Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Kategori: Başakşehir

Beylikdüzü Temizlik Firmaları

Başakşehir Temizlik Şirketi

Başakşehir Temizlik Şirketi Rutin bir meşgale haline gelen temizlik işlerine insanlar artık yeterince vakit ayıramamaktan şikâyetçi olmaktadırlar. Yoğun iş temposunda temizlik işlerinin aksadığını bilen insanlar bu konuda dışarıdan destek alarak yapılması mecburi işlerini yaptırabilmektedirler. Ev temizliği konusunda özellikle destek arayan müşterilere firma olarak oldukça avantajlı fiyatlarla kaliteli hizmetleri bir arada sunmaktayız. Gerek ev temizliği olsun gerekse cephe veya cam temizliği olsun her türlü konuda bizleri arayarak istediğiniz hizmete anında ulaşabilirsiniz. Bahçeşehir temizlik şirketi Tuşba Temizlik ile artık evleriniz daha temiz olacak.

Genel ev temizliği hizmetlerinin yanı sıra koltuk yıkama, halı yıkama, perde ve yatak yıkama gibi pek çok hizmetlerimiz bulunmaktadır. Genel ev temizliği esnasında komple evin banyo, mutfak, tuvaletler, salon, yatak odası, misafir ve çocuk odaları gibi her yer silinmektedir. Fayanslar dâhil tüm temizliği yapıldığı bu hizmet şuan için en sık verilen servislerimiz arasında bulunmaktadır. Gerek dezenfekte edici temizlik ürünlerinin uygulanması gerekse etkili ve kalıcı bir temizlik yapılması ile artık evleriniz olduğundan daha temiz bir hal alacaktır. Bahçeşehir temizlik şirketi ile sizlerde İstanbul’un her yerinde bu tür hizmetleri alabilirsiniz.

Genel Ev Temizliği

Genel ev temizliği hizmeti ile birlikte mutfak dolapları dâhil pek çok yer pırıl pırıl yapılmaktadır. Duvarların silinmesi, fayansların silinmesi, camların temizlenmesi gibi farklı yerler sizlerin istediği gibi tertemiz yapılarak teslim edilmektedir. Sektörde bulunduğumuz 20 yılı aşkın süredir vermiş olduğumuz başarılı hizmetler çerçevesinde kaliteyi ayağınıza kadar getirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Fiyatlarımız KDV dâhil fiyatlar olmakla birlikte sizlerin memnun kalacağı gibi garanti vererek işlerimizi yapmaktayız.Tuşba temizlik hizmetleri yapmış olduğu temizlik hizmetlerinde tecrübeli personel çalıştırmaktadır.

başakşehir temizlik firmaları

Bahçeşehir temizlik şirketi ile koltuk yıkama, halı yıkama ve diğer yıkama işlemlerinizi yerinde yapmaktayız. Eşyalarınızın evin dışarısına çıkmadan yıkanması ile artık taşıma esnasında onların zarar görme konusu da ortadan kalkmaktadır. Böylelikle insanlar daha rahat ve temiz bir ortamda koltuklarına uzanabilmekte, evdeki çocuklara aman yere düşeni yeme, pis oralar tarzı söylemlerden uzak kalmaktadırlar. Standart bir ev temizliği işleminin dışında gerçekleştirilen bu yıkama servisleri ile toplu bir şekilde şirketimizden fiyat alabilir ve avantajlı indirimlerden yararlanabilirsiniz.

                Dış Cephe Temizliği

Bünyemizde bulunan cephe temizliği araçları ile birlikte İstanbul’un her semtine gelmekte ve binanızın cephesini ilk günkü gibi gösterişli bir hale getirmekteyiz. Binanızı satmak veya kiralamak istiyorsanız bu temizlik işleminden sonra daha rahat bir şekilde bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bahçeşehir temizlik şirketi Tuşba Temizlik ile birlikte artık tamamen emin ellerde bulunmaktasınız. Verdiğimiz sözlere sadık olduğumuzu ilk hizmetimizle birlikte anlayacaksınız. Bunun dışında yedekte beklettiğimiz ekiplerimizle de her zaman acil ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktayız. Kalitenin doğru adresi ile çalışmak isterseniz müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile randevu veya bilgi alabilirsiniz.Tuşba temizlik şirketi kurumsal hizmet vermeye devam etmektedir bizi arayın çözüm ortağınız olalım.

Başakşehir Dış Cephe Temizliği

Başakşehir koltuk yıkama

Başakşehir Koltuk Yıkama

 

Başakşehir koltuk yıkama firmamız yaşam alanlarınızda bulunan her türlü koltuğu profesyonel hizmetler ile yıkayarak sizlere teslim eder. İster ev ister iş yeri nerde olursa olsun koltuklarınızı güvenle yıkatabilir ve tertemiz koltuklara sahip olabilirsiniz. Bize ulaşmanızın ardından çok kısa bir süre içerisinde müşteri temsilcilerimiz sizlere ulaşarak adres bilgilerinizi alır ve sizin için en uygun zaman diliminde sizleri ziyaret ederek adresinizde koltuklarınızın temizlik hizmetini gerçekleştirir.

