7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Beylikdüzü Temizlik Firmaları

Beylikdüzü Temizlik Firmaları

Beylikdüzü temizlik firmaları arasından tercih yapacağınız zaman birtakım unsurlara dikkat etmeniz gerekiyor. Dikkat edeceğiniz detaylar sizin yüksek kalitede ve sorunsuz bir şekilde hizmet almanızı sağlayacaktır. Tüm temizlik firmalarında olduğu gibi Beylikdüzü temizlik firmalarının da güvenilir ve kurumsal olarak hizmet veriyor olması gerekir. Yapılacak temizliğin titiz olması açısından firmanın temizliğe gerçekten önem veriyor olması ve sadece para için değil insan hayatına önem verdiği için bu işi yapıyor olması gerekir. Bu da firmanın kalitesi ile ölçülür.

Tercih edeceğiniz temizlik firmasının tecrübeli olması da aramanız gereken şartlardan biridir. Ne kadar deneyimli olursa temizlik açısından o kadar pratik olacaktır. Örnek vermek gerekirse tecrübesiz bir firma sadece gözüken yerleri temizler ancak tecrübeli bir firma dip köşe derken aklınıza bile gelmeyecek her türlü temizliği yapacaklardır. Tabii bu hususta firmanın çalışanları da oldukça büyük önem arz eder. Çalışanlara firmaya ne kadar bağlıysa ve temizliğe ne kadar önem veriyorlarsa o kadar iyi temizlik yaparlar. Firmanın ücretleri de vermiş olduğu hizmet kadar önemlidir.

İnsanlar bütçesine göre hizmet alacağı için firmaların da bu konuda anlayışlı olması gerekir. Bu süreç oldukça uzun bir süreçtir. Çok kapsamlı bir şekilde araştırma yapmanız gerekir. Gerekirse firmaların web sitelerinden yapılan yorumları da inceleyebilirsiniz. Daha önce hizmet almış insanlar firma hakkında iyi ya da kötü görüşlerini bu yorumlarda belirtecektir. Firmalar ile yüz yüze görüşmek dışında internet sitelerini de incelemek size iyi akıl verecektir.

Firmanın Müşteri Talebine Uyum Sağlaması Gerek

Bir temizlik firması seçimi yaparken dikkat edilecek o kadar çok şey vardır ki bunlardan biri de firmanın müşterisine ne kadar önem verdiğidir. Eğer bir temizlik şirketi ile anlaşma yaparsanız çalışma programını sizin belirlemeniz gerekir. Örnek vermek gerekirse firma çalışanlarının haftadan hangi günlerinde ve hangi saatlerde temizlik yapılacak alanda olması gerektiğini sizin belirlemeniz gerekiyor. Yani bir bakıma sizin firmaya değil, firmanın size ayak uydurması gerekiyor.

Bu durum en çok özel günler için lazım oluyor. Örneğin şirketinizde bir etkinlik düzenlenecek ve öncesinde temizlik yapılması gerekiyor. Bu durumda etkinlik günü gelmeden temizliğin bitmesi gerekiyor. Firmanın yapılacak olan temizliği sizin belirttiğiniz güne kadar tamamlaması gerekiyor. Sizler de bu konuda araştırma yaparken gerekirse firma ile sözleşme yapabilir ya da görüşmeye gitmeden önce firma hakkında referans alabilirsiniz.

Firmanın Size Sunduğu Fiyat da Kararlı Olması Önemli

İnsanların temizlik firmasından hizmet alacağı zaman endişe duyduğu ilk şey fiyatın değişecek olmasıdır. Örneğin siz firmadan genel ev temizliği istediniz ve firma sizden iş bitiminde cam silmek için ek ücret istediyse burada firma haklıdır. Ancak siz firmadan detaylı

Beylikdüzü Temizlik Firmaları Temizlik kimi insan için oldukça basit ve çok önemli olmayan bir uğraştır. Kimi insan için ise olmazsa olmazdır. Hatta öyle ki kendi yaptığı temizliğin bile yeterli olduğuna inanmayarak tekrar tekrar kısa aralıklarla temizlik yapan kişiler mevcuttur. Temizlik hastalığı olarak da bilinen bu hastalığa sahip kişiler genellikle evlerine ziyaretçi dahi kabul etmek istemezler ve evlerinin sürekli kirlendiğini hissederek vakitlerinin büyük bölümünü temizlik yapmaya ayırırlar. Eğer siz de bu kadar olmasa bile temizliğe önem veriyorsanız Beylikdüzü Temizlik Şirketleri nın hizmetlerini incelemeli ve denemelisiniz.

