Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Kategori: Küçükçekmece

Küçükçekmece Temizlik Şirketi

Küçükçekmece temizlik şirketi temizlik alanında Küçükçekmece ilçesinde kaliteli ve hızlı bir şekilde performans göstermeye devam etmektedir. Kurulduğu yıldan bugüne dek müşteriler tarafından hiçbir şikayet almadık ve bundan sonra da almayacağımıza eminiz. Çünkü bünyemizde çalışan profesyonel elemanlarımıza oldukça güveniyoruz. Yaptığımız işler neticesinde müşterilerimiz de bizlerden memnun kalmakta ve çevrelerine firmamızı tavsiye etmektedir. Bu sayede hızlı bir gelişme ivmesi gösterdik ve bundan sonra da tüm Türkiye içinde temizlik sektöründe bir numaralı firma olma yolunda ilerliyoruz. Bu amacımıza hizmet eden firma çalışanlarımız oldukça özverili bir şekilde temizlik faaliyetlerini yerine getirmektedir. Kullandığımız deterjandan tutun da temizlik esnasında aldığımız güvenlik önlemlerine kadar her türlü detaylar ile tek tek ilgileniyoruz. Bu kadar kaliteli bir performans ortaya koyabilmek için yıllardır emek veriyoruz.

Küçükçekmece Koltuk Yıkama

Temizlik Sektöründe Var Olabilmek İçin Yapılması Gereken İşlemler

Küçükçekmece temizlik şirketi yıllardır temizlik alanında birçok zorlukla baş etmeyi bilmiştir. Azimli çalışmalarımız neticesinde müşterilerimiz tarafından tercih edilebilir bir firma haline gelmemiz tabii ki kolay bir süreç değildir. Bünyemizde çalışan profesyonel elemanlarımız bizlere bu konuda oldukça destek sağlamıştır. Şirketimizi kendi şirketleri gibi benimsediklerinden dolayı tüm temizlik işlemlerini hakkıyla tamamlamıştır. Öncelikli olarak temizlik piyasasında belli bir seviyeye gelebilmek için asla kalitesiz performans gösterilmemesi gerekir. Müşterinin gözünü boyayan hareketler yapmak ve alanı pis bir şekilde bırakmak tercih ettiğimiz hareketler arasında değildir. Bizler çalışanlarımızla birlikte temizlik alanına gidiyoruz ve belli bir iş planı çıkartıyoruz. Ardından kullanacağımız deterjanlar ve aletleri yanımıza alarak temizlik işlemlerimize hızlı bir şekilde başlıyoruz. İşimizi müşterimize zamanında teslim edebilmek adına var gücümüzle çalışıyoruz.

Kullandığımız Deterjanlar

Küçükçekmece temizlik şirketi kuruluş aşamasında ufak bir firma olmasına rağmen kısa bir süre içerisinde büyük başarılara imza atarak öncü temizlik otörleri arasında yer almayı bilmiştir. Bu başaramızdaki en önemli etken müşteri memnuniyeti profesyonellik ve güvenilirlik prensiplerimizden asla vazgeçmememiz olmuştur. Profesyonellik bizim için son derece önemlidir. Çalışanlarımızın eğitimi ve bu eğitimler sırasında temizlik esnasında kullanılması gereken deterjanlar uyulması gereken kurallar düzenli olarak firmamız tarafından sağlanmaktadır. Dikkat ettiğimiz en önemli konu temizlik esnasında kullandığımız deterjanlar olmaktadır. Hepimiz biliyoruz ki kalitesiz bir deterjan ile kaliteli bir temizlik olmayacaktır. Temizlik bittikten sonra ortamdaki hijyen dokusu müşteriler tarafından hissedilir bir seviyede olmalıdır. Müşteriler de memnun kalmakta ve bir sonraki işlerinde firmamızı tercih edebilmektedir.

Küçükçekmece Halı Yıkama

Personelimizin Can Güvenliği

Küçükçekmece temizlik şirketi olarak en çok dikkat ettiğimiz konulardan biri personellerin can güvenliği olmaktadır. Özellikle dış cephe temizliklerinde bu konu oldukça büyük bir sorun teşkil etmektedir. Fakat biz çalışanlarımıza gerekli ve yeterli eğitimi verdiğimizden dolayı böyle bir sorunla asla karşılaşmaktayız. Firma olarak personelimizin sigorta masraflarını ve ean güvenliği mevzuatlarını karşılıyoruz. Daha sonra basit bir temizlikte bile maske kullanma temizlik kıyafeti giyme gibi kurallara son derece bağlıyız. Bu sayede temizlik esnasında herhangi bir sorun yaşanmamakta ve müşterilerimiz de yaptığımız işten son derece memnun kalmaktadır.Tuşba temizlik küçükçekmecede dış cephe cam temizliği alanındada kurumsal hizmet vermektedir.arayın randevu talep edin.

küçükçekmece temizlik şirketleri

Küçükçekmece Koltuk Yıkama

Küçükçekmece Koltuk Yıkama

Küçükçekmece koltuk yıkama ihtiyaçlarınıza yılların vermiş olduğu deneyimi katarak profesyonel bir şekilde cevap veren Tuşba temizlik, ev ve işyerlerindeki koltuklarınızı ilk günkü temizliğine kavuşturuyor. Her türlü temasta yakından alakalı olarak kirlenen koltukların, daha fazla kirlenerek sağlık açısından oluşturduğu problemi ortadan kaldırmak için mutlaka düzenli bir şekilde temizliğinin yapılması gerekir.

