Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Kategori: Beylikdüzü

Beylikdüzü Temizlik Hizmetleri

Beylikdüzü Temizlik Hizmetleri

Beylikdüzü Temizlik Hizmetleri Beylikdüzü/Cumhuriyet Mahallesinde kurulmuş olan profesyonel bir temizlik şirketidir. Hizmet esnasında kullanılan kaliteli malzemeler ve tecrübeli personeller ile güçlü referanslar edinen Tuşba Temizlik tüm temizlik kategorilerinde yanınızda. Temizlikte kaliteli hizmet ilk hedefimizdir.

Yapılan araştırmalar, çalışılan yerlerin temiz ve hijyenik olması, çalışanların işlerinde gerekli motivasyonu sağlaması ve ayrıca daha verimli olmaları üzerinde etkili olduğunu kanıtlamıştır. Şöyle ki, temiz ve hijyenik bir ofis ortamın da çalışan bir personelin temiz bir ortamı daha düzenli kullandığı, fakat kirli ve hijyenik olmayan bir ortamı ise daha özensiz kullandığı tespit edilmiştir. Bundan çıkarılabilecek sonuçlar ise, Kirli olması nedeniyle özensiz kullanılan bir ortamın her sene yenileme maliyetleri oluşturacağı, özensiz kullanılan ortamlarda iş kalitesinin düşük olacağı ve bununda müşteri kaybına neden olacağı, ayrıca temizlik zafiyeti nedeniyle personelde oluşan bıkkınlık ve isteksizliğin devamlı olarak personel yenilenmesine neden olacağı ve bunların sürekli yenilenen eğitim harcamalarının da şirkete ek bir maliyet oluşturacağı sayılabilmektedir.

Vermiş olduğumuz hizmetler;

İnşaat Sonrası Temizlik

Dış Cephe Cam Temizliği

Ev ve Ofis Temizliği

Villa Temizliği

Halı ve Koltuk Temizliği

Fabrika Zemin Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Fuar ve Stand Alan Temizliği

Koltuk Yıkama

Zemin Cilalama ve Bakım Temizliği

Avm Temizliği

Site,Blok ve Lojman Temizliği

 

Cumhuriyet Temizlik Şirketi

2- Cumhuriyet Temizlik Şirketi

Cumhuriyet Temizlik Şirketi

Cumhuriyet Temizlik Şirketi olarak insan yaşantısında temizliğin öneminin aşırı gerekli olduğuna inanıyoruz. Kişisel temizliğin yanı sıra yaşadığınız alanların temiz ve hijyenik olması sağlığınız açısından son derece önemlidir. Eviniz, iş yeriniz, okul, hastane gibi tüm ortak yaşam alanlarının belirli zamanlarda derin bir temizlik işlemlerinden geçmesi gerekir. Ev temizliği kolaydır. Bazı ev hanımları kendisi yapmak ister. Fakat iş yeri, okul hastane ve benzeri gibi alanların temizliği Cumhuriyet Temizlik Şirketi gibi profesyonel temizlik şirketleri tarafından yapılması gerekir.

Temizlik Şirketleri Nasıl Seçilir?

Cumhuriyet temizlik şirketi gibi firmalar arasında seçim yapmak bir hayli zorlaşıyor. Temizlik sektörü geniş bir sektör olduğundan dolayı bu sektörde faaliyet gösteren firmaların sayısı da bir hayli fazladır. Dolaysı ile ilk bakışta seçim yapmak konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Bunun için profesyonel bir temizlik hizmeti almak istiyorsanız temizlik şirketi seçimi yapmadan önce detaylı bir araştırma yapmanız gerekmektedir.

Temizlik Şirketinden Hizmet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cumhuriyet temizlik şirketi seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır.  Bunlar, sizin kaliteli ve kusursuz hizmet almanız açısından son derece önemlidir. Her sektörde olduğu gibi temizlik sektöründe de tercih edilecek firmanın kaliteli ve güvenilir hizmetler veriyor olmasıdır.  Bu nedenle sektöründe uzun yıllar faaliyet gösteren firmaları tercih etmeniz daha faydalı olacaktır. Aynı zamanda bünyesinde çalışan görevlilerin tecrübesi ve güvenirliliği çok önemlidir. Çünkü eviniz ve iş yerinizi gibi iç mekanlara gireceği için buraların güvenliğinin sağlanması gerekir.

Ahlaki değerlere ve müşteri memnuniyetine önem veren personellerin yapacağı temizlik işleminin önemi tartışılmazdır. Personellerin yaptığı iş mutlaka müşterinin içine sinmesi gerekir. Bunu da hizmet alarak öğrenebilirsiniz. Fakat, günümüzde artık kaliteli ve profesyonel temizlik şirketlerinin internet sayfaları bulunmaktadır. Bu sayfalar üzerinde hizmet verdiği müşterilerin yorum ve görüşleri yer almaktadır. Sizler de güvenirlilik konusunda bu yorumlardan referans alabilirsiniz.

Yakuplu bölgesinde yaşayan insanlar, iş hayatlarını dolu dolu yaşarlar. Bu nedenle temizlik gibi işlere ayıracak vakti bulamazlar. Yakuplu temizlik işleri için profesyonel bir firmayla çalışmak sizin sosyal hayatınızı düzene sokan en önemli etmenlerden bir tanesidir. Bu hizmetler kapsamında dışarıdan alacağınız bir temizlik hizmeti ile birlikte oldukça güzel ve keyifli anlar sizleri bekler.

Cumhuriyet Ev Temizliği Önemi

Evler, insanların dinlenmek için kullandıkları, tüm günün yorgunluğunu attıkları en önemli araçlardan bir tanesidir. Dolayısı ile bu yaşam alanlarının temiz tutulması da son derece önemlidir. Düzenli bir şekilde yapılacak temizlik ile buralarda bulunan bakteri, mikrop, haşere gibi şeylere karşı tedbir almış olursunuz. Bu sayede sağlıklı bir yaşam için gerekli olan ilk kuralı yerine getirebilirsiniz.

 • Halı, koltuk gibi eşyaların temizlenmesi
 • Temizlik sonrasında eşyalarınızın ilk günkü güzelliğine geri dönmesi
 • Mikrop, bakteri, haşere gibi canlıların ortamdan uzak tutulması
 • Toz, pislik gibi sağlığa zararlı şeylerin ortadan kaldırılması
 • Alerjik etmenlerden tamamen kurtulma

Yukarıdaki nedenlerden dolayı temizlik işleri her zaman için önemini korumuştur. Cumhuriyet temizlik şirketi ile birlikte son derece kaliteli bir hayat sürmeye hazır mısınız? Tuşba temizlik gerek inşaat sonrası temizlik, gerek eşyalı ev temizliği, iş yeri ofis temizliğini bu işleri bilen elemanların verdiği kaliteli hizmetlerle yapmaya devam ediyoruz. Örnek olarak bölgemizde bulunan dairelerde inşaatların uzun süre beklemesinden kaynaklı pimapenlerde kurumuş bantlar mevcuttur pvc bantları, bu bantları sökmenin pimapenden ayırmanın pimapene zarar vermeden bantı temizlemenin imkanı yok denecek kadar azdır.

Tuşba temizlik pimapen bandı nasıl sökülür sorununu ortadan kaldırarak kendi ürettiği kimyasal ve ekipmanlar ile pimapenlerde ki bantları sorunsuzca çözmeyi başarmıştır. Bu sadece temizlik konusunda çözüme ulaştırılmış birçok sorundan sadece birtanesidir. Pimapenlerden kurumuş bantlar nasıl çıkartılır? Evet çözüm tuşba temizlikte bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cumhuriyet Ev ve Ofis Temizlikleri

Tuşba Temizlik şirketi, Cumhuriyet temizlik denilince akla ilk gelen firmadır. Firmamız bünyesinde sizlerde aşağıda bulunan temizlik hizmetlerini alarak sağlıklı bir hayata ilk adımı atabilirsiniz.

 • Zemin temizlik işlemleri, (süpürmek, silmek)
 • Tuvalet ve banyoların temizliği
 • Oda temizlikleri
 • Mutfak temizlikleri
 • Bahar temizliği

Yukarıdakilerden ve daha fazlasından yararlanmak için Beylikdüzü bölgesinin en iyi temizlik şirketi olan Tuşba Temizlik şirketinden yararlanabilirsiniz.

blank
Cumhuriyet Şirketi

Cumhuriyet Temizlik Şirketi Tuşba Temizlik ile Tanışın

Cumhuriyet temizlik firması içerisinde çok fazla düşünmenizi gerektirecek bir sebep bulunmamaktadır. Temizlik denilince akla ilk gelen firmalardan bir tanesi olan Tuşba ile sizlerde artık bu konuları dert etmeyeceksiniz. Firma seçerken öncelikli olan dikkat etmeniz gereken temel şey firmanın sizlere sunduğu avantajlar ve referanslarıdır. Cumhuriyet temizlik şirketi Tuşba, gerek referans gerekse en uygun fiyatlarla temizlik hizmeti sunma konusunda rakiplerinden her daim bir adım önde bulunur. Bunu söylememizin ana sebebi inşaat sonrası temizlik konusunda çok iyi referanslar elde ederek müşteri memnuniyeti sağlamış ve iş hacmini büyütmüştür.

 • Yeşil Temizlik

Firmamız, yeşil temizlik hizmeti ile birlikte kullandığı tüm temizlik araç ve gereçlerinde yeşil etiketi bulundurur. Böylelikle temizlik yaparken çevre koşulları da düşünülmektedir.

 • Sertifika

Temizlik konusunda en önemli sebeplerden bir tanesi sertifikalardır. Sertifika ile birlikte aradığınız temizlik hizmetlerine kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Tuşba temizlik şirketi, sizlerin ev ve ofislerinde kullandığı ürünlerde her türlü sertifikayı arar. Bunlara değinecek olursak İSO, TSE ve sağlık bakanlığı onayı gibi pek çok sertifika bulunabilir. Firmamız bunların içerisinden bir tane temizlik ürünü ile işlemlerini sürdürür.

Profesyonel Personel ve son teknoloji ekipman

Cumhuriyet temizlik şirketi olarak hizmetlerini sürdüren firmamız, personel konusunda da ince eleyip sık dokumaktadır. Bu hizmetlerimiz çerçevesinde kaliteden asla ödün vermeyen firmamız ile birlikte sizlerde profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Personellerimiz güler yüzlü, cana yakın, samimi ve işlerinde son derece uzman kişilerdir. Böylelikle yapılan temizlik konusunda içinizin son derece rahat etmesi amaçlanır.

Cumhuriyet Temizlik Şirketi

Profesyonel ekibimizle birlikte 2020 yılında da hizmetinizdeyiz.

İnsanların hayatlarında en büyük sıkıntıları çektiği dönem şüphesiz yaşlılık dönemidir. Uzun yılların birikimi olan hastalıklar teker teker kapıyı çalmaya başlarlar. Bu dönemlerde insanın en büyük yardımcısı ona destek olacak eşler ve çocukları olmaktadır. Özellikle bakıma muhtaç hale gelindiğinde artık destek olan kişilerin de gücü herşeye yetişmemeye başlamaktadır. Bu noktalarda insanlar temizlik, yeme-içme ve alışveriş gibi ihtiyaçlarını efor harcamadan yapabilmek için profesyonel hizmetlere başvurmaktadırlar.

Cumhuriyet Temizlik Firmaları

Temizlik konusunda titiz olmalarına rağmen ev temizliğine yetişmekte zorlanan kişiler bu ihtiyaçlarını temizlik şirketlerinin yardımıyla gidermektedirler. Temizlik şirketleri sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda elinde bulunan profesyonel bir temizlik elemanını evinize göndererek genel temizliğin yaptırılmasını sağlarlar. Örnek olarak Cumhuriyette yaşayan birisini ele alalım. Temizlik yaptırmak isteyen bu kişinin tek yapması gereken şey Cumhuriyet  temizlik şirketine telefon açarak randevu talebi oluşturmaktır. Bundan sonrasını Cumhuriyet temizlik şirketi profesyonel bir şekilde halledecektir. Evinize gönderilecek olan temizlik elemanlarının tüm sorumluluğu bu şirkete ait olacaktır.

blank
Cumhuriyet Temizlik Şirketi

Cumhuriyet temizlik şirketleri

Temizlik firmalarının ilgi alanına yalnızca evler girmemektedir. Fabrika temizliği, otel temizliği, gece kulüplerinin temizliği, restorant temizliği, villa temizliği ve ofis temizliği, temizlik firmalarının hizmet verdiği alanlardan bazılarıdır. Bu sebeple eğer siz de aklınıza gelen herhangi bir yerin temizliğinin yapılmasını istiyorsanız, en kısa sürede temizlik firmalarını arayabilirsiniz ve ihtiyacınızı detaylı bir şekilde anlatarak uygun temizlik çözümü hakkında bilgi alabilirsiniz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi
Cumhuriyet Temizlik Şirketi

Cumhuriyet Temizlik Şirketi

Cumhuriyet Temizlik Şirketi, temizlik sektöründe tercih edilen adres olmaya devam etmektedir. Firma olarak memnuniyet garantisi ile hızlı ve tecrübeli profesyonel personeliyle ekonomik ve kaliteli temizlik hizmeti sunmaktayız. Şirket olarak bulunduğumuz seviyeden her zaman daha iyi olmaya ve hizmet kalitemizi en üst seviyeye yükseltmek için kendimizi yenileyerek geliştiriyoruz.

Çalışan personelimiz, kalite ve hizmet standartları kapsamında temizliğin en ince ayrıntısına kadar hizmet etmek için eğitilmiştir. Temizlik alanında % 100 müşteri memnuniyetini sağlayarak, gerek uzman kadromuz gerekse de temizlik işinde kullandığımız ürünler sertifikalı olup; insan sağlığını ön planda tutarak kaliteli kimyasallarla temizlik yapmaktayız. Amacımız sadece ekonomik gelir elde etmek değil, siz değerli müşterilerimizin takdirini alarak, temizlik sektöründe kalıcı olarak yer edinmeye çalışıyoruz.

Temizlik İşlemlerinde Dikkat Edilecek Hususlar

Cumhuriyet Temizlik Şirketleri, temizlenecek alanları, yerleri en ince detayına kadar dikkat ederek temizlenecek yüzeylerin yapısını bozmayan uygun temizlik ürünlerini kullanarak temizlemektedir. İstanbul ve ilçelerinde temizlik konusunda başvurulacak ve rakipleri arasında farkındalık oluşturarak ön plana çıkmış bir firmayız. Her temizlenecek yere göre temizlik planlaması farklı olmaktadır. Temizlik konusunda uzman olmayan kişiler ya da firmalar tarafından yapılacak temizlik işlerinde müşterinin hem maddi olarak kaybı olacak hem de beklenilen temizlik yapılamayacaktır.

Mutlaka alanında uzman profesyonel olarak temizlik sektöründe yer edinen ve her bir detayı bilen firmamızdan yardım almanız hem sizler hem de firmamız açısından bir başarı olarak değerlendirilecektir. Temizlik sektöründe temizlenecek alana göre dikkat edilecek detaylar farklıdır. Bu yüzden firma olarak temizlik yapmadan önce, temizlik yaparken ve sonrasında olmak üzere aşağıda detaylandırılan hususlara dikkat ederek işlemleri gerçekleştiriyoruz.

