Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Kategori: Parseller

Parseller Dış Cephe Cam Temizleme Firmaları

 

Parseller Dış Cephe Cam Temizleme Firmaları Dış cephe cam temizliği, günümüzde giderek yaygınlaşan cam cepheli binalarda zaruri bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Cam temizleme işleri yüksek katlı binalarda yapıldığından dolayı doğası gereği çok riskli bir iştir. Bu riski karşılayabilecek firmaların sayısı ise bir elin parmaklarını geçmez. Bunun dışında yapılacak işte olabilecek tehlikeler nedeniyle kanunen dahi insanların üzerine bir sorumluluk binmektedir.  Parseller dış cephe cam temizleme firmaları konusunda uzman ekiplerle (dağcı dediğimiz) çalıştıklarından dolayı doğabilecek tehlikelere karşı daima hazırlıklıdırlar.

Cephe temizliği işleri yaptırarak şirketinizin dışarıdan görünen yüzünü tamamen değiştirebilirsiniz. Dışarıdan bakıldığında güzel ve temiz duran camlarla insanlar ne kadar dikkat etmese de, o camlar pis durduğunda da bir o kadar dikkat çekmektedir. Dışarıdan temiz gözükmeyen bir binaya hiç kimse girmek istemez. Bu nedenle şirketinizin satışlarını ve kurumsal kimliğini etkileyebilen bu tür durumlara karşı her daim temizliğe önem vermelisiniz. Parseller dış cephe cam temizleme firmaları arasında Tuşba Temizlik şirketi, bünyesinde bulundurduğu vinç, asma sepet ve diğer türlü araçlarla birlikte cephenizi güvenli ve kalıcı bir şekilde temizlemektedir. Özellikle kış aylarından sonra yapılacak olan bir temizlikle birlikte yaza merhaba demeli, güneşin pis yüzeyleri belli eden ışığından korunmalısınız.

Cam Temizliği Risklidir

İş güvenliği kanunlarına göre insanın belinden yukarıda yaptığı tüm çalışmalar yüksekte yapılan çalışma sınıfına girmektedir. Yüksekliğin kanunen nereden başladığını belirtmek için kullandığımız bu ifade elbette cam temizliği sırasında yeterince anlaşılabilir olmaktadır. Yerden metrelerce yukarıda yapılan çalışmalarda sadece yukarıdaki kişiler değil, aşağıda bulunan ve çalışmalar izleyen meraklı kişilerde risk altında bulunmaktadır. Bu nedenle sadece yukarıya alınabilecek tedbirlerden ziyade aşağıda da güvenlik hatları oluşturulmalı ve insanlar o bölgeye yaklaştırılmamalıdır. Gerekirse gözcü veya gözcüler dahi aşağıda bekletilmek suretiyle insanlar uyarılmalıdır. Parseller dış cephe cam temizleme firmaları içerisinde bulunan Tuşba Temizlik şirketi bu konulara gerçekten her şeyden daha çok önem vermektedir.

İş yapılmadan önce firma tarafından keşif gezisi yapılarak işe nereden başlanacağı ve nasıl bir yol izleneceği konusu konuşulmaktadır. Sizlere de verilen bilgilendirmenin ardından işe başlangıç tarihi belirlenmekte ve hangi tip araçların kullanılacağı da o esnada tarafınıza bildirilmektedir. Binanın asma sepeti yoksa dahi gerek vinç, gerekse şirket bünyesindeki sepetlerle camlar temizlenmektedir. Parseller dış cephe cam temizleme firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi İstanbul genelinde verdiği hizmetle tüm müşterilerinden memnuniyet görmektedir. Sizlerde bizim hakkımızda detaylı bilgiye sahip olmak için internet sitemizi gezebilir ve referanslarımıza bakabilirsiniz. Bunun dışında daha fazla bilgi almak için müşteri hizmetlerimizle görüşebilir veya ofisimize gelerek sıcak bir çay eşliğinde ürün ve hizmetlerimizi yerinde görebilirsiniz.