Uzun yıllardır temizlik sektöründe faaliyet gösteren Tuşba temizlik, çalıştırmış olduğu tecrübeli elemanları ve profesyonel teknik altyapısı ile tüm işlerinizde nitelikli hizmet sunmaktadır. Kullanılan temizlik malzemelerinin kalitesi ve sağlık açısından sorun teşkil etmemesinin yanı sıra, uygulama teknikleri ve işçilik kalitesinin de ileri seviyede olmasına dikkat etmektedir. Tüm bunları profesyonel bir şekilde bir arada sunmamız nedeniyle, Küçükçekmece koltuk yıkama işlerinizde en iyi verimliliği sizlere sunuyoruz.

Memnuniyetiniz Odaklı Küçükçekmece Koltuk Yıkama Hizmeti

Tuşba temizlik olarak ticari kaygılardan ziyade, ilk önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu nedenle yaptığımız tüm işlerde kaliteli malzeme ve işçilik kullanarak sizlere en nitelikli hizmeti sunmak çabasındayız.

Kullandığımız malzemelerin tamamı gerek Türkiye’de ve gerekse avrupa birliği standartlarına uygun malzemeler olup, kişisel sağlığı ya da ürün sağlığını olumsuz yönde etkileyecek malzemeler değildir.

21 yılı aşkın süredir sektörde varlığını sürdüren Tuşba temizlik, günümüze kadar edinmiş olduğu üst düzey tecrübeyi modern tekniklerle birleştirerek, temizlik sektöründe lider firmalardan biri olmuştur. Küçükçekmece koltuk yıkama hizmetimiz ile işyerlerinizde ve yaşam alanlarınızda bulunan koltukların kısa bir süre içerisinde detaylı bir şekilde temizlenmesini sağlayabilir, istediğiniz hijyene bizim de ulaşabilirsiniz.

Yılların Tecrübesi, Temizlikte Profesyonellikle Birleşti

Hangi sektörde olursa olsun, işçilik gerektiren her işte tecrübe işin kalitesini ortaya koymaya yarayan ve olası sorunları öncede önleyen en temel etkendir. İnsan sağlığı ile yakından alakalı temizlik sektöründe bu tecrübe, daha fazla önem kazanmaktadır. 21 yıllık deneyimi günümüz teknolojisi ve profesyonel hizmet anlayışıyla birleştiren Tuşba Temizlik, temizlik sektörünü mükemmeliyetçilikle tanıştıran öncü firmalar arasında yer almaktadır. firma tecrübesinin yanında temizlik sektöründe uzun yıllar çalışmış iş ahlakına sahip çalışanlarını da özenle seçen firmamız, kurumsal yapısıyla hem kurumsal hem de bireysel firmalara hizmet sunmaktadır.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Sizler için daima en iyisini verme gayretinde olan Tuşba, Küçükçekmece koltuk yıkama işlerinizin yanı sıra tüm temizlik işleriniz için tercih edebileceğiniz, kapsamlı hizmet çeşitliliğine sahip firmaların başında gelmektedir.

İşimizin toplumla ve özellikle aile ortamıyla iç içe olması nedeniyle, tüm çalışanlarımızı daha önceden sektörde iş ahlakı ve hassasiyetiyle kendisini kanıtlanmış çalışanlardan seçme gayretindeyiz. Bunun yanı sıra belirli zamanlarda toplum kurallarına ve toplumla iç içe olan mesleklerle ilgili seminer ve konferanslara çalışanlarımızın katılımını sağlıyoruz. Böylelikle zaten bu konularda hassasiyete sahip çalışanlarımız, bu eğitimler sonrasında daha donanımlı olarak sizlere hizmet vermektedir.

Küçükçekmece koltuk yıkama ve diğer tüm temizlik işlerinizde ciddi anlamda kaliteyle tanışmak için, Tuşba Temizlik müşteri destek hattımızdan irtibata geçebilirsiniz.

Beylikdüzü Temizlik

 

 

blank

Küçükçekmece Halı Yıkama

 

Küçükçekmece Halı Yıkama Halı yıkama hizmetleri günümüzde birçok şahsın tercih ettiği bir iştir. Birçok kişi gayet kolay bir şekilde halı yıkama firması açarak yıkama ve temizlik hizmeti verir. Ancak sunulan bu hizmetin kalitesi birçok kez tartışma konusu olur. Her firma özenli temizlik hizmeti vermeye çalışsa da firmalar kimi durumlarda oldukça vasat bir hizmet sunmaktadır. Profesyonel anlamda sunulacak bir halı yıkama hizmetinde halıların derinlemesine temizlenmesi yer almalıdır. Bu işlem sırasında halıya zarar verilmemesi esastır. İşlemlerin titizlikle gerçekleşmesi ve kullanılan kimyasal sabunlardan halıların zarar görmemesi gerekir. Küçükçekmece halı yıkama hizmetleri sunan firmamız alanında uzmanlaşmış temizlik personeli ile son derece kusursuz bir halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Halılarınızın kalitesinde değişme olmadan yıkama işlemini gerçekleştiren firmamız her koşulda en güvenilir temizlik hizmetini sizlere sunar.