 1. Firma elemanları temizliğe başlamadan önce temizlenecek alanları inceler.
 2. Gerekli güvenlik önlemlerini alınır.
 3. Temizlik iş planlaması yapılır.
 4. Temizlenecek alana, yüzeye göre uygun temizlik ürünleri olan kimyasallar belirlenir.
 5. Bütün detaylara kadar ince temizlik yapılır.
 6. Müşterilerin ilave talepleri de dikkate alınarak temizlik işlemi tamamlanır.

Neden Firmalar Tarafından Temizlik İşlemleri Yapılmalı

Cumhuriyet temizlik firmaları arasında firmamız, ucuzluk ve kaliteyi bir arada sunarak temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir. Temizlik zannedildiği kadar basit ve kolay bir iş değildir. Temizlenecek alanın büyüklüğü ve temizlenecek yerin konumuna ve önemine göre bireysel olarak kişilerin kendilerinin bu alanları temizlemesi hem zor olacak hem de işin büyüklüğüne ve konumuna göre temizlik işlemini gerçekleştiremeyeceklerdir. Bu yüzden mutlaka profesyonel temizlik firmalarından yardım alarak temizliğin yapılması gerekmektedir.

Örneğin binaların dış cephe temizliği bireysel olarak amatörce yapılması mümkün değildir. Bu gibi yelerde gerekli güvenlik tedbirlerini alarak ve gerekli ekipmanlar sağlanarak temizliğin yapılması ancak profesyonel anlamda temizlik işlemlerini gerçekleştiren firmalar tarafından yapılabilir. Diğer bir önemli husus ise temizlenecek yüzeyin yapısını bozmayan kimyasallar belirlenerek temizliğin yapılması ve bu ürünlerin çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyecek nitelikte olması gerekir. Bu gibi detaylar ancak temizlik işinde uzman firmalar tarafından bilinmektedir.

Firmamızdan Hizmet Aldığınızda Sizlere Sağladığımız Faydalar

 1. Temizliğin tamamlanması ile birlikte % 100 müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.
 2. Çevreye ve insanların sağlığına zarar vermeyen ürünleri kullanarak temizlik işlemlerini yapıyoruz.
 3. Firmamızda çalışan her bir personel gerekli eğitimleri almış temizlik konusunda uzman kişilerdir.
 4. Temizlik hususunda bütün detaylara dikkat ederek profesyonel elemanlarımızla titiz bir şekilde temizlik yapılmaktadır.
 5. Temizlik yapılmadan önce, temizlik sırasında ve sonrasında olmak üzere her bir aşamada gerekli güvenlik tedbirlerini alıyoruz.
 6. Temizlenecek yüzeylere zarar vermeyen ürünler kullanarak, uzun süre kullanılmasını sağlıyoruz.
 7. Alanın büyüklüğüne göre uygun ekipmanla hızlı ve dikkatli bir şekilde temizlik işleri yapılarak zamandan tasarruf sağlanır.
 8. Ucuzluk ve kaliteyi bir arada sunarak, bütçenize katkı sağlıyoruz.

Temizlik Konusunda Hizmetlerimiz

Cumhuriyet  temizlik olarak temizliğin yapılacağı alana göre uygun ekipmanlarımızla gerekli hazırlıkları yaparak temizlik işlerini tamamlamaktayız. Temizlik sektöründe birçok alanda ihtiyaç duyulan temizlik işlerini gerçekleştiriyoruz. Her bir yere ve alana göre uygun yöntemin belirlenmesi ve ekipmanların hazırlanması gerekir. Temizlik sektöründe aşağıda belirtilen temizlik hizmetlerini yapmaktayız.

 • Ev Temizliği,
 • Apartman Temizliği,
 • Ofis-Büro Temizliği
 • İnşaat Sonrası Temizlik
 • Villa Temizliği
 • Fabrika Temizliği
 • Dış Cephe Temizliği
 • Merdiven Temizliği
 • İşyeri Temizliği
 • Depo Temizliği
 • Genel Periyodik Temizlik
 • Banka Temizliği
 • Fuar Standı Temizliği
 • Cami Temizliği

Cumhuriyet Temizlik Şirketi

Günümüzde ve yaşadığımız her alan ve yerlerde temizliğin önemi oldukça büyüktür. Sağlığımız açısından yaşadığımız alanların ve ortamların temizliği çok önemlidir. Bu nedenle kişiliğimize önem verdiğimiz kadar bulunduğumuz ortamlara da dikkat etmeliyiz. Ev, is yeri, okul, fabrika ve otel gibi yerlerin belirli bir düzen aralığı ile temizlenmesi gerekir. Böylelikle temiz ve hijyenik bir ortam sağlanır. Ev temizliği küçük bir yer olduğu için kolay temizlenebilir. Fakat bir iş yeri, okul ve fabrika gibi büyük yerlerin temizliği zor ve zahmetli olduğu için Cumhuriyet  temizlik şirketi gibi bir firma tarafından yapılması gerekir.

Cumhuriyet Temizlik Firmaları

Temizlik firmaları arasında seçim yapmak oldukça zor ve araştırma gerektiren bir iştir. Çok fazla temizlik şirketi sektörü bulunduğu için insanlar karar vermekte zorlanıp kararsız kalabiliyorlar. Çünkü bunun için belirli bir miktar maliyet ödeyecekleri için güvenilir bir firma ve işinde tecrübeli ve deneyimli bir şirket arayışı içerisinde kalınabiliyor. Fakat bu konuda Cumhuriyet  temizlik şirketi her şeyi en iyi şekilde değerlendirip, kusursuz ve hatasız bir temizlik olanağı sağlıyor. Bu durumda kimseyi mağdur etmeden gerekli hizmet sağlanmış oluyor.

Temizlik Şirketinden Hizmet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bulunduğunuz yerin temizliği ve hijyeni önemli olduğu için temizlik şirketi seçerken dikkat etmeniz bir kaç önemli unsurlar bulunur. Bu durum sizin en iyi ve kaliteli bir şekilde hizmet talep etmeniz açısından oldukça önemli bir durumdur. Her iş yeri gereği olduğu gibi temizlik sektörü açısından da seçim yapılacak olan firmanın güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmet sunuyor olması önemli bir konudur. Bu yüzden Cumhuriyet  temizlik şirketi sektörü gibi uzun seneler boyu bu alanda hizmet gösteren bir firma tercih etmenizde fayda olur.

Ayrıca bünyesinde çalışan kişilerin güvenilir ve işinde tecrübeli olması oldukça önemli bir husustur. Çünkü ev ve iş yeri gibi ortamların temizleneceği için bu alanların güvenli bir şekilde olması önemlidir. Bu yüzden ahlaklı ve müşteri memnuniyetine dikkat eden personellerin yapacak olduğu temizlik işlemi son derece tartışılmaz bir durumdur. Personellerin yaptığı temizliği müşterinin mutlaka beğenmesi ve içine sinmesi gerekir. Bu yüzden en iyi ve titiz bir şekilde bu temizlik işlemi sağlanmalıdır. Bu hususta hizmet alınarak öğrenilir. Artık günümüz koşullarında her şeyi internet aracılığı sayesinde bulabildiğiniz gibi temizlik şirketini de internetten araştırıp yorum durumlarına göre değerlendirebilirsiniz. Böylelikle bir şüpheniz ve tereddüttünüz olmayabilir.

Sizin Tercihinize Göre Şekillenen Temizlik Programı

Günümüz koşullarında temizlik olacak bir iş yerin veya evin temizlik programı gibi durumu müşteri talebine göre gerçekleşmesi gerekir. Bu nedenle firma seçimi yaparken bu husussa dikkat etmenizde fayda vardır. Temizlik işi sırasında işin ne kadar hızlı bir süre ile tamamlanması ve programın nasıl oluşturulduğuna bakılması gerekir. Özellikle bir özel gün için temizlik şirketinden yardım talep etmek istiyorsanız, temizlik işleminin olabildiğince kısa bir süre içerisinde bitmesi gerekir. Aksi halde temizlik işi belirlenen süreden fazla uzun olmuş olursa sizin işinizin aksamasına ve engellenmesine neden olur.

Bu durumda sizin için olumsuz bir sonuç olarak karşınıza çıkar. Bu yüzden Yakuplu temizlik şirketi gibi bir firma ile çalışma sağlanacak ise personellerin ne kadar hızlı ve pratik olduğu önem teşkil eder. Bunun yanı sıra temizliğin hızlı yapılması durumunda aynı zamanda kusursuz ve göz alıcı olması gerekir. Temizlik işi bir gün yada bir kaç saat süre boyunca sürecek ise sizin bu sırada dışarıya çıkmanız gerekecektir. Bu yüzden temizlik programının saati ve günü gibi durumları tamamen size göre ayarlanmalı ve belirlenmelidir. Bu temizlik hususlarına uymayan bir firma ile çalışmak avantaj sağlamaz. Firma için müşteri kaybı teşkil etmiş olur.

Firmanın Fiyat Durumu

Günümüzde temizlik şirketi konusunda müşteriler oldukça büyük bir hayal kırıklığı yaşamaktadır. Çok fazla temizlik aşaması bulunmadığı halde yüksek miktarda ücretler istenmektedir. Büyük bir temizlik şirketinden temizlik talep edecekseniz eğer sizin istediğiniz yerin temizliği durumuna göre fiyat miktarını ilk önceden konuşup belirlemeniz gerekir. Temizlik unsurunu belirleyen bir çok faktör yer alır. Bunlar ise; mekanın ne kadar bir büyüklükte olduğu, temizlik sırasında çalışacak personel sayısı ve ekipmanlar ile donanımların durumu gibi hususlar temizlik maliyetini belirleyen faktörlerdir. Hizmet talep ettiğiniz firma ile bu hususlar hakkında konuşup ona göre bir maliyet belirleyip işin sonunda ödenek olan miktarı verebilirsiniz.

Temizlik Şirketinin Yaptığı Hizmetler

Günümüzde artık temizlik şirketlerinin yapmış olduğu temizlik şartları oldukça geniş bir kapsam içerisindedir. Temizlik alanı iç mekan ve dış mekan olarak ikiye ayrılır. Bu nedenle uzun süre ve saatler boyu süren temizlik durumu temizlik şirketleri sayesinde kısa sürede ve güvenli bir şekilde tamamlanmaktadır. Bu durum sonucunda size sadece keyifli ve hijyen ile donatılmış bir alan kalmış.

Temizlik şirketlerinin sunmuş olduğu başlıca temizlik hizmetleri ise; ev temizliği, merdiven ve iş yeri temizliği, okul temizliği, ofis temizliği, dış cephe cam temizliği, inşaat temizliği, AVM gibi büyük yerlerin temizliği, Otel temizliği ve banka temizliği gibi bir çok alanda temizlik işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle böyle yerlerin temiz ve hijyen içerisinde olması için güvenilir bir temizlik şirketi ile anlaşılması önemlidir.

Cumhuriyet Temizlik Şirketi / Cumhuriyet Temizlik Firması

Beylikdüzü ilçesi, 10 mahalleden oluşmaktadır. Bu mahalleler Adnan Kahveci, Barış, Büyükşehir, Cumhuriyet, Dereağzı, Gürpınar, Kavaklı, Marmara, Sahil ve Yakuplu‘dur. Büyük bir nüfus yoğunluğuna sahip bu bölgelerde temizlik ihtiyacı da büyük bir önem arz etmektedir. Tuşba Temizlik Şirketi olarak bu bölgelere hizmette kaliteye önem vererek çalışmayı ilke edindik.

Cumhuriyet Temizlik Şirketleri Hakkında En Çok Sorulan Sorular

cumhuriyet temizlik şirketi adresleri, cumhuriyet temizlik şirketi derneği, yakuplu temizlik şirketi haritası, cumhuriyet temizlik şirketi kaça kadar çalışıyor, cumhuriyet temizlik şirketi pazar günü açık mı, cumhuriyet temizlik şirketi randevu alma, cumhuriyet temizlik şirketi çalışma saatleri. Her türlü merak ettiğiniz soruda bize ulaşabilirsiniz.

Profesyonel hizmet için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Facebook adresimize de göz atabilirsiniz.

Yakuplu Temizlik Şirketi

Yakuplu Temizlik Şirketi

Yakuplu Temizlik Şirketi

Yakuplu Temizlik Şirketi olarak insan yaşantısında temizliğin öneminin aşırı gerekli olduğuna inanıyoruz. Kişisel temizlik olsun yaşadığınız alanlar olsun temizlik son derece çok önemlidir. Günümüzde yaşanılmakta olan pandemi sürecinde bu etkenin önemliliği kendini daha da gösteriyor. Çıplak gözle görülemeyen viral, bakteriyel ve mantar türleri gibi hastalık etkeni yaratmakta olan mikroorganizmaların oluşturduğu tehdit küçümsenemez. İlk başlarda önemsemeyen hijyen daha sonra bu mikroorganizmaların artışıyla hastalık potansiyelini yükseltmektedir. Unutmayın mikroorganizmalarda birer canlıdır ve yaşayabilmek ve üreyip çoğalabilmeleri için bizlere ihtiyacı vardır.

Yakuplu Temizlik Şirketi Nedir/Kimdir ?

Yakuplu Temizlik Şirketi temellerini Beylikdüzün’de atmış ve temizlik alanlarının bir çok kademesinde hizmet vermekte olan bir temizlik şirketidir.

Bir Temizlik Şirketinden Hizmet Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Temizlik şirketi seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı önemli etkenler var. Bunlar, sizin kaliteli ve kusursuz hizmet almanız açısından son derece önemlidir.

 • Firmanın kaliteli ve güvenilir hizmetler veriyor olması.
 • Sektöründe uzun yıllar faaliyet gösteren bir firma olması.
 • Bünyesinde çalışan görevlilerin tecrübesi ve güvenirliliği.
 • Ahlaki değerlere ve müşteri memnuniyetine önem veren personeller.
 • Referansları ve o referansların kalitesi.
 • Bir marka niteliğinde olması.

Yakuplu Ev ve Ofis Temizlikleri

Temizlik şirketi denilince akla ilk gelen firmalardan biri Yakuplu Temizlik Şirketi olan Tuşbadır. Firmamız bünyesinde sizlerde aşağıda bulunan temizlik hizmetlerini alarak sağlıklı bir hayata ilk adımı atabilirsiniz.

 • Zemin temizlik işlemleri, (süpürmek, silmek)
 • Tuvalet ve banyoların temizliği
 • Oda temizlikleri
 • Mutfak temizlikleri
 • Bahar temizliği

Yukarıdakilerden ve daha fazlasından yararlanmak için Beylikdüzü bölgesinin en iyi temizlik şirketi olan Tuşba Temizlik şirketinden yararlanabilirsiniz.

blank
Yakuplu Şirketi

Yakuplu Temizlik Şirketi Tuşba Temizlik ile Tanışın ve Farkı Görün!

