Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Etiket: inşaat sonrası temizlik şirketi

Beylikdüzü İnşaat Sonrası Temizlik

Beylikdüzü İnşaat Sonrası Temizlik oldukça zorludur. Hele ki inşaat bittikten sonra yapılacak olan temizlikler, gerçekten büyük kimyasal deterjanlar ile yapılıyor. Zemindeki boya kalıntılarından tutun da, profesyonel olarak ortaya çıkarılan her bir beklentiye varıncaya kadar sizin için geliştirdiğimiz hizmetleri organize ediyoruz. Beylikdüzü İnşaat Sonrası Temizlik Geç kalmayın ve ayrıntıların tamamına bu süreçlerde ulaşın. Sitemiz üzerinde ortaya çıkarılacak olan her farkı yaklaşım, her yeni beklenti ve çözüm için kesinlikle bizimle birlikte sizler de bu ilerlemelere dahil olmaya başlayın. Yenilikler ve daha fazlası için tek bir tıklama işlemi yeterli olacaktır. Tuşba temizlik şirketi her aradığınızda yeniliklerini sizlere sunmaktadır.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 20160226_090628-576x1024.jpg

İnşaat sonrası Temizliklerde Kullanılan Ekipman Ve Kimyasallar

Beylikdüzü üzerinde hizmet veriyor iken dahi, kesinlikle inşaat işlerine özen gösteriyoruz. Çünkü birkaç kişi ile birlikte yapılan bu temizlikler, oldukça uzun sürebiliyor ve temizliğin yapıldığı meskene göre de farklılıklar ortaya çıkabiliyor. Bu yüzden Beylikdüzü inşaat sonrası temizlik konusunda gerekli olan her aşamayı sizlere sunmak için en iyi çözümlerimizi hazırlamaya devam ediyoruz. Zaman kaybetmeyin ve bu süreçleri ortaya çıkarmaya devam edin. Kaliteyi, beklentileri ve ihtiyaçları karşınıza çıkarmak adına gerekli olan her aşamayı sizlere sunmak istiyoruz. Birbirleri ile uyumlu olarak büyüyen, yenilenen ve ihtiyaçlarınıza çözüm üretecek olan her türlü gelişimi, sizler de kolaylıkla görebilir ve takip edebilirsiniz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı IMAG0085-1-1024x577.jpg

Beylikdüzü İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl yapılır?

Öncelikle alana gitmek ile başlıyor iş. Bu süreçte yanımızda temizlik malzemelerimizin hepsini götürüyoruz. İş elbiselerimizi de giydikten sonra işe koyuluyoruz. Beylikdüzü inşaat sonrası temizlik hizmeti alanlar için, özel bir çalışma sağladığımızı söyleyebiliriz. Profesyonel bir temizlik hizmeti alacağınız için, bütün amacımız sizlere en sağlıklı, en doğru ve en etkili çözümü sunmak olacaktır. Geç kalmayın ve bu aşamaların tamamını kendi içinizde incelemeye, ön plana çıkarmaya başlayın.İnşaat sonrası temizlikler başlamadan önce yerin keşifi yapılır, temizliğe uygun ekipmanlar ve inşaat sonrası temizlik kimyasalları hazırlanır.Çevrede iş güvenliği tedbirler alınarak inşaat sonrası temizlikler başlar.Tuşba temizlikten almış olduğunuz inşaat sonrası temizlik referanslarımızı web sitemiz sayfalarından ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 20160226_091302-1024x576.jpg

Yenilikler, fırsatlar ve ayrıntılı yaklaşımlar için size dair bir yenilik ve farklı kampanyalar sunuyoruz. Yer yer kampanyalı temizlik fiyatları oluştururken, kullanılan ürünler ve özel işçilikler her zaman size en temiz seçeneği getirecek diyebiliriz. Bu yüzden kesinlikle emeğinizin karşılığını alıyorsunuz ve inşaat sonrası temizliklerin ardından ev için toparlanma işlemi başlamış oluyor. Sonra ev için eşyaların gelmesine ve eksikliklerin giderilmesine varıncaya kadar gerekli olan her aşama yerine getiriliyor. Bu süreçleri iyi bir şekilde kullanırsanız, sizinle ilgili değişimleri ve fırsatları kolaylıkla ortaya çıkarabilirsiniz. Amaçların tamamında yenilikleri ve ihtiyaçları ön plana çıkarmanız yeterli olacaktır. Zaman kaybetmeyin ve sitemiz üzerinde yer alan çalışmaları, çözümleri sizler de kolaylıkla kullanmaya başlayın.

