktadırlar. Bunun için ofis, ev ve yaşadığımız diğer alanların temiz olması muhakkak gerekmektedir. İnsanlar, ev veya ofislerinin içlerini temizlediklerinde tamamen temiz bir yapıya büründüklerini düşünürler. Ancak cephede bulunan bakteri ve mikroplar zaman içerisinde büyür ve pencere, balkon gibi yerlerden evlerin içerisine girer. Bu mikroplardan kurtulmak için cephelerinde temizlenmesi gerekmektedir. Dış cepheler günümüzde mantolama ağırlıklı veya cam cepheler olmak üzere birkaç çeşitten oluşmaktadır. Yazımızca cam cephelerin temizleme işlemlerinden bahsedeceğiz.

Beykent dış cephe cam temizleme firmaları ile artık bu cephelerinde temizleme işlemleri kolay bir şekilde yapılmaktadır. Firmalar kullandıkları mobil vinç, asma sepet gibi tonajlı makinelerle birlikte binalarınızı güvenli, hızlı ve kaliteli bir şekilde temizlemektedirler. Özellikle cam cephelerin günümüzde yaygınlaştığını düşünürsek bu firmalara daha fazla ihtiyaç bulunmaktadır. Çünkü camlar üzerindeki pislikleri rahatlıkla dışarıdan belli etmektedir. Hatta içeriden bakan insanlarda camlardaki pisliği fark etmekte ve maalesef kötü bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Temizlik firmaları, cam cephelerin yaygınlaşmasıyla birlikte yılın belirli dönemlerinde bu cephelerin temizlenmesi gerektiğini bilmekte ve buna yönelik hizmet vermektedirler. Beykent dış cephe cam temizleme firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi de bu işlemler için tüm ekip, malzeme ve makinelere sahip olmasının avantajıyla sizlere kaliteli ve uygun hizmetler sunmaktadır. Sizleri hiçbir aracı firmayla muhatap etmeyerek sadece kendisi bu işle ilgilenmektedir.

Cephe Temizliği Riskleri Nelerdir?

Cephe temizliği işleri, yerden metrelerce yüksekte yapıldığından dolayı son derece riskli bir iştir. İnsanların en ufak bir hatasında dahi ölümle yüz yüze geldikleri bu işlerde alınacak ekstra önlemler bulunmaktadır. Dış Cephe TemizliğiBu önlemlerin başında iş güvenliği kanununda geçen ve olması gereken temel şeyler bulunmakta, ayrıca firmamız ek tedbirler alarak “eşeği sağlam kazığa bağlamayı” tercih etmektedir. Aşağıda alınabilecek tedbirlerin bir kısmından bahsetmek istiyoruz.

  • Beykent dış cephe temizleme firmaları, binadan yaşam halatları sarkıtarak insanların ek olarak birde bu halatlara bağlanmasını sağlamaktadırlar. Böylelikle alınan tedbirlerin sayısı artmaktadır.
  • Temizleme işi yapan kişilere gereken tüm eğitimleri vermektedirler. Böylelikle bu kişiler uzman olarak yukarıda çalışmaya başlamaktadırlar.
  • Yukarıda çalışma yapılırken aşağıya madde düşmesi durumunda insanların yaralanmaması için işlem yapılan cephenin altında da güvenlik tedbirleri almaktadırlar.

Beykent dış cephe temizleme firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi, daha fazla nasıl önlem alabilirim düşüncesiyle hareket eden bir firmadır. İnsan sağlığının her şeyden önce geldiğinin bilinciyle hareket eden firmamız hakkında daha detaylı bilgiye internet sitemizden ulaşabilirsiniz yaptığımız cephe temizliklerini videolarımızdan vew web adreslerimizden takip edebilirsiniz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

 

Beykent Dış Cephe Cam Temizliği

 