Yakuplu temizlik şirketi Tuşba, gerek referans gerekse en uygun fiyatlarla temizlik hizmeti sunma konusunda rakiplerinden her daim bir adım önde bulunur. Bunu söylememizin ana sebebi inşaat sonrası temizlik konusunda çok iyi referanslar elde ederek müşteri memnuniyeti sağlamış ve iş hacmini büyütmüştür.

 • Yeşil Temizlik

Firmamız, yeşil temizlik hizmeti ile birlikte kullandığı tüm temizlik araç ve gereçlerinde yeşil etiketi bulundurur. Böylelikle temizlik yaparken çevre koşulları da düşünülmektedir.

 • Sertifika

Temizlik konusunda en önemli sebeplerden bir tanesi sertifikalardır. Sertifika ile birlikte aradığınız temizlik hizmetlerine kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Tuşba temizlik şirketi, sizlerin ev ve ofislerinde kullandığı ürünlerde her türlü sertifikayı arar. Bunlara değinecek olursak İSO, TSE ve sağlık bakanlığı onayı gibi pek çok sertifika bulunabilir. Firmamız bunların içerisinden bir tane temizlik ürünü ile işlemlerini sürdürür.

 • Profesyonel Personel ve son teknoloji ekipman

Personel konusunda ince eleyip sık dokumaktayız. Bu hizmetlerimiz çerçevesinde kaliteden asla ödün vermeyen firmamız ile birlikte sizlerde profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Personellerimiz güler yüzlü, cana yakın, samimi ve işlerinde son derece uzman kişilerdir. Böylelikle yapılan temizlik konusunda içinizin son derece rahat etmesi amaçlanır.

Yakuplu Temizlik Firmaları

Temizlik konusunda titiz olmalarına rağmen ev temizliğine yetişmekte zorlanan kişiler bu ihtiyaçlarını temizlik şirketlerinin yardımıyla gidermektedirler. Temizlik şirketleri sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda elinde bulunan profesyonel bir temizlik elemanını evinize göndererek genel temizliğin yaptırılmasını sağlarlar. Örnek olarak Yakuplu da yaşayan birisini ele alalım. Temizlik yaptırmak isteyen bu kişinin tek yapması gereken şey Yakuplu temizlik şirketine telefon açarak randevu talebi oluşturmaktır. Bundan sonrasını Yakuplu temizlik şirketi profesyonel bir şekilde halledecektir. Evinize gönderilecek olan temizlik elemanlarının tüm sorumluluğu bu şirkete ait olacaktır.

blank
Yakuplu Temizlik Şirketi

Temizlik Uygulamalarında Dikkat Edilecek Hususlar

Yakuplu Temizlik Şirketi, temizlenecek alanları, yerleri en ince detayına kadar dikkat ederek temizlenecek yüzeylerin yapısını bozmayan uygun temizlik ürünlerini kullanarak temizlemektedir. Bu önemli hususlardan biridir. İstanbul ve ilçelerinde temizlik konusunda başvurulacak ve rakipleri arasında farkındalık oluşturarak ön plana çıkmış bir firmayız. Her temizlenecek yere göre temizlik planlaması farklı olmaktadır. Temizlik konusunda uzman olmayan kişiler ya da firmalar tarafından yapılacak temizlik işlerinde müşterinin hem maddi olarak kaybı olacak hem de beklenilen temizlik yapılamayacaktır.

Mutlaka alanında uzman profesyonel olarak temizlik sektöründe yer edinen ve her bir detayı bilen firmamızdan yardım almanız hem sizler hem de firmamız açısından bir başarı olarak değerlendirilecektir. Temizlik sektöründe temizlenecek alana göre dikkat edilecek detaylar farklıdır. Bu yüzden firma olarak temizlik yapmadan önce, temizlik yaparken ve sonrasında olmak üzere aşağıda detaylandırılan hususlara dikkat ederek işlemleri gerçekleştiriyoruz.

 1. Firma elemanları temizliğe başlamadan önce temizlenecek alanları inceler.
 2. Gerekli güvenlik önlemlerini alınır.
 3. Temizlik iş planlaması yapılır.
 4. Temizlenecek alana, yüzeye göre uygun temizlik ürünleri olan kimyasallar belirlenir.
 5. Bütün detaylara kadar ince temizlik yapılır.
 6. Müşterilerin ilave talepleri de dikkate alınarak temizlik işlemi tamamlanır.
Beylikdüzü Temizlik Şirketi
Yakuplu Temizlik Şirketi

Firmamızdan Hizmet Aldığınızda Sizlere Sağladığımız Faydalar

 1. Temizliğin tamamlanması ile birlikte % 100 müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.
 2. Çevreye ve insanların sağlığına zarar vermeyen ürünleri kullanarak temizlik işlemlerini yapıyoruz.
 3. Firmamızda çalışan her bir personel gerekli eğitimleri almış temizlik konusunda uzman kişilerdir.
 4. Temizlik hususunda bütün detaylara dikkat ederek profesyonel elemanlarımızla titiz bir şekilde temizlik yapılmaktadır.
 5. Temizlik yapılmadan önce, temizlik sırasında ve sonrasında olmak üzere her bir aşamada gerekli güvenlik tedbirlerini alıyoruz.
 6. Temizlenecek yüzeylere zarar vermeyen ürünler kullanarak, uzun süre kullanılmasını sağlıyoruz.
 7. Alanın büyüklüğüne göre uygun ekipmanla hızlı ve dikkatli bir şekilde temizlik işleri yapılarak zamandan tasarruf sağlanır.
 8. Ucuzluk ve kaliteyi bir arada sunarak, bütçenize katkı sağlıyoruz.

Temizlik Konusunda Tüm Hizmetlerimiz

Temizliğin yapılacağı alana göre uygun ekipmanlarımızla gerekli hazırlıkları yaparak temizlik işlerini tamamlamaktayız. Temizlik sektöründe birçok alanda ihtiyaç duyulan temizlik işlerini gerçekleştiriyoruz. Her bir yere ve alana göre uygun yöntemin belirlenmesi ve ekipmanların hazırlanması gerekir. Temizlik sektöründe aşağıda belirtilen temizlik hizmetlerini yapmaktayız.

 • Ev Temizliği,
 • Apartman Temizliği,
 • Ofis-Büro Temizliği
 • İnşaat Sonrası Temizlik
 • Villa Temizliği
 • Fabrika Temizliği
 • Dış Cephe Temizliği
 • Merdiven Temizliği
 • İşyeri Temizliği
 • Depo Temizliği
 • Genel Periyodik Temizlik
 • Banka Temizliği
 • Fuar Standı Temizliği
 • Cami Temizliği

Günümüzde ve yaşadığımız her alan ve yerlerde temizliğin önemi oldukça büyüktür. Sağlığımız açısından yaşadığımız alanların ve ortamların temizliği çok önemlidir. Bu nedenle kişiliğimize önem verdiğimiz kadar bulunduğumuz ortamlara da dikkat etmeliyiz. Ev, is yeri, okul, fabrika ve otel gibi yerlerin belirli bir düzen aralığı ile temizlenmesi gerekir. Böylelikle temiz ve hijyenik bir ortam sağlanır. Ev temizliği küçük bir yer olduğu için kolay temizlenebilir. Fakat bir iş yeri, okul ve fabrika gibi büyük yerlerin temizliği zor ve zahmetli olduğu için Yakuplu temizlik şirketi gibi bir firma tarafından yapılması gerekir.

Yakuplu Temizlik Firmaları

Temizlik firmaları arasında seçim yapmak oldukça zor ve araştırma gerektiren bir iştir. Çok fazla temizlik şirketi sektörü bulunduğu için insanlar karar vermekte zorlanıp kararsız kalabiliyorlar. Çünkü bunun için belirli bir miktar maliyet ödeyecekleri için güvenilir bir firma ve işinde tecrübeli ve deneyimli bir şirket arayışı içerisinde kalınabiliyor. Fakat bu konuda Yakuplu temizlik şirketi her şeyi en iyi şekilde değerlendirip, kusursuz ve hatasız bir temizlik olanağı sağlıyor. Bu durumda kimseyi mağdur etmeden gerekli hizmet sağlanmış oluyor.

Sizin Tercihinize Göre Şekillenen Temizlik Programı

Günümüz koşullarında temizlik olacak bir iş yerin veya evin temizlik programı gibi durumu müşteri talebine göre gerçekleşmesi gerekir. Bu nedenle firma seçimi yaparken bu husussa dikkat etmenizde fayda vardır. Temizlik işi sırasında işin ne kadar hızlı bir süre ile tamamlanması ve programın nasıl oluşturulduğuna bakılması gerekir. Özellikle bir özel gün için temizlik şirketinden yardım talep etmek istiyorsanız, temizlik işleminin olabildiğince kısa bir süre içerisinde bitmesi gerekir. Aksi halde temizlik işi belirlenen süreden fazla uzun olmuş olursa sizin işinizin aksamasına ve engellenmesine neden olur.

Bu durumda sizin için olumsuz bir sonuç olarak karşınıza çıkar. Bu yüzden Yakuplu temizlik şirketi gibi bir firma ile çalışma sağlanacak ise personellerin ne kadar hızlı ve pratik olduğu önem teşkil eder. Bunun yanı sıra temizliğin hızlı yapılması durumunda aynı zamanda kusursuz ve göz alıcı olması gerekir. Temizlik işi bir gün yada bir kaç saat süre boyunca sürecek ise sizin bu sırada dışarıya çıkmanız gerekecektir. Bu yüzden temizlik programının saati ve günü gibi durumları tamamen size göre ayarlanmalı ve belirlenmelidir. Bu temizlik hususlarına uymayan bir firma ile çalışmak avantaj sağlamaz. Firma için müşteri kaybı teşkil etmiş olur.

Firmanın Fiyat Durumu

Günümüzde temizlik şirketi konusunda müşteriler oldukça büyük bir hayal kırıklığı yaşamaktadır. Çok fazla temizlik aşaması bulunmadığı halde yüksek miktarda ücretler istenmektedir. Büyük bir temizlik şirketinden temizlik talep edecekseniz eğer sizin istediğiniz yerin temizliği durumuna göre fiyat miktarını ilk önceden konuşup belirlemeniz gerekir. Temizlik unsurunu belirleyen bir çok faktör yer alır. Bunlar ise; mekanın ne kadar bir büyüklükte olduğu, temizlik sırasında çalışacak personel sayısı ve ekipmanlar ile donanımların durumu gibi hususlar temizlik maliyetini belirleyen faktörlerdir. Hizmet talep ettiğiniz firma ile bu hususlar hakkında konuşup ona göre bir maliyet belirleyip işin sonunda ödenek olan miktarı verebilirsiniz.

Temizlik Şirketinin Yaptığı Hizmetler

Günümüzde artık temizlik şirketlerinin yapmış olduğu temizlik şartları oldukça geniş bir kapsam içerisindedir. Temizlik alanı iç mekan ve dış mekan olarak ikiye ayrılır. Bu nedenle uzun süre ve saatler boyu süren temizlik durumu temizlik şirketleri sayesinde kısa sürede ve güvenli bir şekilde tamamlanmaktadır. Bu durum sonucunda size sadece keyifli ve hijyen ile donatılmış bir alan kalmış.

Temizlik şirketlerinin sunmuş olduğu başlıca temizlik hizmetleri ise; ev temizliği, merdiven ve iş yeri temizliği, okul temizliği, ofis temizliği, dış cephe cam temizliği, inşaat temizliği, AVM gibi büyük yerlerin temizliği, Otel temizliği ve banka temizliği gibi bir çok alanda temizlik işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle böyle yerlerin temiz ve hijyen içerisinde olması için güvenilir bir temizlik şirketi ile anlaşılması önemlidir.

Yakuplu Temizlik Şirketleri Hakkında En Çok Sorulan Sorular

 • Yakuplu temizlik şirketi adresleri
 • yakuplu temizlik şirketi derneği
 • yakuplu temizlik şirketi haritası
 • yakuplu temizlik şirketi kaça kadar çalışıyor
 • yakuplu temizlik şirketi pazar günü açık mı
 • yakuplu temizlik şirketi randevu alma
 • yakuplu temizlik şirketi çalışma saatle

Profesyonel hizmet için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Facebook adresimize de göz atabilirsiniz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri 2021 yılında da sizlere kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz.

Son 5 yılda nüfusunu 1.5 kat artırarak 400,000 kişiye yaklaşan Beylikdüzü ilçesi İstanbul’un en büyük atılım gösteren ilçelerinden biri olmuştur. İlçede özellikle sanayi alanında faaliyet gösteren birçok fabrika bulunmaktadır. Kavaklı bölgesinde ise Eğitim Vadisi olarak adlandırılan bölgede birçok kolej yer almaktadır. Bunun yanında kamusal kurumların da yoğunluğu bölgede yaygın bir temizlik firması ihtiyacını ortaya çıkarmıştır.

Gerek ev temizliği, gerek işyeri, ofis ve okul temizliği alanlarında hizmet veren Tuşba bu alanda sadece Beylikdüzü’nde değil, Esenyurt, Büyükçekmece ve Avcılar gibi çevre ilçelerde de öncü şirketler olmuşlardır. Son yıllarda artan çalışan bayan oranının getirdiği en büyük ihtiyaçlardan biri olan ev temizliği hizmeti için her gün yüzlerce temizlik personeli bu şirketler tarafından hem Beylikdüzü ilçesinde, hem de çevre ilçelerde görevlendirilmektedirler.

Eğer aklınızda böyle bir hizmet almak varsa ve daha önce almadıysanız kesinlikle denemeniz gerekiyor. Çünkü temizlik şirketleri tarafından gönderilecek olan temizlik elemanları işlerinde oldukça deneyimlidirler. Hemen hemen her gün farklı bir evin temizliğini yapan ve artık bu konuda oldukça hızlı ve becerikli olan bu elemanlar evinizin tepeden tırnağa temizliğini kendi evleriymiş gibi yapacaklardır. Kimileri ev temizliği sırasında temizlik elemanlarına yardım etmektedirler. Bunu dilerseniz siz de yapabilirsiniz ya da tamamen baştan sona kadar temizlik sürecini sadece gözlemleyebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir tercihtir. Fakat emin olun günün sonunda çok memnun kalacak ve ev temizliği yaptırma konusunu sürekli bir ihtiyaç olarak göreceksiniz.

blank
Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Beylikdüzü temizlik şirketleri ev temizliği yapmanın yanında birçok farklı sektörde de hizmet vermektedir. Örnek vermek gerekirse bir süpermarketin akşam 10.00’da kapanmasının ardından bir sonraki güne hazır olmasını sağlamak adına temizlik şirketleri tarafından gönderilen profesyonel elemanlar mağazanın gerekli temizlik işlerini görebilmektedir. Ya da bir otobüs firması, seferden gelen araçlarının bir sonraki sefere temiz bir şekilde tekrar çıkabilmesi için Beylikdüzü temizlik şirketleri ile anlaşma yaparak düzenli temizlik hizmeti alabilmektedir. Yaptığımız işler genellikle inşaat sonrası temizlikler yeni biten binalarda 1+1,2+1,3+1,4+1 ve dubleks dairelerden oluşmaktadır.Gelen temizlik talepleri beylikdüzü bölgesinde yoğun inşaat sektörünün verdiği potansiyelle, biten sıfır dairelere temizlik talepleri bu yönde gelmektedir. Tuşba beylikdüzünde gayrimenkul danışmanlığı yapan firmaların satış ofislerinden gelen temizlik taleplerini ,randevu sistemi kullanarak uygun bir gün belirleyip inşaat sonrası ev ,villa,iş yeri,ofis ,fabrika temizliklerini yapmaktadır.