Dış Cephe Temizliği

Parseller İnşaat Sonrası Temizlik

 

Parseller İnşaat Sonrası Temizlik İnşaat işleri Türkiye’de en çok kişinin çalıştığı yerlerden bir tanesidir. Hele ki Karadeniz tarafınıza giderseniz adım başı müteahhit, kalıpçı veya demirci ile karşılaşabilirsiniz. Türkiye’de bu kadar çok insanı ilgilendiren sektör son zamanlarda daha bir hareketlenmeye başladı. Bilindiği üzere inşaat işlerinde sıva, boya, alçı ve saten işleri gibi etrafı kirletici uygulamalar yapılmaktadır. Bu uygulamalar sonrasında insanlar etrafı temizletmek için temizlikçi arayışına girmektedir. Sağdan soldan bulunan bu kişiler bir taraftan temizlik yaparken diğer taraftan parke, seramik ve duvarlara zarar vermektedirler. Bu nedenle işi uzmanına bırakmak gerektiğini ve Parseller inşaat sonrası temizlik yapan firmalarla iletişime geçilmesi gerektiğini hatırlatırız.

İnşaat sonrası temizlik ile inşai işlemler sırasında oluşan tüm pisliklerden bir çırpıda kurtulabilirsiniz. Temizlik işlemleri özel köpüklü makineler ve özel karışım ürünlerle birlikte yapılmaktadır. Lekelere karşı tam ve etkin bir koruma sağlayan bu temizleme işlemlerinden sonra daireniz müşteriye hazır hale gelecek ve daireyi gezen müşteriler onu satın almak için can atacaklardır. Parseller inşaat sonrası temizlik firması Tuşba Temizlik şirketi de bu konuda müşterilerine tam destek sunmaktadır. Firmamız tarafından yapılan temizleme işlerinde kullanılan özel karışım temizlik ürünleriyle birlikte dairenin her tarafı tam manasıyla temizlenmektedir. Bunun dışında yerlerdeki çıkmayan leke ve izleri de çıkarmak için sıcak yıkama makinesi ile olması gerektiği gibi bir sıcak su işlemi sonucunda tüm kir ve lekelerden kurtulmak mümkündür. Uzman ekiplerimiz ile birlikte yapılan bu işlemler sonucunda daireniz tertemiz olacaktır.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat firmalarının en önem verdikleri konunun başında tüm işler bittikten sonra yapılan temizlik gelmektedir. Çünkü müşteriye artık tamamen hazır hale getirilen dairelerde tek eksik temizlik olmaktadır. Dairenin her anlamda temiz olması ile müşteri daireyi beğenmekte ve daha kolay bir satış işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle firma daire satışı yapmakta, evi alan insanlarda evi güzel ve şık bulmaktadırlar. Parseller inşaat sonrası temizlik şirketi Tuşba Temizlik ile çalışarak ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anında anlayabilirsiniz.

Tüm işlemleri bitmiş binanın temizlik işlemlerini yaparken, temizlenen yerin zarar görmemesi adına bütün tedbirleri alıyoruz. Yeni takılan camların etiketleri dahi sökülerek tamamen oturulur duruma getirilmesi şeklinde olan bir temizlik anlayışıyla hizmet ediyor, uzman ekibimizde evinizle ilgili her türlü detay üzerinde titizlikle çalışıyor. Özel karışım ürünlerimizden oluşan temizlik malzemeleri ile yılların verdiği deneyim sayesinde tüm işlerimizi kolayca yapabiliyoruz. Sizlerde temizlik firmalarına iş vermeden önce neden o firmayı tercih ettiğinizi ve o işin üstesinden gelip gelemeyeceğini iyice araştırmalısınız. Tuşba Temizlik şirketi, sizlere vermiş olduğu sözün her daim arkasında duran ve her türlü probleminize karşı çözüm üretebilen bir firmadır. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

parseller dış cephe cam temizliği

blank

Parseller Dış Cephe Cam Temizliği

 

                Parseller Dış Cephe Cam Temizliği Temizlik işleri günümüzde çok farklı şekillerde karşımıza çıkabilmektedir. Özellikle eskiden olmayan ancak günümüzde olan yerinde yıkama hizmeti ve cam temizliği gibi işler son zamanlarda ülkemizde trend olmuştur. Binalarının dışarıdan bakıldığında güzel gözükmesini isteyen insanlar, onları temizletmek ve belki daha yüksek fiyatlara satmak için büyük bir uğraş içine girmişlerdir. Bir diğer özellik ise binalarını satmayan insanların da sağlık yönünden beklentisi olmaktadır. Yazımızca Parseller dış cephe cam temizliği hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Cephe temizliği işlemleri sonrasında 2 şey mümkündür. 1 tanesi dairenizi veya binanızı satmak istiyorsanız eğer ona bakım yaparak daha iyi fiyatlara satabilirsiniz. Diğeri ise binanızda yapacağınız cephe temizliği işleri ile daha sağlıklı bir yaşam sürdürmeniz mümkündür. Çünkü cepheleri temiz olmayan binaların camlarından ve balkonlarından cephede yaşayan bakteri ve mikroplar içeri girmektedir. Böylelikle ne kadar evinizin içiniz temizlerseniz temizleyin yine de hızlı bir şekilde kirlenmektedir. Bu nedenle cephe temizliği ile evin veya ofisin iç temizliği birlikte düşünülmeli ve değerlendirilmelidir. Parseller dış cephe cam temizliği firmaları ile birlikte artık sizlerde bu konularda herhangi bir problem yaşamayacaksınız.