Tuşba Temizlik

Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmeti

Firmamızda çalışan profesyonel yıkama personellerimiz koltuklarınızı yıkayarak ilk günkü görünümüne ulaştırır. Halı temizlemede kullanılan ürünlerimiz birinci sınıf kaliteye sahip olduğundan dolayı koltuklarınıza herhangi bir şekilde zarar vermez. Kesinlikle yıkanan koltuklarınızda renk ve doku problemi meydana gelmez. Son derece profesyonel özelliklere sahip yıkama işlemimiz sonrasında koltuklarınızı rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz. Firmamızda kullandığımız her türlü temizlik ürününü dilerseniz kendiniz de araştırabilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Her koşulda güven veren koltuk yıkama hizmetlerimizden satın almak için günün her saati firma danışmanlarımız ile iletişim kurabilirsiniz.

Sektörde Öncü Koltuk Yıkama Hizmetleri

Profesyonel koltuk yıkama hizmetlerimiz Başakşehir genelinde devam etmektedir. Başakşehir genelinde yer alan her adrese ekiplerimiz kısa zamanda ulaşabilir. Hizmetlerimiz kapsamında adresinize gelen ekiplerimiz servis ücretini kesinlikle müşterilerimize yansıtmaz. Adrese geliş ve gidiş ücreti tamamen firmamıza aittir. Müşterilerimiz sadece koltuk yıkama ücretine tabi tutulmaktadır. Şayet adreste yıkanamayacak kadar kirli koltuklar söz konusu ise de ekiplerimiz adresten alarak koltukları fabrikamıza getirir ve burada detaylı bir yıkama işlemine alınır. Tekrar adresinize teslim edilen halılarınızdan da ek ücret talebinde bulunulmaz. Bu durumda da müşterilerimiz sadece halıların yıkama masrafı olan ücreti öder.

Bölge Genelinde Hızlı ve Kaliteli Yıkama Hizmeti

Fabrikamız günün her saati aktif olarak yıkama işlemi gerçekleştirmektedir. Yoğun durumlarımızda hem gece hem gündüz boyunca yıkama işlemi fabrikamızda devam eder.  Başakşehir genelinde de her gün servisimiz adreslere çıkmaktadır. Bu nedenle bizi aradığınız durumda aynı güç içerisinde koltuk yıkama hizmetimizi satın alabilirsiniz.  Adresinizi ekiplerimize bırakabilir ve koltuklarınızın adresten teslim alınmasını sağlayabilirsiniz. Adresten alınan koltuklarınız aksi bir durum olmazsa aynı hafta içerisinde sizlere tekrar teslim edilmektedir. Başakşehir koltuk yıkama firmamızda minimum 3 iş günü olan yıkama süresi bir aksilik olmazsa minimum 5 iş günü olarak değişkenlik gösterir.

Esenyurt Temizlik Şirketleri

Kaliteli Bir Temizlik İçin Bizimle İletişime Geçin

Başakşehir koltuk yıkama firmamız sizlere her koşulda profesyonel bir yıkama hizmeti sunar. Koltuklarınızın değerinizi sizin kadar önemseyen ekip personellerimiz koltuklarınızı özenle ve titizlikle yıkayarak bütün kirleri koltuklarınızdan arındırır. Koltuklarınızın kumaş özelliğine göre tercih edilecek olan özel yıkama deterjanları sayesinde koltuklarınız zarar görmeden ilk günkü gibi tertemiz olur.  Yıkama işlemi biten koltuklarınız kuruyana kadar fabrikamızda bekletilir ve tamamen kuruyan koltuklarınız özenle ambalajlanarak adresinize teslim edilir koltuk yıkama hizmetlerinde yaptığımız leke çıkarma uygulamalarımız çok yönlü sonuçlar vermektedir.

 

 

blank

Başakşehir Dış Cephe Cam Temizleme Firmaları

 

Başakşehir Dış Cephe Cam Temizleme Firmaları Temizlik işleri, insanoğlunun yaşadığı her zaman diliminde yapılan işlerden bir tanesidir. Tarih öncesi çağlarda dahi yapılan bu temizlik işleri ile ilgili olarak pek çok örnek bulmak mümkündür. İnsanlar temizleme işleri yaparak sağlıklı ve zinde bir yaşam için gereken ne varsa elde etmektedirler. Temizlik işleri kapsamında günümüzde artık cephe temizleme işleri de yapılmaktadır. Böylelikle binanızın daha bir canlı görünmesi sağlanmakta ve eğer yapılan işlem apartmansa içerisinde bulundurduğu konutları daha yüksek fiyattan ve hızlı bir şekilde satışını sağlayabilmektesiniz. Birde yeni trend olmaya başlayan iş yerlerinin tüm cephesinin camla kaplı olması işi vardır. Burada da cam temizliği ve çerçeve bakımı gibi işlemler yapılmakta, böylelikle hem temiz bir yüzey elde edilirken hem de bu malzemelerin ömürleri uzatılmaktadır. Başakşehir dış cephe cam temizleme firmaları da bu konularda üzerine düşen tüm görevleri fazlasıyla yapmaktadır.

