Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Kategori: Sefaköy

Sefaköy Temizlik Şirketi

Sefaköy temizlik şirketi olarak tüm çalışan personellerimizle beraber müşteri memnuniyetini önemsiyoruz ve yaptığımız her işi güzel sonuçlar alarak tamamlıyoruz. Müşterilerimizin, kurulduğumuz yıldan bugüne kadar bize olan güvenleri yaptığımız tüm işlerde bizi mutlu etmektedir. Bitirdiğimiz her proje, bir sonraki işlere referans olma niteliği taşımaktadır. Personelimiz ile beraber kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz ve temizlediğimiz tüm alanlara kalıcı bir ferahlık getiriyoruz. Kullandığımız deterjanları ve temizlik malzemelerini, müşterilerimizin sağlığına zarar gelmeyecek şekilde tercih ediyoruz. İnsanlar genellikle yaşam alanlarında çeşitli meşguliyetlerinden dolayı temizlik işlerini aksatabilmektedirler. Bu durumda güvenilir bir temizlik şirketi ile çalışmak her zaman onlara iyi gelmektedir. Tabii ki bizler de müşterilerimizin bu ihtiyaçlarını düşünerek Sefaköy temizlik şirketi olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşılık veriyoruz.

sefaköy dış cephe cam temizliği

Temizlik Şirketimiz Tarafından Hangi Alanların Temizliği Yapılmaktadır?

Sefaköy temizlik şirketi olarak müşterilerimiz genelde bizlerden bina temizliği için yardım istemektedirler. Müşterilerimizin yaşadıkları apartmanları istekleri doğrultusunda haftada bir veya iki kez olacak şekilde ister kuru isterlerse yaş olarak temizlik işlemi uyguluyoruz. Kullandığımız malzemeler son derece kaliteli olmakta ve insan sağlığına herhangi bir zarar vermeyen nitelikte özellikler taşımaktadır. Binada yaşayan insanlara herhangi bir rahatsızlık vermeden haftalık işlemlerimizi tamamlayarak müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Daha sonrasında herhangi bir memnuniyetsizlik oluşursa, firma çalışanlarımız binanıza kadar gelerek istemediğiniz olumsuzlukları anında yerine getirmektedir. Müşteri ile imzaladığımız sözleşme neticesinde hem çalışanlarımızın can güvenliği sağlanmaktadır, hem de müşterilerimize karşı görev bilincimiz sağlam bir temele dayanmaktadır. Apartman temizliği yanında rezidans temizliği, inşaat sonrası temizlik, işyeri temizlikleri, daire temizlikleri gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz.

Temizliğin Püf Noktaları Nelerdir?

Hizmetlerimiz

Sefaköy temizlik şirketi çalışanları temizlik işlerini yaparken sıkı bir eğitimden geçtikten sonra sahaya çıkmaktadır. Müşterilerimizin ne istediğini iyi bir şekilde bildiğimizden dolayı çalışan personellerimiz de aldıkları eğitimler neticesinde işlerini son derece profesyonel bir şekilde tamamlanmaktadır. İnsanların istekleri doğrultusunda temizlikleri yapılmakta ve son teslim tarihi aksatılmadan müşterilere pırıl pırıl sunmaktayız. Personelimiz özellikle daire temizliğinde cam silme konusunda oldukça uzmanlaşmıştır. Silme suyuna tuz koyarak camlarınız hem daha kolay temizlenmekte hem de temizlik işi bittikten sonra pırıl pırıl olmaktadır. Aynı şekilde bina temizliği için de bir takım pratik bilgilerimiz mevcuttur. Çalışanlarımızın eğitiminde kullandığımız bu ipuçları bizlere çalışma sahasında oldukça büyük kolaylık sağlamakta ve müşterilerimiz de bundan son derece memnun kalmaktadır.

Temizlik Hizmetlerimiz Nelerdir?

Sefaköy temizlik şirketi olarak insanlara sunduğumuz hizmetlerimiz oldukça çeşitlilik göstermektedir. Öncelikli olarak sıklıkla yaptığımız bina temizliği, bina yöneticileri ile beraber belirlenen günler dahilinde olmakta ve günleri hiçbir şekilde aksatılmamaktadır. Büyük ve yüksek katlı rezidans temizlikleri de firmamız tarafından son derece profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. İşyeri temizlikleri, inşaat sonrası temizlik, villa temizliği, bahçe temizliği ve birçok dış cephe temizliği de yine Sefaköy temizlik şirketi firmamız tarafından büyük bir titizlikle yapılmaktadır.Tuşba temizlik sefaköyde dış cephe cam temizliği de yapmaktadır arayın ücretsiz keşif talep edin.