Parseller Dış Cephe Cam Temizleme Firmaları

Cephe Temizliği

                Cephe temizliği konusunda en büyük zorluk ise insanların dışarıda çalışması ve en ufak bir hava olaylarında dahi zaman zaman savunmasız kalmalarıdır. Bu bakımdan iş kanunlarında dahi iş güvenliği tedbirlerinin alınması gerektiği vurgulanmaktadır. Bu tür yüksekte yapılan çalışmalar sonucunda insanlar hızlı olmak için iş güvenliği tedbirlerini almamaktadırlar. Bunun sonucunda ise halen günümüz Türkiye’sinde yüksekten düşerek yaralanan veya ölen insan sayısı gün başına 1’dir. Ne kadar korkunç bir rakam değil mi? Yüksek bir binanın yakınından geçerken bir bakmışsınız birisi düşmüş ve yaralanmış. Parseller dış cephe cam temizliği konusunun bu kadar mühim ve önemli olduğunu hatırlatmak için verdiğimiz bu örnek için lütfen kursa bakmayın. Ancak durum gerçekten bu şekildedir. O nedenle cephe temizliği işlerini verdiğiniz firmanın iş güvenliği konularına olan yaklaşımı önemlidir. İş verip sözleşme imzalamadan önce bu konu hakkında lütfen firmalardan bilgi isteyiniz. Hiçbir iş insan canından daha önemli ve kıymetli olamaz değil mi?

Parseller Dış Cephe Temizliği

Parseller dış cephe cam temizliği firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi de bu konularda gereken tüm iş güvenlik önlemlerine riayet etmektedir. Sizlerden özellikle geri dönüş aldığımız konulardan bir tanesi de budur. Firmamız bünyesinde bulunan tüm dış cephe makinelerinin sürekli olarak bakımları yapılmakta ve periyodik olarak onayları alınmaktadır. Temizliği sadece para kazanmak için yapmıyor, aynı zamanda kazasız belasız bir iş olması ve kaliteli hizmetler sağlanması yönünde bütün çabamızla efor sarf ediyoruz. Kaliteyi uygun fiyatlarla almak isterseniz eğer bizimle wb sitelerimiz üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Parseller Dış Cephe Temizliği

 

blank

Parseller Dış Cephe Temizliği

 

                Parseller Dış Cephe Temizliği Teknoloji geliştikçe bilgisayarlarda gelişmeye başlamıştır. Bilgisayarların gelişme süreci ise daha kapsamlı ve dinamik hesaplamalar yapması suretiyle gerçekleşmektedir. Bu hesaplamalardan bir tanesi de statik anlamda inşai yapılar üzerine yapılan hesaplamalardır. Hesapların kalitesi arttıkça günümüzde yapılan binaların kalitesi ve yüksekliği artmaktadır. Çünkü artık insan popülasyonuna cevap verebilmek için özellikle büyük şehirlerde dikine büyüme yaygınlaşmıştır. Bu kapsamda yüksek katlı binalar yapılmış ve bu binaların cepheleri de dikkat çekmek amacıyla cam cephe şeklinde tasarlanmıştır. Parseller dış cephe temizliği yapan firmalarda bu cam cepheleri temizlemek işiyle meşguldürler.

Camlar bildiğiniz gibi çabuk kirlenmektedir. Özellikle rezidans ve işyerleri gibi ortamlarda buraların sürekli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Bu temizlik işlemleri ile birlikte günümüzde asma sepet, vinç veya makaslı platformlar kullanılmaktadır. İnsanlar bu platformların üzerine çıkarak gereken temizlik işlemlerini yapmaktadırlar. Camlar gibi yerlerin temizliği de yine buralardan yapılsa da özellikle ofis olarak kullanılan binalarda müşteri çekme açısından oldukça önemlidir. Müşterilerin binanızın cephesine ve camına bakarak ne kadar kirli bir yer diye düşünmesini istemezsiniz sanırım değil mi? İşte bu sebeplerle birlikte cephe temizlik işlerinde de arzu edilen temiz camlara kavuşmanız sağlanmaktadır. Parseller dış cephe temizliği işlemleri ile birlikte artık aradığınız hizmet ayağınıza kadar gelmektedir.

