Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Kategori: Güneşli

Mutfak Temizliği Nasıl Yapılır Püf Noktaları

Güneşli Temizlik Şirketi

Güneşli temizlik şirketi olarak uzman kadromuz ile birlikte tüm temizlik işlemlerinizi tam zamanında ve profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız temizlik malzemeleri insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermemekte ve yaptığımız işler neticesinde müşterilerimiz de sonuçlarından oldukça memnun kalmaktadır. Kaliteyi uygun fiyatlara müşterilerimize sunduğumuzdan dolayı kurulduğumuz günden bu yana, temizlik alanında en çok tercih edilen şirket olmaya devam edeceğiz. Birlikte çalıştığımız insanlar bir sonraki temizlik işlerinde yine Güneşli temizlik şirketi olarak bizleri tercih etmektedir. Bu da bizi son derece memnun etmektedir. Çalışan personellerimiz ile beraber temizlik sektöründe tek bir vücut olarak koordineli bir şekilde planlı çalışmalar yürüttüğümüzden dolayı temizlik alanında marka olma yolunda ilerliyoruz.

Güneşli Dış Cephe Cam Temizliği

Temizlik Alanında Nasıl Performans Göstermekteyiz?

Güneşli temizlik şirketi olarak bünyemizde çalışan personelimiz ile beraber ortaya kaliteli bir iş çıkarmaya gayret ediyoruz. Müşterilerimizin bizden memnuniyeti ve temizlik sonrasında bunu dile getirmeleri bizim için son derece önemli bir konudur. Temizlediğimiz yeri tekrar tekrar temizlememek adına veya müşterimizden herhangi bir olumsuz geri dönüş almamak için temizlediğimiz yerlerin herhangi bir aksama olmadan bu konuda emin olarak işimizi gerçekleştiriyoruz. Çalışanlarımızla beraber bu konu üzerinde oldukça dikkatli bir şekilde çalışıyoruz. Kullandığımız deterjanların ve her türlü endüstriyel ürünün insan sağlığı üzerinde herhangi bir olumsuz etki bırakmamasına büyük özen gösteriyoruz. Gerek bina temizliği gerek inşaat sonrası temizlik gerekse yüksek katlı rezidansların temizliği olsun tüm işlerin altından kolaylıkla kalkabileceğimize inanıyoruz. Şimdiye kadar yaptığımız işler, şimdiden sonra bizi tercih edecek müşterilerimiz için bir referans niteliği taşımaktadır.Güneşli temizlik olarak dış cephe cam temizliğinde aktif olarak hizmet vermekteyiz.

Temizlikte Kullandığımız Deterjanların İnsan Sağlığına Etkileri Ne Düzeyde Olmaktadır?

Güneşli temizlik şirketi olarak herhangi bir alanı temizlerken kullandığımız deterjanların insan sağlığı üzerine herhangi bir olumsuz etki bırakmamasına dikkat ediyoruz. Elbetteki deterjanların endüstriyel ürünler olduğu için ortama verdiği kokudan dolayı örneğin astım hastaları minimal düzeyde de olsa etkilenebilmektedir. Bunun için temizlik öncesinde biz gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Müşterilerimizin herhangi bir sağlık problemi yaşamaması için onları uyarıyoruz. Deterjanların yan etkileri her zaman olmakta ve bizler Güneşli temizlik şirketi olarak yan etkisi en az olan deterjanı temizlik işlerimizde kullanmaya özen göstermekteyiz. Bizim bu özelliğimiz neticesinde müşterilerimiz de firmamızı temizlik işlerinde gönül rahatlığı ile tercih etmektedirler.

Hizmetlerimiz

Hangi Alanların Temizliğini Yapmaktayız?

Güneşli temizlik şirketi olarak bina temizliği, apartman temizliği, işyeri temizliği, rezidans temizliği, dükkan mağaza temizliği, tadilat sonrası temizlik, inşaat sonrası temizlik, ofis ya da iş yeri temizliği gibi birçok alanda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Temizlik işlemine başlamadan önce müşterilerimizle aramızda bir sözleşme imzalamaktayız. Bu sözleşme neticesinde hem çalışanlarımızın güvenliğini garanti altına almaktayız, hem de müşterilerimizin isteklerini harfiyen yerine getireceğimizin sözünü vermekteyiz. Bu sayede her iki taraf da iş bitiminde memnun kalmakta ve bir sonraki temizlik işlerinde yine Güneşli temizlik şirketi olarak bizi tercih etmektedir.