Beykent Dış Cephe Cam Temizliği İnşaat sektörü giderek büyük gelişmeler gösteren, hem yurt içinde hem de yurt dışında Türkiye’yi en iyi şekilde tanıtan iş sektörlerinden bir tanesidir. İnsan popülâsyonu büyümesiyle birlikte artık enine değil, dikine büyüyen binalar yapılmaktadır. Bu binalara gelişen teknoloji karşısında artık mantolama işlemi yapılmamakta, cam cephe seçeneği tercih edilmektedir. Camlar, binaları daha ferah ve güzel gösteren maddelerdir. Ancak tek bir sorunları vardır ki oda çabuk kirlenmeleri olmaktadır. Çabuk kirlenen bu maddeler sonucunda temizlik firmalarına ihtiyaç hâsıl olmaktadır. Kirli bir cam misafirleriniz tarafından şirketin imajını kötü etkileyen bir unsur olarak değerlendirmekte, dışarıdan geçen insanlarda yine şirket hakkında kötü bir ön izlenime sahip olmaktadır. Beykent dış cephe cam temizliği işi yapan firmalar arasında Tuşba Temizlik şirketi olarak her daim bir adım önde bulunmaktayız. Cephe temizliği, cam temizliği yılların verdiği tecrübe ile tamamen bizim işimizdir.

Cam temizlik konusu çok tehlikeli bir iştir. Yukarıda çalışan insan bir anlık dikkatsizliği neticesinde düşme gibi tehlikelerle burun buruna kalmaktadır. Ayrıca aşağıdan geçen insan trafiği de yukarıdan düşebilecek maddelere karşı korumasızdır. Bu nedenle yukarıda çalışan insana ek olarak yaşam halatları ile 2. Bir tedbir alınmakta, çalışma yapılan cephenin altı da güvelik şeritleriyle kapatılarak insan trafiği engellenmektedir. Böylece tamamen güvenli bir platform oluşturulmakta ve insanlar rahat bir şekilde çalışma yapabilmektedirler. Beykent dış cephe cam temizliği firmamız iş güvenliği konularında bütün tedbirleri almakta ve insan hayatını güvene almadan kesinlikle iş başı yapmamaktadır.

Beykent Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Cam temizliği sırasında camların çizilmeden ve düzgün bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. En ufak bir çizik sonucunda 1-2 yıl sonra camların çatlaması veya yere düşmesi kaçınılmaz bir sondur. Bu nedenle temizlik ürünlerinin kaliteli olması, leke ve kirlere karşı anında, mutlak bir çözüm sunması önemlidir. Her yıl yaz mevsimine girerken temizleteceğiniz camlarınız ile yaza güzel bir merhaba diyebilir, kışın soğuğunda oluşan buzlanma ve diğer türlü şeylerin önüne kolaylıkla geçebilirsiniz. Beykent dış cephe cam temizliği firması Tuşba Temizlik şirketi de bu konularda gereken önemi fazlasıyla vermektedir elemanlarımız dış cephe temizleme konusunda eğitimli ve tecrübelidir.

Cam temizleyen işçilerin iş güvenliği belgeleri, yüksekte çalışabilir raporları ve diğer her şeyi olması zorunludur. Böylelikle bu kişiler uzman bir kişi olmakla kalmayıp olası bir aksilik durumunda nasıl davranacaklarını da gayet iyi bilmektedirler. Cephe temizleme işlerinde kullanılan makinelerinde sürekli olarak kontrol edilmesi, muayenelerinin yaptırılması gerekmektedir.

Beykent dış cephe cam temizliği yapan firmamız senelerdir bu sektörde kaliteli ve başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Sizlerde bizim hakkımızda detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz internet adresimize girebilir ve istediğiniz her türlü bilgiye anında erişim sağlama şansına kavuşabilirsiniz.

Dış Cephe Temizliği

 

 

blank

Beykent Temizlik Firması

 

Beykent Temizlik Firması çalışanları temizliği iş olarak değilde bir eğlence olarak görüyor ve iş aşkıyla çalışıyorlar. Çalışanlarımızı ilk olarak bu konuda uyarıyor ve gerçekten temizliği seven insanlarla çalışmaya öncelik veriyoruz. Bu konuya önem vermemizin sebebi ise işini gerçekten severek yapmasını istememiz ve dikkatli davranmasını istediğimizdendir. Güvenilir kişilerle çalışmaya da özen gösteriyoruz. Alanımızda referansı bulunmayan kimseyle çalışmadık ve çalışmayı da düşünmüyoruz. Çünkü Beykent Temizlik Firması olarak her zaman profesyonel olmayı amaçlıyoruz ve profesyonel olmaya gidilen bu yolda deneyimli, ve uzman kişilerle çalışmanın olduğunu biliyoruz. Zaten profesyonel bir firmayız fakat gelişen teknoloji ile sürekli yenilenmeler başlıyor. Bu nedenle sürekli gelişmeleri takip ediyor ve kendimizi yeniliyoruz.