parseller dış cephe cam temizliği

Cephe Temizlik İşlemleri Aşamaları

Cephe temizliği çok riskli bir iştir ve çalışan insanlar hayatları pahasına bu işi yapmaktadırlar. Böyle işlerde kaliteli firmayı bulmak çoğu zaman emek istemektedir. İşte bu emek işinde en azından birkaç tane firmadan teklif istemek veya görüşme yapmak sizlere olumlu sonuçlarla birlikte dönecektir. Firmaların arasında bulunan rekabete dayalı işler nedeniyle sizlerin canlı ve yerinde görüşme yapmanızı önermekteyiz. Bir temizlik firmasının ofisinin de temiz olması gerekmektedir değil mi? Bunu işte o firmanın merkezine giderek görebilirsiniz. Cephe temizliği konularında firmalar ile görüşüp teklif aldıktan sonra yapmanız gereken en önemli iş firmanın temizlik ekipmanlarına sahip olup olmadığını kontrol etmektir. Çünkü firma kullanılacak tüm ekipmanlara sahipse eğer o firma büyük firmadır ve onunla iş yapabilirsiniz. Aracı, taşeron veya başka ne derseniz deyin firma kullanmadan tek bir firma ile çalışmak her zaman daha avantajlıdır. Parseller dış cephe temizliği firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi de bu tür hizmetleri İstanbul’un her yerinde ayağınıza kadar getirmektedir.

Parseller Dış Cephe Cam Temizleme Firmaları

Sektörde uzun yıllar boyunca hizmet veren şirketimiz, sizlere en kaliteli ve doğru hizmeti nasıl vereceğini çok iyi bilmektedir. Yıllardır müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşler ile birlikte yolumuza aynı şekilde devam etmekteyiz. Güler yüzlü,  cana yakın, samimi ve profesyonellik değerleriyle sentezlenmiş anlayışımız ile birlikte bizden %100 memnun kalacağınızı garanti etmekteyiz.

Parseller Temizlik Şirketleri

blank

Parseller Temizlik Şirketleri

 

Parseller Temizlik Şirketleri Günümüz insanları artık her konuda daha fazla bilinçlenmektedir. Her türlü bilgiye rahatlıkla erişebildiğimiz çağda internet ortamları bizlere ihtiyacımız olan her şeyi sağlamaktadır. Giderek bilinçleşen insanlarımız da sağlıkları konusunda ne yapmaları gerektiğini daha iyi kavramaktadırlar. Sağlıklı ve uzun ömürlü bir yaşam sürmek için düzenli beslenme, spor yapma, yürüyüş yapma ve temizlik ortamlarda yaşamanın şart olduğu anlaşılmaktadır. Biz bu yazımızda sizlere temiz ortamlarda yaşamak için yapmanız gereken en temel şeyden bahsedeceğiz. Parseller temizlik şirketleri aracılığıyla yapılan temizlik işlemlerinde insanlar yaşadıkları yerleri temizletmenin huzurunu bulabilirler.

Temizlik yapılmış alanlarda kir, mikrop ve bakteriden eser kalmamaktadır. Bu alanlarda yapılacak olan temizlik işlemleri ile birlikte insanlar gereken tüm hassasiyet ve özeni göstermektedir. Genel ev temizliği veya ofis temizliği adı altında verilen bu hizmetler çerçevesinde temizlik şirketleri evlerinize profesyonel ve işinde uzman personeller göndermektedir. Bu tarz gönderilen personellerin tüm sicil kaydı kontrol edilmekte ve sigorta girişleri de yapıldığı için aksi durumlar temizlik şirketleri personelleriyle yaşanmamaktadır. Ancak tavsiye üzerine gelen, sigortasız çalışan ve adli sicil kaydını görmediğiniz insanların yaptıkları çalışma esnasında olumsuz durumlara rastlanıldığı çok görülmüştür. Parseller temizlik şirketleri arasında bulunan Tuşba Temizlik firması da sektörde bulunduğu uzun yıllar boyunca tüm personelleri hakkında gereken araştırmayı nasıl yapacağını çok bir şekilde öğrenmiştir.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Dış Cephe Temizliği