Cam temizleme işlemleri, yüksek bir çalışma grubuna girdiği için oldukça ciddiye alınması gerekmektedir. Hızlı ve aceleci bir tavırla bu tarz işler yapılmamalı, aksine rahat ve sakin bir uygulama ile yapılmalıdır. “Acele işe şeytan karışır” deyimi ile olası bir kaza anında risk unsurunun mal değil, insan hayatı olduğu gerçeği akıllardan bir an dahi çıkmamalıdır. Başakşehir dış cephe cam temizleme firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi konusunda uzman kişilerle çalışmaktadır. Firmamız tarafından en son sistem teknolojik makineler eşliğinde yapılan temizlik işleri ile birlikte kısa sürede ve kaliteli bir çözüme kavuşma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Cam Temizleme Başakşehir

Temizlik işlemlerinin hepsi birbirinden önemli ve titiz işler sonucunda gerçekleşmektedir. Firmamız ile çalışarak tek veya çift yönlü camların temizliğini, çerçeve temizliğini, çatı camlarının temizliğini yaptırma şansına sahip olabilirsiniz. Kullanılan ürünlerin özenle hazırlandığı bu işlemlerde camlarınıza zarar gelmemesi için titiz bir çalışma işlemi gerçekleştirilmektedir. Cam temizleme işlemlerinin ardından cam ve çerçeveleriniz ilk günkü gibi ışıl ışıl ve tertemiz olacaktır. Başakşehir dış cephe cam temizleme firmaları için en önemli konuların başında müşteri memnuniyeti ve alınan parayı hak etme gibi etik değerler gelmektedir. Bu nedenle diğer türlü kazançların firmalar bünyesinde pekte bir değeri bulunmamaktadır.

Temizlik işlemleri sırasınca binanız tarafımızca bir plan eşliğinde temizlenmektedir. Camlarınız parsel parsel ayrılarak yukarıdan aşağıda doğru sırasıyla temizlenmektedir. Bir parsel bitmeden diğerine geçiş işlemi gerçekleştirilmez. Uzman ekiplerimiz kullanarak yapılacak olan temizlik işlemlerinde camlarınız köşe bucak temizlenmektedir.

Başakşehir dış cephe cam temizleme firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi müşterilerine kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktadır. Sizlerde ürün ve hizmetlerimiz konusunda bilgi almak isterseniz müşteri hizmetlerimizi arayacak gereken tüm bilgilere ulaşabilirsiniz tuşba temizlik dış cephe temizliğini zengin ve kendine ait vinçlerle yapmaktadır.

blank

Başakşehir Dış Cephe Cam Temizleme

 

Başakşehir Dış Cephe Cam Temizleme Teknoloji ve sanayi alanında gelişmeler eşliğinde, günümüzde cam temizleme işleri artık kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Son yıllarda inşaat işlerinde artan tempoya bağlı olarak AVM, ticaret merkezleri, lüks konutlar ve yüksek katlı rezidansların dış cepheleri tamamen camdan oluşmaya başlamıştır. Ancak bu işlemlerin bir sonucu olarak da düzenli bir bakım yapma ve temizleme gibi nedenler ortaya çıkmıştır. Dış cephe cam temizliği sonrasında binanızın yüzünün tamamen değiştiğini ve gerekli olan imajın sağlandığını anında görebilirsiniz. Camlarınız temizlenirken çerçevelerinizde temizlenmekte ve bakımları yapılmaktadır. Cephede kullanılan camlar normal camlardan çok farklı ve ağır oldukları için buradaki çerçevelerde oluşabilecek en ufak hasarlar camların düşmesine ve alttan geçen insanların yaralanmasına neden olmaktadır. O nedenle bu işlerin rutin bir şekilde tekrarlanması gerekmektedir. Başakşehir dış cephe cam temizleme işi yapan firmalarda da bu konuda gereken hassasiyet fazlasıyla bulunmaktadır.

Cam ve çerçeveler tüm yıl toz, pislik ve güneş ışığına maruz kaldıklarından dolayı aşınmakta ve kirlenmektedir. Zaman içerisinde oksitlenmelerin dahi görüldüğü bu durumlarda insanlar, yılda en azından 1 defa o da yaz mevsimi başlangıcında genel bir temizlik işlemi yaptırmak zorundadırlar. Bu hafife alınmaması gereken ve insan hayatıyla doğrudan ilişkisi bulunan işlerden bir tanesidir. Olası bir kaza anında bina yöneticisi veya sahibi direkt olarak sorumlu olan kişidir. Başakşehir dış cephe cam temizleme firmaları tarafından temizleme işleminin sonrasında camların üzerinde biriken tortu ve oksitler temizlenmekte, çerçevelerin bakımı yapılmakta ve yenilenmektedir. Böylelikle daha uzun ömürlü işlemlere imza atılmaktadır.

Cam Temizleme Kimyasalları

                Cam temizleme konusunda, temizlik firmalarını seçerken bir takım şeylere dikkat etmek gerekmektedir. Bunları aşağıda maddeler halinde açıklamaya çalışacağız.

  • Firmaların referanslarına dikkat edilmeli ve iş bitirme hizmetlerinin görülmesi gerekmektedir.
  • Personellere ait SGK hizmet raporları, yüksekte çalışabilir raporları, mesleki yeterlilik raporları ve iş güvenliği raporlarının olup olmadığı kontrol edilmelidir.
  • Firmanın kara düzen mi çalıştığı yoksa belirli bir iş programına göre çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Böylelikle firma hakkında yeterince kurumsal bir yapıya sahip olup olmadığı konusunda bilgi de alınabilmektedir.
  • İşveren taraf ise; yukarıdaki maddelere dair evrakların birer fotokopisini iş sözleşmesi arkasına koymalıdır. Bunların dışında kullanılan malzemelerinde muayene kontrollerinin yapılıp yapılmadığı da kontrol edilmelidir.