Bunların yanı sıra olası deprem, sel, yangın gibi afetlerden sonra da genel bir temizlik ihtiyacınız olursa temizlik şirketleri bu konularda da sizin ihtiyacınıza göre çözümler sunacaklardır. Özellikle dükkanını ya da evini su bastıktan sonra eşyaları hasar gören kişilerin minimum kayıpla bu felaketi atlatmaları hususunda kesinlikle profesyonel bir destek alınmasını tavsiye ediyoruz. Eğerki sigortanız yoksa ve zararı tamamen sizin karşılamanız gerekecekse, zararın neresinden dönülse kârdır felsefesiyle Beylikdüzü temizlik şirketlerini arayın ve en kısa sürede sizlerin yardımına koşmalarını sağlayın.

Beylikdüzü temizlik şirketlerinden randevu almak ise oldukça basittir. Genellikle telefon etmenizle birlikte kısa sürede randevu alma sürecini tamamlamış olacaksınız ve en geç 1 iş günü içerisinde evinize temizlik personeli yönlendirilmiş olacaktır. Acil durumlarda ise birkaç saat içerisinde personel temini gerçekleştirilebilmektedir tuşba temizlik hizmetleri yapmış olduğu işlerle her zaman kaliteyi ve hijyeni ön plana çıkarmıştır temizlik konusunda personellerimiz eğitimlidir.

Beylikdüzü Temizlik Şirketlerinin Verdiği Hizmetler

İstanbul gibi büyük şehirlerde temizlik şirketleri insanların hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Özellikle ev temizliği konusunda insanlar, dışarıdan destek almak zorunda kalmaktadırlar. Temizlik firmamız ev, ofis, inşaat sonrası temizlik gibi alanlarda sizlere her zaman en kaliteli hizmetleri vermektedir. Beylikdüzü temizlik şirketleri arasında bulunan Tuşba, verdiği sözde duran ve temizlik konusunda tüm makine ve cihazlara sahip olarak görebileceğiniz ender firmalardan bir tanesidir. Firmamız, kurumsal hizmet standartlarına göre kalitesini sergilemekte, gerek referans gerek yaptığı işler bakımından her zaman kalitesini kanıtlamaktadır. İstanbul gibi büyük bir şehirde bulunan temizlik firmalarının fazlalığı nedeniyle sizleri referanslarımıza bakmaya ve sonrasında kararlarınızı vermeye davet ediyoruz.

blank
Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Beylikdüzü temizlik şirketleri tavsiyesi arayan kişiler başta olmak üzere artık her bir müşteri temizlik sonrasında mutlu kalacak. Firmamız, memnuniyet, kalite ve mutlu müşteri potansiyeli konusunda örneğine az yaşanır bir şekilde hizmet vermektedir. Sadece İstanbul değil, Türkiye’nin en kurumsal temizlik şirketi anlayışına sahibiz. Bu nedenle firmamıza başvurarak sizlerde kaliteli hizmetlerimizden bir an önce yararlanmaya başlayabilirsiniz. Rakiplerimiz tarafından yapılan temizlik işlemlerinin ne kadar baştan savma yapıldığının farkındayız. Bundan dolayı sizi uzman firma eşliğinde çalışmaya davet ediyoruz.

İstanbul gibi büyük bir yerde hizmet almak isteyen kişiler için pek çok temizlik çeşidi vardır. Firmamız, aklınıza gelebilecek her türlü temizlik konusunda hizmet vermektedir. Verilen başlıca Beylikdüzü temizlik firması hizmetleri şunlardır:

 • Ev ve ofis temizliği
 • İnşaat sonrası temizlik
 • Dış cephe cam temizliği
 • Dış cephe temizliği
 • Villa temizliği
 • Site, blok ve apartman temizlikleri
 • Zemin temizliği
 • Fuar temizliği

Yukarıdaki alanlar dâhilinde İstanbul çapında alabileceğiniz en kaliteli hizmetleri tarafımızca alabilirsiniz.

Beylikdüzü Dış Cephe Temizliği

Binaların dış cephe temizliği işlemleri hem görüntü hemde bakteriyel hastalıkların azalması bakımından sonra derece önemlidir. Ev içinde yapılan temizlikler ile birlikte bu durum giderek daha çok anlam kazanmaya başlamıştır. Bina dış cephesi her türlü dış etmene karşı açıktır. Yağmur, kar, çamur vs derken zaman içerisinde çürüme, bozulma gibi durumlar ortaya çıkabilmektedir.  Firmamız, bu yerleri profesyonel bir şekilde temizlemekte, sahip olduğu tüm makineler ile en kaliteli hizmetleri vermektedir.

Firmamız binanız çapında yapılan detaylı inceleme sonucunda uygulama yöntemi konusunda kararını verir. Farklı tekniklerle inşa edilmiş bir cepheye sahip dahi olsanız bu bizler için fark etmez. Firmamız ve personellerimiz her türlü cephenin temizliği konusunda son derece profesyonel olarak hizmet vermektedir. Dış cephe temizliği konusunda başlıca kriterlerimiz;

 • Bina yükseklik mesafesi
 • Dış cephenin hangi malzemeden yapıldığı bilgisi
 • Temizlik şirketimiz tarafından kullanılacak araçlar
 • Temizlik ürünü seçimleri

Yukarıdaki unsurlar dâhilinde Beylikdüzü temizlik firmaları arasında bulunan firmamız en kaliteli hizmetleri verir. Firmamız değerlendirmeye aldığı bu kriterler sonrasında sizlerin beklediği, görmeyi istediği bir şekilde temizlik hizmetlerine devam eder. Beylikdüzü temizlik şirketleri ile sizlerde tamamen mutlu bir hayat süreceksiniz.

Beylikdüzü İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat işlerinde ne kadar çok kimyasal kullanıldığını bilmeyen yoktur. Beton, yapıştırıcı, alça, boya, çimento derken her zaman kimyasal maddeler kullanılmaktadır. İnşat işleri tamamlandıktan sonra ise bu kimyasalların izleri yok edilmelidir. Bu nedenle firmamız tarafından bu işler kaliteli ve tecrübeli personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

İşlerimiz kapsamında; İnşaat sonrası temizlikler

 • Boyalardan veya harçlardan kalma lekeler
 • Moloz olarak bekleyen yığınlar
 • Toz, kir ve bant lekeleri
 • Duvar, banyo, tuvalet, cam, dolap gibi yerlerin detaylı temizliği

Beylikdüzü temizlik konusunda firmamıza gelerek sizlerde en kaliteli hizmetleri alabilirsiniz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri 

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte insan hayatını kolaylaştıracak birçok yenilik ortaya çıkmıştır. İnsanların hayatını kolaylaştıran en önemli hizmetlerden biriside hiç şüphesiz temizlik şirketleridir. İnsanların yaşam kalitesini arttıran en önemli husus temizlik ve hijyen konusudur.  Temizlik, hem sağlık açısından hemde insanların kaliteli yaşam sürmeleri için olmazsa olmazlar arasındadır. Özelikle bizim kültürümüzde insanlar vakitlerinin büyük bir kısmını temizliğe harcarlar. Ancak günümüzde bayan ve erkeklerin hemen hemen hepsi çalışmaktadır. Temizliğe ayıracak pek bir vakitleri yoktur. İnsanlar, kalan vakitlerini ailesi, çocukları veya kendine ayırmak isterler. Böyle durumlarda kişilerin imdadına temizlik şirketleri yetişir. Temizlik şirketleri, kişilerin istekleri doğrultusunda periyodik olarak belirli aralıklarla evlerin temizliğini yaparlar. Temizlik özen ve dikkat gerektiren bir iştir. Temizlik şirketleri hijyen ve temizlik kurallarına uygun bir şekilde temizlik işlemini gerçekleştirir.

Temizlik Şirketleri Nerelerde Hizmet Verir?

Beylikdüzü temizlik şirketleri, temizlik konusunda insanların birçok alanda hayatını kolaylaştıran köklü bir firmadır. Temizlik şirketleri; ev, işyeri, fabrika, ofis, hastane, inşaat, apartman, okul, dış cephe gibi birçok yerde insanlara temizlik hizmeti sunmaktadır. Temizlik şirketi elemanları, normal bir temizlikçiden farklı olarak eğitimli ve deneyimli kişilerdir. Temizlik şirketleri güvenilir ve garantili temizlik sunmaktadır. Hemen hemen her yerde insanların ve kurumların işlerini kolaylaştıracak pratik çözümler sunmaktadır. Örneğin; bir ofisin veya işyerinin sürekli temiz ve düzenli olması gerekmektedir. Fakat temizlik yapılırken çalışanların etkilenmemesi için temizliğin mesai saatleri dışında gerçekleştirilmesi gerekir. İşte burada temizlik şirketleri devreye girer. Temizlik şirketleri işyeri veya ofisin büyüklüğüne göre eleman sayısı yönlendirerek kısa süre içerisinde temizlik ve düzeni sağlar.

Beylikdüzü Ev Temizliği

Ev temizliği özen ve dikkat gerektiren bir iştir. Bu konu hakkında deneyimi ve bilgisi olmayan kişiler tarafından gerçekleştirildiğinde bazı problemlere neden olabilir. Ev temizliğinde kullanılan kimyasal ürünler, yanlış kullanıldığında hem kişilere hem de eşyalara ciddi zararlar verebilir. Temizlik şirketi elemanları, istenilen adrese giderek müşterinin istekleri doğrultusunda temizliğe başlar. Salon temizliğinde yerler süpürülür, camlar silinir, mobilyaların tozu alınır, yerler güzelce silinir. Kişilerin istekleri doğrultusunda kanepe ve halılar silinir. Mutfakta bulaşıklar yıkanır, tezgah güzelce silinip dezenfekte edilir. Aynı şekilde cam silinir, balkon varsa yıkanır. Tüm odalarda yerler süpürülür, toz alınır, yerler ve camlar silinir. İsteğe bağlı olarak dolap içleri silinip düzenlenir. Ayrıca banyo ve tuvalet güzelce dezenfekte edilir.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri
Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Beylikdüzü İşyeri Temizliği

Beylikdüzü temizlik firmaları, işyeri temizliğini özenle gerçekleştirmektedir. İşyeri temizliği, özen ve hızlı bir temizlik gerektiren bir iştir. İşyerleri birçok kişinin çalıştığı ve aynı zamanda birçok kişinin girip çıktığı mekânlardır. Bu gibi mekânların sürekli temiz ve düzenli olması gerekmektedir. İşyeri temizliğinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunur. Temizliğin mesai saatleri içerisinde yapılmaması gerekmektedir. İşyeri temizliğinde dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi de dosya ve önemli kâğıtlarının yeri değişmemelidir. Birçok kişinin bulunduğu işyerleri gibi kalabalık ortamlarda tuvalet temizliğine özen gösterilmesi gerekmektedir. Sürekli temizliğin ve düzenin ön planda olduğu işyerlerinde temizlik işleri ancak profesyonel ve deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilebilir.

Beylikdüzü İnşaat Temizliği

Beylikdüzü temizlik şirketleri zorlu ve meşakkatli olan inşaat temizliği işlerini özenle gerçekleştirmektedir. İnşaat temizliği, en zor temizlik işlerinden birisidir. Bu gibi zorlu ve profesyonellik gerektiren inşaat temizliği işleri, temizlik şirketleri tarafından yapılması gerekmektedir. Temizlik şirketi elemanları öncelikle evde bulunan inşaat kalıntılarını temizler. Cam gibi yüzeylerde kalmış beton kalıntılarını camı çizmeden ve zarar vermeden temizlerler. Aynı şekilde fayanslarda, zeminde bulunan inşaat kalıntılarını hiç bir eşyaya zarar vermeden uygun temizleyiciler kullanılarak temizlenmektedir.

Dış Cephe Temizliği Ve Ekipmanları

Günümüzde işyerleri, ev, hastane gibi mekânlar dış yapı mimarisine önem vermektedir. Müşterilerinin dikkatini çekmek isteyenler firmalar, dış cephe yüzeyi olarak cam tercih etmektedir. Ancak bu yüzeylerin düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Bu gibi dış cephe temizliği, temizlik şirketleri tarafından yapılmaktadır. Yüksek binaların dış cephe temizliği gerekli önlemler ve tedbirler alınarak yapılmaktadır. Cam yüzeyde kullanılan temizleyiciler ve aparatlar özel ve cam yüzeye zarar vermeyen ürünlerdir. Plaza gibi yüksek binalarda güvenlik önlemleri alınarak temizlik yapılması gerekmektedir. Ayrıca, böyle yüksek yapılarda temizlik yapacak kişilerin profesyonel ve eğitimli olmaları zorunludur.

Beylikdüzü Okul Temizliği

En değerli varlıklarımız çocuklarımızın büyük bir vakitlerini geçirdiği okullarda, temizlik ve hijyen çok önemli bir konudur. Okul temizliğinin düzenli olarak belirli periyotlarda yapılması gerekmektedir. Öncelikle okul temizliğinde bütün sınıflar havalandırılır ve çöpler boşaltılır. Daha sonra okuldaki tüm odalar süpürülür. Sınıf içerisinde bulunan sıra, masa, kapı, cam gibi bütün eşyalar silinir. Laboratuvar, kütüphane gibi yerlerde temizlenir. Okul temizliği en ince detayına kadar özenle temizlenmelidir. Okul bahçesi de güzelce süpürülüp temizlenmelidir. Temizlik işlerinde kullanılan ürünler hem dezenfekte edici, hem de çocuklara zarar vermeyen ürünler olması gerekmektedir. Çocuklara zarar verebilecek kimyasal ürünlerden kaçınılmalıdır. Okul lavabo ve tuvaletlerinin de iyice temizlenip dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Okullarda hijyeni sağlayabilmek için profesyonel ve eğitimli kişilerden yardım alınması esastır.

Temizlik Şirketleri Neden Tercih Edilmelidir?