Cephe temizli işleri, günümüz teknolojisi ne kadar ilerlerse ilerlesin her zaman için en tehlikeli işler sınıfında bulunmaya devam edecektir. Cephe temizlik işleri kapsamında insanlar yerden çok yükseklerde çalışma yaptıklarından dolayı herhangi bir ihmal, hata ve arıza sonucunda çok ciddi risk altında bulunmaktadırlar. Bu riskler çerçevesinde bazı tedbirler alınmaktadır elbette. Mesela sadece çalışılan platforma güvenilmemekte ayrıca binaya da insanlar emniyet kemerleri vasıtasıyla bağlanmaktadır. Böylelikle bir yerine 2 tedbir alınmakta insanlar platformlarda çalışırken denge kaybı yaşasalar dahi emniyet kemeri onları kurtarmaktadır. Tabi ki, birde emniyet kemeri var nasıl olsa diyerek risk almamak gerekir. Kemer insanları birkaç dakika boyunca taşımakta daha sonra insanın bilinci yavaş yavaş kapanmaktadır. Tecrübe, deneyim ve incelemelerde görüldüğü üzere insanlar yukarıda emniyet kemeri üzerinde çok fazla askıda kalamamaktadırlar. Parseller temizlik şirketleri içerisinde bulunan Tuşba Temizlik şirketi de cephe temizlemeleri esnasında her türlü önlemi almaktadır. Bu önlemlere ek olarak personellerini de devamlı iş güvenliği, yüksekte çalışma eğitimleri gibi pek çok konuda eğitimlere tabi tutmaktadır.

parseller dış cephe cam temizliği

Tuşba Temizlik şirketi, yıllardır sektörde vermiş olduğu hizmetler çerçevesinde %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Müşteri ile nasıl çalışılacağını ve nasıl memnun edeceğini çok iyi bilen firmamız ile sizlerde çalışmak isterseniz internet adreslerimizden gereken tüm bilgiyi alabilirsin.

parseller temizlik

blank

Parseller Temizlik Firması

 

                Parseller Temizlik Firması Teknolojinin gelişmesiyle birlikte pek çok alanda hizmet vermek artık hem daha hızlı hem de daha kaliteli bir şekilde yapılmaya başlanmıştır. Temizlik sektöründe bulunan insanlarda gelişen teknolojiden faydalanmayı bilmiş ve birbirinden güzel hizmetleri müşterilerinin ayaklarına kadar götürmeye başlamışlardır. Bunların en başında yerinde temizlik hizmeti gelse de zaman içerisinde tabi ki bu durumda daha fazla gelişme kaydetmiştir. Parseller temizlik firması aracılığıyla yaptıracağınız temizlik işlerinde aradığınız kaliteyi bulabilirsiniz.

Teknolojinin bizlere sunduğu en harika şeylerden bir tanesi de yerinde yıkama işlemleridir. Endüstriyel ve kaliteli tipte makinelerin icat edilmesiyle birlikte insanlarda halı ve koltuk yıkama gibi işlemlerini zahmetsiz bir şekilde yaptırmaya başlamışlardır. Bu işlemler ile birlikte eskiden olduğu gibi çeşme başlarında halı yıkayan insanları görmek neredeyse imkânsız hale gelmiştir. Temizlik firmaları günümüzde evlerinize kadar gelerek sizlerin halı ve koltuklarını yerinde yıkama hizmeti vermektedir. Parseller temizlik firması Tuşba temizlik şirketinin yerinde yıkama hizmetini nasıl verdiğini biraz anlatalım isterseniz

.parseller dış cephe cam temizliği

 

Parseller Temizlik Firması Tuşba Temizlik

  • Yerinde yıkama hizmeti almaya karar verirseniz öncelikle firmanın müşteri hizmetlerinden randevu almanız gerekmektedir. Alınan randevunun ardından evinize kadar gelen temizlik ekipleri sizlere bu konularda ihtiyacınız olan desteği vermektedir.
  • Endüstriyel makinelerin hemen evinize çıkartılması ile vakit kaybetmeden temizlik işlemleri başlatılır. Öncelikle halı ve koltuklarınızın dokusu incelenir ve ona göre sıcak su ayarlaması yapılır. Bu ayarlamaların ardından öncelikle bu eşyalarınız yıkanır.
  • Yıkanma işlemi tabi bildiğimiz gibi eline suyu al dök olmaz. Yıkama makineleri suyu dozajında ayarlamak suretiyle tüm yıkama işlemlerini gerçekleştirmektedir.
  • Bunun haricinde daha sonra şampuanlama işlemine geçilir. Burada işte kullanılan özel karışım temizlik ürünlerinin kalitesi ortaya çıkmaktadır.
  • Bu yapılan şampuanlama işleminin ardından ise sırada fırçalama işlemi bulunmaktadır. Bu sayede kir ve lekelerden tamamen kurtulma şansı elde edebilirsiniz.
  • Son olarak köpüklerin ve fazla suyun çekilmesi ile birlikte koltuklar kurumaya bırakılmaktadır.
  • parseller temizlik şirketleri