Tüm bunlar sizleri yasalar karşısında duruşunuzu etkileyecek maddelerdir. O nedenle yüksekte çalışma yapmak gibi tehlikeli olan işlerde Başakşehir dış cephe cam temizleme işi yapan Tuşba Temizlik şirketi, siz sormadan önce tüm bu belgeleri size ibraz etmektedir. Böylelikle firmanın ne kadar profesyonel ve kurumsal bir yapıya sahip olduğunu hemen anlayabilir ve işlerinizi gönül rahatlığıyla firmamıza verebilirsiniz.Tuşba temizliği tercih ederseniz farkı göreceksiniz kullandığımız kimyasallar dış cephe uygun kimyasallardır arayın keşif talep edin.

Dış Cephe Temizliği Beylikdüzü

Beylikdüzü Temizlik

blank

Başakşehir İnşaat Sonrası Temizlik

 

Başakşehir İnşaat Sonrası Temizlik İnşaat sektörü Türkiye’nin parlayan yıldızı konumunda devamlı yükselerek ilerleyen bir iş koludur. Teknolojinin gelişimiyle birlikte inşaat işleri de epey hızlanmış ve mimari olarak farklı tasarımlar oluşmaya başlamıştır. İnşaat işlerinde satış yapmadan önce kaba pisliğin temizlenmesi daha sonra ise ince bir temizlik yapılarak dairenin müşteriye açılması gerekmektedir. Tüm bu işlemler titiz bir çalışma sonrasında tam bir randıman vermektedir. Evi satın almak için gezip görmeye gelen insanlar temiz bir yer ile karşılaştıklarında daha kolay beğendiklerini hepiniz takdir edersiniz. İşinde uzman ekiplerimizle birlikte Başakşehir inşaat sonrası temizlik işlerini yapıyoruz. Her türlü alet ve edevatın mevcut olduğu firmamızda herhangi bir ürününüze zarar vermeden istediğiniz gibi bir temizlik yaptırmanın keyfini sürebilirsiniz.

Temizlik işlerinde en çok dikkat edilmesi gereken nokta, “kaş yapayım derken göz çıkarmamak” olmalıdır. Bir yeri temizlerken altındaki malzemeye zarar verirseniz eğer bu hiçbir şeyin önüne geçemez. Bu nedenle ekiplerimiz her lekeye karşı uygun temizlik ürünleriyle kolay bir şekilde tam hijyen sağlamaktadır. Tuvalet, banyo, mutfak ve diğer odaların temizlik işlemleri devam ederken bir taraftan da camların temizlenmesi yapılmaktadır. Camlarda çizilme veya deformasyon oluşmaması adına yumuşak bezler kullanılmakta ve temizlik ürünlerinin seçimi de kaliteli ve etkili sonuç veren türleri içermektedir. Böylelikle tüm daire kolay bir şekilde teslim edilebilmektedir. Başakşehir inşaat sonrası temizlik işi yapan Tuşba Temizlik şirketi bu konularda müşterilerine tam güven vermektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik Nedir?

                İnşaat işleri sırasında çok çeşitli malzemeler ve kimyasal maddeler kullanılmaktadır. Boya, sıva, tiner vb maddelerin yerlerden ve duvarlardan çıkması kolay bir iş değildir. Özellikle bir maddeyi çıkarmaya çalışırken yere veya duvarlara komple bir zarar verilebilmektedir. Bu nedenlerden dolayı işinde uzman olan kişilerin bu tür temizlik işlerini yapmaları daha önem arz etmektedir. Bazı zamanlar leke veya izin türüne göre yıkama makineleri ile temizleme işlemi sağlanırken, kimi zamansa bir tane bez ile etkili bir temizlik ürünüyle tam bir hijyen sağlanmaktadır. Bu konuları o an orada bulunan ekip karar vermekte ve hangi seçenek en uygun ve zarar vermeyecekse onu seçmektedirler. Başakşehir inşaat sonrası temizlik işlemlerinde yapılan bu uygulamalar sonrasında daireniz tertemiz olmaktadır.Tuşba temizlik hizmetleri temizlik hususunda sigortalı personel ve uygun kimyasallar ile çalışmaktadır.

Tuşba Temizlik şirketi, kurumsal bir firmada bulabileceğinizden daha fazlasını sizlere sunmaktadır. Firma konusunda uzman olan personelleriyle tüm temizlik işlerinizi yapmaktadır. Sadece inşaat sonrası temizlik değil, cephe temizliği, zemin temizliği, apartman ve site temizliği gibi bir sürü daha iş kolumuz mevcuttur. Yılların verdiği tecrübeyle birlikte Başakşehir inşaat sonrası temizlik hizmetini sade bu ilçede değil, tüm İstanbul’da sağlamaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

başakşehir dış cephe cam temizleme

blank

Başakşehir Dışcephe Cam Temizliği

 

Başakşehir Dışcephe Cam Temizliği Günlük yaşantımızda yaptığımız temizlik işlerinin ardından cam temizliği de yapılmalıdır. Camlarımız evimizin içerisine yansıtan ve dışarıdan bakanların ilk izlenim edindiği yerlerden bir tanesidir. Özellikle iş yerlerinin son zamanlarda tüm cephesi cam kaplama yapılmaya başlanmıştır. Bu yerlerde yapılacak olan işlemlerin ardından camlar ilk günkü temizliğine ve şıklığına kavuşmaktadır. Böylelikle dışarıdan bakan insanlar temiz görünen camlardan dolayı olumlu bir ilk izlenime sahip olacaklardır. Genellikle Türk milleti olarak temiz gözüken yeri normal karşılarız, ancak pis ve kirli gözüken yüzeylerden kesinlikle tiksiniriz. Bunu dikkate alarak Başakşehir dışcephe cam temizliği işlerinizde firmamızı seçmenizi öneririz.