 Halı Yıkama

Güvenilir ve Profesyonel Temizlik Hizmeti

Küçükçekmece halı yıkama firmamızı tercih ederek memnun kalacağınız bir hizmet satın alabilirsiniz. Her koşulda en profesyonel çalışmalara imza atan firmamız halılarınızı özenle yıkar ve kurutur. Her aşaması titizlikle gerçekleşen temizlik işlemi sonrasında halılarınız ilk günkü gibi muhteşem bir görünüme kavuşur.  Derinlemesine temizlik anlayışı işe çalışan yıkama personelimiz halılarınızın her noktasına su ve sabunun değdiğinden emin olur. Profesyonel yıkama manikaları ile gerçekleştirilen yıkama hizmeti sonrasında halılarınız yumuşacık ve pırıl pırıl olur. Halılarınızın marka ve modeli ne olursa olsun firmamıza teslim ederek güven duyabileceğiniz bir hizmet satın alabilirsiniz.Tuşba Halı Yıkama

Derinlemesine Temizlik Hizmeti

Evlerde kullanılan her bir halının yılda en az 1 kez yıkanması gerekmektedir. Biriken kirin yer edinmemesi ve kalıcı olmaması için yıl içerisinde mümkün olabildiğince halıların temizliğine dikkat edilmelidir.  Bir halının bir evde 15 – 20 yıldan fazla kullanıldığı düşünülürse halıların bu kadar fazla yıkamaya karşı dayanıklı olması açısından yıkama tercihinde ne kadar dikkatli olmak gerektiği kolayca anlaşılabilir. Şayet eğer yıkama işleminde sağlığa zararlı ve yoğun şekilde kimyasal kullanılması halıların birkaç yıkama da gerek renklerinin gerek malzemesinin yıpranması anlamı taşır. Bu durum her 2 – 3 yılda yeni bir halı alma gereksinimini yaratır. Bu tarz problemler ile karşılaşmamak için halı yıkama işleminin özenle yapılması ve kullanılan temizlik ürünlerinin kesinlikle kimyasal taşımaması gerekir. Küçükçekmece halı yıkama firmamız halılarınızda yıpranma meydana getirmeyen temizlik ürünleri ile halılarınızın temizliğini gerçekleştirir. Bu sayede halılarınız ilk günkü görünümüne kavuşurken, kalitesi de ilk günkü gibi yerinde kalır.

Müşteri Memnuniyeti Garantili Hizmet

Firmamız her koşulda müşteri memnuniyetini esas alır. Yapılan bütün temizlik işlemleri özenle ve titizlikle gerçekleştirilir. Her bir halı için özenle gerçekleştirilen yıkama ve kurulama işleminin ardından bütün halılar yeni görünüme kavuşur ve müşterilere teslim edilir.  Uzun yıllardır sektörde olmanın  verdiği gururlar günümüzde en profesyonel halı yıkama hizmetini siz müşterilerimize sunmaktadır.

Mimaroba Koltuk Yıkama

 

 

 

Dış Cephe Cam Temizleme

Küçükçekmece Dışcephe Cam Temizliği

 

Küçükçekmece Dışcephe Cam Temizliği İnşaat sektörünün gelişmesiyle birlikte binaların temizlenmesi ve güzel gözükmesi de önem kazanmıştır. İnsanlar cepheleri kirlenen binalarını temizletmeye ve güzel göstermeye çalışmaktadır. Böylelikle hem daha sağlıklı bir ortamda yaşam sürdürmek mümkün olurken hem de dairesini satacak kişiler daha kolay ve yüksek fiyatlara daire satışı gerçekleştirebilmektedir. Günümüzde birde binalar artık cam cepheli olarak yapılmaya başlanmıştır. Bu binaların ise çok güzel gözüktüğünü ancak sürekli olarak temizlenmesi ve silinmesi gerektiğini belirtmek isteriz. Küçükçekmece Dışcephe Cam Temizliği  işi yapan firmalarda bu konularda sektördeki açığı kapatmaktadırlar.

Camlar bildiğiniz üzere üzerindeki kir ve lekeleri özellikle güneş ışığı vurduğunda bariz bir şekilde belli etmektedir. Genellikle işyeri için kullanılan cephe kaplama cam modelleri ile işyerine dışarıdan bakan insanlarda olumsuz düşüncelere sahip olmaktadır. Hatta içerisinden daha net belli olan bu lekeler ile sizin işyerinize gelen insanlarda karşılaşmaktadır. Kurumsal kimliğe tamamen zararlı olan bu durum ile ilgili olarak insanların dikkat etmesi gereken en temel nokta bu camların düzgün ve kaliteli olarak silinmesi işlemi olmalıdır. Çünkü camlarda silme ve temizleme işlemi esnasında bir nokta kadar dahi çizik oluşursa o zaman içerisinde soğuk ve sıcak ortamları gördüğü için büyür. Bir zaman sonra çatlar ve sonra fark edilmezse aşağıya insanların üzerine düşler. Böyle bir hadiseye ödün vermemek adına en başta kaliteli bir firmayla anlaşmakta fayda bulunmaktadır. Küçükçekmece dış cephe cam temizleme şirketleri de bu konularda gereken hassasiyeti göstermektedirler.