Dış Cephe Cam Temizleme

Güneşli Temizlik

Güneşli Temizlik

Güneşli Temizlik Haftanın bütün günlerinde temizlik alanında hizmet veren Güneşli Temizlik günün her saatinde çalışma yapabilmektedir. Özellikle vardiyalı sistemde çalışan şirketler için her saatte temizlik hizmeti alabilmek oldukça önemlidir. Güneşli bölgesine hizmet veren kaliteli temizlik elemanlarına sahip bir temizlik firması arayışı içindeyseniz; bu alanda oldukça deneyimli olan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Güneşli Ev Temizliği

Havada uçuşan tozlar, yerlere dökülen saçlar, kirlenen camlar sebebiyle evlerin düzenli bir şekilde belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Bu temizlik işlemleri oldukça zaman aldığı için firmamızın vermiş olduğu ev temizliği hizmetlerinden faydalanarak, zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Camların silinmesi, kapı ve peteklerin silinmesi, banyo ve fayansların temizlenmesi gibi çeşitli ev işleri, verilen ev temizliğinin içinde yer alan hizmetlerdir. Dolayısıyla evinizi temizlettiğinizde ayrıca temizlik yapmaya ihtiyaç duymazsınız. Evinizin hijyenik olması için, haftada bir kez firmamızın vermiş olduğu temizlik hizmetlerinden almanızda fayda vardır.

Güneşli Ofis Temizliği

Çok sayıda şirket bulunan Güneşli bölgesinde ofis temizliği hizmeti alabilmek için firmamızı tercih edebilirsiniz. Haftada 3 gün ofisleriniz için temizlik hizmeti alarak, ofisinizin temiz ve hijyenik olmasını sağlayabilirsiniz.

Güneşli Villa Temizliği

Temizlenmesi oldukça zaman alan villalar için firmamız, 2 ya da 3 temizlik personelini görevlendirmektedir. Değerli birtakım eşyalarınızın temizliği özenle yapılmaktadır. Villa temizliğinde uzman temizlik personellerimizi çalıştırmaktayız. Bu hizmeti alabilmek için, hizmeti almak istediğiniz günün 2 gün öncesinde firmamız ile irtibata geçmeniz gereklidir. İki ya da üç katlı villaların temizliği için firmamız tarafından uygun fiyatlar verilmektedir.

Güneşli Merdiven Temizliği

Binalar için oldukça gerekli olan merdiven temizliği alanında belirli günlerde hizmet alabilmeniz mümkündür.

Güneşli Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği hizmeti veren temizlik şirketleri arasında ilk sıralarda yer alan firmamız, uzman çalışanları, vinç ve platform sepet araçlarıyla tam donanımlı bir şekilde dış cephe temizliği hizmeti vermektedir.

Güneşli Dış Cephe Cam Temizliği

Yüksek katlı binalarda dış cephe cam temizlikleri dışarıdan yapılmaktadır. Kaliteli dış cephe cam temizliği alanında kaliteli bir hizmet verebilmek adına, firmamız bu alandaki gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Güneşli Dış Cephe Cam Silimi

Villa, plaza, ev, daire ve giydirme kaplamalı yüksek binalar için dış cephe cam silimi hizmetleri veren firmamız, iç mekânlarda da cam silimi hizmeti verebilmektedir.

Güneşli Banka Temizliği

Çalışma saatleri içinde veya çalışma saatleri dışında banka temizliği hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Güneşli Öğrenci Yurdu Temizliği

Öğrencilerin konaklamış oldukları öğrenci yurtlarının her zaman temiz ve hijyenik olması gerekmektedir. Çok sayıda öğrencinin konakladığı öğrenci yurtlarının temizlenmesine yönelik hizmetleri firmamızdan kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Güneşli Fabrika Temizliği

İstediğiniz saatlerde alabileceğiniz fabrika temizliği hizmetlerini mesai saatlerinin bitiminde alabilirsiniz. Yeni yapılan fabrikaların temizliği için de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Güneşli İş Hanı Temizliği

Belirli günlerde iş hanı temizliği için bay ve bayan personellerimizi görevlendirmekteyiz. İş hanlarına özel olarak vermiş olduğumuz bu temizlik hizmetinden hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Güneşli İş Merkezi Temizliği

Çok yoğun ve kalabalık olan iş merkezlerinin temizlenmesi oldukça önemlidir. Firmamız iş merkezlerine de yönelik temizlik hizmeti sunmaktadır.

Güneşli Site Temizliği

Merdiven, bina içi ve çevresini kapsayan kapsamlı site temizliği için firmamız ile irtibata geçerek, bu alanda temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Güneşli Okul Temizliği

Öğrencilerin sağlığı açısından temiz bir ortamda ders işlemeleri için okullar düzenli olarak temizlenmelidir.