Cam temizliği sırasında kullanılan ürünlerin büyük bir kısmı özel karışım olarak hazırlanmaktadır. İnatçı kirlere ve lekelere karşı kullanılan bu ürünler %100 başarı göstermektedir. Yazın sıcağında ve kışın soğuğunda sürekli toz partiküllerine maruz kalan cam ve çerçevelerde zaman içerisinde oksitlenme meydana gelmektedir. Oksitlenen yüzeylere uygulanan temizleme araçlarıyla uzun süre etkili ve tertemiz yüzeylere sahip olunabilmektedir. Başakşehir dışcephe cam temizliği firması Tuşba Temizlik şirketi bünyesinde bulundurduğu uzman kadrosuyla birlikte tüm işlerinizi bir çırpıda halletmektedir.

Başakşehir Dışcephe Cam Temizliği  Riskleri Ve Alınan Önlemler

Yüksekte yapılan çalışmalar dünyanın en zorlu işlerinden bir tanesidir. Bu denli zorlu işler uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Temizlik şirketlerinde yüksekte yapılacak olan işlerde dağcı kadrosu adı altında bir grup bulunur. Bu grup gerçekten dağa tırmanmayı seven insanlar tarafından oluştuğu için yüksekte çalışmaya yatkın kişilerdir. Yine de tüm iş güvenliği eğitimlerini almış, alet operatörlü belgelerini almış olan bu kişiler temizlik konusunda da uzmandırlar. Başakşehir dışcephe cam temizliği firmalarından olan Tuşba Temizlik şirket ide konusunda uzman ve deneyimli insanlarla çalışmaktadır.

Yüksekte yapılan bu çalışmalar hata götürmeyen ve kesinlikle en ufak bir ihmali dahi affetmeyen işlerdir. Bu konuda işveren ve temizlik şirketine pek çok sorumluluk düşmektedir. En başta OSGB firmaları tarafından iş güvenliği eğitimi almak gibi sorumluluklar vardır. Bunun yanı sıra kullanılan makinelerin periyodik olarak muayenesi yapılması gerekmektedir. Tüm bu işlere dair belgeler 2 tarafta da bulunmalıdır. Aksi takdirde kanun önünde herkes suçlu durumuna düşebilir.

Cam silme işinde sadece makinelere bağlı bir çalışma yapılmamalıdır. Ek olarak yaşam halatları ve diğer yollarla tedbirler muhakkak alınmalıdır. Tüm bunların sonucunda insanlar kendilerince de binaya uygun herhangi bir tedbir alabilirler.Tuşba temizlik iş güvenliğini ön planda tutarak tüm tedbirleri almaktadır.

Tuşba Temizlik şirketi, Başakşehir dışcephe cam temizliği konusunda tüm İstanbul çapında hizmet vermektedir. Müşterilerine %100 memnuniyet garantisi veren firma ile çalışmak gerçekten bir ayrıcalıktır. Hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi internet sitelerinden bulabileceğiniz gibi işyerlerine giderek de sıcak bir çay eşliğinde kafanıza takılan tüm soruları firmaya sorma şansı elde edebilirsiniz.

başakşehir dış cephe temizliği

blank

Başakşehir Dış Cephe Temizliği

 

Başakşehir Dış Cephe Temizliği Sağlıklı bir yaşam için temiz bir ortamda hayat sürmek gerekmektedir. Temizlik, sağlık bir birey olabilmemiz için en büyük gereksinimlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ev veya ofis temizliği sırasında yapılan işlemlerle birlikte cephe temizliği de yapılarak tam ve hijyenik bir temizlik yapılmış kabul edilebilir. Teknolojinin ilerlemesi ve dayanıklı camların yapılmasıyla birlikte binalarda da cam cephe yapımı ağırlık kazanmaya başladı. İnsanlar cephelerini cam yaptırmak suretiyle gereken güzel görünüme sahip olmaya başladılar. Cam cephelerin normal cephelerden farkı ise üzerindeki kir ve lekeyi daha fazla belli etmesi olmuştur. Başakşehir dış cephe temizliği işleminin ardından cepheniz ilk günkü şıklığına ve temizliğine kavuşmaktadır.

Cam temizleme işlemlerinde kullanılan ürünlerin hepsi özel olarak hazırlanmaktadır. Piyasada bulunan ürünlerin belirli oranlarda karıştırılmasıyla hazırlanan bu ürünler sonucunda kaliteli ve uzun süre etkili bir temizlik işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Kışın soğuğunda büzüşen çerçeveler, yazınsa sıcakta genleşmektedir. Bu hareketler çerçevesinde zaman içerisinde işlevini yitiren bu maddelerin bakımlarının da yapılması gerekmektedir. Böylelikle ömürleri uzatılan bu maddeler, olası bir cam düşmesi gibi durumlarının da önüne geçilmiş olmaktadır. Başakşehir dış cephe cam temizliği firması Tuşba Temizlik şirketi bünyesinde bulunan ekipler, profesyonel ve işleri konusunda son derece deneyimli insanlardan oluşmaktadır. Camlarınızın temizlenmesi sırasında yapılan bakımlarla birlikte ömürlerinin de uzatılması sağlanmaktadır. Böylelikle zaman zaman yapılan işlemlerle camlarınız ilk günkü haline dönebilmektedir.Kullandığımız kimyasallar nano teknolojisine uygun TSE standardına uygun kimyasallardır.

