• 18
  • Oca

Bahçeşehir Koltuk Yıkama

BAHÇEŞEHİR KOLTUK YIKAMA FABRİKASI HİZMETTE SINIR TANIMIYOR!

Her hangi bir solma ya da yıpranmaya karşı büyük bir güvence ile Bahçeşehir koltuk yıkama hizmeti sunulmaktadır. Büyük bir güven altında tüm koltuk temizleme işlemleri için telefon numaraları ile ulaşılabilir. Ve güçlü bir servis hizmeti alınabilir.

Bilindiği üzere koltuk yıkama hizmetlerinde kullanılan bir takım kimyasal malzemeler mutlaka kaliteli olmalıdır. Yoksa koltuklar zarar görebilir ve bir takım aşınmalar söz konusu olabilir. Bu yüzden firma bünyesinde koltuk temizleme işlemleri adına tercih edilen temizlik malzemeleri sadece koltuklar adına bir kullanım için temin edilmekte ve bu alanda tecrübeli çalışanlar eşliğinde yapılmaktadır.

Piyasada birçok farklı halı yakıma firması, sadece halılar için kullanılması gereken bir takım temizlik malzemelerini koltuklar üzerinde kullanmaktadır. Bu da koltukların kullanım sürelerini daha aşağıya çekmektedir. Kaliteli bir hizmet ışığı altında bahçeşehir koltuk yıkama firmaları içerisinde en kusursuz hizmeti sunmaktayız. Ve tüm koltukları büyük bir tecrübe ile yıkayan bu firma bünyesinde müşterilerin emanet ettiği bütün koltuklar büyük bir güvence altında temizlemektedir.

Kaliteli Temizlik Makineleri

Firma bünyesinde koltuk yıkama adına kullanılan bütün makine çeşitleri en kaliteli markalar eşliğinde alınmıştır. Ve tüm koltuklar garantili bir hizmet altında temizliği yapılmaktadır.Bahçeşehir Koltuk Yıkama Her türlü koltuk, çekyat ya da yatak için diğer birçok koltuk temizleme firmasına göre sunulan kaliteli hizmetlerin yanı sıra en uygun fiyatlar çerçevesinde kusursuz bir hizmet verilmektedir.

Çok uzun bir süredir sayısız müşterisinden her zaman olumlu geri dönüşler alan bu firma bünyesinde, en ince ayrıntısına kadar koltukların temizliği yapılmaktadır. Bilindiği üzere tüm koltuk çeşitlerinin kumaşları belli bir zaman içerisinde bir takım mikrop ya da kir ve bakteri yuvası olabilmektedir.

Tüm eşya çeşitleri gibi tüm koltuklar da belli bir periyodik dönem içerisinde profesyonel bir hizmet alınarak tüm temizlikleri yapılmalıdır. Gözle görülemeyen birçok mikrop çeşidi sadece bir bez ile ya da sıradan bir ev elektrik süpürgesi ile alınamaz. Bu da zaman ilerledikçe mikropların daha fazla yuvalanmasına vesile olur.

Bahçeşehir Koltuk Yıkama

Bu yüzden Bahçeşehir koltuk yıkama sayesinde bu kaliteli firma bünyesinde bulunan ve bu işi tamamen meslek olarak kabul etmiştir. Ve bu iş için özel olarak kurs alıp eğitim görmüş çalışanlar ile profesyonel bir hizmet verilmektedir. Birçok koltuk çeşitlerinin yerlerinden kaldırılması çoğu zaman ev sahibi ya da iş yeri sahipleri için büyük bir külfet anlamına gelmektedir. Bu tür durumlar için bu alanda uzman çalışanlar istenilen adrese gelerek aynı profesyonel hizmeti vermekte ve tüm koltuk çeşitleri kaliteli bir şekilde temizlenmektedir.

Temizlik işlemleri son bulduktan sonra ise eğer yaz ayları ise kullanım için yaklaşık olarak 12 saat gibi bir süre ve kış ayları için ise aşağı yukarı 5 saat gibi sürenin geçmesi yeterli olacaktır. Her koltuk için bu şekilde alınan profesyonel bir koltuk temizleme hizmeti ile koltuk takımları hem daha iyi bir görünüm kazanmakta hem de kalıcı olabilecek bir lekeler oluşmamaktadır.

Üstelik daha uzun ömürlü olan koltuklar ile bütçe açısından da kar sağlanabilecektir. Temizlik işlemi sırasında diğer birçok bahçeşehir koltuk yıkama firmaları aksine tüm koltuklar öncelikle belli bir miktar ısıtılır. Daha sonra ise özel olarak hazırlanmış temizlik karışımı ile müdahale edilir. Ve her türlü leke ya da mikrop temizlenene kadar işlem yapılır.

kaynak:wwwtusbakoltukyikama.com

Bahçeşehir Koltuk Yıkama

Bahçeşehir Koltuk Yıkama

Tuşba Temizlik Temizlik Uzmanı
Temizlik hizmetine, ekipmanlarına ihtiyacınız var ancak bütçeniz veya ödeme koşullarının sizi zorlayacağını mı düşünüyorsunuz? Gelin size uygun koşulları birlikte belirleyelim. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız...
murat oner
tusba temizlik
istanbul , beylikdüzü türkiye

Yorum Yap