İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik ülkemizde son yıllarda en hızlı gelişen ve büyüyen sektörlerin başında gelmektedir. İnşaat sektörü çalışma alanları işyeri, konut, kamu alanları, oto yol çalışmaları, şantiyeler olarak sıralanmaktadır. Her geçen gün hızlı büyüyen ve gelişen inşaat sektöründe, inşaat sonrası temizlik de aynı orantıda gelişim göstermiştir. Firmamız sizlere inşaat sonrası yapılan tüm çalışmalar tamamlandıktan sonra profesyonel bir şekilde temizlik hizmeti vermektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik
İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlikte Uzman Çözümler

Yeni yapılmış veya tadilattan geçen binalar, oteller, hastaneler, fabrikalar, mutfaklar için en zor durumlar arasında yapılan işlemlerin bittikten sonra ki temizliğinin olmasıdır. Çünkü inşaat veya tadilat sonrasında fayanslar üzerinde donmuş alçılar, molozlar, harç lekeleri ve çevrede olan toz toprağı temizlemek son derece zor ve yorucu bir iştir. Eğer bu temizleme işlemi gereğine uygun şekilde gerçekleştirilmez ise temizlik tam anlamıyla bitmemiş olacak ve kötü bir görünümün yanında bazı hastalıklara da beraberinde getirecektir. Bu yüzden inşaat sonrası temizlik işlemlerini günlük kullandığınız temizlik ürünleri ile değil daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekilmektedir. Firmamız inşaat sonrası temizlik alanında uzman personelleri ile sizlere kaliteli hizmet sunmakta ve tüm inşaat kalıntılarını zarar vermeden ortadan kaldırmaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlik

Kalite ve Güveni Sağlıyoruz

Tadilattan geçmiş veya yeni bitirilmiş inşaat sonrası yerin temizliği yapılırken, temizlik yapılan yerin zarar görmeden özenli bir çalışma ile temizlenmesi gerekmektedir. Uzman ekibimiz inşaat sonrası temizlik işlemini kısa bir süre içerisinde, kaliteli ve yapılarınıza zarar vermeden tamamlamaktadır. Tadilat veya inşaat sonrası camların üzerinde yer alan etiketlerin bile çıkarılması son derece zor iken ekiplerimiz özel temizlik malzemeleri ve ilaçları ile bunları çok kolay bir şekilde temizlemektedir. Bununla birlikte yüksek katlı yerlerin temizlik işlemlerini de derinlemesine yapmakta ve bu işlemleri yaparken kendi personelinin de tüm güvenlik önlemlerini almaktadır. İnşaat sonrası temizlik işi yaptırmadan önce temizlik işini yaptıracağınız şirketin bu alanda deneyimli olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü bilinçsiz bir şekilde yapılan inşaat sonrası temizlik işlemleri telafisi olmayan sorunlu sonuçlar ortaya çıkarır. Firmamız sizlere yılların deneyimini kalite ve güven ile buluşturmaktadır.

Beylikdüzü İnşaat Sonrası Temizlik

En uygun çözümler!

Temizlik firmamız biten inşaat sonrası temizliği en ince ayrıntısına kadar dikkat ederek gerçekleştirmekte ve çalışmayı tamamlamaktadır. Cam temizlikleri, zemin temizlikleri, duvar temizlikleri, balkon ve teras temizlikleri başta olmak üzere inşaat sonrası temizlenmesi gereken ne varsa temizliğini hijyenik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Temizlenecek olan yerin büyüklük ve küçüklüğüne göre temizlenme zamanı da değişkenlik gösterebilmektedir. Firmamız ortalama olarak 2 veya 3 gün içerisinde konutların temizlenme işlemini tamamlamaktadır. Büyük hastaneler veya rezidansların temizlik işlemleri 10-11 gün kadar sürmektedir. İletişim sayfasında ki telefonlarımızdan inşaat sonrası temizlik gerektiren yerin bilgilerini bize söylemeniz ile birlikte firmamız sizlere fiyat ve süre hakkında en uygun çözümleri sunacaktır.

İnstagram adresimizide takip edebilirsiniz.