Dış Cephe Cam Temizleme Sistemleri

Yüksekte büyük riskler altında yapılan bu çalışmaların her biri adeta birer sanat eseri kıvamındadır. Yapılabilecek küçük bir hata dahi ölümcül sonuçlara gebe olabilmekte ve durumdan doğacak zarar işveren ve işi alan firma tarafından maddi ve manevi boyutlarda çok yükseklere çıkabilmektedir. Maddi zararlar bir şekilde çözülse de işin içerisine vicdan dâhil olduğu zaman gerçekten tüm ömür boyu süren pişmanlıklar yaşanabilmektedir. Başakşehir dış cephe temizliği yapan firmamız bu konuda işe başlamadan önce alınabilecek ne kadar tedbir varsa hepsini gözden geçirmektedir. En sık alınan tedbir olarak yaşam halatı sarkıtılması ve insanların makineden sonra ekstra olarak bu halatlara bağlı kalması sağlanmaktadır. Böylelikle olası bir makine arızasında insanlara yaşama tutunmaları için ikinci bir şans daha sağlanmış olmaktadır.

Tuşba Temizlik şirketi, bünyesinde bulundurduğu uzman ekiplerle birlikte cam temizliği konusunda size aradığınız hizmeti falyasıyla sunmaktadır. Gerek kullanılan ürünlerin kalitesi, gerek cephede yapılan iş sırasında alınan tedbirler, gerekse çalışanlarımızın deneyimli kişilerden oluşması nedeniyle yaptığımız temizlik işleminden memnun kalacağınızı garanti ederiz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Ofisimize gelerek ise sıcak bir çay eşliğinde yaptığımız uygulamaları birebir yerinde izleme şansına sahip olabilirsiniz.Arayın çözüm bulalım tuşba temizlik hizmetleri sizinle.

Başakşehir Temizlik Şirketleri

blank

Başakşehir Temizlik Şirketleri

Başakşehir temizlik şirketleri Bünyesinde çalışan profesyonel elemanlar ile yıllardır göstermiş olduğumuz temizlik performansımızı günümüzde de sergilemekte ve ekibi ile beraber büyük başarılara imza atmaktadır. Yıllardır çalışmış olduğumuz temizlik sektöründe önce ufak projeler ile başladık. Daha sonrasında müşterilerimiz bizi tercih ettiler. Bunun altta yatan sebebi tabii ki müşteri memnuniyetidir. Çalışanlarımız işlerini gayet güzel yaptıklarından dolayı müşterilerimiz de bir sonraki temizlik işlerinde hep bizim firmamızı tercih ettiler. Bunun için kurulduğumuz günden bugüne kadar kısa bir süre geçmesine rağmen Başakşehir ilçesinde temizlik sektöründe öncü firmalar arasında yer aldık. İlerleyen zaman dilimlerinde de tüm Türkiye çapında bir numara olacağız.

Başakşehir Koltuk Yıkama

Temizlik Şirketi Olarak Niçin Bizi Tercih Etmelisiniz?

Başakşehir temizlik şirketi çalışanları ile beraber bir bütündür. Gerek çalışanlarımızın güvenlik konusu gerekse müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Bünyemizde faaliyet gösteren profesyonel temizlik uzmanları işlerini son derece kaliteli bir şekilde yapıp müşteriye tam zamanında teslimat sağlamaktadır. Aynı zamanda bizim çalışanlarımıza son derece güvenebilirsiniz. Çünkü temizlik konusunda birçok eğitimden geçmektedirler. Bu eğitimlerin sonucunda temizlik hakkında daha fazla bilgi sahipleri oldukları için işlerini de oldukça titiz yapmaktadırlar. Başakşehir temizlik şirketi olarak ne için bizi tercih etmelisiniz? Çünkü bizler kurulduğumuz yıldan bu zamana kadar müşteri memnuniyeti profesyonellik ve güvenilirlik prensiplerine son derece bağlı bir şekilde çalışıyoruz. Müşterilerimiz de bizden güzel bir şekilde faydalandığı için tüm temizlik işlerini bizlere emanet etmektedir.Arayın randevu talep edin bizimle çalışmanın farkını bire bir görün.

Başakşehir Temizlik Sirketi’nin Gelişim Aşamaları

Başakşehir temizlik şirketleri

Başakşehir temizlik şirketi kurulduğu yıldan bu zamana kadar birçok başarılı projelere imza atmıştır. İlk kurduğumuz anda işlerimiz bu kadar fazla değildi. Zamanla kaliteli projeler ortaya çıkardığımız için çalışanlarımızın özverili performansı ile müşterilerimiz de bizi daha çok tercih eder hale geldiler. Zaman içerisinde yıllar geçtikçe hızlanan bir ivme çizdik. Başarı merdivenlerini ivedi bir şekilde tırmandık. Bu başarımızın ardında çalışanlarımızın gayretli performansları asla inkar edilemez. Bunun içindir ki bizler de çalışanlarımızın can güvenliğini ve sigorta masraflarını şirketimiz tarafından karşılamaktayız. Koordineli bir çalışma yürüttüğümüzden dolayı müşterilerimiz de bizden son derece memnun kalmaktadır. Bu sayede daha fazla iş aldık ve kısa bir süre içerisinde Başakşehir temizlik firmaları arasında bir numaraya yerleştik.