Beykent Temizlik Firmaları

Detay Temizlik Yapıyoruz

Aklınıza bile gelmeyecek yerleri dip köşe temizliyoruz. Yaptığımız temizlik çevremizde adeta dillere destan hale geldi. Mutlu edemediğimiz bir müşterimiz bile yok neredeyse. Buda haliyle bizi en iyilerden biri haline getiriyor. Hijyen sizler için ne kadar önemli ise bizler için de o kadar önemlidir. temizlediğimiz her alanı biz yaşayacakmış gibi temizliyor ve detayına kadar giriyoruz. Çalışmalarımızı çok uzun yıllardır sürdürmekteyiz. bu alanda köklü firmalardan sayılırız. Bu nedenle ihtiyaçlarınızın farkındayız ve sizlere bu konularda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Beykent Temizlik Firması ile çalışırsanız asla ve asla pişman olmayacağınıza söz veriyoruz.

Fiyatlarımız Olduğunca Uygun

Fiyatlarımız ise oldukça uygun ve makul fiyatlardır. Fiyatlarımız konusunda asla bir endişeniz olmasın. Fiyatlarımızı bizi arayarak öğrenebilir ve anlaşma sağlayabilirsiniz. Bu güne kadar fiyat konusunda geri çevirdiğimiz bir müşterimiz olmamıştır. Her konuda çözüm odaklı çalıştığımız gibi bu konuda da çözüm odaklı çalışıyoruz. Çok yakın zamandan Türkiye de en iyiler arasında yer alacağımızı biliyor ve çalışmalarımızı bunun farkına vararak yapıyoruz. Bu nedenle de uygun fiyata en kaliteli iş çıkarıyoruz.

Beykent Dış Cephe Temizliği

Hızlı ve Detaylı Temizlik

Beykent Temizlik Firması olarak taleplerimiz ise çok yoğun.Temizlikte hız konusu sizler için ne kadar önemli ise bizler için de o kadar önemli. Taleplere yetişmek için çok hızlı ve iyi bir iş ortaya koymamız gerekiyor ve bunu gerçekleştiriyoruz. Bunu gerçekleştirme aşamasında ise bizlere çalışma arkadaşlarımızın büyük yardımları dokunuyor. Profesyonel ve işinde uzman kişiler alışkın oldukları için temizliği çok kısa bir sürede bitiriyor ve kirli olan hiçbir yer kalmıyor. Temizlik firması arayışındaysanız ve bu işi en iyi yapanlarla çalışmak istiyorsanız mutlaka bizimle çalışmayı tercih etmelisiniz. Çünkü sizlere sadece temizlik değil güvenlik başta olmak üzere bir çok hizmet sunuyoruz. Yaptığımız işi severek yapıyor ve  sizleri mutlu etmek için elimizden gelenin en iyisini hatta bunun fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Beykent Temizlik Firması olarak bizimle çalışmanızdan büyük mutluluk duyar ve bu mutluluğun sizlere bulaşması için canla başla çalışırız elemanlarımız eğitimli olup yapıcakları işlemler ile alakalı detaylı bilgilere sahiptirler.

Beylikdüzü Temizlik

blank

Beykent Temizlik Şirketi

 

Beykent temizlik şirketi İstanbul Beykent ilçesinde müşterilerinin yaşadığı yoğun iş stresini biliyor ve temizlik ihtiyaçlarına kısa bir sürede cevap verebilmek için büyük bir özveriyle çalışıyor. Bünyemizde çalıştığımız profesyonel çalışanlarımız ile temizlik işlemlerinizi kısa bir süre içerisinde tamamlıyoruz. Firmamıza mail adresimiz telefon numaralarımız ya da web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimizden randevunuzu kısa bir süre içerisinde oluşturabilirsiniz.