Tüm bu işlemler Parseller temizlik firması tarafından gözünüzün önünde yapıldığı için halı, koltuk ve diğer eşyalarınıza içiniz rahat bir şekilde yeniden kavuşabilirsiniz. Yerinde yıkama hizmetleri ile birlikte amaçlanan ise eşyaların taşıma, getirip götürme gibi durumlara karşı aldıkları zararlara son vermektir. Bu gibi zararlar ile birlikte eşyalarınız olduğu yerde yıkanmakta ve kesinlikle bu tarz şeyler yaşanmamaktadır.

Tuşba Temizlik şirketi ile birlikte artık sizlerde her türlü temizlik işlemlerini rahatça yaptırabilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında yerinde yıkama yapma devede kulak kalmaktadır. Pek çok çeşitli hizmeti İstanbul’un her yerinde ayağınıza kadar getirmekteyiz. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için internet adreslerimizden bizleri inceleyebilirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetlerimiz ile görüşerek aklınızdaki tüm soruları onlara sorabilirsiniz.

parseller dış cephe temizliği

blank

Parseller Temizlik Firmaları

 

Parseller Temizlik Firmaları Evlerimizde günlük ihtiyaç olarak temizlik işleri karşımıza çıkmaktadır. Günlük yapılan bu işlerle birlikte evlerimizin temiz kalması ve bizim daha sağlıklı olmamız muhtemeldir. Temizlik işleri kapsamında özellikle genel temizlik işleri en sık karşılaşılan durumlardan bir tanesidir. Kendisi ve eşi çalışan insanlar haftada 1 defa veya daha fazla sayıda bu hizmetten faydalanmaktadırlar. Bunun yanı sıra birde çocuklu aileler var ise onlar daha fazla yararlanmaktadır. Parseller temizlik firmaları aracılığıyla her türlü temizlik işlemlerinizde sizlere yardımcı olmaktayız.

Temizliği gündelik hayatımızdaki rolü önemlidir. Gündelik yapılan temizlik işlemleri sonucunda insanlar daha temiz bir ortamda sağlıklı bir yaşam sürebilirler. Bu şekilde yapılan ev temizlikleri arzu ettiğiniz temiz bir ortamı sizlere sunmaktadır. Ev temizlikleri ile birlikte evlerin salon, mutfak, yatak odası, misafir odası, çocuk odası, hol, banyo ve tuvaletleri gibi pek çok yeri temizlenmektedir. Evin büyüklüğüne göre 1 gün veya daha fazla süren bu işlemler ile ilgili olarak insanlarda bu konularda gereken önemi göstermektedir. Daha sonra ise yerlerin temizliği, duvarların ve camların silinmesi ile birlikte temizlik işlemleri tamamlanmaktadır. Parseller temizlik firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi de bu konularda sizlere özgün ve başarılı hizmetler sunmaktadır.

parseller dış cephe cam temizliği

Dış Cephe Temizliği

                Cephe temizlik işleri ile birlikte binanızın dış cephesi hem bakteri ve mikroplardan temizlenirken hem de binanız daha şık bir görünüşe sahip olabilmektedir. Cephe temizleme işlemleri ile birlikte binanızın kalitesini de ortaya çıkarmanız mümkündür.

Cephe temizliği belki de dünyanın en zor işlerinden bir tanesidir. Yerden metrelerce yukarıda insanların hayatlarını hiçe sayarak yaptıkları çalışmalar akabinde cepheler ilk günlü zarafetine ve şıklığına kavuşturulmaktadır. Cephe temizliği işlemleri sırasında kullanılan temizlik ürünün etkisinin olduğu kadar çalışan insanlarında etkisi büyüktür. Hem yukarıda çalışma yapacak, korkmayacak ve birde temizlik yapacak insan bulmak veya yetiştirmek gerçekten emek isteyen işlerden bir tanesidir. Parseller temizlik firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi, cephe temizliği konusunda sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir.

parseller temizlik şirketleri

Cephe işlerinde dikkat edilmesi gereken en temel noktalardan bir tanesi de firmanın temizlik işlerinde kullandığı alet edevat ve makineye sahip olup olmamasıdır. Temizlik yapılacağı sırada kullanılan makineler eğer anlaştığınız temizlik firmasına aitse işleriniz hem daha kaliteli yürür hem de daha hızlı yürümektedir. Diğer türlü firmanın çalışma süresi sürekli olarak çeşitli bahanelerle uzamaktadır.

