7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Fatih Temizlik Firması

Fatih Temizlik Firması

Fatih Temizlik Firması İstanbul’un yoğun iş stresinden zaman zaman kendimize bile vakit ayıramadığımız durumlar olmuştur. Özellikle çalışan kadınların evlerine temizlik işlemleri uygulamaları hayal edilemeyecek bir duruma gelmektedir. Türk toplumunda temizlikler mevsimsel olarak detaylı bir şekilde yapıldığı için temizliğe ne kadar önem verildiği ortadadır. Hem kadınlara faydalı olmak adına hem de iş çeşitliliğimizi arttırarak değişik alanlarda temizlik hizmeti vermek için temizlik sektöründe yıllardır yer almaktayız. Fatih temizlik firması olarak yaptığımız her projede tüm profesyonel çalışanlarımızla birlikte kaliteli ve güvenli işler ortaya koyduk. Müşterilerimiz bize güvendi ve bunun neticesinde bir sonraki temizlik işlemlerini de firma olarak bize emanet etti. Müşterilerimizin bu güvenini asla boşa çıkarmadık ve her geçen gün temizlik alanında çalışanlarımızla beraber kendimizi yeniledik.

Ev Ve Diğer Alanların Temizliğini Nasıl Gerçekleştirmekteyiz?

Dış Cephe Temizliği

Fatih temizlik firması olarak çalışanlarımızla beraber  temizlik işlemlerinizi söz verdiğimiz tarihte tamamlıyoruz ve kullandığımız kaliteli deterjanlar neticesinde temizlediğimiz alanlar pırıl pırıl olmaktadır. İnsanların günlük hayatın stresinden ve koşuşturmasından temizliğe fırsatları kalmadığını biliyoruz. Bunun içinde Fatih temizlik firması çalışanlarımızla beraber her geçen gün müşterilerimizin isteklerine pozitif cevaplar veriyoruz. Çalışmalarımızı ve yaptığımız tüm projeleri web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz ve hangi alanlarda temizlik yaptığımızı referanslarımızla birlikte inceleyebilirsiniz. Ev temizliğinde öncelikli olarak müşterimizin bizden istediğini net bir şekilde anlamaya çalışıyoruz. Daha sonra kullanmamız gereken deterjanları ve aletleri hazır ettikten sonra bir iş sözleşmesi imzalıyoruz. Bu iş sözleşmesi neticesinde hem çalışanlarımızın can güvenliği sağlanmakta hem de müşterimizin herhangi bir mağdur olma durumu ortadan kalkmaktadır. Detaylı ev temizlikleri bina temizlikleri dış cephe temizlikleri ve cam temizlikleri gibi birçok alanda temizlik hizmeti vermekteyiz.Tuşba temizlik şirketi temizlik alanında fatih bölgesine dış cephe cam temizliği hizmeti vermektedir.

Fatih Temizlik Firması
Fatih Temizlik Firması

Ev Temizliği

Temizlik Ücretleri Nasıl Olmaktadır?

Fatih temizlik firması çalışanlarımızla beraber temizlik ücretleri oluşturabilmek adına belirli bir standart getirdik. Müşterilerimiz temizlik için bizim firmamızı tercih ettikleri takdirde temizlenecek alanı gidip görüyoruz. Ardından uzman çalışanlarımız bu alanın büyüklüğüne göre ve kullanacakları deterjan ürünlerine bağlı olarak bir fiyat tablosu oluşturmaktadır. Müşterimiz de kabul ederse iş sözleşmesi neticesinde temizlik işlemlerimize hemen başlıyoruz. Söz verdiğimiz zamanda tamamladığımız temizliklerimiz müşterilerimiz tarafından oldukça beğenilmektedir. Bizler de müşterilerimizin bu beğenilerini ve güvenlerini boşa çıkarmamak adına çalışanlarımızla beraber temizlik eğitimlerimize hız vermeden devam ediyoruz. Kendimizi sürekli güncellediğimizden dolayı pratik temizlik yöntemlerini hızlı bir şekilde öğreniyoruz.Fatih bölgesinde Koltuk Yıkama yıkama hizmetide vermekteyiz.

Vizyon Ve Misyon

Fatih temizlik firması olarak şimdiye kadar yaptığımız her işte müşterilerimiz tarafından takdir edilmek bizim için bir sevinç kaynağıdır. Kaliteli işler ortaya çıkarmak ve müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir . İlerleyen zamanlarda da hedefimiz İstanbul ve tüm Türkiye’de temizlik sektöründe öncü bir firma olma yolunda ilerlemektedir. Kaliteyi ekonomik fiyatlara sunduğumuz için aranan temizlik firmaları arasındayız. Çalışan uzman personelimizle birlikte her geçen gün temizlik alanında kendimizi geliştirdiğimizden dolayı kısa bir süre içerisinde birçok mesafe kat ettik. Bundan sonra da güzel projelere imza atacağımıza inanıyoruz.

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.