Villa Temizliği

 Villa temizliği, normal ev temizliğinden son derece farklıdır. Bu farkın sebebi ise normal ev temizliğinde belli bir alan ile uğraşırken villada oldukça büyük bir alan ile uğraşmak zorunda kalırsınız. Ayrıca villa temizliği normal bir ev dairesinde olmayan birçok detayı içerisinde barındırdığı için temizlik yaparken ekstra detaylara önem verilerek yapılması gereken temizlik işlemleri arasında yer almaktadır. Firmamız villa temizliği konusunda yılların tecrübesi ile nelere dikkat edilmesini oldukça iyi bilmektedir ve bu konuda iddialıdır.

Villa Temizliği
Villa Temizliği

Villa Temizliği

VİLLA TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

Normal daire temizliğinden farklı olarak yapılan villa temizliğinin en önemli detayı, villanın içerisinde bulunan her ince yerin temizliğinin gerçekleştirilmesini sağlamaktan geçmektedir. Bunun için de ilk olarak yapılması gereken temizlenecek olan villanın keşfinin yapılmasıdır. Villanın keşfinin yapılması ile birlikte tüm noktalar belirlenir ve kaç personel çalışacağı, hangi malzemeler kullanılacağı, hangi detaylara hangi ürünlerin kullanılacağı gibi bir yol haritası çizilir. Bu yol haritasından sonra da villa temizliği çalışmaları başlayacaktır.

Firmamız villa temizliklerinde ihtiyaç duyulan keşif kısmını çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bunun sebebi de villa temizliğinin tüm ince detaylarını bilmesidir. Ancak yine de her detaya önem veren firmamız ilk keşfini yaparak tüm yol haritasını ortaya çıkararak ve siz değerli müşterilerimize en uygun çözümleri sunar. Bizimle irtibata geçerek villa temizliği hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

İnşaat Sonrası Temizlik

İNŞAAT SONRASI VİLLA TEMİZLİĞİ;

Villaların inşaat sonrası temizliği de son derece önemli bir husustur. Ancak bu konuda da firmamız en kaliteli ve uygun maliyetli çalışma programını siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Profesyonel ekiplerimiz inşaat sonrası villa temizliği için tüm detaylara önem verir. Ekiplerimizin bir kısmı villanın üst katında ki banyo ve banyo fayanslarının temizliğinden başlar. Bu temizlik işlemleri bittikten sonra duşa kabinler, aynalar, tavanlar ve temizlenecek her yerin temizlik işlemini kaliteli ürünler ile gerçekleştirirler. Bir diğer personelimiz ise camlarla özel olarak ilgilenmektedir. Camların üzerinde ki oluşan kireç lekelerini özel jiletler ile temizlerler. Yüksek yerde bulunan camların temizliğini de son teknolojik temizlik ürünleri ile gerçekleştirirler.

Villa temizliğinde en önemli detay villanın yerlerinin temizlenmesidir. Özel temizlik ürünleri ve konsantrasyonu azaltılmış kireç sökücü ile yerler güzel bir şekilde silinerek temizlenir. Daha sonra güzel koku ve parlaklık sağlanması için yüzeyi kaliteli temizlik ürünleri ile silinme işlemi yapılır.

Villa temizliğinde duvarların silinmesini de özel havlu bezlerimiz ile gerçekleştirilmektedir. Duvarların pırıl pırıl olması ve hiçbir leke kalmaması için suyun değişimi sık sık gerçekleştirilmektedir.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Villa temizlik konusunda tecrübeli personelimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli çözümler sunmaktayız. En avantajlı ve uygun çözümler için bizlerle irtibata geçmeyi unutmayınız. Villa temizlik işlemlerinizin bir kâbus değil kolay bir süreç haline gelmesini sağlamaktayız.Tuşba temizlik şirketleri temizlikte çözüm ortağınız.