İletişim

Sefaköy Temizlik

 

Sefaköy Temizlik Profesyonel donanımlarla hizmet sağlayan güvenilir bir yer aradığınız takdirde en iyi şekilde temizleme işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Ev temizliği konusunda tecrübelerimize sonsuz güveniyor, firma bünyemizde birbirinden anlayışlı güler yüzlü ve tecrübeli personel ekibimizle çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Sefaköy Ofis Temizliği.

Sefaköy temizlik firması olarak bölgede uzun yıllardır hizmet gerçekleştirmekteyiz. Tanınmış ve takdir edilen bir yapıya sahip olarak profesyonel donanımları hızlı hizmet sunmaktayız. Her sezon belirli müşteri kitlemize en iyi şekilde hizmet vererek temizleme işlemlerini sadece güvenilir ve kaliteli duruşumuzla teslim alarak çalışmaktayız.

Sefaköy Villa Temizliği.

Çok katlı evlerinizde villa veya tripleks olarak temizlik aşamaları sunmaktayız. Gerekli personel donanımını sağlayarak aynı gün içerisinde başlanıp aynı gün mesai saati bitiminde tertemiz olan evlerinizi sizlere teslim etmekteyiz. Bizlere emanet ettiğiniz evinizi müşteri memnuniyeti açısından son derece dikkatli ve titiz bir şekilde temizleme aşamaları sunuyoruz.

Sefaköy Merdiven Temizliği.

Merdivenli olan ve temizlemek istediğiniz her alanı mükemmel kalitede temizleme hizmetleri sunuyoruz. Genel donanımları profesyonel çok katlı veya tek katlı merdivenlerde en iyi detaylı aşamaları sunarak organik veya kimyasal maddeler ile temizliyoruz. Merdiven yapılarına sahip olduğu dokulara dikkat ederek parke, seramik, mermer olarak ayrım yaparak işlem gerçekleştiriyoruz.

Sefaköy Dış Cephe Temizliği

           Dış cephe temizliği konusunda bizlere sonsuz güvenebilirsiniz. Bu konuda en küçük bir hataya dahi yer vermeden, profesyonel olarak yüksekte çalışmaya alışkın eğitimli personellerimiz ile en iyi donanımlar da işlem gerçekleştirmekteyiz. Yüksekte çalışmak için dış cephelerin tamamında kusursuz bir şekilde temizlenmesine dair bütün ekipmanlara sahibiz.

Sefaköy Dış Cephe Cam Temizliği.

Cam temizliği konusunda oldukça titiz davranıyoruz. Nedeni ise sürekli göz gezdirilen ve temas edilen özellikle yaz aylarında görünüm için ferah bir ortam sağlamaya yardımcı olan temiz camları, sizlere en iyi şekilde sunuyoruz. Ekipmanlarımız ile cam temizleme işlemlerinde sadece cep dış cephe değil iç kısım olarak da temizleme işlemleri gerçekleştiriyoruz. Amacımız sizleri en mükemmel şekilde memnun etmek ve çok uygun fiyatlarda sürekli olarak hizmet sunmaktır.

Sefaköy Banka Temizliği.

Bankalarda özellikle hafta içlerinde meydana gelen kir sirkülasyonu, insanların yoğun olarak temas etmesinden dolayı kaynaklanmaktadır. Bu gibi durumlarda hafta sonları profesyonel olarak üstesinden gelmekteyiz. Sadece bu konu hakkında bize güvenmeniz yeterlidir. Talep ettiğiniz gün içerisinde bankalarda bularak hijyen ve ortam temizliği sağlamaktayız. Banka temizliği konusunda oldukça tecrübeli ve profesyonel hizmet veriyoruz.

Sefaköy Öğrenci Yurdu Temizliği.

Standart olarak bir hizmet sunmak çalışma sistemimize uygun donanım değildir. Daima en iyisini ve en mükemmelini sağlamak adına çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Temizleme işlemlerinde mutlak suretle kimyasal ve organik ilaçların nerede kullanılacağını bilen profesyonel donanımlara hakim olan nadir temizleme şirketleri arasındayız.

Sefaköy İş Hanı Temizliği.

Son yıllarda trend olarak kullanılan ve aslında en doğru aşamaları gerçekleştiren en etkili yıkama yöntemlerinden biri olan oksijen bazlı makineler tercih ederek performansımızı daha da arttırıyoruz. Bu sayede günü en iyi şekilde değerlendirerek temizleme işlemlerini uygun görülen tüm detayları tamamlayıp gerekli olmayan yerlere de ulaşmaktayız. Yani bu da sizin uygun fiyatlarda çok daha iyi bir hizmet almanızı sağlamaktadır.

