7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı yıkama firmaları arasında yer alan TUŞBA temizlik, köklü geçmişiyle sektörünün lider ve öncü kuruluşları arasında yer almaktadır. Temizliğine en fazla önem verilmesi gereken ev eşyalarından biri olan halılar, çabuk kirlenmeleri ve kiri belli etmemeleri nedeniyle, temizliği fazla önemsenmeyen ancak zaman içerisinde bakteri yuvası haline dönen ev tekstil ürünlerinden biridir.

Özellikle evcil hayvanların bulunduğu evlerde temizliği daha fazla önem arz eden halılar, çocuklu aileler için sağlık bakımından birçok riski de taşımaktadır. Ev halkı için ciddi sağlık problemlerinin ortaya çıkmasındaki temel etkenlerden biri olan kirli halılar, yüzeysel ya da amatör yöntemlerle yıkanmak yerine profesyonel Bahçeşehir halı yıkama hizmetiyle derinlemesine temizlenmelidir.

Böylelikle barındırdığı zararlı mikroorganizmalardan aranan halılar, görüntü açısından iç açıcı bir ferahlık sunduğu gibi, sağlık açısından da hijyenik hale gelecektir.

Bahçeşehir Koltuk Yıkama

Profesyonel Bahçeşehir Halı Yıkama

TUŞBA temizlik olarak işinde uzman çalışanlarımızın yanı sıra kullandığımız tüm temizlik ürünleri, sektörde profesyonel olarak tanımlanan ürünlerden oluşmaktadır.

Avrupa birliği standartlarında kaliteye sahip olan temizlik ürünleri ile yaptığımız Bahçeşehir halı yıkama işlemlerinde, son teknoloji makinalarla halılarınızı derinlemesine temizliyoruz.

Halılarınız yıkanıp kurulandıktan sonra, üzerindeki bakterilerden hiçbir eser kalmayacak şekilde size teslim edilmektedir. İlk günkü yeniliği ve temizliğini koruyan halılara kavuşmak için, TUŞBA temizlik profesyonel Bahçeşehir halı yıkama hizmeti almanız yeterlidir.

Bahçeşehir Halı Yıkama
Bahçeşehir Halı Yıkama

Neden TUŞBA Temizliği Tercih Etmelisiniz?

Halı yıkama ve diğer tüm temizlik işlerinizde TUŞBA temizliği tercih etmeniz için, size birçok neden sunuyoruz. Bizi tercih etmeniz için gerekli nedenlerden sadece bazıları şunlardır.

Üst Düzey Tecrübe

Kuruluşu 21 yıllık köklü bir geçmişe dayanan TUŞBA temizlik, böylelikle İstanbul ve çevresinin hatta Türkiye’nin en eski temizlik firmaları arasında yer almaktadır.

Köklü bir geçmiş demek, işin yapıldığı sektörler için önemli tecrübe sahibi olmak demektir. TUŞBA temizlik olarak bu 21 yıllık süreçte sektörün tüm gelişmelerini yakından takip ederek, sizlere hizmet olarak sunmaya devam ediyoruz.

Sadece yaşanarak elde edilebilecek en önemli değerlerden biri olan tecrübe, TUŞBA temizlik bünyesinde fazlasıyla bulabileceğiniz özellikler arasındadır.

Bahçeşehir Temizlik Şirketleri

Modern Teknoloji

Halı yıkama işlerinde kullandığımız makine ve tüm araç gereçler, son sistem teknolojik donanımlara sahiptir. Bu sayede halılarınız çok daha detaylı bir şekilde, teknolojik makinelerle temizlenmektedir.

Kullanmış olduğumuz makinelerin son sistem ürünler olması nedeniyle, yapılan temizlik çok daha verimli olmaktadır.

Toplum Kurallarına Uyan ve İş Ahlakına Sahip Çalışanlar

Firmamıza çalışanları istihdam ederken, daha önce sektörde kendini kanıtlamış kişilerden oluşmasına dikkat ediyoruz. Halı yıkama sektörünün toplumun geneli ile iç içe olması nedeniyle, diğer sektörlere nazaran iş ahlakı daha fazla öne çıkmaktadır.

Toplum kurallarını tamamen benimsemiş ve sadece işine odaklanmış güler yüzlü personeli ile TUŞBA temizlik, sizlere en nitelikli hizmeti verme gayretindedir.

Kaliteli Hizmet Uygun Fiyata

Bizi tercih etmeniz için gerekli olan nedenlerden biri de, yılların tecrübesi ve kaliteli hizmete rağmen uygun fiyatlarla sizlere hizmet veriyor olmamızdır.

Sizde profesyonel bir şekilde işlerinizin tamamlanması için Bahçeşehir halı yıkama firması arıyorsanız, TUŞBA temizliği tercih etmeniz için yukarıda sayılanların dışında birçok neden bulunmaktadır.

Kaliteli hizmete uygun fiyatlarla sahip olabilmek için, müşteri destek hattımızdan hemen bizi arayabilirsiniz.

Tuşba Halı Yıkama

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.