Küçükçekmece Dış Cephe Cam Temizliği

Küçükçekmece Dışcephe Cam Temizliği Tuşba

Cam temizleme işinin bir diğer püf noktası ise cam temizleme işleminin kesinlikle şakaya gelir hiçbir yanı olmadığı gerçeğidir. Cam temizleme işinde çok yüksek katlı binaların cephesi temizlendiği için yerden çok yukarılarda ve dışarıda yapılan bu işlemlerde insanlar çok dikkat etmesi gerekmektedir. Yapılabilecek en ufak bir hatada ölümle yüz yüze gelindiği bu işlerde iş güvenliği kurallarının dikkate alınması şarttır. Firma ile anlaşırken de iş güvenliğine karşı yaklaşımı ve tavrı belirleyici olmalıdır. Aksi bir durumda yasalar karşısında herkes bir anda suçlu duruma düşebilmektedir. Bu denli yüksek risk unsurları barındıran bir işte gereken tüm iş güvenliği tedbirlerinin alındığından emin olmalısınız. Küçükçekmece Dışcephe Cam Temizliği  firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi de cephe temizliğinin ne kadar riskli bir iş olduğunu bilen ve ona göre hareket eden bir firmadır. Bu konuyla ilgili personellerine devamlı olarak eğitimler aldırmakta ve konuda uzmanlaşmalarını sağlamaktadır.

Tuşba Temizlik şirketi, yıllardır sektörde olmanın verdiği tecrübe ve birikim ile birlikte ismini en yukarılara yazdırmayı başarmıştır. Yapmış olduğu işler kapsamında sadece dış cephe temizleme işi değil, pek çok farklı ve aklınıza gelebilecek her türlü temizlik işi bulunmaktadır.

Küçükçekmece Dış Cephe Temizliği

blank

Küçükçekmece Dışcephe Cam Temizliği Şirketi

 

Küçükçekmece Dışcephe Cam Temizliği Şirketi Temizlik işleri, her insanın yaşamı boyunca muhakkak yapması gereken sürekli işlerden bir tanesidir. Yemek yemek, su içmek gibi doğal karşılanmalıdır. İnsanlar yaşadıkları yeri temizlemelidir. Bu şekilde daha sağlıklı bir yapıya bürünecekleri de kesindir. Yaşanılan yerin temizliği yapılırken artık cephe temizlikleri de yapılmaya başlanmıştır. İnşaat teknolojileri hızla gelişirken günümüzde yüksek katlı binalarda cam cephe yapılmaya başlandı ve böyle bir trend dahi oluştu. Özellikle işyerlerinde yapılan bu tür cepheler sonucunda günümüzde her yerde görme şansımızda artmıştır. Cam cephelerin üzerindeki leke ve kirleri çok net gösterdikleri bilinmektedir. İçeriden bakan insanda, dışarıdan bakan insanda bu lekeleri görerek binadan hoşlanmamaktadır. Temizlik şirketleri ise bu konuya el atmışlar ve ihtiyaçlara anında karşılık vermeye başlamışlardır. Küçükçekmece dışcephe cam temizliği şirketi Tuşba, bu konuda aradığınız hizmeti ve kaliteyi ayağınıza kadar getirmektedir.

Cam temizleme işleri yüksekte yapıldığı için en riskli iş grupları arasında gösterilmektedir. Yüksekte yapılan bu işler neticesinde insanların en ufak bir hatası, hiç düşünmek istemediğimiz sonuçlar doğurmaktadır. Bu nedenle iş güvenliği eğitimlerini almış personeller ile yerden metrelerce yüksekte çalışmalar yapılmaktadır. Bunun yanı sıra kanun tarafından zorunlu kılınan yüksekte çalışabilir raporu, mesleki yeterlilik belgesi gibi evraklarında işçilerde olması gerekmektedir. Bu evraklardan ziyade, işçinin bu eğitimleri alması kendisi için çok önemlidir. Alınan eğitimler sonucunda yüksekte yapılması gerekenler veya yapılmaması gerekenler hakkında bilgi sahibi olmaktadırlar. Küçükçekmece dışcephe cam temizliği şirketi Tuşba Temizlik şirketi de tüm ekiplerini bu konularda uyarmakta ve gereken eğitimlerin hepsinin alınması sağlanmaktadır.

Küçükçekmece Dışcephe Cam Temizliği Şirketi Tuşba

Cephe temizleme sırasında kullanılacak olan ekipmanlar arasında vinç veya asma sepet bulunmaktadır. Bu araçlar seçilirken cephenin durumu göz önünde bulundurulmaktadır. Düz cephelerde genellikle asma sepet tercih edilirken, kıvrımlı veya girintili cephelerde ise vinç daha pratik bir yol olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu aletleri kullanan kişilerde operatörlük belgesi sahibi olmak zorundadırlar. Küçükçekmece dışcephe cam temizliği şirketi ile bu işlerin hepsinin tereyağından kıl çeker gibi yapıldığını göreceksiniz.

Cephe temizleme işlemleri sırasında firmamız öncelikle binanızı teftiş etmektedir. Başlanılacak cephe seçilmekte, hatta cepheler parseller haline bölünerek iş başlangıç planları dahi yapılmaktadır. Bu gezinti sırasında ayrıca iş güvenliği önlemlerine de bakılır ve konuyla ilgili ne gibi ek tedbirler alınacağı düşünülür. Cam temizleme işleminde kullanılacak ürün dâhil her şey o esnada belli olmaktadır. Çerçevelerin neden yapıldığı ve camların özellikleri gibi konuların hepsi saha teftişi sırasında belirlenir.