Temizlik şirketleri insanların birçok alanda hayatını kolaylaştırmaktadır. Temizlik şirketi elemanları eğitimli ve deneyimli kişiler olduğundan eşyalarınıza zarar vermezler. Ayrıca mekânın büyüklüğüne göre eleman gönderildiğinden, hızlı ve pratik şekilde temizlik işleri gerçekleştirilir. Temizlik şirketleri fiyat olarak daha uygundur. Temizlik esnasında kullanılan temizleyiciler, çevreye ve insana zarar vermeyen ürünlerdir. Temizlik şirketleri güvenilir ve garantili hizmet sunmaktadır. Temizlik firması elemanları müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve daima güler yüzlüdür. Müşterinin talep ettiği saatte ve günde aksaklık yaşanmadan temizlik işleri gerçekleştirilir.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Çalışan ev kadınlarının çok fazla başvurduğu temizlik şirketleri, profesyonel temizlik hizmeti sunarlar. Temizlik personelleri uzun süredir bu işi yapan ve nasıl yapacağını bilen kişilerdir. Temizlik esnasında kullanılan teçhizatlar ise, sizin evde kullandıklarınızdan daha güçlü bir temizlik sunar. Özel araçlar sayesinde kısa sürede temizlenen alanlar, yaşamak için hazır hale getirilir. Yalnızca rutin temizlikler değil, yeni taşınılan yerlerin ilk temizlikleri de temizlik şirketleri tarafından yapılabilir. Ayrıca belli bir alanın veya bir odanın temizlenmesi de yine şirketlerin verdiği hizmetler arasındadır.

Temizlik Şirketleri Ev Temizliğini Nasıl Yapar?

Günün büyük bir bölümünü geçirmemizden dolayı sürekli olarak kirlenen evler, düzenli bir temizliğe ihtiyaç duyar. Ev temizliğine başlamadan önce gerekli tüm malzemeler hazır olmalıdır. Çünkü temizlik esnasında çalışmayı bırakarak aklımıza geldikçe malzeme alma şansımız olmaz. Ev temizleme şirketleri, kendi malzemelerini getirerek evinizi bu malzemeleri kullanarak temizlerler. Bu malzemeler; cam temizleyiciler, granit temizleyiciler, farklı amaçlar için kullanılacak fırçalar (banyo, tuvalet, derzler, mutfaklar), mikro elyaf bezler, seyyar merdivenler, mikro fiber temizlik bezleri, mobilya cilası ve harç fırçası olarak sayılabilir.

Temizlik Planı Nasıl Yapılır?

Şirketler ne kadar personel ve ne kadar malzeme ile çalışacaklarını temizlenecek alanın büyüklüğüne ve kirlilik oranına göre karar verirler. İş bölümü yapılarak oluşturulacak planlar evlerde genellikle benzerdir. Çünkü neyin önce yapılması gerektiği her evde aynı olacaktır. Örneğin ilk olarak toz alınması, daha sonra camların silinmesi gerekiyor. Bunun nedeni camlar silindikten sonra evden kalkan tozun camları tekrar kirleteceğidir. Tipik temizlik planlarına göre, çöplerin boşaltılması ve çöp poşetlerinin değiştirilmesi ile başlanır.

 Daha sonra evin düzeltilmesi, dağınıklığın toplanması veya yatak yapma ile devam edilir. Bu işlemin yapılması ev sahibinin talebine bağlıdır. Örümcek ağları ve süpürgelikler de fırça yardımıyla temizlenerek, tavan vantilatörlerinin tozları alınır. Daha sonra pencere eşikleri ve kapıları silinerek mobilyaların tozlarının alınmasına geçilir. Tozlar da alındıktan sonra tüm cam yüzeyleri silinir. Banyolar ve tuvaletler temizlenerek dezenfekte edilir ve bu aşamada ihtiyaca göre ampullerin tozları alınarak banyo dolapları silinir. Elektrik süpürgesi ile evin tamamı süpürülür ve daha sonra paspaslama yapılır.

Mutfağa geçildiğinde, buzdolabının üstü ve diğer beyaz eşyaların tozu alındıktan sonra mutfak dolaplarının kaplamaları silinir. Mutfaktaki cam yüzeyler ve paslanmaz çelikler cilalanır. Süpürgelikler ve kapıların da yüzey temizleyiciler ile temizlenmesinden sonra aydınlatma armatürleri de temizlenerek duvar askılarının tozları alınır. Evdeki dekorasyon eşyaları ve biblolar da temizlenerek temizlik işlemi tamamlanır. Ev sahiplerinin taleplerine göre farklı temizlik işlemleri de yapılabilir. Ancak burada bahsedilen genel bir temizlik planıdır.

Halı ve Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Uzman personeller ve teknolojik ürünler ile yapılan temizliklerde ev sahipleri için önemli olan halı ve koltuk temizliğidir. Çünkü bu eşyaların temizlenmesi zordur ve gerekli ekipman olmadan tam olarak temizlenmesi imkansızdır. Koltukların kumaşlarının altına geçen partiküller, halıların topladığı toz ve kıllar, akciğerlerimiz için de zararlı olabilir. Bu yüzden halılarınızı yıkamaya vermek yerine temizlik şirketinden yardım alarak tüm temizlik işlemleriniz yanında halılarınızı da aradan çıkarabilirsiniz. Koltuklar kuru köpük makineleri ile yıkanır. Bu sayede koltuk iskeletlerine kadar ulaşan su sebebiyle koltuklarınızın hasar alması engellenir. Daha güvenli bir sistem olan kuru köpük makinesi için ilk olarak koltuk kumaşı belirlenir. Buna göre seçilecek deterjan ılık suyla makineye koyularak makine çalıştırılır. Makinede, iki farklı fırça vardır ve her ikisi farklı yönlere dönerek koltukların temizlenmesini sağlar. Bolca köpük üreten makine, köpük haricindeki suyu vakumlayarak kirli suyun koltuk iskeletine inmesini engeller. Koltuk yüzeyi kuru görünür ancak tam bir temizlik sağlanmış olur. Bu işlem 1 saat sürer ve bittikten 5 saat sonra koltuklar kullanılabilir.

Ev Dezenfeksiyonu Nasıl Yapılır?

Günümüzdeki şartlar düşünüldüğünde salgın hastalıklar nedeniyle dezenfeksiyon işlemlerine olan talep oldukça arttı. Bu işlemin yapılmasının amacı virüs ve haşerelerin yok edilmesi ve sağlıklı bir ortamda yaşam sürülmesinin sağlanmasıdır. Periyodik şekilde yapılması gereken bu işlemler sayesinde, evde görülmeyen zararlı mikro organizmalardan ve böceklerden temizlenir. Bu zararlı mikro organizmaların insan vücuduna girmesi; yaz aylarında mide bulantısı, kış aylarında ise grip rahatsızlığına sebep olur. Vücut direnci düşük olan insanlarda daha fazla etki yaratarak birçok hastalığı beraberinde getirirler. Özellikle evlerde yaşlı, bebek ve hasta kişilerin olması dezenfeksiyon işlemlerini zorunlu kılıyor. Temizlik şirketleri, bu işlemlerde sağlığa zararlı olmayan ürünleri kullanarak evlerin her yerini dezenfekte ediyorlar.

Böcek İlaçlama Hangi Aralıklarda Yapılmalıdır?

Hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, gümü böcekleri, salyangoz, pire, bit, tahta kurusu gibi böceklerin yok edilmesi için düzenli olarak ilaçlama yapılmalıdır. Böcekler sağlığı tehdit ettiği gibi görüntüleri de rahatsız edicidir. Böcek ilaçlama böcek görülmeye başlandığı andan itibaren yapılmalı ve hangi sıklıkla yapılacağı konusu firmamız tarafından ayarlanmalıdır. Ayrıca temiz olmayan evlerde böcek olma olasılığı daha yüksektir ve bu yüzden ne kadar temiz bir alan yaratırsanız böceklerden de o kadar hızlı kurtulursunuz. Restoranlar, evler, villalar, otel odaları ve daireler gibi yerlere uygulanan ilaçlama işlemine, en çok yılda 8’den fazla yumurta bırakan hamam böcekleri nedeniyle ihtiyaç duyulur. Maske takılarak yapılan ilaçlamaların daha etkili olabilmesi için kokulu olarak da yapılabilir ve bu sayede ölmesi zor olan böcekler bile kısa sürede yok edilir. Kokunun etkisinden dolayı ilaçlama sonrası 4 saat boyunca alana girilmez. Bu işlemlerde jel gibi ilaçlar kullanılarak da kokusuz ilaçlama gerçekleştirilebilir ve bu durumda evlerin terk edilmesi gerekmez. Yazılar bölümümüzden faydalanarak site içi tüm blog bilgilerimizden faydalanabilirsiniz

 

Beylikdüzü Temizlik

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

İnsan yaşantısında temizliğin önemi büyüktür. Kişisel temizliğin yanı sıra yaşadığınız alanların temiz ve hijyenik olması sağlığınız açısından son derece önemlidir. Eviniz, iş yeriniz, okul, hastane gibi tüm ortak yaşam alanlarının belirli zamanlarda derin bir temizlik işlemlerinden geçmesi gerekir. Ev temizliği kolaydır. Bazı ev hanımları kendisi yapmak ister. Fakat iş yeri, okul hastane ve benzeri gibi alanların temizliği Beylikdüzü temizlik şirketi gibi profesyonel temizlik şirketleri tarafından yapılması gerekir.

Temizlik Şirketleri Nasıl Seçilir?

Beylikdüzü temizlik şirketi gibi firmalar arasında seçim yapmak bir hayli zorlaşıyor. Temizlik sektörü geniş bir sektör olduğundan dolayı bu sektörde faaliyet gösteren firmaların sayısı da bir hayli fazladır. Dolaysı ile ilk bakışta seçim yapmak konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Bunun için profesyonel bir temizlik hizmeti almak istiyorsanız temizlik şirketi seçimi yapmadan önce detaylı bir araştırma yapmanız gerekmektedir.

Temizlik Şirketinden Hizmet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Beylikdüzü temizlik şirketi seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır.  Bunlar, sizin kaliteli ve kusursuz hizmet almanız açısından son derece önemlidir. Her sektörde olduğu gibi temizlik sektöründe de tercih edilecek firmanın kaliteli ve güvenilir hizmetler veriyor olmasıdır.  Bu nedenle sektöründe uzun yıllar faaliyet gösteren firmaları tercih etmeniz daha faydalı olacaktır. Aynı zamanda bünyesinde çalışan görevlilerin tecrübesi ve güvenirliliği çok önemlidir. Çünkü eviniz ve iş yerinizi gibi iç mekanlara gireceği için buraların güvenliğinin sağlanması gerekir.

Ahlaki değerlere ve müşteri memnuniyetine önem veren personellerin yapacağı temizlik işleminin önemi tartışılmazdır. Personellerin yaptığı iş mutlaka müşterinin içine sinmesi gerekir. Bunu da hizmet alarak öğrenebilirsiniz. Fakat, günümüzde artık kaliteli ve profesyonel temizlik şirketlerinin internet sayfaları bulunmaktadır. Bu sayfalar üzerinde hizmet verdiği müşterilerin yorum ve görüşleri yer almaktadır. Sizler de güvenirlilik konusunda bu yorumlardan referans alabilirsiniz.

Temizlik Şirketi Bölgesi Beylikdüzü İstanbul’un en güzel mekânlarından bir tanesidir. Burada yaşayan insanlar şıklıkları, zarafetleri ile bilinirler. Evleri son derece modern ve ilgi çekicidir. Her yerde düzeni bulmak ve bu düzenle yaşayan insanlarla karşılaşmak son derece normaldir. Bu düzeni, güzelliği ve yapılan işleri korumak için Beylikdüzü temizlik şirketi her zaman için en kaliteli hizmetlerini vermektedir.

Beylikdüzü bölgesinde yaşayan insanlar, iş hayatlarını dolu dolu yaşarlar. Bu nedenle temizlik gibi işlere ayıracak vakti bulamazlar. Beylikdüzü temizlik işleri için profesyonel bir firma çalışmak sizin sosyal hayatınızı düzene sokan en önemli etmenlerden bir tanesidir. Bu hizmetler kapsamında dışarıdan alacağınız bir temizlik hizmeti ile birlikte oldukça güzel ve keyifli anlar sizleri bekler.

Beylikdüzü Ev Temizliği Önemi

Evler, insanların dinlenmek için kullandıkları, tüm günün yorgunluğunu attıkları en önemli araçlardan bir tanesidir. Dolayısı ile bu yaşam alanlarının temiz tutulması da son derece önemlidir. Düzenli bir şekilde yapılacak temizlik ile buralarda bulunan bakteri, mikrop, haşere gibi şeylere karşı tedbir almış olursunuz. Bu sayede sağlıklı bir yaşam için gerekli olan ilk kuralı yerine getirebilirsiniz.

 • Halı, koltuk gibi eşyaların temizlenmesi
 • Temizlik sonrasında eşyalarınızın ilk günkü güzelliğine geri dönmesi
 • Mikrop, bakteri, haşere gibi canlıların ortamdan uzak tutulması
 • Toz, pislik gibi sağlığa zararlı şeylerin ortadan kaldırılması
 • Alerjik etmenlerden tamamen kurtulma

Yukarıdaki nedenlerden dolayı temizlik işleri her zaman için önemini korumuştur. Beylikdüzü temizlik şirketi ile birlikte son derece kaliteli bir hayat sürmeye hazır mısınız? Tuşba temizlik gerek inşaat sonrası temizlik, gerek eşyalı ev temizliği, iş yeri ofis temizliğini bu işleri bilen elemanların verdiği kaliteli hizmetlerle yapmaya devam ediyoruz. Örnek olarak bölgemizde bulunan dairelerde inşaatların uzun süre beklemesinden kaynaklı pimapenlerde kurumuş bantlar mevcuttur pvc bantları, bu bantları sökmenin pimapenden ayırmanın pimapene zarar vermeden bantı temizlemenin imkanı yok denecek kadar azdır.

Tuşba temizlik pimapen bandı nasıl sökülür sorununu ortadan kaldırarak kendi ürettiği kimyasal ve ekipmanlar ile pimapenlerde ki bantları sorunsuzca çözmeyi başarmıştır. Bu sadece temizlik konusunda çözüme ulaştırılmış birçok sorundan sadece birtanesidir. Pimapenlerden kurumuş bantlar nasıl çıkartılır? Evet çözüm tuşba temizlikte bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beylikdüzü Ev ve Ofis Temizlikleri

Beylikdüzü temizlik şirketi denilince akla ilk gelen firmalardan biri Tuşba Temizliktir. Firmamız bünyesinde sizlerde aşağıda bulunan temizlik hizmetlerini alarak sağlıklı bir hayata ilk adımı atabilirsiniz.

 • Zemin temizlik işlemleri, (süpürmek, silmek)
 • Tuvalet ve banyoların temizliği
 • Oda temizlikleri
 • Mutfak temizlikleri
 • Bahar temizliği

Yukarıdakilerden ve daha fazlasından yararlanmak için Beylikdüzü bölgesinin en iyi temizlik şirketi olan Tuşba Temizlik şirketinden yararlanabilirsiniz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi
Beylikdüzü Şirketi

Beylikdüzü Temizlik Şirketi Tuşba Temizlik ile Tanışın

Beylikdüzü temizlik şirketi içerisinde çok fazla düşünmenizi gerektirecek bir sebep bulunmamaktadır. Temizlik denilince akla ilk gelen firmalardan bir tanesi olan Tuşba ile sizlerde artık bu konuları dert etmeyeceksiniz. Firma seçerken öncelikli olan dikkat etmeniz gereken temel şey firmanın sizlere sunduğu avantajlar ve referanslarıdır.