Tuşba Temizlik şirketi, sektörde geçirdiği yıllar boyunca her türlü temizlik işleminde artık profesyonel bir hizmet vermektedir. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimle en kaliteli temizliği en uygun fiyatlara sunmaktayız. Sizlerde her türlü probleminizde ve temizlik ihtiyacınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz web adreslerimiz üzerinden de müşteri temsilcimizle görüşme yapabilirsiniz.

parseller dış cephe temizliği

blank

Parseller Temizlik

 

Parseller Temizlik Günümüzde artık bilgiye erişmek çok kolay bir hal almış durumdadır. İnsanlar neyi yapıp yapmaması gerektiğini internetten kolay bir şekilde öğrenebilmektedir. Bu durumların başında da sağlık ile ilgili konular gelmektedir. Nasıl sağlıklı bir yaşam sürüleceği konusunda uzmanların ortak görüşlerinden bir tanesi hijyenik ortamlarda bulunmaya ve yaşamaya özen gösterme konusu olmaktadır. Hijyenik ortamlarda bakteri ve mikropların sayısı çok az olduğu için insanların yaşamına el verişli şartlarda buralarda bulunmaktadır. Bu konuda insanların kafasında nasıl hijyenik ortamları sağlayacağı sorusu olabilir. Ona bu yazımızda Parseller temizlik işleri ile cevap vermek istiyoruz.

Sağlıklı ortamlar için gereken minimal şartlardan bir tanesi de temiz ortamların oluşturulmasıdır. Bu ortamlarda yaşayan insanlar yaşlandıklarında veya gençliklerinde daha az hasta olmaktadırlar. Ayrıca bu tür durumlarda yaşayan çocuklarınızın da sağlığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Günümüz şartlarında hem anne hem de babalar çalışmaktadırlar. Bu şekilde geçimlerini sağlamaya çalışan insanlar temizlik gibi önemli konulara vakit bulamamaktadırlar. İşte tam da bu noktada karşınıza temizlik firmaları çıkmaktadır. Temizlik firmaları ile yapacağınız işlemler ile birlikte yaşadığınız ortamları daha steril bir hale getirme şansı elde edebilirsiniz. Parseller temizlik işlemleri ile birlikte insanlarda da en çok bu konuya rağbet gösterdiği belirtilmektedir.

Parseller Temizlik Şirketleri

Parseller Temizlik Tuşba Temizlik

En çok vakit geçirdiğiniz ortamlar olan ofis ve ev olarak kullandığınız yaşam alanlarının temizliğine önem vermelisiniz. Evlerin temizlikleri, temizlik personelinin gönderdiği uzman kişiler ile sağlanabilmektedir. Bu kişiler siz evde olmasanız dahi kendi evini temizler gibi bir temizlik yapmakta ve sizlere yardımcı olmaktadırlar. Dilerseniz haftanın belirli günleri dahi bu hizmeti aynı, memnun kaldığınız kişiden alma şansınız bulunmaktadır. Parseller temizlik firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi, çalıştırdığı personellerde uzmanlığın yanı sıra işi sahiplenme ve güler yüz gibi temel unsurları da aramaktadır.

Gelelim diğer yaşam alanı olan ofislerinize. Bu konu üzerinde profesyonel olarak sürekli hizmet almanız gerekmektedir. Doğası gereği mikrop ve bakteriye her daim açık olan bu yerlerde sürekli olarak temizlik yapılması gerekmektedir. Bu konularda çalışacağınız şirketimiz ile birlikte profesyonel olarak hizmet alabilirsiniz.

parseller dış cephe cam temizliği

Ev ve ofislerde kullanılan temizlik ürünlerinin de burada steril ortamları hazırlamak için kaliteli olarak seçilmesi gerekmektedir. Kaliteli ve özel karışımlar ile hazırladığımız bu ürünlerde en çok dikkat ettiğimiz noktalardan bir tanesi insanların sağlıkları olmaktadır. Sağlığa zararlı veya en ufak bir yan etkisi olan ürünlere kesinlikle yer vermemekteyiz.

Parseller temizlik firması Tuşba Temizlik şirketi ile birlikte aradığınız hizmet artık ayağınıza kadar gelmektedir. Sektörde 20 yılı aşkın süredir verdiğimiz başarılı hizmetlerle adımızı kimsenin ulaşamayacağı bir noktaya çıkartmış bulunmaktayız. Bizim hakkımızda daha fazla bilgiye internet adreslerimizden ulaşabilir, hatta referanslarımıza dahi göz atabilirsiniz.