Küçükçekmece dışcephe cam temizliği şirketi Tuşba Temizlik şirketi yukarıda yazılanların hepsine harfi harfiyen uymaktadır. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz web sitemizi inceleyebilirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetlerimizle de görüşme sağlayabilirsiniz.

Küçükçekmece Dış Cephe Cam Temizliği

blank

Küçükçekmece İnşaat Sonrası Temizlik

 

Küçükçekmece İnşaat Sonrası Temizlik İnşaat sektörü, her geçen gün daha fazla büyüyerek Türkiye sınırları içerisinde hızlı yükselişini sürdürmektedir. Yavaş yavaş dünyaya da açıldığımız bir sektör olan inşaat işleri ile birlikte bazı meslek dalları da hızlı bir gelişim göstermektedir. Hırdavat sektörü, gıda sektörü ve temizlik sektörü bunların başında gelmektedir. Temizlik sektörü ise inşaat işlerinde yaptıkları temizlikler ile hizmet vermeye başlamışlardır. Cephe temizlikleri, kaba temizlikler ve inşaat sonrası ince temizlik hizmetleri ile birlikte bu sektörde faaliyet gösterilmektedir. Küçükçekmece inşaat sonrası temizlik firması Tuşba Temizlik şirketi ise size inşaat işlerinin başından sonuna kadar kaliteli bir destek vermektedir. Sizlerde firma ile konuşarak alabileceğiniz destek ve hizmetlerin tümü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İnşaat gibi önemli bir sektörde temizlik işlerinin de kaliteli olması beklenmektedir. Temizlik en son işlem olduğu için artık uygulanacak olan bu son işlemde oldukça dikkatli olmak gerekmektedir. Pislikleri birer birer temizlerken altındaki esas döşemeye zarar gelmemesi en dikkat edilen noktalardır. Özellikle camlarda yapılan temizlik çalışmaları sonucunda camların çizilmemesi büyük önem arz etmektedir. Her firmanın bu tarz temizlik için kendince bir çözümü vardır. Ancak biz bu konularda komple bir çözüm üretiyoruz. Gerekirse sıcak su makinelerimizle her yeri yıkıyoruz, yıkamaya engel olan durumlarda ise temizlik ürünlerimizin kalite farkını ortaya koyuyoruz. Böylelikle tüm her yerin güzel ve etkili şekilde temizlenmesini sağlıyoruz. Küçükçekmece inşaat sonrası temizlik işleri kapsamında yaptığımız bu hizmetlerin hepsi kaliteli ve ekonomik fiyatlarla yapılmaktadır.

Küçükçekmece İnşaat Sonrası Temizlik Tuşba Temizlik

İnşaat işlerinin temizlikleri çok zorlu olmaktadır. Yapım aşamasında kullanılan tüm malzemelerin pislikleri ve yağları hep en sona kalmaktadır. Müşteri de evi temiz görmek isteyeceği için haliyle bu temizliğin önemi daha da artmaktadır. Evi satmak isteyen müteahhit son kez bir temizlik işlemi yapar. Ev almak isteyen kişiler ise alacakları evi görmek ister ve kesinlikle kirli gözüken bir evi almaz. Bu noktada devreye temizlik şirketleri girer ve evi dip köşe temizler. Müşterinin karşısına tertemiz bir ev çıkartılarak onun beğenisine sunulur. Eğer evde başka bir eksik veya müşterinin istemediği bir şey yoksa o evin satın alınma ihtimali çok artar. Böylelikle ev satılmış ve her şey amacına uygun olarak ilerlemiş olur.  Küçükçekmece inşaat sonrası temizlik firması Tuşba Temizlik şirketi ise her konuda olduğu gibi bu konuda da kaliteli hizmetleriyle müşterilerini memnun etmesini bilmektedir.

Firmamızın vermiş olduğu hizmetler arasında sadece inşaat sonrası temizlik bulunmamaktadır. Bu işin yanı sıra firmamızdan alabileceğiniz cephe temizliği, bina temizliği, site temizliği, ev veya ofis temizliği gibi pek çok hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetlerden faydalanmak isterseniz ve daha fazla bilgi almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Küçükçekmece Dış Cephe Temizliği

 

blank

Küçükçekmece Dış Cephe Cam Temizliği

 

Küçükçekmece Dış Cephe Cam Temizliği Temizlik sektörü, teknolojinin getirdiği yeniliklerden en fazla yararlanan iş kollarından bir tanesidir. Eskiden çok zorlu yollarla yapılan işler, günümüzde artık kolay bir şekilde makinelerle yapılabilmektedir. Elektrik süpürgesi gibi başlı başına harika bir buluş artık yerini insansız temizleyen araçlara doğru bırakmıştır. Teknolojinin getirdiği gelişmelerle birlikte inşaat sektörü de kendisini geliştirmiş ve yüksek katlı binalar yapılmaya başlanmıştır. Bu yapılan binalar daha şık görünmesi için klasik yöntem olan mantolama yerine camla kaplanmış ve daha estetik duruş sağlanmıştır. Cam cepheli binaların temizlenmesi diğerlerine göre daha sık gerçekleşmek zorundadır. Binanın her yerinin cam olması nedeniyle temizlik işleri de bir o kadar önemli hale gelmiştir. Küçükçekmece dış cephe cam temizliği firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi de bünyesinde bulundurduğu tüm araçlarla cephe temizliği konusunda uzman çözümler sunmaktadır.