Beylikdüzü temizlik şirketi Tuşba, gerek referans gerekse en uygun fiyatlarla temizlik hizmeti sunma konusunda rakiplerinden her daim bir adım önde bulunur. Bunu söylememizin ana sebebi inşaat sonrası temizlik konusunda çok iyi referanslar elde ederek müşteri memnuniyeti sağlamış ve iş hacmini büyütmüştür.

 • Yeşil Temizlik

Firmamız, yeşil temizlik hizmeti ile birlikte kullandığı tüm temizlik araç ve gereçlerinde yeşil etiketi bulundurur. Böylelikle temizlik yaparken çevre koşulları da düşünülmektedir.

 • Sertifika

Temizlik konusunda en önemli sebeplerden bir tanesi sertifikalardır. Sertifika ile birlikte aradığınız temizlik hizmetlerine kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Tuşba temizlik şirketi, sizlerin ev ve ofislerinde kullandığı ürünlerde her türlü sertifikayı arar. Bunlara değinecek olursak İSO, TSE ve sağlık bakanlığı onayı gibi pek çok sertifika bulunabilir. Firmamız bunların içerisinden bir tane temizlik ürünü ile işlemlerini sürdürür.

Profesyonel Personel ve son teknoloji ekipman

Beylikdüzü temizlik şirketi olarak hizmetlerini sürdüren firmamız, personel konusunda da ince eleyip sık dokumaktadır. Bu hizmetlerimiz çerçevesinde kaliteden asla ödün vermeyen firmamız ile birlikte sizlerde profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Personellerimiz güler yüzlü, cana yakın, samimi ve işlerinde son derece uzman kişilerdir. Böylelikle yapılan temizlik konusunda içinizin son derece rahat etmesi amaçlanır.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Profesyonel ekibimizle birlikte 2020 yılında da hizmetinizdeyiz.

İnsanların hayatlarında en büyük sıkıntıları çektiği dönem şüphesiz yaşlılık dönemidir. Uzun yılların birikimi olan hastalıklar teker teker kapıyı çalmaya başlarlar. Bu dönemlerde insanın en büyük yardımcısı ona destek olacak eşler ve çocukları olmaktadır. Özellikle bakıma muhtaç hale gelindiğinde artık destek olan kişilerin de gücü her şeye yetişmemeye başlamaktadır. Bu noktalarda insanlar temizlik, yeme-içme ve alışveriş gibi ihtiyaçlarını efor harcamadan yapabilmek için profesyonel hizmetlere başvurmaktadırlar.

Beylikdüzü Temizlik Firmaları

Temizlik konusunda titiz olmalarına rağmen ev temizliğine yetişmekte zorlanan kişiler bu ihtiyaçlarını temizlik şirketlerinin yardımıyla gidermektedirler. Temizlik şirketleri sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda elinde bulunan profesyonel bir temizlik elemanını evinize göndererek genel temizliğin yaptırılmasını sağlarlar. Örnek olarak İstanbul’un Beylikdüzün de yaşayan birisini ele alalım.

Temizlik yaptırmak isteyen bu kişinin tek yapması gereken şey Beylikdüzü temizlik şirketine telefon açarak randevu talebi oluşturmaktır. Bundan sonrasını Beylikdüzü temizlik şirketi profesyonel bir şekilde halledecektir. Evinize gönderilecek olan temizlik elemanlarının tüm sorumluluğu bu şirkete ait olacaktır.

Beylikdüzü Temizlik Firması
Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Halı koltuk ve ev temizliğinde bilinmesi gerekenler

Özellikle evde yatalak hasta sahipleri tarafından fazlaca talep edilen temizlik hizmeti son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. Bunun yanında temizlik hizmeti bekar yaşayan üniversite öğrencileri, çalışan ve temizliğe vakit ayıramayan bayanlar ve özel günlerden önce (Mevlid, gün vb.) ev sahipleri tarafından tercih edilmektedir.

Ev temizliği denilince akla ilk etapta genel yerlerin süpürülmesi, camların silinmesi ve bu gibi genel temizlik gelse de, bazı temizlik şirketleri özellikle belirli alanlarda profesyonel seviyede kendilerini geliştirmişlerdir. Başlıca koltuk temizliği ve halı yıkama sektörleridir. Bazı lekeler siz ne yaparsanız yapın özel ilaçlar kullanmadıkça çıkmaz.

Bu konuda halı temizliği firmasına halılarınızı emanet ederek onların özel ilaçlarla makinelerde halınızı yıkatmanız gerekmektedir. Yine koltukların da kumaşlarını manuel yöntemlerle tahriş edebileceğiniz için profesyonel bir şekilde koltuk temizliği yapan firmaları tercih etmeniz gerekmektedir. Kısa aralıklarla olmasa bile en az yılda bir kere bu temizlik hizmetini almanız oldukça önemlidir.

Evlerde temizlik ihtiyacı bazen de büyük tadilatlar sonrasında ortaya çıkmaktadır. Özellikle duvar kırılarak oda birleştirilmesi ya da ev boya-badana işlemi olduktan sonra evin temizliği hem çok zahmetlidir hem de profesyonel bir yaklaşım gerektirir. Yerlere sıçramış boyaları düzgün bir şekilde tinerle silmek ilk defa yapan biri için sağlık açısından bir risk unsuru oluşturabilir. Bu sebeple Beylikdüzü temizlik şirketi aracılığıyla bulunacak bir temizlik personeli sizin tadilat sonrası temizliğinizi de kusursuz bir şekilde yapacaktır.

Beylikdüzü temizlik şirketleri

Temizlik firmalarının ilgi alanına yalnızca evler girmemektedir.  Fabrika temizliği, otel temizliği, gece kulüplerinin temizliği, restoran temizliği, villa temizliği ve ofis temizliği, temizlik firmalarının hizmet verdiği alanlardan bazılarıdır. Bu sebeple eğer siz de aklınıza gelen herhangi bir yerin temizliğinin yapılmasını istiyorsanız, en kısa sürede temizlik firmalarını arayabilirsiniz ve ihtiyacınızı detaylı bir şekilde anlatarak uygun temizlik çözümü hakkında bilgi alabilirsiniz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi
Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Beylikdüzü Temizlik Şirketi, temizlik sektöründe tercih edilen adres olmaya devam etmektedir. Firma olarak memnuniyet garantisi ile hızlı ve tecrübeli profesyonel personeliyle ekonomik ve kaliteli temizlik hizmeti sunmaktayız. Şirket olarak bulunduğumuz seviyeden her zaman daha iyi olmaya ve hizmet kalitemizi en üst seviyeye yükseltmek için kendimizi yenileyerek geliştiriyoruz. Çalışan personelimiz, kalite ve hizmet standartları kapsamında temizliğin en ince ayrıntısına kadar hizmet etmek için eğitilmiştir.

Temizlik alanında % 100 müşteri memnuniyetini sağlayarak, gerek uzman kadromuz gerekse de temizlik işinde kullandığımız ürünler sertifikalı olup; insan sağlığını ön planda tutarak kaliteli kimyasallarla temizlik yapmaktayız. Amacımız sadece ekonomik gelir elde etmek değil, siz değerli müşterilerimizin takdirini alarak, temizlik sektöründe kalıcı olarak yer edinmeye çalışıyoruz.

Temizlik İşlemlerinde Dikkat Edilecek Hususlar

Beylikdüzü Temizlik Şirketi olarak temizlenecek alanları, yerleri en ince detayına kadar dikkat ederek temizlenecek yüzeylerin yapısını bozmayan uygun temizlik ürünlerini kullanarak temizlemekteyiz. İstanbul ve ilçelerinde temizlik konusunda başvurulacak ve rakipleri arasında farkındalık oluşturarak ön plana çıkmış bir firmayız. Her temizlenecek yere göre temizlik planlaması farklı olmaktadır. Temizlik konusunda uzman olmayan kişiler ya da firmalar tarafından yapılacak temizlik işlerinde müşterinin hem maddi olarak kaybı olacak hem de beklenilen temizlik yapılamayacaktır.

Mutlaka alanında uzman profesyonel olarak temizlik sektöründe yer edinen ve her bir detayı bilen firmamızdan yardım almanız hem sizler hem de firmamız açısından bir başarı olarak değerlendirilecektir. Temizlik sektöründe temizlenecek alana göre dikkat edilecek detaylar farklıdır. Bu yüzden firma olarak temizlik yapmadan önce, temizlik yaparken ve sonrasında olmak üzere aşağıda detaylandırılan hususlara dikkat ederek işlemleri gerçekleştiriyoruz.

 1. Firma elemanları temizliğe başlamadan önce temizlenecek alanları inceler.
 2. Gerekli güvenlik önlemlerini alınır.
 3. Temizlik iş planlaması yapılır.
 4. Temizlenecek alana, yüzeye göre uygun temizlik ürünleri olan kimyasallar belirlenir.
 5. Bütün detaylara kadar ince temizlik yapılır.
 6. Müşterilerin ilave talepleri de dikkate alınarak temizlik işlemi tamamlanır.

Neden Firmalar Tarafından Temizlik İşlemleri Yapılmalı

Beylikdüzü temizlik firmaları arasında firmamız, ucuzluk ve kaliteyi bir arada sunarak temizlik işlemlerini gerçekleştirmektedir. Temizlik zannedildiği kadar basit ve kolay bir iş değildir. Temizlenecek alanın büyüklüğü ve temizlenecek yerin konumuna ve önemine göre bireysel olarak kişilerin kendilerinin bu alanları temizlemesi hem zor olacak hem de işin büyüklüğüne ve konumuna göre temizlik işlemini gerçekleştiremeyeceklerdir. Bu yüzden mutlaka profesyonel temizlik firmalarından yardım alarak temizliğin yapılması gerekmektedir.

Örneğin binaların dış cephe temizliği bireysel olarak amatörce yapılması mümkün değildir. Bu gibi yelerde gerekli güvenlik tedbirlerini alarak ve gerekli ekipmanlar sağlanarak temizliğin yapılması ancak profesyonel anlamda temizlik işlemlerini gerçekleştiren firmalar tarafından yapılabilir.

Diğer bir önemli husus ise temizlenecek yüzeyin yapısını bozmayan kimyasallar belirlenerek temizliğin yapılması ve bu ürünlerin çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyecek nitelikte olması gerekir. Bu gibi detaylar ancak temizlik işinde uzman firmalar tarafından bilinmektedir.

Firmamızdan Hizmet Aldığınızda Sizlere Sağladığımız Faydalar

 1. Temizliğin tamamlanması ile birlikte % 100 müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.
 2. Çevreye ve insanların sağlığına zarar vermeyen ürünleri kullanarak temizlik işlemlerini yapıyoruz.
 3. Firmamızda çalışan her bir personel gerekli eğitimleri almış temizlik konusunda uzman kişilerdir.
 4. Temizlik hususunda bütün detaylara dikkat ederek profesyonel elemanlarımızla titiz bir şekilde temizlik yapılmaktadır.
 5. Temizlik yapılmadan önce, temizlik sırasında ve sonrasında olmak üzere her bir aşamada gerekli güvenlik tedbirlerini alıyoruz.
 6. Temizlenecek yüzeylere zarar vermeyen ürünler kullanarak, uzun süre kullanılmasını sağlıyoruz.
 7. Alanın büyüklüğüne göre uygun ekipmanla hızlı ve dikkatli bir şekilde temizlik işleri yapılarak zamandan tasarruf sağlanır.
 8. Ucuzluk ve kaliteyi bir arada sunarak, bütçenize katkı sağlıyoruz.

Firma olarak Misyonumuz, Vizyonumuz ve Değerlerimiz

Temizlik sektöründe amacımız yalnızca para kazanmak değil. Değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, sektörde öncü adres olmaya çalışmaktır. Firma olarak asla taviz vermediğimiz, dürüstlük, hakkaniyet ilkelerine bağlı kalarak sektörde saygın bir firma olmaya gayret etmekteyiz.  Temizlik alanında temel amaçlarımızdan biri de müşterilerimiz tarafından tavsiye edilen ve sektörde kalıcı yer edinen firma olmaya devam etmektir.

Misyonumuz; müşterilerimizin beklentilerini en iyi derecede sağlamak, güvenlerini elde etmek, aldığımız ücreti sonuna kadar hak edecek şekilde titizlikle ve itina göstererek temizlik yaparak % 100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve temizlik sektöründe herkes tarafından tavsiye edilen, örnek firma olmaktır.

Vizyonumuz; temizlik konusunda sektörde her bir gelişmeyi takip etmek ve gelişen teknolojiye bağlı olarak temizlik işlerinde kullanılan ekipmanları, cihazları, araçları, makinelerin son teknoloji ürünü olanları kullanmak, ayrıca kullanılan sarf malzemelerinin çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen nitelikte olanlardan seçerek, sektörde başvurulacak ilk adres olmaktır.

Değerlerimiz; kazandığımız her kuruşun hakkını vermeye azami gayret göstererek çalışmak, insani değerler olan güven, hakkaniyet ve dürüstlük ilkelerine bağlı kalarak işleri tamamlamak ve bu ilkelerden asla sapmadan prensiplerimize bağlı kalarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Temizlik Konusunda Hizmetlerimiz

Beylikdüzü temizlik olarak temizliğin yapılacağı alana göre uygun ekipmanlarımızla gerekli hazırlıkları yaparak temizlik işlerini tamamlamaktayız. Temizlik sektöründe birçok alanda ihtiyaç duyulan temizlik işlerini gerçekleştiriyoruz. Her bir yere ve alana göre uygun yöntemin belirlenmesi ve ekipmanların hazırlanması gerekir. Temizlik sektöründe aşağıda belirtilen temizlik hizmetlerini yapmaktayız.

 • Ev Temizliği,
 • Apartman Temizliği,
 • Ofis-Büro Temizliği
 • İnşaat Sonrası Temizlik
 • Villa Temizliği
 • Fabrika Temizliği
 • Dış Cephe Temizliği
 • Merdiven Temizliği
 • İşyeri Temizliği
 • Depo Temizliği
 • Genel Periyodik Temizlik
 • Banka Temizliği
 • Fuar Standı Temizliği
 • Cami Temizliği

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Günümüzde ve yaşadığımız her alan ve yerlerde temizliğin önemi oldukça büyüktür. Sağlığımız açısından yaşadığımız alanların ve ortamların temizliği çok önemlidir. Bu nedenle kişiliğimize önem verdiğimiz kadar bulunduğumuz ortamlara da dikkat etmeliyiz. Ev, is yeri, okul, fabrika ve otel gibi yerlerin belirli bir düzen aralığı ile temizlenmesi gerekir. Böylelikle temiz ve hijyenik bir ortam sağlanır. Ev temizliği küçük bir yer olduğu için kolay temizlenebilir. Fakat bir iş yeri, okul ve fabrika gibi büyük yerlerin temizliği zor ve zahmetli olduğu için Beylikdüzü temizlik şirketi gibi bir firma tarafından yapılması gerekir.