Güneşli Otel Temizliği

Firmamız otel temizliği hizmetlerinde özel yöntemler uygulamaktadır.

Güneşli Mutfak Temizliği

Uyguladığımız mutfak temizliğinde firma olarak zararlı kimyasal kullanmamaya özen göstermekteyiz.

Güneşli Zemin Temizliği

Özel zemin temizleme makinaları ile gerçekleştirilen zemin temizliği hizmetlerini güvenli bir şekilde firmamızdan alabilirsiniz.

Hadımköy Dış Cephe Cam Temizliği

 

blank

Güneşli Dış Cephe Cam Temizliği

 

Güneşli Dış Cephe Cam Temizliği Cepheler, ev ile birlikte düşünülmesi gereken yerlerdir. Tam bir temizlikten bahsedilirken cephelerinde değerlendirilmesi doğru olacaktır. Çünkü yazın güneşin kavurucu sıcağına maruz kalan bu yerler, kışında karların ve rüzgârların taşıdığı soğuğa maruz kalmaktadır. Bu nedenle sık olmasa da arada bir bu yerlerinde bakımlarının muhakkak yaptırılması gerekmektedir. Cephelerin içerisinde camlarında değerlendirilmesi gerekir. Cepheyle cam bütünleşmiş bir bedende 2 farklı kavram olarak gözükmektedir. Buraların temizliklerini bu işi benimsemiş temizlik firmaları yapmaktadır. Güneşli dış cephe cam temizliği yapan Tuşba Temizlik şirketi de bunlardan bir tanesidir.

Evlerimizin, iş yerlerimizin ve diğer her türlü yapının cepheleri firmamız tarafından kontrollü ve garantili bir şekilde temizlenmektedir. Cephe temizliği yapılırken arka tarafta bulunan yalıtıma zarar verilmemesi elzemdir. Çünkü bilinir ki, yalıtıma bir defa zarar verilirse oradan artık hayır gelmez ve delinen yerden binanın her yeri etkilenir. Bunun önüne geçmek için profesyonel çalışanlarımız ve uzman kadromuz sıkı sıkıya iş takibi yapmaktadır. İşimizde acele etmekten ziyade doğru, temiz ve kaliteli bir iş yapmayı seviyoruz. Özellikle yüksekte yapılan çalışmalarda acele etmenin ölüm demek olduğunu az çok duymuşluğumuz vardır. İşçilerimize sürekli iş güvenliği sunumları, bilgilendirmeleri yapıyoruz ve gereken tüm tedbirleri çalışma esnasında alıyoruz. Sizlerde kurumsal ve tam teşekküllü bir firma ile çalışmak isterseniz Tuşba Temizlik şirketin tercih etmeli ve arkanızı koltuğunuza yaslayarak çalışmalarımızı iç rahatlığıyla takip etmelisiniz.

Cephe Temizliği İşleri

Güneşli dış cephe cam temizliği aşağıda anlatacağımız maddeler eşliğinde güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Cam temizliği yaptırırken bir tane değil, birden fazla firma ile görüşmekte ve aralarından aklınıza en yatkın olanını seçmekte fayda bulunmaktadır. Çünkü her yeni firma demek yeni bir tecrübe ve dikkat edilecek yeni şeylerin oluşması demektir. Firma seçimi sırasında aşağıdaki maddelere dikkat etmek sizin avantajınızadır.

  • Firma ile işyerine giderek görüşün. Dış cephe temizliği çok risklidir. Firmanın bu riske karşı yaklaşımını görme fırsatı yakalarken, diğer taraftan ise çalışma şartlarını görme fırsatını yakalayabilirsiniz.
  • Her firmaya aynı soruları sorun ve cevapları bir yere not edin. Böylelikle firmaları karşılaştırmanız daha kolay olacaktır. Sorulacak soruların arasında kesinlikle yüksekte çalışma yaparken alacakları tedbir veya tedbirleri eklemeyi unutmayın. Bu olası bir kaza sonucunda sizin veya yönetimin suçlu ve suçsuz olduğunu belirleyen en önemli etken maddedir.
  • Firmanın hangi tür maddeler kullandığını sorun. Maddelerin kalitesi ve uygunluğu konusunda araştırma yapın.
  • Güneşli dış cephe cam temizliği firmaları tercih ettiğimiz şirketlerdir. Bunların arasında en uygun olanını seçin ve İstanbul’un her yerine hizmet götürdüklerini bilin.

Sonuç olarak dış cephenizin ne kadar önemli ve tehlikeli işler sonucunda temizleneceğinin farkında olarak en uygun fiyatı verenden ziyade işine en çok sahip çıkan firma ile çalışmanızı öneririz.

Tıkla Ara