Cephe temizlikleri yüksekte yapıldığından dolayı en riskli işlerden bir tanesi olmuştur. Tehlike konusunda her zaman için dikkatli olunması gerekirken, birde yüksekte yapılan bu işlerde daha da dikkatli olunması gerekmektedir. İnsanlar yüksekte yapılan çalışmalarda en ufak bir hatanın dahi telafisinin olmadığını bilmelidirler. Yerden metrelerce yüksekte yapılan bu çalışmalarda gereken tüm tedbirler alınmadan kesinlikle işbaşı yapılmamalıdır. İş güvenliği kanunlarında da bu tür hizmetler sırasında alınması gereken tedbirlerden açık ve net bir şekilde bahsetmişlerdir. Küçükçekmece dış cephe cam temizliği işlemleri yapılırken kullanılan makinelerle birlikte alınan tedbirlerde tekrar tekrar gözden geçirilmelidir.

Cephe Cam Temizliği Sırasında Dikkat Edilecekler

Cephe temizlik işlerinde işveren ve temizlik firmasının bazı sorumlulukları bulunmaktadır. Bu sorumluluklar çerçevesinde 2 tarafa da düşen şeylerden bahsetmek istiyorum. Bunların yerine getirilmesi, olası bir iş kazası sırasında kanun önünde haksız konuma düşmenizi engelleyecektir.

  • Yüksekte çalışma yapacak olan tüm işçilerde yüksekte çalışma yapabilir belgesinin bulunması zorunludur. Bunun dışında işe giriş yaparken iş güvenliği eğitimlerini almaları da çok önemlidir. Ayrıca yeni çıkan mesleki yeterlilik belgesinin de temin edilmesi gerekmektedir.
  • Temizlik şirketi ayrıca kullanılan tüm malzemelerin periyodik muayenelerini yaptırmaları ve bunu makine mühendisleri odası yetkilisi tarafından onaylatması gerekmektedir.
  • Yukarıda saydığımız belgelerin hepsi işveren tarafına da iletilmesi önemlidir. Böylelikle işveren kişi hangi belgeler tamam hangileri eksik görebilir.
  • Cephe çalışmaları sırasında insanların emniyeti için gereken tüm tedbirlerin alınması gerekmektedir. Gerekirse yaşam halatları ile ek tedbirler alınmalıdır.
  • Yüksekte yapılan çalışmalarda aşağıdan geçen insanlarda güvenlik şeritleri vasıtasıyla engellenmelidir. Böylelikle yukarıdan aşağıda olası bir malzeme düşüşünde kimsenin yaralanmaması sağlanır.

Küçükçekmece dış cephe cam temizliği firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi cam temizleme işinin ne kadar önemli olduğunu bilmektedir. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

küçükçekmece dışcephe cam temizliği şirketi

 

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Küçükçekmece Dış Cephe Temizliği

Küçükçekmece Dış Cephe Temizliği Dış cephe temizliği gereken önlemler alınmadan yapılacak bir hizmet değildir. Bu nedenle mutlaka bir firma ile çalışmak ve o firmanın yapacağı çalışmalar ile temizlenmesi gerekir. Bulunduğunuz binanın temizlenmesi gerekiyorsa Küçükçekmece Dış Cephe Temizliği sizlere yardımda bulunacaktır. Bu firma sayesinde bulunduğunuz bina istediğiniz gibi temizlenecek ve daha temiz bir görünüşe sahip olacaktır. Temizlediğimiz alanlarda çok büyük titizlikle çalışmaktayız ve hiçbir sorun çıkmaması için çabalamaktayız. Yaptığımız temizlikten kendimiz memnun olduktan sonra sizlerin görüşüne sunmaktayız.

İkitelli Dış Cephe Temizliği

Ekipmanlarımız En Büyük Yardımcımız

 Küçükçekmece Dış Cephe Temizliği olarak kullandığımız ekipmanlar oldukça kalitelidir. Bu alanda en iyi ve en kaliteli olanlarını büyük detaylarla seçip kullanmaktayız. Yanlış yere yanlış ekipman kullanmak için elimizden geldiğince titizlikle çalışmaktayız. Çalışmalarımızın büyük bir kısmı teknolojij aletler tarafından yapılmakta ve çok büyük bir iş gücü kullanılmamaktadır. Teknoloji sayesinde iyi işler çıkarmakta ve daha temiz alanlar yaratmaktayız. Kullandığımız aletler güvenli ve hızlıdır. Çok yüksek binaları bile sandığımızdan daha hızlı temizleyebilmekteyiz. Şuana kadar hızımız konusunda müşterilerimizle hiçbir sorun yaşamadık ve yaşamamak için hizmet kalitemizi en üste çıkartmaya çalışıyoruz. Eski sistemleri kullanmak yerine daha güvenli yeni sistemleri kullanıyor ve oluşabilecek her türlü tehlikeye karşı kendimizi koruyoruz. Bizim için önce güvenlik kelimesi büyük anlamlar taşıyor. Önceden düşmeler yaralanmalar olabiliyordu. Fakat kullandığımız asansörlü sistemler sayesinde asansörün içerisinde bile önlemler alıyor ve işçilerimizi koruyoruz.