Beylikdüzü Temizlik Firmaları

Temizlik firmaları arasında seçim yapmak oldukça zor ve araştırma gerektiren bir iştir. Çok fazla temizlik şirketi sektörü bulunduğu için insanlar karar vermekte zorlanıp kararsız kalabiliyorlar. Çünkü bunun için belirli bir miktar maliyet ödeyecekleri için güvenilir bir firma ve işinde tecrübeli ve deneyimli bir şirket arayışı içerisinde kalınabiliyor. Fakat bu konuda Beylikdüzü temizlik şirketi her şeyi en iyi şekilde değerlendirip, kusursuz ve hatasız bir temizlik olanağı sağlıyor. Bu durumda kimseyi mağdur etmeden gerekli hizmet sağlanmış oluyor.

Temizlik Şirketinden Hizmet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bulunduğunuz yerin temizliği ve hijyeni önemli olduğu için temizlik şirketi seçerken dikkat etmeniz bir kaç önemli unsurlar bulunur. Bu durum sizin en iyi ve kaliteli bir şekilde hizmet talep etmeniz açısından oldukça önemli bir durumdur. Her iş yeri gereği olduğu gibi temizlik sektörü açısından da seçim yapılacak olan firmanın güvenilir ve kaliteli bir şekilde hizmet sunuyor olması önemli bir konudur. Bu yüzden Beylikdüzü temizlik şirketi sektörü gibi uzun seneler boyu bu alanda hizmet gösteren bir firma tercih etmenizde fayda olur.

Ayrıca bünyesinde çalışan kişilerin güvenilir ve işinde tecrübeli olması oldukça önemli bir husustur. Çünkü ev ve iş yeri gibi ortamların temizleneceği için bu alanların güvenli bir şekilde olması önemlidir. Bu yüzden ahlaklı ve müşteri memnuniyetine dikkat eden personellerin yapacak olduğu temizlik işlemi son derece tartışılmaz bir durumdur.

Personellerin yaptığı temizliği müşterinin mutlaka beğenmesi ve içine sinmesi gerekir. Bu yüzden en iyi ve titiz bir şekilde bu temizlik işlemi sağlanmalıdır. Bu hususta hizmet alınarak öğrenilir. Artık günümüz koşullarında her şeyi internet aracılığı sayesinde bulabildiğiniz gibi temizlik şirketini de internetten araştırıp yorum durumlarına göre değerlendirebilirsiniz. Böylelikle bir şüpheniz ve tereddüttünüz olmayabilir.

Sizin Tercihinize Göre Şekillenen Temizlik Programı

Günümüz koşullarında temizlik olacak bir iş yerin veya evin temizlik programı gibi durumu müşteri talebine göre gerçekleşmesi gerekir. Bu nedenle firma seçimi yaparken bu husussa dikkat etmenizde fayda vardır. Temizlik işi sırasında işin ne kadar hızlı bir süre ile tamamlanması ve programın nasıl oluşturulduğuna bakılması gerekir.

Özellikle bir özel gün için temizlik şirketinden yardım talep etmek istiyorsanız, temizlik işleminin olabildiğince kısa bir süre içerisinde bitmesi gerekir. Aksi halde temizlik işi belirlenen süreden fazla uzun olmuş olursa sizin işinizin aksamasına ve engellenmesine neden olur. Bu durumda sizin için olumsuz bir sonuç olarak karşınıza çıkar.

Bu yüzden Beylikdüzü temizlik şirketi gibi bir firma ile çalışma sağlanacak ise personellerin ne kadar hızlı ve pratik olduğu önem teşkil eder. Bunun yanı sıra temizliğin hızlı yapılması durumunda aynı zamanda kusursuz ve göz alıcı olması gerekir.

Temizlik işi bir gün yada bir kaç saat süre boyunca sürecek ise sizin bu sırada dışarıya çıkmanız gerekecektir. Bu yüzden temizlik programının saati ve günü gibi durumları tamamen size göre ayarlanmalı ve belirlenmelidir. Bu temizlik hususlarına uymayan bir firma ile çalışmak avantaj sağlamaz. Firma için müşteri kaybı teşkil etmiş olur.

Firmanın Fiyat Durumu

Günümüzde temizlik şirketi konusunda müşteriler oldukça büyük bir hayal kırıklığı yaşamaktadır. Çok fazla temizlik aşaması bulunmadığı halde yüksek miktarda ücretler istenmektedir. Büyük bir temizlik şirketinden temizlik talep edecekseniz eğer sizin istediğiniz yerin temizliği durumuna göre fiyat miktarını ilk önceden konuşup belirlemeniz gerekir.

Temizlik unsurunu belirleyen bir çok faktör yer alır. Bunlar ise; mekanın ne kadar bir büyüklükte olduğu, temizlik sırasında çalışacak personel sayısı ve ekipmanlar ile donanımların durumu gibi hususlar temizlik maliyetini belirleyen faktörlerdir. Hizmet talep ettiğiniz firma ile bu hususlar hakkında konuşup ona göre bir maliyet belirleyip işin sonunda ödenek olan miktarı verebilirsiniz.

Temizlik Şirketinin Yaptığı Hizmetler

Günümüzde artık temizlik şirketlerinin yapmış olduğu temizlik şartları oldukça geniş bir kapsam içerisindedir. Temizlik alanı iç mekan ve dış mekan olarak ikiye ayrılır. Bu nedenle uzun süre ve saatler boyu süren temizlik durumu temizlik şirketleri sayesinde kısa sürede ve güvenli bir şekilde tamamlanmaktadır. Bu durum sonucunda size sadece keyifli ve hijyen ile donatılmış bir alan kalmış.

Temizlik şirketlerinin sunmuş olduğu başlıca temizlik hizmetleri ise; ev temizliği, merdiven ve iş yeri temizliği, okul temizliği, ofis temizliği, dış cephe cam temizliği, inşaat temizliği, AVM gibi büyük yerlerin temizliği, Otel temizliği ve banka temizliği gibi bir çok alanda temizlik işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle böyle yerlerin temiz ve hijyen içerisinde olması için güvenilir bir temizlik şirketi ile anlaşılması önemlidir.

Beylikdüzü Dış Cephe Cam Temizliği

Temizliğin en zor ve zahmetli olanı da dış cephe cam temizliğidir. Çok yüksek katlı binaların temizlik aşaması zor olduğu için bu konuda tecrübeli ve deneyimli kişilerin görevlendirilmesi önemlidir. Aynı zamanda bu temizliğin vinç yardımı ile yapılması gerekir. Bunun için gerekli olan malzemeler ayarlanır ve vinç ile temizlenecek olan bölge temizlenir.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi / Beylikdüzü Temizlik Firması

Beylikdüzü ilçesi, 10 mahalleden oluşmaktadır. Bu mahalleler Adnan Kahveci, Barış, Büyükşehir, Cumhuriyet, Dereağzı, Gürpınar, Kavaklı, Marmara, Sahil ve Yakuplu‘dur. Büyük bir nüfus yoğunluğuna sahip bu bölgelerde temizlik ihtiyacı da büyük bir önem arz etmektedir. Tuşba Temizlik Şirketi olarak bu bölgelere hizmette kaliteye önem vererek çalışmayı ilke edindik.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri Hakkında En Çok Sorulan Sorular

Beylikdüzü temizlik şirketi numarası, beylikdüzü temizlik şirketi nerede, beylikdüzü temizlik şirketi ne iş yapar, beylikdüzü temizlik şirketi listesi, beylikdüzü temizlik şirketi kaça kadar açık, beylikdüzü temizlik şirketi ücretleri gibi sorulardır. Her türlü merak ettiğiniz soruda bize ulaşabilirsiniz.

Profesyonel hizmet için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Facebook adresimize de göz atabilirsiniz.

blank

Beylikdüzü Fabrika Temizlik Şirketi

Beylikdüzü Fabrika Temizlik Şirketi Temizlik konusu herkes için önemlidir. Ev temizliği ofis temizliği, fabrika temizliği, dış mekan cam temizliği gibi her zaman temizlik gerektiren alanların temiz olması insanlar için önem taşır. Temiz olan her mekanda insanlar kendilerini daha mutlu hissedebiliyor. Daha detaylı temizlik gerektiren büyük yerlerde temizlik şirketleri kullanılıyor. Bir fabrika temizliği için temizlik şirketi daha uygundur. Detaylı bir şekilde fabrika temizliği yapmak için temizlik şirketleri ile anlaşmak en iyi yöntemdir. Beylikdüzü Fabrika Temizliği Sanayi tipi fabrikaların temiz olması, özellikle gıda sektörü ile uğraşan fabrikalardaki temizlik son derece önemlidir. firmamız fabrika temizliğinde son teknoloji makinalar kullanmaktadır. Bu yüzden bu tarz mekanların temizlik konusunda bir kat daha özen göstermeleri gerekiyor.

Fabrika Temizliği Hizmeti Sunuyoruz

Beylikdüzü fabrika temizlik şirketi olarak, fabrika temizlik konusundaki bütün bilgi deneyimlerimiz ile fabrika temizlik işlerinize talibiz. Fabrikaların detaylı bir şekilde temizlenmesi gerekiyor. Bu temizlik işlemlerini en iyi yapacak olan şirket biziz. Şirketimizde fabrikaların temizliği için kullanılan birçok kaliteli ekipman bulunmaktadır. Bu ekipmanlar sayesinde detaylı fabrika temizliği yapıyoruz. Firmamıza dahil olan ekipmanların  bakımlarını gerekli zamanlarda yaptırarak, olası temizlik durumundaki arızaların önüne geçmiş oluyoruz. Fabrika temizliği konusunda son derece titiz davranan bir firmayız. Özellikle gıda sektörü ile uğraşıyorsunuz kesinlikle fabrika temizliğinizi bize yaptırmamız gerekiyor. Biz her türlü bilgiye sahip olarak fabrikalarının her türlü temizliğini gerçekleştiriyoruz. Fabrikalarda bulunan tüm aletlerin temizliğini sağlıyoruz. Profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız kesinlikle bizim firmamızı seçmelisiniz. Biz işinde uzman profesyonel bir firmayız. Yapmış olduğumuz birçok fabrika temizliği bizim referansımız olmuştur. Sizlerde fabrika temizliği hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız firmamız iletişim kurabilirsiniz.

İletişim

Temizlik Konusunda Profesyoneliz

Beylikdüzü fabrika temizlik şirketi olarak son derece profesyonel bir şirketiz. Temizlik konusunda son derece titiz davranıyoruz. Fabrika temizlik konusunda kendimize güvenimiz tam. Çevremizde birçok fabrika temizliği yapan şirket vardır. Bu firmalara seçilerek riske girmenize gerek yok. Her firma düzgün bir şekilde temizlik yapmaz. Kimi firmalar baştan sağma temizlik yaparak sizi riske atabilir. Bu yüzden temizlik konusunda titiz davranan firmalar her zaman için iyi bir iş çıkartır. Beylikdüzü temizlik şirketi olarak biz her türlü fabrika temizliğini en güzel şekilde gerçekleştiriyoruz.

Fabrika Temizliği Çok Önemlidir

Fabrikaların temizliğini inceleyen birçok kurum ve kuruluş bulunmaktadır. Yönetmeliğe göre her türlü fabrika temiz olmak zorundadır. Bu yüzden fabrikaların temizlik konusunda bir kat daha dikkat etmesi gerekiyor. Gıda sektörü üzerine kurulmuş olan fabrikaların temizliği ve titizliğe birçok kuruluş tarafından inceleniyor. Sizler de kendinizi riske atmak istemiyorsanız ve sağlıklı gıdalar etmek istiyorsanız temizliğimize önem vermeniz gerekiyor. İşte bu durumlarda fabrikaların en iyi temizliğini yapacak olan güvenilir bir firma arıyorsanız, kesinlikle bizim firmamızı tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Beylikdüzü fabrika temizlik şirketi olarak bizi tercih ederseniz en iyi temizlik hizmetini almış olursunuz. Tuşba temizlik şirketi temizlediği fabrikaların dış cephe cam temizliklerini de yapmaktadır bizimle iletişime geçebilirsiniz.

blank

Beylikdüzü Temizlik Elemanları

Beylikdüzü Temizlik Elemanları Temizlik herkes için önemlidir. Temizlik konusunda titiz olan birçok kadın her zaman ev temizliği yaptırıyor. Temizlik sadece evlerde değil, her türlü mekanda ve yaşam alanlarında gerek görülüyor. Birçok temizlik firması temizlik konusunda birçok yeniliği sunuyor. Herhangi bir mekana temizlik yaptıracağınız zaman temizlik şirketleri sizin için en iyi yöntem belirleyecektir. Beylikdüzü Temizlik Şirketleri Ev temizliği, ofis temizliği, fabrika temizliği, dış mekan cam temizliği, cam temizliği gibi birçok hizmet sunan temizlik firmamızdan dış cephe cam temizliği ile alakalı destekte  alabilirsiniz.

Temizlik elemanları ile temiz bir ortam

Beylikdüzü temizlik şirketimizde temizlik elemanlarımız mevcuttur. Beylikdüzü temizlik elemanları aramalarınız a en iyi yanıt bizim firmamızda. Temizlik elemanlarımız son derece kaliteli ve güvenilir arkadaşlardır. Evlerinizin temizliğe ihtiyacı olduğu zamanlarda temizlik elemanlarımız evlerinizi temizliyor. Temizlik elemanlarımız profesyonel anlamda çalışıyor. Her türlü temizlik işlerinizde firmamızı arayarak yardım alabilirsiniz. Ev temizliği konusunda birçok temizlik elemanımız bulunuyor. Güven duyacağınız kaliteli bir iş alacağız temizlik elemanlarımız, sizin belirlediğiniz saat ve tarihlerde evinize gelerek ev temizliği gerçekleştiriyor. Güvenilir bir şekilde ev temizliği yaptırmak istiyorsanız temizlik elemanları mı sizin için idealdir. Ev temizliği konusunda hizmet sunan temizlik elemanlarımız istediğiniz her türlü ev temizliğini gerçekleştirecektir. Profesyonellik adına ne arıyorsunuz temizlik elemanlarımız da bulunuyor. Firmamızda her türlü temizliğe göre temizlik elemanı yetiştiriyoruz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Dış Cephe Cam Temizlik Elemanlarımız

Beylikdüzü temizlik elemanları için birçok elemanımız bulunuyor. Bizden hangi konuda hizmet almak istiyorsanız o konunun uzmanı temizlik elemanları mızı gönderiyoruz. Dış cephe cam temizliği konusunda birçok elemanımız bulunuyor. Bu elemanlarımız kendilerini dış cephe cam temizliği konusunda geliştirmiş elemanlardır. Profesyonel ve kaliteli hizmet sunmak adına elemanlarımız her zaman canla başla çalışıyor. Birçok yeniliği bünyesinde bulunduran firmamız istediğiniz her türlü temizlik konusunda eleman yetiştiriyor. Profesyonel ve kaliteli ekipmanlar sayesinde temizlik işleriniz kolay hale geliyor. Temizlik elemanlarına ihtiyaç duyduğunuz zaman firmamızı arayarak yardım alabilirsiniz. Firmamızda ihtiyaç duyduğunuz her türlü temizliği yapabilecek olan kaliteli ve güvenilir temizlik elemanlarımız mevcuttur. Bizleri arayarak temizlik  için talepte bulunabilirsiniz.