Beykent Temizlik

Beykent temizlik şirketi kurulduğu andan bugüne dek birçok konuda ve birçok temizlik türünde sayısız başarılı projelere imza atmıştır. Bu nedenle kısa bir süre içerisinde geliştiğimize inanıyoruz ve bundan sonra da daha başarılı işler çıkaracağımıza eminiz. Çalışanlarımızla beraber güvenli bir şekilde ilerlediğimiz takdirde temizlik sektöründe bu başarıları elde edeceğimizden hiç şüphemiz yok şirketimiz kendini beykent bölgesinde temizlik hususunda kanıtlamış ve ileri derecede profesyönel hizmet vermektedir.

Temizlik şirketinde çalışan personellerin eğitimi

Beykent temizlik şirketi çalışanları son derece eğitimli elemanlardan oluşmakta ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek adına hiçbir detayı atlamamaktayız. Kurulduğumuz andan bugüne dek belirli zaman aralıklarıyla bünyemizde çalışan profesyonel çalışanlarımız temizlik eğitimlerine katılmaktadır. Bu eğitimlerin neticesinde bir ev nasıl temizlenir bir ofisin temizliği konusunda ince detaylar ya da bir inşaat temizliğini daha kısa sürede tamamlayabilmek için neler yapılmalıdır gibi konular üzerinde uzun uzun tartışıldığı için güzel sonuçlar alınmaktadır. Çalışan personelimiz de özveri gösterdiği takdirde bu aldığı eğitimlerin karşılığını müşteri memnuniyeti olarak olacaktır. Bizler firma olarak çalışanlarımıza son derece önem veriyoruz ve eğitimlerinden tutun da can güvenlikleri ve sigorta işlemleri konusunda her türlü türlü detayla bizzat kendimiz ilgileniyoruz. Çünkü firmamız onlar sayesinde kısa sürede büyük başarılara imza attı.

Beykent Dış Cephe Temizliği

Temizlik esnasında uygulanması gereken kurallar

Beykent temizlik şirketi çalışanları ile beraber temizlik işlemlerine başlamadan önce müşteri firma arasında bir sözleşme imzalamaktadır. Bu sözleşme neticesinde planlanan işin taslağı oluşturulmakta ve müşterinin firmadan ne istediği net bir şekilde ortaya konulmaktadır. Bu sayede hem çalışanlarımız nasıl hareket edeceğini bilmekte hem de müşterimiz iş bittikten sonra ne gibi bir sonuçta karşılaşacağını anlayabilmektedir. Eğer temizlik işlemleri bittikten sonra herhangi bir problem yaşarsa müşterimiz bu sözleşme neticesinde bize başvuru yapabilmektedir. Bizler de çalışan personelimiz ile birlikte hemen temizlik alanına gidip müşterimizin istediği şekilde temizliğimizi tamamlıyoruz. Bu konuların dışında temizlik esnasında uyguladığımız kurallar temizlik çeşidine göre değişmektedir. Örneğin bir ev temizliğinde güven problemi yaşanabileceğinden dolayı evde mutlaka çalışanın yanına ev sahiplerinden birinin olması gerektiğini düşünüyoruz. Müşterilerimizin çalışanlarımıza güven duyması gerektiğini biliyoruz ve bu konuda endişe yaşamamaları gerektiğini tavsiye ediyoruz.

Firma olarak vizyon ve misyonumuz

Beykent temizlik şirketi kurulduğu esnada ufak bir firma olmasına rağmen kısa bir süre içerisinde büyük başarılara imza atarak bugün İstanbul’da hatırı sayılır temizlik şirketleri arasında yer alabilmeyi başarmıştır. Bu başarımızda hiç şüphesiz müşteri memnuniyeti profesyonellik ve güvenilirlik prensiplerimiz den vazgeçmemiz yer almaktadır. İlerleyen zamanlarda da hedefimizi daha da genişleterek tüm Türkiye’de en iyi temizlik şirketi olma yolunda ilerleyeceğiz.

Tusba Temizlik

Tıkla Ara