Temizlik Esnasında Personelimizin Dikkat Ettiği Kurallar

Başakşehir temizlik şirketi bünyesinde çalışan personellerimizin temizlik esnasında dikkat ettiği birtakım kurallar mevcuttur. Bu kurallardan birkaçı şu şekildedir;

  • Öncelikli olarak çalışanlarımızın can güvenliğini temizlik işlemine başlamadan önce tam donanımlı bir şekilde sağlamaktayız. Bunları kask baret gibi aletleri kullanarak yerine getiriyoruz.
  • Bir diğer dikkat ettiğimiz konu ise kullandığımız deterjanların kalitesidir. Temizlik esnasında kalitesiz endüstriyel deterjanlar kullanıldığında temizlenen alan sanki hiç temizlenmemiş gibi görünmektedir. Müşterilerimiz de bu durumdan memnun kalmamaktadır. Çalışanlarımız ve bizler yıllardır kaliteli deterjanlarla temizlik yaptığımızdan dolayı işini en iyi yapan firmalardan biriyiz.
  • Son olarak çalışanlarımız müşterilerimizle olan ilişkilerine son derece dikkat etmektedirler. Sadece profesyonel bir şekilde temizlik işlemlerini bitirdikten sonra diğer işleri ile meşgul olmaktadırlar. Bu da bize kısa sürede büyük başarılar göstermemizde  önemli bir etken olmuştur.
  • İletişim
blank

Başakşehir Temizlik Firmaları

 

Başakşehir Temizlik Firmaları Günümüzde yoğun iş temposunun ardından sağlığımıza da dikkat etmek için öğlenleri düzgün beslenmeye çalışmaktayız. Hatta hafta sonları kısıtlı olan zamanımızda dahi spor yapmakla meşgul olmaktayız. Tüm bunları sağlığımız için yaparken yanına ilave olarak şeyler katarak daha sağlıklı bir yaşam sürmek mümkün olabilmektedir. Özellikle genç yaşlarda yapılan bu düzenli beslenme ve spor yapma gibi aktivitelerin yanında birde temizlik işlemlerini yaparsanız gerçekten çok faydasını görürsünüz. Temizlik işlemleri ile birlikte vücudumuzu hasta eden bakteri ve mikroplardan kurtulmuş oluruz. Hatta öyle ki bu canlılardan bazıları yaşlanınca bizi hasta eden bir takım unsurlar içerirler. Hal böyle olunca da insanlar temizlik işlerine daha bir sıkı sarılmakta ve bu konu üzerinde çalışmalarını sıklaştırmaktadırlar. Başakşehir temizlik firmaları da temizlik işlemlerinin ne kadar önemli olduğunu bilen firmalardan oluşmaktadır. İnsanlara her daim ekstra olarak yardımcı olmayı görev bilen bu firmalardan ayarlayacağınız temizlik personeli ile birlikte arzuladığınız temizlik işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Başakşehir temizlik firmaları genel ev temizlik ile birlikte dış cephe temizleme, dış cephe cam temizleme, inşaat sonrası temizlik, avm temizliği, zemin cilalama ve bakımı, ev temizliği, ofis temizliği, villa temizliği, halı ve koltuk yıkama gibi çeşitli işlemler yapmaktadırlar. Bu işlemler neticesinde en çok karşımıza çıkan şey tabi ki genel ev temizliği olmaktadır.Genel ev temizliğinde firmamız yolladığı personellere ev temizliği ve kimyasallarla nasıl temizlik yapılacağının eğitimini vermiştir.

Başakşehir Temizlik Şirketleri

                Genel Ev Temizliği

Genel ev temizlik işlemleri ile birlikte insanlar yaşadıkları ortamların içerisinde en çok vakit geçirdikleri ve savunmasız kaldıkları yeri temizletmiş olmaktadırlar. Ev temizliği sırasında evinizin her yeri isteğiniz ile birlikte hassas ve titiz bir temizlik işleminden geçmektedir. Bu temizlik işlemi ile birlikte insanlarda daha temiz ve hijyenik ortamlarda yaşama şansı elde etmektedirler. Özellikle çocuklu ailelerin çocukları yere düşen her şeyi ağızlarına götürmeye bayıldıkları için bu ortamların temizlenmesi şarttır. Başakşehir temizlik firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi de genel ev temizliği sırasında hijyene ve kullanılan temizlik ürününe çok dikkat etmektedir. Kullanılan temizlik ürününün tamamen doğal ve TSE belgesine veya sağlık bakanlığı onayına sahip olan ürünlerden seçildiğini bilmenizi isteriz.

Genel ev temizlik işlemleri haricinde özellikle günümüzün trend uygulaması olan yerinde yıkama hizmetini de denemenizi önermekteyiz. Yerinde yıkama hizmetleri ile birlikte aradığınız hijyende ayağınıza kadar gelmektedir. Evinizde endüstriyel makinelerle yapılan yerinde yıkama hizmeti, sizin için aradığınız bir çözümü ayağınıza getiren bir hizmettir.

Başakşehir temizlik firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi de bünyesinde tüm temizlik araçları ile birlikte sizlere kaliteli ve özenli hizmetler vermeye devam etmektedir. 20 yılı aşkın süredir sektörden edindiği tecrübe ile %100 müşteri memnuniyeti adına elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Sizlerde kaliteyi ucuza almak isterseniz eğer Tuşba Temizlik şirketi ile çalışmaya başlayabilirsiniz.

 Başakşehir Dışcephe Cam Temizliği

blank

Başakşehir Temizlik

 

Başakşehir Temizlik Verilecek olan söz konusu hizmet ev hijyeni ise Başakşehir temizlik firması tecrübeli şekilde üstesinden gelmektedir. Profesyonel hizmet donanımları ile ev hijyeni konusunda beklenen her ne varsa sağlıklı bir şekilde sunmaktadır. Sağladığımız hizmet donanımı tarafımızca tecrübeli ve büyük titizlikle verilmektedir.