Silivri Dış Cephe Temizliği

Düzenli, Profesyonel Ve Kurumsal Çalışıyoruz

 Küçükçekmece Dış Cephe Temizliği olarak düzenli, profesyonel, kurumsal çalışma hususu ilkelerimiz içerisindedir. Kurumsal bir firma olduğumuz için bizimle herhangi bir sorun yaşamayacağjmızdan eminiz. Alanından profesyonel kişilerle çalışmakta ve oluşabilecek her türlü aksaklığın önüne geçmekteyiz. Ayrıca aletlerimizi bakımlarını yaptırmakta ve eğer bir sorun varsa o aletle çalışmamaktayız. Bunu hem markamız hem de çalışanlarımızın güvenliği söz konusu olduğu için özenle yapmaktayız. Çalışmalarımız sırasında çıkan her aksaklık bizim için ders oluyor ve bir sonraki aşamada bunları yapmamak için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Temizliği gerçekten seven ve bu işi yapmaktan çok zevk alan insanları özellikle seçiyor ve bu kişilerle çalışmaya özen gösteriyoruz.

Tanınan, Bilinen Bir Firmayız

 Firmamızın bulunduğu bölgede çok iyi tanındığını biliyoruz. Bizim amacımız yalnızca bölgemizde değil tüm Türkiye’de tanınmak ve bilinmektir. Her zaman kendimizi geliştirmek için düşünüyor ve çaba gösteriyoruz. Çabalarımızın boşa çıkmadığını sizlerin geri dönüşleri sayesinde alıyoruz. Müşterilerilerimizin memnuniyeti bizi daha fazla hırslandırıyor ve daha mutlu olmaları için çalışmamızı sağlıyor. Sizlerle çalışmak bizler için mutluluk ve onur kaynağıdır. Pişman olmayacağınız bir temizlik istiyorsanız tam da aradığımız yerdesiniz. Mutsuz müşteri bizim şirketimiz için asla ve asla olmayacak birşeydir. Eğer var ise bu sorunu çözmek için canla başla çalışırız.

Bahçeşehir Dış Cephe Temizliği

blank

Küçükçekmece Temizlik Şirketleri

Küçükçekmece Temizlik Şirketleri Temizlik herkes için çok önemli konudur. Binaların iç temizliği kadar dış temizliği de titizlik gerektiren bir konudur. Onlarca para yatırılan dış cephe temizliğinde herhangi bir sorun olmadan temizletmek gerekmektedir. Herhangi bir aşınma, çizilmenin yaşanmasını hiçbir şirket istememektedir. Küçükçekmece Temizlik Şirketleri bu konuda en iyilerden ve güvenilir firmalardan biridir. Bu alanda mutlaka ve mutlaka profesyonel kişilerle çalışmak gerekir. Temizlik firmamız sizin için kaliteli ve profesyonel bir şekilde temizliğinizi tamamlar. Güvenlik önlemlerimizi alarak temizliğinizi yapıyor ve adeta içinizi fershlatıyoruz.

Yenibosna Temizlik Şirketi

Bize Ve Temizliğimize Hayran Kalacaksınız

 Küçükçekmece Temizlik Şirketleri olarak yaptığımız temizliğe o kadar güveniyoruz ki hayran kalacağımızı eminiz. Temizliğimiz sonucunda inanılmaz derecede bir değişim ortaya çıkmaktadır. Gözlerinize inanamayacaksınız. İşimizi severek ve güzel bir şekilde yaptığımız için bu farkın oluştuğuna inanıyoruz. Ayrıca kullandığımız teknolojik aletler ve kimyasallar sayesinde oldukça çabuk ve kolay temizlikler ortaya koymaktayız. Kullandığımız aletler son model olup işimizi oldukça kolaylaştırmaktadır. Tabiki kullandığımız aletlerde iş güvenliğine de büyük önem veriyoruz. Temizlik bizim için ne kadar önemliyse iş güvenliği de o kadar önemli. Temizlik bittikten sonra kendi değerlendirmenizi yapabilir ve ortaya çıkan farkı kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Kullandığımız kimyasallara bile titizlikle yaklaşmaktayız. Kullandığımız araç ve gereçleri temin ederken bile alanında en iyi olanları ve en kaliteli malzeme temin edebilenleri seçmekteyiz. Heryeri tertemiz yapmak için uğraşıyoruz.

Florya Temizlik Şirketleri

Memnuniyetiniz Bizim Başarımız Demektir

 Küçükçekmece Temizlik Şirketleri olarak sizin memnuniyetinizin bizim başarımızın en büyük ödülü olarak görüyoruz. Yaptığımız hizmetin karşılığında sizin yüzünüzde en ufak bir tebessüm yaratabildiysek bu bizim için paha biçilemez bir duygu oluyor. Bu nedenle yaptığımız işi kendi işimiz gibi benimsiyor ve özenle yapıyoruz. Kullandığımız ekipmanlarımızın bakımlarına özen gösteriyor ve düzenli periyotlarla yaptırıyoruz. Alınabilecek bütün önlemleri aldığımızı düşünüyoruz. Bütün önlemleri en iyi şekilde aldıktan sonra temizliğe başlıyor ve bitiriyoruz. Temizliği bir görev olarak değil bir sorumluluk olarak görüyor ve keyifle çalışıyoruz. Çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu yüksek tutarak işi kendi işleir gibi benimsemelerini ve çalışmalarını sağlıyoruz. Çalışmak bizim için iş olmaktan çok eğlenme haline dönüşüyor. Hem eğleniyor hem de işlerimizi titizlikle tamamlıyoruz. Teknoloji hem bizi eğlendiriyor, hem temiz işler çıkartmamızı sağlıyor, hem de hızlanmamızı sağlıyor.