Sefaköy Okul Temizliği.

Okullarda veya farklı temizleme hizmetlerinde özellikle alanların zemin temizliği işlemlerinde her daim en iyisini gerçekleştirmek için çabalıyoruz. Prensiplerimizden hiçbir şekilde ödün vermeden doğru ve düzenli çalışma performansı göstermekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetlerini maddi kazancımızdan daha çok daha öte tutmaktayız. Müşterilerimiz almış oldukları hizmet sonrasında tekrardan memnuniyetleri sayesinde bize dönüş yapmaktadır.

hadımköy temizlik şirketleri

 

blank

Sefaköy Dış Cephe Cam Temizliği

 

Sefaköy Dış Cephe Cam Temizliği Temizlik işleri günümüzde insanların bilinçlenmesi ile trend haline gelmiştir. Temizliğin sağlık açısından ne kadar önemli olduğunu fark eden insanlarda bu konuya iyice eğilim göstermiştir. Özellikle büyük şehirlerde karşılaşılan en büyük problemlerden bir tanesi anne ve babanın geçinmek için çalışma zorunluluğu olmaktadır. Bu çalışmalar çerçevesinde temizlik gibi önemli işlere vakit ayıramayan insanlar bunu dışarıdan buldukları temizlik personelleri ile gidermektedirler. Ancak genel problem olan evin içerisinin temizlenmesi dışarısına ise hiç dokunulmaması hadisesi her zaman devam etmektedir. Evin dışarısının da temizlenmesi ile tam bir temizlikten bahsetmek mümkün olmaktadır. Temizlik firmaları da bu konularda dış cephe temizlikleri ile ilgili tüm çalışmaları yapmaktadırlar. Sefaköy dış cephe cam temizliği firmaları ile birlikte istenilen tüm temizlik hizmetleri alınabilmektedir.

Cephe temizleme işinde iş güvenliği kurallarına uymak çok önemlidir. İş güvenliği kurallarınca yapılan tüm işlemlerde hata payı yüksekte olsa insanların canları daha bir güvende olmaktadır. Cam temizleme işlerinde de iş güvenliği kurallarınca bazı tedbirler alınmaktadır. Sefaköy dış cephe cam temizliği firmaları bu kurallar çerçevesinde şu maddeleri uygulamaktadır.

 

Sefaköy Dış Cephe Cam Temizliği Tuşba Temizlik

  • İşçilerinin can güvenliğini sağlamak için onlara bir takım eğitimler aldırmaktadırlar. Bu eğitimlerin başlıca olanı ise iş güvenliği eğitimidir. İş güvenliği eğitimi ile birlikte insanlar yüksekte çalışma sırasında ne gibi tedbirler alacaklarını tam olarak anlamaktadırlar. Daha sonra yüksekte çalışabilir raporu aldırılmaktadır. Bu rapor ile birlikte insanlar yüksekte nasıl çalışmaları gerektiğini ve olası bir aksi durum dâhilinde neler yapmaları gerektiğini bilirler. Daha sonra gelen durum ise mesleki yeterlilik belgesidir. Kanunlara göre alınması zorunlu olan bu belge ile birlikte insanlarda gereken tüm mesleki bilgileri öğrenmektedirler. Son olarak ise temizlik makinesinin nasıl kullanılacağını gösteren alet operatörlüğü belgesidir.
  • Sefaköy dış cephe cam temizliği firmaları kullanılan makinelerin periyodik olarak bakımlarını yaptırmak zorundadır.
  • Temizlik firmaları personellerine iş güvenliği ekipmanları bırakmak zorundadırlar. Bunlar; iş ayakkabısı, baret, iş yeleği, emniiyet kemeri gibi pek çok yönlü korumayı sağlayan iş güvenliği ekipmanlarıdır.
  • Son olarak temizlik firmaları yukarıdan bir madde düşmesi ve aşağıdan geçen insanı yaralamaması açısından cephe çalışması yapılan binanın altında da önlem almak zorundadır. Bu önlemler genel olarak yaya trafiğini tamamen kapatmak ile sonuçlanmaktadır.
  • Sefaköy Temizlik Şirketi

Sefaköy dış cephe cam temizliği firmaları arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi ile birlikte arzu ettiğiniz temizlik sürecine ulaşabilirsiniz. Sektörde 20 yılı aşkın süredir başarılı işlere imza atan şirketimiz pek çok üst düzey firmanın referansını almayı başarmıştır. Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz web sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz. Bunun dışında ise müşteri temsilcimiz ile telefonda görüşerek dilediğin her türlü sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Dış Cephe Temizliği

Tıkla Ara