Başakşehir Ofis Temizliği.

Uygun rakamlarda profesyonel donanımlar ile ofis temizleme hizmeti alan kişilerin çalışmalardan beklentisi kusursuzluk ise, her alanda firmamızı güven ve tercih edebilirler. Ev ve ofis hijyeni konusunda geniş kapsamlı ve detaylı hizmet sunulmaktadır.

Başakşehir Villa Temizliği.

Villalarda, katların her birini en iyi şekilde hijyen sağlanmaktadır. Profesyonel donanımlara ve teknik yapıya sahip olmamız sayesinde, villalarınızın her katında en ince ayrıntısına kadar mükemmel temizlik hizmeti sunuyor, sizlerin beklentilerine en iyi şekilde cevap veriyoruz. Bölgede yıllardır, villa temizliği gerçekleştirerek iç kısımdaki merdivenlerde ışıl ışıl bir görünüm, odaların içinde ferah ve temiz kokular bırakıyoruz.Firmamız yerinde ücretsiz keşifler yapmaktadır arayın çözüm bulalım.

Başakşehir Okul Temizliği.

Öğrencilerin sürekli olarak eğitim aldıkları ve günün büyük bir bölümünü içinde geçirdiği okullarda, iç ve dış cephe temizliği hizmetini sunuyoruz. Bu sayede müşterilerimiz mutlu, bir her alanda sizlere hizmet verdiğimiz için bizlerde şanslıyız. Dış cephelerin temizliği konusunda tecrübeli olmayan ekip üyelerimize dış cephelerinizi emanet etmiyor, konuda uzman yüksekte çalışmak için eğitim almış uzman personellerimizden yardım alıyoruz. Okul içerisindeki bütün iç ve dış alanların temizlenmesinde sorumluluğu en iyi şekilde üstleniyoruz.

Başakşehir Banka Temizliği,

Banka temizliğinde profesyonel hizmet beklentilerine en iyi şekilde cevap veriyor, müşterilerimizin her alanda mükemmel kalitede ekipmanlarımızla temizlik hizmeti almasını sağlıyoruz. Banka temizliği sürekli olarak insan sirkülasyonuna maruz kaldığı için, bu gibi durumların farkında olarak hijyen sağlıyoruz. Ev temizliği konusunda gösterdiğimiz hassasiyeti, en çok bakteriye maruz kalan ve sık temizlenmesi gereken bankalarda da sağlıyoruz.

Başakşehir Dış Cephe Cam Temizliği

Ürünlerimiz ve ekipmanlarımızın tamamını anti bakteriyel olarak tercih ediyor, uzun süreler boyunca bakteri üretmeyen yaşan alanlarını müşterilerimize bırakıyoruz.

Başakşehir Mutfak Temizliği.

Temizliğin en iyi gerçekleşmesi için gerekli olan temel unsurlar;

– Profesyonel ekip bünyesi,

– Tecrübeli ve hızlı hizmet anlayışı,

– Kimyasaldan uzak hijyen sağlamak için anti bakteriyel özel olarak seçilmiş temizlik malzemeleri.

– En iyi ve yeni çıkan güçlü buharlı ve sulu yıkama ekipmanları,

– Hızlı hizmette sağlanan güler yüz.

Başakşehir Merdiven Temizliği.

Bu donanımların tamamını en iyi şekilde gerçekleştirerek uzun zamanlardır hizmet sunuyoruz. Eşsiz özellikler ile sorunsuz bir şekilde temizliği en iyi şekilde yaşamak istediğiniz anda, sizlere hızlı dönüş yaparak, mükemmel tekniklerimiz ile tanıştırıyoruz.

Başakşehir İş Hanı Temizliği.

Profesyonel donanım beklediğiniz anlarda, iş hanlarında kusursuz temizleme işlemleri sunuyoruz. Detaylarını ise, ofis masalarından başlayarak, duvarlar, kapılar, bina girişlerine kadar sunuyoruz.

Başakşehir Site Temizliği.

Sitelerin temizlik alanlarında genel olarak kaba kirli çöpler ve temizlenmesi gereken kolon kirişlerin her şekilde hijyenini sağlıyoruz.

Başakşehir Otel Temizliği.

Sezon açılışında ihtiyacınız olan tüm detayları sağlıyor, müşterilerinize karşı sizleri mahcup etmeden hizmet sunuyoruz. Otelinize çok başka bir gözle bakmanızı sağlıyor, profesyonel ve geniş kapsamlı hizmet sağlıyoruz. Otel zemin temizliği başta olmak üzere en sık adım atılan ve kullanılan yerlerde özel olarak hijyen sağlıyoruz.

Başakşehir Dış Cephe Cam Silme İşlemi.

Beklentilerinizin arasında her ne var ise en iyisini sunmaya ve sizleri maksimum seviyede memnun bırakmaya gelmekteyiz. Cam silimi konusunda en yeni teknikleri kullanıyoruz. Teknik farklılıklarımızı bizlerle çalışma sonrasında sizlerde keşfederek ayrıcalıklarımızı en iyi şekilde bilinçli olma konusuna yoğunlaşarak gerçekleştirdiğimizi biliyorsunuz.

Başakşehir Temizlik Şirketleri

 

Tıkla Ara