Beylikdüzü temizlik firması

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 20160226_090632-576x1024.jpg

Temizlik ile ilgili bütün beklentilerinizi en hızlı şekilde organize eden firmamız, Beylikdüzü inşaat sonrası temizlik arayışlarınız için biçilmiş kaftan olacak. Gerekli olan her türlü yeniliği, düzenlemeyi ve incelemeyi bizzat yapan firmamız, sizinle ilgili ortaya çıkarılan her bir aşamayı çok daha güçlü, çok daha etkili ve yenilikçi bir dilde karşınıza çıkarmaya devam ediyor.

blank

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır ?

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır ?

Gelişen konut piyasası, ortak bir çalışma sektörü hâline gelen “temizlik sektörünün” de bu alanda gelişmesine yardımcı oldu. Özellikle son yıllarda kurumsal bir altyapı ile hizmet veren temizlik şirketleri, emlak sektöründeki temizlik ihtiyaçları doğrultusunda daha kurumsal bir anlayış ve uzman bir kadro ile hizmet vermeye başladı. Sektörün ihtiyaçlarının belirlenmesi, süre ve fiyat analizi, yaşanan rekabetin de artmasına neden oldu. Ülkemizde de geniş bir pazar hacmine sahip olan temizlik şirketleri, bu anlamda “hizmet kalitesine” ağırlık verir oldu. Hâliyle inşaat sonrası temizlik ihtiyaçları, kurumsal firmaların bireylerin ihtiyaçlarına göre şekillenmenin önünü açtı. Peki, kişisel bir planlamayla çözülebilecek olan fakat profesyonel desteğe ihtiyaç duyulan inşaat sonrası temizlik nasıl yapılır? Tuşba Temizlik Şirketi temizlik hizmetini çok amaçlı ekipmanlarla yapmaktadır.

İşleyiş ve gerekli ihtiyaçlar bakımından gündelik ev temizliğinden biraz farklıdır. İnşaat alanında bulunan kimyasallar, kalıcı izlere neden olabilecek ürünler, varsa şayet alerjik reaksiyonlarınızı tetikleyebilecek bileşenler, temizliği zorlaştıran belli başlı etkenlerdendir. Peki, bu gibi durumlar için temizlik öncesi alınması gereken önlemler ve genel olarak temizlik öncesi yapılması gerekenler nelerdir? 

 • İnşaat sonrası temizliğe girişmeden evvel ilk etapta yapmanız gereken neye ihtiyacınız olduğunu belirlemektir. İnşaat sonrası temizlik, standart işleyiş ve temizlik ürünleri ile yapılıyor sanılsa da, inşaatın genel durumuna ve ortamın özelliklerine göre farklılık gösterir. Bu ilk aşamada hangi ekipmanlara, temizlik ürünlerine ve ek olarak nelere ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz.
 • Gerekli ekipmanları hazırladıktan sonra kendinize bir temizlik programı yapmalısınız. Süre ve işleyiş mantığını belirleyerek çizelgenizi oluşturmak en kolayıdır.
 • Ortamı havalandırma imkânınız var mı, temizlik sonrası ortamın kirlenmesine neden olabilecek etkenler barınıyor mu, tüm bunları dikkate almalısınız.
 • Ortam dışında kişisel olarak bone, ek kıyafet, kişisel hijyeniniz için gerekli olan ihtiyaçlarınızı belirleyerek temizliğe girişmelisiniz.
 • İnşaat temizliğinde önemli olan ilk aşama kaba temizliktir. Varsa şayet camlardaki yapışkanların çıkarılması, yazıların temizlenmesi, kapı ve PVC’lerdeki bant yapışkanlarının sökülmesi, kaba temizliğin ilk aşamasıdır. Ortamdaki toz nedeniyle kesinlikle bone ile çalışmanızda fayda var.
 • Kaba temizliğin belirlenmesinin ardından temizlik sonrası ortaya çıkacak moloz ya da kaba pisliğin toplanacağı alanı belirleyin. Bu sayede hem iş yükünüz azalır, hem de kendinizi yormazsınız.
 • Kaba temizlik sonrası ortamın kaba tozunun alınması, dip köşe temizlik öncesi ne yapacağınızı belirlemenizde fayda sağlar.
 • Mümkünse bol su ve temizlik ürünü ile ortamı fırça yardımıyla temizlemeli ve mümkün olduğunca havalandırmalısınız.
 • Mutfak, banyo ve tuvalet gibi fayans olan yüzeylerin parlaması için gerekli medikal ürünleri uygun fırçalar ile kullanın.
 • Bu yüzeylerde kullandığınız fırça ve benzeri aparatları salon ve yatak odası gibi alanlarda kullanmamaya özen gösterin.
 • Dip köşe alanlarda oluşan ıslaklığı mob ya da vileda yardımıyla temizleyin.
 • Detaylı temizlik sonrası fayans ve yüzeylerin üzerinden nemli bez ve vileda ile geçin ve son kez havalandırın.
blank