Temizlik Elemanları Fiyatları

Beylikdüzü temizlik elemanları fiyatları her zaman farklılık gösteren yapılarda oluyor. Temizlik elemanlarının fiyatları şirketleri göre değişebilmektedir. Örneğin her şirketin temizlik elemanlarının fiyat belirlemesi farklıdır. Bu yüzden fiyatlar hakkında kesin bilgi vermek yanıltıcı olabilir. Ayrıca temizlik elemanlarla hangi statüde istiyorsanız fiyatlarda farklı olacaktır. Ev temizliği için gelen temizlik elemanlarının fiyatları farklı olurken, fabrika temizliği için giden elemanların fiyatları değişiyor. Çünkü yapılan iş yoğunluğuna göre fiyat tarifesi belirleniyor. Bu yüzden temizlik elemanları fiyatları hakkında pek bir bilgi yoktur. Yapılan işlerin yoğunluğu ve temizlenecek olan alanının genişliği ile alakalı olarak temizlik elemanlarının fiyatları farklılık gösteren yapılardır. Siz de temizlik elemanları hakkında detaylı bilgi ve  fiyat bilgisi öğrenmek istiyorsanız şirketimizi arayarak destek alabilirsiniz.Temizlik elemanlarını tuşba temizlik önceden eğitimlerden geçiriyor sonra siz müşterilerimize hizmet amaçlı yönlendiriyor.

blank

Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama Halı yıkama işleri öncelerde evlerde hanımlar tarafından yapılabiliyor olsa da günümüzde bu pek mümkün olmamaktadır. Hem harcanan malzemeden hem de zamandan tasarruf anlamında oldukça iyi bir alternatif olan hali yıkama firmaları her anlamda oldukça iyi bir alternatif olmaktadır. Evde geçirilen yıkama zamanının aksine çok daha kısa bir sürede gerçekleşen halı yıkama işlemleri sayesinde hanımlar gem rahat etmekte hem de tertemiz halılara sahip olma fırsatı yakalamaktadır. Halı yıkamanın teknik özelliklerini bilmek yıkama esnasında kullanılacak kimyasalları seçmek tuşba beylikdüzü halı yıkamanın işidir.Bu anlamda piyasada birçok güven veren hali yıkama firması bulunmakla beraber yine de tercih konusunda seçici olmak ve güven veren bir hali yıkama firmasını seçmek önem taşır. Her firma yıkama hizmeti vermekle birlikte birçok firma bu hizmeti yüzeysel olarak yaptığı için birçok durumda mağduriyet sebebi olabilmektedir. Bu anlamda güven veren Beylikdüzü halı yıkama  firmamız sizin de halı  yıkama ihtiyaçlarınız için son derece iyi bir alternatif olabilir. Firmamızı tercih ederek her koşulda profesyonel bir temizlik hizmeti satın alabilirsiniz.

Beylikdüzü Halı yıkama Fabrikaları

Özenli Yıkama Ve Ambalaj

Beylikdüzü Halı Yıkama
Beylikdüzü Halı Yıkama

lama İle Profesyonel Hizmet

Beylikdüzü halı yıkama hizmetlerimiz bölge genelinde yerine getirdiği profesyonel yıkama çalışmaları ile adından söz ettirmektedir. Halılarınızın özelliği ne olursa olsun bizleri tercih ederek her koşulda üstün bir temizlik hizmeti satın alabilirsiniz. Firmamız halılarınız sizden teslim alındığı andan size teslim edilene kadar firmamızda özenle ve güvenle saklanır. Yıkama aşamaları büyük bir özen ve titizlik ile gerçekleşir. Yıkama işlemi biten halılarınız kuruma alanına alınır ve temiz hava şartlarında kuruması sağlanır. Kuruyan halılarınız koku yapmayan özel ambalajlar ile sarılır ve sıkıca paketlenir. Hava almayı sağlayan gözenekler halılarınızın kapak halde koku yapmasının ve çürümesinin önüne geçer. Ambalajlama aşamasının ardından araçlara yüklenen halılarınız adresinize güvenle teslim edilir. Siz de Beylikdüzü halı yıkama firmamızı tercih ederek özenli bir temizlik hizmeti satın alabilirsiniz.

Kusursuz Yıkama Performansı

Beylikdüzü halı yıkama firmamız yaptığı çalışmalar ile sektördeki firmalara yön veren bir kuruluştur. Bu kapsamda yürüttükleri bütün çalışmalar diğer firmalara örnek olacak niteliğe sahiptir. Yıkama işlemine alınan halılar firmamız da öncelikle bir on hazırlık aşamasına tabi tutulur. Yıkama işlemine geçmeden önce halılar süpürülür ve üzerlerindeki fazla tozların alınması sağlanır. Tozlardan arınan halılar özel yıkama deterjanları ile ıslatıldıktan sonra kirler yumuşayana kadar özel bölmede kalır.  Kirlerin yumuşamasının ardından profesyonel çıkama makinaları ile halıların kirden arınması sağlanır. Yıkama aşaması biten halılar ikinci bir temizlik izleminden getirilir. Bu aşamada yıkanan halı detaylı  bir şekilde incelenir ve üzerindeki kirlerin çıkıp çıkmadığı tespit edilir. Şayet üzerinde çıkmayan lekeler var ise halı ikinci bir işleme alınır ve bu lekelerin çıkartılması sağlanır. Yeni görünümüne kavuşan halılara özel halı parfümleri sikilir ve halıların güzel kokması sağlanır. Deterjan kokusunu bastıran bu parfümler halılar için özel olarak üretilen parfümler olmasından dolayı kalıcıdır ve halinin dokusuna zarar vermez. Bütün aşamaları tamamlanan halılar özenle ambalajlanarak adresinize teslim edilir gelen halıları ambalajlarından açmanız gerekmektedir.

Tuşba halı yıkama

blank

Beylikdüzü Zemin Temizliği

Beylikdüzü Zemin Temizliği konusunda firmamıza ulaşarak kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda ön plana çıkarılan her bir yeniliği kullanabilirsiniz. Sağlığımıza zarar verebilecek her türlü ortamdan kendimizi koruyabilmek için temizlik en önemli etkenlerden biridir. Bunun için genelde kendi imkanlarımızla evimizde ya da iş yerimizde temizlik yapar ya da yaptırırız. Oysa temizlik şirketleri bu işi daha profesyonel ve sağlıklı bir biçimde yapmaktalar. Beylikdüzü zemin temizliği konusunda firmaların verdiği hizmetler genellikle kapsamlı temizlik oluyor. Biz size sitemiz üzerinde verdiğimiz hizmetler ile kolaylıkla ulaşabileceğiniz çözümler sunuyoruz. Sizinle ilgili her bir ayrıntıyı, yeniliği ve ihtiyacı kendi içimizde büyütüyor ve organize bir yenilik ile seçimlerin tamamını kullanmaya devam ediyoruz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

İşte biz de bu temizlik şirketlerinden Beylikdüzü temizlik şirketi olarak her türlü zemin temizliği yaparak uygun makina ve kimyasallarla  hizmet vermekteyiz. Usta kadrosu ve uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile zemin temizliğinde de önde gelen şirketlerden olmanın gururunu yaşamaktayız. Temizlikte kullandığımız araç gereçleri bizzat kendi bünyemizde temin etmekteyiz. Profesyonelliğin ihtiyaçlar dahilinde büyüdüğü, sizler için çok daha renkli ve çok daha rahat bir yapıda ön plana çıktığını sitemiz üzerinde sürekli söylüyoruz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı mermer-zemin-temizleme.jpg
Beylikdüzü Zemin Temizliği

Beylikdüzü Zemin Temizliği Firması

Müşteri memnuniyetine önem veren ve müşterilerimizin ne istediğini önemseyen bir şirket olarak hizmet sağlamaktayız. İstanbul geneline hizmet vermekteyiz. Zemin temizliğinde eşsiz bir hizmet sunmaktayız. Mekanlarınızın zemin temizliği için gerekli araç gereç ve deneyimli personeli ile hizmetimizi kusursuz olarak sizlere sunmaktayız. Öncelikle zeminin kirlilik türüne göre temizlik araç gereç ve teçhizatlarımızı oluşturuyoruz.

Mesela çok ağır yağlı bir zemin için daha yoğun bir temizlik malzemesi ve daha güçlü bir teçhizat kullanmak gerekebilir. Personelimiz temizlikle ilgili her konuda eğitimli olduğu için, bu tür kirlenmelerle ilgili nasıl bir uygulamada bulunacaklarına dair her zaman fikir sahibi olmaktadırlar ve buna göre bir temizlik listesi ve prosedürü oluşturmaktadırlar. Müşterilerimizin özel talepleri olur ise bunlar da göz önünde bulundurularak temizliğe devam edilir.

Zemin genişliği de bir başka önemli konudur. Zeminin genişliği ve kirlenme türüne göre, gerekli donanım ve personel sayısını belirlemekteyiz. Örneğin temizlik yapılacak zemin bir ofisin zeminiyse ve bu ofis, iki ana bölümden oluşuyorsa, bu mekâna iki gruba ayırdığımız personel ve gerekli teçhizatı göndermekteyiz.

Beylikdüzü temizlik şirketi

Zemin temizliğini nasıl yaptığımız hakkında bilgi vermek gerekirse; Öncelikle zemin temizliği nedir diye sormalıyız. Zemin temizliği yaşadığımız mekanların alt yüzeylerinin belirli temizlik malzemeleri ile hijyenik bir şekilde temizlenmesi demektir. Ancak bu malzemelerle yüzeysel bir temizlik sağlanmış olsa bile, tam olarak dezenfekte edilmiş olmayabilir. İşte biz de bu süreçte yüzeysel değil derinlemesine bir temizlik sağlamak adına zemin temizliği hizmeti vermekteyiz.

Zeminlerdeki yapışmış ve kötü görünümlü kirlerden arınma sağlamak için genel dezenfektasyon şarttır. Bu dezenfekte hem sağlık açısından hem de estetik görünüm açısından önemlidir. Bu yüzden Beylikdüzü zemin temizliği konusundaki arayışlarınız için bize ulaşabilirsiniz.Tuşba temizlik şirketi beylikdüzü bölgesinde zemin temizliğini özel makinalarla yapmaktadır.

blank

Beylikdüzü Haşere İlaçlama Temizlik

Beylikdüzü Haşere İlaçlama Temizlik Temizlik konusunda insanların karşısına çıkarılan ve ön planda büyük bir artı yaratan sistemler ve fırsatlar var. İhtiyaçların tamamına alanında uzman bir firma ile dahil olabilir ve ilaçlama hizmetinden sizler de yararlanabilirsiniz. Genellikle mevsimsel böcek ilaçları ve bu ilaçlara dair karşımıza çıkarılan her türlü yenilik için size dair organize ettiğimiz her beklentiyi kullanabilirsiniz. Günümüzde yeni yerleşim alanlarının yeşillik arazilerin kesilerek içine yapılması birçok sorunu da beraberinde getirmektedir. Bunlardan biride o bölgede yaşayan böceklerin evinizi yuva edinerek yerleşmesi ve çoğalmasıdır. Bireysel olarak sıktığınız ilaçlar sadece görebildiğiniz böcekleri öldürmenizi sağlamaktadır. Ancak bir böcek evinizde yuvalandıysa artık tek başınıza belirli yerlere sıktığınız ilaçlar yetersiz olacaktır. Bu tarz durumlarda böcek ilaçlama ve firmaları yardımınıza koşmaktadır. Evinize yerleşen böcekler genellikle Eylül ve Ekim de yumurtlama sürecine girmektedir. Böcek ilaçlama firmaları tam da yumurtaların çatladığı dönemde ilaçlamayı uygun görmektedirler. Çünkü çatlamamış yumurtalar zehri geçirmemekle birlikte böceklere bağışıklıkta kazandırabilmektedir.

Beylikdüzü dış cephe temizliği

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı ilaclama.jpg
Beylikdüzü Haşere İlaçlama Temizlik

Böcek ilaçlama firmaları her zaman gelişmeye devam eden bir yapıya sahiptir. Böcek ilaçlama firmaları tarafından sürekli haşere türleri, zararları ve onları etkisiz hale getirme konuları üzerine araştırmalar yapılır. Bu araştırmaların sonucunda en etkili, başarılı sonuçlar veren haşere ilaçlama yöntemleri tespit edilir ve her zaman böcek ilaçlama işinin sonucunda kaliteli sonuç almak için kullanılırlar. Profesyonel bir böcek ilaçlama firması tarafından yapılan ilaçlamanın ardından haşere sorunu %100 bir şekilde kontrol altına alınır. Kısa vade içerisinde aynı bölgede tekrar haşere sorunu görülemez. İlaçlama süreci boyunca kaliteli böcek ilaçları kullanıldığı için iş bitiminden sonra rahatsız edici, kötü kokularda ortaya çıkmaz. Zaman kaybetmeden haşere problemine bir son vermek için size kesin sonuç garantisi veren böcek ilaçlama firmaları ile çalışmayı deneyin.

Beylikdüzü Haşere İlaçlama Temizlik Ve Temizlik Firması

İlaçlama, doğal ortamda bulunan kemirgen veya haşere türündeki canlıların hem insan sağlığı hem de doğal faktörlere yönelik oluşturduğu tehditlere karşı verilen profesyonel mücadeledir ve yalnızca uzmanlar tarafından yapılması gerekir. Bireysel tarzda haşere ortadan kaldırma yöntemleri uygulamaktan kaçınmalı ve ilaçlama işi uzman böcek ilaçlama firmalarına bırakılmalıdır.

Haşereler sayıca çok hastalık taşır ve taşıdıkları bu hastalığı barındıkları ortama ve çevresine yayarlar. Bu durumdan insan sağlığı, evcil hayvanlarımız ve diğer doğal unsurlar ciddi boyutlarda etkilenir. Zamanında temizliği yapılmayan ve periyodik aralıklarla ilaçlanmayan bölgelerde görülen hastalık salgınlarının temel nedeni zararlı böcek türleridir. Zararlı etkiyi ortadan kaldırmak hatta oluşmadan engellemek adına böcek ilaçlama firmalarının ilaçlama yapması gerekir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı ilaclama_temizlik.jpg
Beylikdüzü Haşere İlaçlama Temizlik

Beylikdüzü İnşaat Sonrası Temizlik

İlaçlama işi profesyonellik gerektirdiği için ilaçlamanın nasıl yapıldığı hep merak konusu olmuştur. Böcek ilaçlama yöntemleri ilaçlanan alanlara göre farklılık gösterir. Uzman böcek ilaçlama firmalarının önerilerine göre B alanı ilaçlanırken B’den farklı bir yapıya sahip A alanında kullanılan böcek ilaçlama yöntemleri B alanında kullanılamaz firmamız ilaçlama konusunda profesyönel ve belgeleri ile her hazırlığı tamam olarak çalışmaktadır.Tuşba böcek haşere ilaçlama işlemini müşterilerine rutin olarak yapmaktadır.

Tıkla Ara