7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Büyükçekmece Temizlik Şirketi

Büyükçekmece Temizlik Şirketi

Büyükçekmece temizlik şirketi çalışan elemanları ile birlikte koordineli bir performans ortaya koyarak İstanbul Büyükçekmece ilçesinde birçok başarılı projeye imza atmıştır. Bünyemizde çalışan personellerimiz ile birlikte yürüttüğümüz bu çalışmalar sonucunda müşterilerimiz bizden gayet memnun kalmakta ve bir sonraki işlerinde yine bizi tercih etmektedirler. Yıllardır faaliyet gösterdiğimiz temizlik sektöründe kısa sürede bu kadar başarılar elde etmek bizim için bir tesadüf olmadı. İşimizi hakkı ile yaptık ve çalışanlarımızla beraber büyük bir özveri ile çalıştık. Personellerimizin temizlik alanında uzmanlaşması için onların eğitim almalarına ön ayak olduk. Bu sayede daha kısa sürede daha büyük işler ortaya çıkardılar. Müşterilerimiz de bundan gayet memnun kaldılar.

Büyükçekmece temizlik şirketleri

Temizlik İşlemlerinin Püf Noktaları

Büyükçekmece temizlik şirketi olarak tüm çalışan personelimiz ile beraber temizlik işlerinin bazı püf noktalarını biliyoruz ve işlerimizde bunları uyguluyoruz. Õzellikle ev hanımları ev temizliklerinde bizden bu tüyoları istemektedir. Fakat meslek sırrı olduğu için personellerimiz sadece kendileri uygulamaktadır. Bina temizliği dış cephe temizliği apartman temizliği yüksek rezidans temizliği ofis hastane temizliği gibi birçok alanda hizmet veren firmamız kullandığı püf noktalar sayesinde temizlik işlemlerini daha kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Müşterilerimiz de bundan memnun kaldıkları için bizlere her zaman güvenlerini dile getiriyorlar. İyi bir temizlik için olmazsa olmaz en önemli etken kaliteli bir deterjan tercihidir. Eğer deterjanınız düzgün olmazsa yaptığınız temizlikten sonra yüzey alanlarında birtakım kalıntılar kalacaktır. Bu da temizlenen yüzeyin sanki hiç temizlenmemiş izlenimini müşteriye yansıtacaktır. Böyle bir durumla karşılaşmamak adına firmamızda çalışan personellerimiz endüstriyel deterjanları değil de daha çok insan sağlığına zarar vermeyen profesyonel deterjan ürünlerini tercih etmektedir.

Büyükçekmece Temizlik Şirketi
Büyükçekmece Temizlik Şirketi

Temizlik Çalışması Aşamaları

Büyükçekmece temizlik şirketi çalışanları ile beraber tüm temizlik işlemlerini sırası ile yapmaktadır. Öncelikli olarak işimiz bir ev temizliği ise salondan başlamaktayız ve en son balkon temizliğini yapmaktayız. Camlar ise özel bir sıvı ile temizlenmekte ve sonrasında hiçbir iz kalmamaktadır. Bu sayede özellikle çalışan kadınlar bizlerden son derece memnun kalmakta ve yoğun iş stresinden temizliğe vakit kalmadığını bizlere söylemektedir. Bizler de sizin bu stresinizi anlıyoruz ve temizlik konusunda çalışanlarımızla beraber sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. İyi bir apartman temizliği köşe bucak her taraf temizlenerek olur. Ekip arkadaşlarımızla beraber apartman boşluğunun büyüklüğüne göre belirli bir iş planı çıkartıyoruz. Ardından hemen işe başlıyoruz. Söz verdiğimiz süre sonunda apartman temizliğinizi ve diğer tüm temizlik işlemlerinizi teslim ediyoruz. Firma olarak bize temizlik işlerinizi yaptırdığınız için asla pişman olmayacaksınız.

İletişim

Vizyon ve misyonumuz

Büyükçekmece dış cephe temizliği şirketi olarak geçmiş yıllardan bugüne kadar gelen ve vazgeçemediğimiz birtakım prensiplerimiz bulunmaktadır. Öncelikli olarak profesyonel çalışma müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik konuları bizim için son derece önemlidir. Bu konular üzerinde oldukça hassas olduğumuzdan dolayı çalışanlarımız ile beraber özellikle güvenlik konusunda çok dikkat etmekteyiz. Çalışanlarımızın müşterilerimiz ile sınırlı seviyede diyalog kurmasına oldukça önem gösteriyoruz. İşlerimizi kaliteli bir şekilde tamamladığımızdan dolayı da müşterilerimiz tarafından tam not almaktayız.Tusba temizlikle 0212 875 05 04 nolu telefonla iletişime geçebilirsiniz

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.