Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği Temizlik işlerinde en zorlu ama bir o kadarda gerekli olanlarından birisi dış cephe temizliğidir. Plaza, gökdelen, iş merkezleri gibi yapıların dış cephe temizlikleri belli aralıklar ile yapılması gerekmektedir. Dış cephe temizliği, diğer temizlik işlemlerine göre oldukça farklı olduğu için temizlik işlemini yaparken dikkat etmek gereken birçok husus bulunmaktadır. Herkesin veya her şirketin altından kalkamayacağı kadar deneyim gerektiren dış cephe temizliğinde firmamız yılların tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Dış Cephe Temizliği

Beylikdüzü Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Temizliği Nasıl Yapılır?

*Dış cephe cam temizliği yapılacak olan yerin fiziksel görünümü ile ilgili telefon, e-mail veya faks yolu ile fotoğraflı bir şekilde bilgi verilmelidir.

*Firmamızın deneyimli personelleri dış cephe temizliği sırasında kullanacağı ekipmanlar olan merdiven, vinç, teleskopik sopa gibi temizlik malzemelerinin tespitini gerçekleştirir.

*Tüm tespitler yapıldıktan sonra firmamız dilediğiniz vakitte dış cephe temizlik hizmetine profesyonel bir şekilde başlamaktadır.

Dış Cephe Cam Temizliği

*Dış cephe temizlik işlemleri sırasında camlar üzerinde inşaat, tadilat ve restorasyon sonrasında slikon, yapışan ve etiket gibi çıkarılması son derece zor maddelerin temizliği de kolay bir şekilde yapılmaktadır. Firmamız bu konular için kullandığı özel kimyasal maddeler ile rahat bir şekilde bu zorlu temizlik gerektiren maddelerinde üstesinden gelmektedir.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi dış cephe temizliği zor olsa da mutlaka yapılması gereken temizlikler arasında yer almaktadır. Ancak diğer temizlikler gibi sık yapılmasına gerek yoktur. Firmamızın yaptığı araştırmalar ve edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda dış cephe temizliğinin yılda en az iki kez yapılması sizin için faydalı olacaktır ve binayı korozyona karşı rahatlıkla koruyacaktır. Doğru ve bilinçli bir şekilde yapılan dış cephe temizliği tam bir koruma sağlar ve estetik açıdan da çok şık bir görüntü verir. Firmamız dış cephe cam temizliğini de yaparken personeli için tüm güvenlik önlemlerini aldığını da altını çizmemiz gerekmektedir.

Doğru Temizlik Tuşba Temizlikle Yapılır

Dış cephe cam temizliği temizliklerinde yer alan cam temizlik işlemlerinde kullanılacak kimyasallarımız inatçı tüm yağ, kir lekeleri için net bir çözüm olmakta ve son derece kusursuz bir temizlik işlemini sağlamaktadır. Bu sayede uzun süre camlarınıza toz yapışmaz ve yağlar konusunda da güvende olabilirsiniz. Temizlik işlemlerini bitirdikten sonra firmamız dış cephe temizlik işlemleri sonrasında yapılacak olan ufak detayları da bina çalışanlarına söylemekte ve kendilerinin de yapacağı ufak işlemler sayesinde dış cephelerini aralıklarla korumaya almalarına yardımcı olmaktadır.

Firmamız deneyimli personeli, kullandığı doğru kimyasal ürünler ile siz değerli müşterilerimize her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Zorlu bir süreç gerektiren dış cephe temizlikleriniz firmamız sayesinde artık çok kolay bir şekilde gerçekleştirilecek ve yıl içerisinde rahatlıkla estetik bir görünüme sahip olmasını da sağlayacaktır. Firmamızın iletişim sayfasından bilgilerimize ulaşarak bizleri arayabilir ve dış cephe temizliği konusundan detaylı bilgileri rahatlıkla alabilirsiniz.Tuşba temizlik şirketi dış cephe cam temizliği işlemini kendi sepetli vinç ekipmanları ile iş güvenliği krıterlerine uygun yapmaktadır.

Detaylar için İletişim Sayfamızdan Bilgi Edinebilirsiniz;

https://www.tusbatemizlik.com/iletisim