Mutsuz Müşteri Bırakmıyoruz

 Çalıştığımız müşterilerin özellikle bizden memnun kalması için her imkanı sağlıyoruz. Bizden memnun olma olasılıklarını azaltmak için elimizden geleni yapıyor ve kendimizi daima bir adım öteye götüren hizmeti veriyoruz. Bizimle çalışan kimse bizim hakkımızda kötü konuşmaz ve bizimle çalışmaya devam etmek isterler. Müşterimizi bizimle çalışmaya başladıktan sonra artık ailemizden olarak görür ve istediği alanı ona göre temizleriz. Çalışmaktan asla gocunmayız ve çalışma aşkıyla yanıp tutuşmaktayız. Bizimle çalışmayı düşünürseniz sizlere bir telefon uzaklığındayız.

Cennet Temizlik Şirketleri

blank

Küçükçekmece Temizlik Firmaları

Küçükçekmece Temizlik Firmaları Dış cephenizi temizletmek istiyorsunuz fakat bunun güvenli bir yolunu bulamıyor musunuz ? Yüksek binaların temizliğini güvenli bir şekilde yapabilmeniz malesef ki imkansız. Bu konuda muhakkak yardım almanız gerekecek. Peki nasıl yardım alacağınızı bilmiyor musunuz ? Bu konuda size yardım edebilecek tek firma Küçükçekmece Temizlik Firmaları’dır. Sizlere vereceği hizmet ve müşteri memnuniyeti ile bu firmadan memnun kalacak ve daima onlarla çalışmak isteyeceksiniz. Bir temizlik firmasında bulunması gereken bütün ürünleri barındıran bu firma sayesinde dış cepheniz tertemiz olacak.

Avcılar Temizlik Firmaları

Müşteri Memnuniyeti Bizim Önceliğimiz

 Küçükçekmece Temizlik Firmaları müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir firmadır. Oluşabilecek herhangi bir sorunda müşterilerimizin karşında onları anlayacak, sorunlarına çözüm üretecek kişilerle karşı karşıya gelmelerini ve onları memnun edecek şekilde cevap verilmesini sağlıyoruz. Birçok firmanın bu konudaki zayıflıklarını biliyor, bu konuda kendimizi geliştirebildiğimiz kadar geliştiriyoruz. Dış cephe temizliği için her türlü ekipman firmamızda bulunuyor. Bunların hepsini kullanarak en iyi temizliği amaçlıyoruz. Firmamızda kullanılan ekipmanların teknolojik olmasına ve en son hangi ekipman çıktıysa o olmasına dikkat ediyoruz. Cam temizliği sırasında yeni çıkan cam temizleme aletleri işlerimizi kolaylaştırıyor. Bu konuda teknolojiyle en iç içe olan ve en iyi şekilde teknolojiyi kullanan firmalar arasında olduğumuzu düşünüyoruz. Kullandığımız asansör ulaşamayacağımız yerlere ulaşmamızı ve temizliği kolay ve güvenli hale getirmeniz sağlıyor. Eski sistemlerin ne kadar güvenliksiz ve tehlikeli olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle eski sistemleri geride bırakarak yeni sistemler ile çalışmaya başladık.

Esenyurt Temizlik Şirketi

Profesyonel ve Temiz

 Küçükçekmece Temizlik Firmaları kurumsal firma olduğu için profesyonellikten asla ödün vermeyerek temizliğinizi tamamlıyoruz. Kullandığımız ekipmanlarımızın temizliğini, bakımlarını düzenli olarak yaptırıyoruz. Temizlik aşamasında sizleri rahatsız edecek her türlü önlemi almaya çalışıyoruz. Bununla birlikte çalışanlarımızın güvenliğini sağlıyor ve tehlikeleri en aza indiriyoruz. Firmamızda kullandığımız temizlik araçları dış cephenizi zarar vermeyecek kimyasallardır. Her cephe için ayrı temizleme kimyasalı kullanıyor ve oluşabilecek zedelenmelerin öüne geçmiş oluyoruz. Bu iş deneyim ve bilgi gerektiren bir iş olduğu bildiğimiz için güvendiğimiz kişilerle çalışıyoruz.

Bilinen Bir Firmayız

 Çalıştığımız il ve çevresinde oldukça bilinen ve tercih edilen firmalardan biriyiz. Her zaman kendimizi geliştirmeye ve daha çok tercih edilmeye çalışıyoruz. Bizim başarıdan anladığımız müşterilerimizin yüzündeki gülümsemedir. İşimizi severek ve ilgi ile yapıyoruz. Her zaman çalıştığımız alanları biz kullanacaksınız gibi düşünüyoruz ve ona göre temizliyoruz. Yaptığımız işin arkasında hiçbir zaman mutsuz müşteri bırakmak istemeyiz. Temizliğimizin kalitesini çevremizde çalıştığımız herkes bilir. Bu konuda çok fazla sayıda referans gösterebiliriz. Kullandığımız malzemeler ve yaptığımız hizmetten dolayı bizden memnun olmayan bir insan dahi olsun istemiyoruz. Sadece temizlik yapmıyor işimize bağlı kalıyoruz. Bizimle bu tecrübeleri paylaşmak ister misiniz ? Bizimle hemen iletişime geçip bizimle çalışabilirsiniz.

Beylikdüzü Temizlik Firmaları

 

 

Tıkla Ara