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Birçok alan aşırı derecede kirlenir ve temizliğe ihtiyaç duyulur. Ancak bildiğiniz sıradan temizlikleri bir kenara bırakın İnşaat Sonrası Temizlik son derece zordur. Evin bütünü kirlendiği için kesinlikle bu tarz temizliklerin ekip halinde yapılması akıllıca olacaktır. İnşaat sonrası temizlik için profesyonel olarak ekibimiz sizlere kusursuz hizmet veriyor.

İnşaat Sonrası Temizlik için ekibimiz adrese geliyor ve temizlik işlemlerini son derece kısa sürelerde yapıyor. Sizlerde kaliteli hizmet almak ve inşaat sonrası temizlik ile uğraşmak istemiyorsanız kesinlikle bizimle çalışabilirsiniz. İnşaat sonrası oluşan pislik ve kötü görüntüyü arkadaşlarımız kısa sürede hallederek temizlik işlemlerine başlıyor. Bu yüzden bizimle çalışarak size kaliteli hizmet vermemizi bekleyebilirsiniz. Verilen hizmetlerin tamamı garantili olup sigorta yapılmaktadır. Bizimle çalışmak için sitemize girebilir ve istediğiniz şekilde referanslarımıza bakabilirsiniz.

İnşaat Sonrası Temizliği Nasıl Yapılır?

İnşaat sonrası temizlik son derece önemlidir. İnşaat esnasında yaşanan tüm olumsuzluklar direkt olarak evin içerisinde kalır. Klasik bir temizlik ile arasında dağlar kadar fark vardır. Bu süreçte kesinlikle, profesyonel olarak destek almalı ve bu işleri hızlıca halletmelisiniz. Firmamız bu alanda sizlere kaliteli ve hızlı bir biçimde yardımcı olabiliyor.

Ekipler inşaat sonrasında hızlıca çalışmaya başlıyor. İster ev ister iş yeri için inşaat sonrası alanlar yaşamaya ve kullanmaya hazır hale geliyor. Ekiplerimiz sadece bir gün içerisinde çalışmalarını bitiriyorlar. Tadilat yapılan ev ofislere de özel olarak hizmet veriyoruz.  Bizimle çalışmak ve inşaat sonrası yaşanacak olan temizlik sorununu kalıcı olarak ortadan kaldırmak ve ilk elden hizmet için kesinlikle internet sitemize sizleri bekliyoruz. Sitemizde çok sayıda referans var ve kesinlikle bunlar hoşunuza gidecek.

Hizmetlerimiz

Temizlik konusunda 20 yılı aşkın süredir hizmet veriyor ve inşaat sonrasında yapılması gereken tüm temizlik kriterlerini biliyoruz. Bu yüzden sizlere kaliteli hizmet verme konusunda profesyonel olarak çalışıyoruz. Güvence duyacağınız bir hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Geride kalan her türlü toz ve kir yok olacak. Firmamız bu alanda profesyonel olarak çalışır ve sizlere hizmet verir. Sadece birkaç gün gibi kısa sürelerde 4-5 katlı binaların temizliklerini baştan aşağıya bitirerek sizlere sunuyoruz. Yeni yaşam alanlarına renk katmak ve yaşam kalitenizi arttırmak bizim işimiz. Tuşba temizlik şirketi inşşat sonrası temizlik nasıl yapılır denildiğinde yapmış ve bitirmiş olduğu projeleri sizlere referans olarak sunmaktadır bizleri https://www.tusbatemizlik.com/iletisim

Sayfamızdan iletişim kurarak ulaşabilirsiniz. Kaliteli bir temizlik için bu alanda profesyonel olarak çalışan bir ekip ile çalışmak kesinlikle ileride oluşacak sorunları önlemeniz anlamına gelir. Sizlerde bizimle çalışarak evinizi iş yerinizi yeni tadilattan çıkmış alanları çok hızlıca eski haline getirmemizi izleyebilirsiniz. Ekibimiz bu konuda kesinlikle en iyiler arasında yer alıyor. Dış cephe gibi ya da cam temizleme gibi en zor alanlarda bile sizlere hizmet veriyoruz.

Tıkla Ara