Parseller Temizlik Firmaları

blank

Parseller Temizlik Şirketi

Parseller temizlik şirketi temizlik alanında profesyonel çalışanları ile birlikte İstanbul ilinde en tanınır ve en güvenilir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bu kadar seviyeye gelebilmek için yıllardır çalışanlarımızla beraber büyük bir özveri gösteriyoruz ve müşterilerimizin de bu fedakarlığımızı gördüklerine inanıyoruz. Temizlik alanında diğer firmalardan farkımız çalışanlarımızın eğitimi ve profesyonel davranışlarıdır. Müşteri ile beraber temizlik dışında herhangi bir diyaloğa girmeyen çalışanlarımız sadece temizlik alanında temizliklerini yapıp oradan ayrılmaktadır. Firma olarak müşterilerimizle aramızda imzaladığımız sözleşme neticesinde tüm temizlik işlemlerimizi söz verdiğimiz tarihte bitiriyoruz ve teslimatı sağlıyoruz. Bu sayede müşterilerimiz de bize güven duymak da ve bir sonraki temizlik işlemlerinde firmamızı tercih etmektedir.

Temizlik sektöründe diğer firmalardan farkımız nedir?

 Parseller temizlik şirketi olarak öncelikle şunu söylemek isteriz; Parseller ilçesinde hiç bir firma yoktur ki hem kullandığı deterjanlara dikkat etsin hem çalışanlarının güvenliğini sağlasın hem de müşteri memnuniyetini düşünsün. Bizler bunların hepsini tek başımıza sağlıyoruz ve müşterilerimizin sürekli bizi tercih etmelerini istiyoruz. Kurulduğumuz ilk yıllarda işlerimiz bu kadar çok değildi. Fakat başarılı projelere imza attıkça ağırlığımız daha da arttı ve müşteriler tarafından daha çok tercih edilir bir firma haline geldik. İşlerimiz daha çok açıldı ve temizlik alanında büyük bir çığır açtık. İstanbul ilinde çalışanlarımızla beraber kendimizi sürekli güncelliyoruz ve belirli aralıklarla düzenlenen temizlik eğitim sertifikasyon programlarına katılıyoruz. Bu sayede hem müşterilerimiz bize güven duymakta hem de çalışanlarımız işlerine büyük bir aşkla bağlanmaktadırlar.

Avcılar Temizlik Şirketi

Temizlik yaparken kullandığımız deterjanlar nelerdir?

 Parseller temizlik şirketi elemanları temizlik esnasında endüstriyel olmayan ve etrafa katı atık bırakmayan deterjanları daha çok tercih etmektedir. İnsan sağlığına minimal düzeyde zarar veren bu deterjanlar hem cilde zarar vermemekte hem de astım krizi atakları gelen herhangi bir müşterimize çeşitli sıkıntılar yaşatmamaktadır. Kullanacağımız deterjan eğer ortama birtakım kokular yayacaksa bunu müşterilerimiz ile önceden paylaşıyoruz. Müşterilerimiz de kendi önlemlerini bu paylaşım neticesinde almakta ve herhangi bir sağlık problemi yaşamamaktadır. Özellikle dış cephe temizliğinde cam silmek için uygun deterjan kullanımı son derece önemlidir. Yoksa yüksek katlı rezidansların camlarında sildikten sonra deterjan kullanmazsanız leke leke izler kalacaktır. Böyle bir durumla karşılaşmamak adına kullandığımız deterjanları ve çalışanlarımızın can güvenliğini son derece önemsiyoruz.

Temizlik şirketi ücretlerimiz nasıldır?

 Parseller temizlik şirketi yıllardan beri temizlik sektöründe faaliyet gösterdiğinden dolayı kaliteyi ekonomik fiyata sunmak için büyük uğraşlar vermiştir. Kısa bir süre içerisinde temizlik alanında büyük projelere imza atan firmamız gerek ev temizliği gerekse daha büyük projelerde yer alan temizlik işlerinde olsun belirli bir ücret ortaya çıkarmadan önce temizlenecek alana gidip görmektedir. Daha sonrasında alanın büyüklüğüne ve kullanması gereken deterjanların çeşitliliğine göre bir ücret bilançosu ortaya konulmaktadır. Müşteri ile anlaşıldığı takdirde kısa bir süre içerisinde temizlik çalışmalarımıza başlamaktayız.

Tıkla Ara