Bizi Yakından Tanıyın

Merter Temizlik

20+ Yıllık Tecrübe

Firmamız müşterilerine her daim güven veren, kaliteli bir hizmet çatısı altında uzman kadrosu ile Beylikdüzü temizlik sunan bir kurumdur. Müşterilerimizin istediği alandaki temizlik taleplerine hızlı çözümler üreterek en uygun fiyatlar çerçevesinde bütün projeleri kusursuz olarak tamamlıyoruz. Bu alanda tecrübe sahibi, deneyimli personelimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile sektörün en önde firmalarından biriyiz. İnsan ve çevre sağlığını tüm işlerimizde ön planda tutarak üst düzey bir hizmet sağlıyoruz. Güçlü referanslarımız ve şimdiye kadar aldığımız tüm temizlik projelerinden gelen olumlu geri dönüşleri ile sizleri de iş ortağımız yapmak için bekliyoruz.

Profesyonel Temizlik Hizmeti

Temizlik sektörü içerisinde Beylikdüzü temizlik işleri firması olarak en kaliteli hizmet adına tüm olanaklarımızı seferber ederken, dikkat edilmesi gereken konular nelerdir, tüm toz, mikrop ve kirleri tam olarak tamamen ortadan kaldırmak adına deterjanların PH aralığı ne olmalı hassas bir çalışma ile dikkat etmekteyiz. 

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Beylikdüzü,Büyükçekmece,,Beykent, Kavaklı, Gürpınar, İkitelli,Güneşli,Kıraç,Küçükçekmece, Tepekent, Esenyurt, Hadımköy, Bahçeşehir, Esenkent, Avcılar, Büyükçekmece, Mimarsinan, Mimaroba, Güzelce, Silivri,Çatalca bölgerinde Dış Cephe Cam Temizliği hizmetide vermekteyiz.

Ev Temizliği Sizler İçin

Farklı Hizmetler İle Kaliteli bir Çalışma

Hakkımızda Dilediğiniz temizlik hizmeti için bizimle temas kurabilirsiniz. Ev ya da ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, fuar ve standart temizliği, havuz temizliği ve otel temizliği gibi daha birçok hizmet adına sizler için kendi alanların uzman ayrı çalışanlarımız ile adresinize gelerek profesyonel bir temizlik hizmeti sağlıyoruz. Eğer dilerseniz koltuk temizliği adına da tüm adreslerinize istediğiniz zaman gelerek kusursuz bir temizlik yapıyoruz. Özellikle halı ve koltuklar en çok kullandığımız eşyalar olduğu için titiz bir çalışma altında tam bir temizliğe tabi tutulmalıdırlar. İçlerinde tuttukları bir takım bakteri ve mikroplar sizlerin ve ailenizin sağlığını  tehdit ederler.  Beylikdüzü temizlik  şirketi olarak en kaliteli vakum gücüne sahip makinelerimiz, özel olarak tuttuğumuz deterjan karışımlarımız ve planlı şekilde yaptığımız temizlik çalışmaları kapsamında halı ve koltuklarınızın en diplerine nüfus etmiş bu mikroorganizmaları tamamen yok ediyoruz.

 Sağlık Ön Planda

Hizmet açısından aldığımız tüm işlerimizde her zaman ön planda olan insan ve çevre sağlığı kapsamında aşamalı bir şekilde profesyonel temizlik sunarak müşterilerimizin güvenini kazanmaktayız.Beylikdüzü temizlik şirketleri  Profesyonel olarak temizlik alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip ediyor ve her birini firmamız bünyesine adapte ederek sizler için dünya standartlarında bir hizmet sağlıyoruz. Güler yüzlü ve hoş görülü bir hizmet, tüm temizlik alanlarında engin bilgiye sahip kadro ile sizinle uyum içerisinde, bizden aldığınız bütün işler için tam bir memnuniyet duymanız için çalışıyoruz.