İstanbul’un batı kısımlarında yer alan Beylikdüzü ilçesinde temizlik büyük bir ihtiyaçtır. Bunun sebebi artan nufüs yoğunluğu ve bölgede çalışan kişi sayısının fazlalığıdır. Bunun yanında okul, hastane ve sanayi gibi bölgelerinde Beylikdüzü’nde yoğun olarak bulunması genel bir temizlik ihtiyacı doğurmaktadır. Bu ihtiyaca binaen kurulmuş oldukça fazla sayıda temizlik firması bulunmaktadır. Beylikdüzü bölgesinde faaliyet gösteren bu firmalar tarafından ev temizliği, ofis temizliği ve fabrika temizliği gibi hizmetler çok yüksek bir kalitede sunulmaktadır.

Beylikdüzü temizlik şirketi
Beylikdüzü temizlik firmaları

Ev temizliğinin sürekli bir ihtiyaç olduğunu düşünen ve düzenli olarak evini temizletmek isteyenlerin tercih ettiği Beylikdüzü temizlik firmalarından hizmet almak için öncelikli olarak telefon ederek randevu almak gerekmektedir. Randevu almak için adres bilginizi ve isim soyisminizi vermeniz yeterlidir. Kısa bir sürede alacağınız randevudan sonra yapmanız gereken randevu saatini beklemek ve evinizin nasıl pırıl pırıl temizlendiğine şahit olmaktır. Yukarıda anlattığımız temizlik hastalığı sahipleri dahi profesyonel temizlik hizmetlerinden büyük memnuniyet duymaktadır.

Beylikdüzü temizlik firmalarının en güzel yanı da gündelikçi olarak da adlandırılan temizlik personelinin verdiği hizmeti beğenmemeniz durumunda yerine ücretsiz olarak bir başka temizlik personeli de çağırabilmekte olmanızdır. Bazı temizlikçiler tarafından özellikle koltuk temizliği ve perde temizliği gibi konular gözardı edilebilmektedir. Bu ve buna benzer durumlarda çekinmeden temizlik personelini uyarabilir, memnuniyet sağlanmadığı durumlarda ise direk firmayı arayabilirsiniz. Size bunun garantisini peşinen veren firmalar mağduriyetinizi gidererek yerine kısa sürede yeni bir temizlik personeli görevlendireceklerdir.

Beylikdüzü temizlik firmasına telefon etmeden önce yapılması gerekenlerden biri çevrenizde yaşayan ve bu hizmetleri daha önceden almış kişilerden referans istemektir. Dilerseniz randevu alımı esnasında temizlikçi personelinin ismini vererek ilgili kişinin evinize yönlendirilmesini isteyebilirsiniz. Bunun yanında herhangi bir sürprizle karşılaşmamak için ücretin ne şekilde ödeneceğini ve hangi hizmetleri kapsadığını da sormanızda fayda bulunmaktadır. Profesyonel hizmet vermeyen şirketler tarafından gönderilen temizlik elemanları bazı hizmetlerin ekstra hizmete girdiğini ve elden ek ödeme yapılması gerektiğini belirtmektedirler. Bu tür olumsuz durumlarla karşı karşıya kalmamak için kafanızda bulunan soru işaretlerinin hepsini randevu esnasında gidermenizde fayda bulunmaktadır. Eğer siz de gündelikçi personel ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız zaman kaybetmeden hemen yukarıdaki hususlara da dikkat ederek randevunuzu oluşturun ve temizliğin keyfini çıkarın! tuşba temizlik bölgesinde ilk ve tek kurumsal firmadır arayın bilgilendirelim.

Beylikdüzü Temizlik Firmaları Tuşba

İstanbul Beylikdüzü en başta olmak üzere, firmamız ile çalışarak İstanbul’un her bir noktasına özel hizmet alabilirsiniz. Toplum ve birey sağlıklarının çok önemli olduğu günümüzde bunu gerçekleştirebilmek için öncelikle yapılması gereken en temel şey elbette ki temizliktir. Günümüz hayat standartlarına göre oldukça yoğun bir tempo ile çalışan insanlar, en başta temizlik olmak üzere daha pek çok alanda kaliteli bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. Beylikdüzü temizlik firmaları ise temizlik konusunun ne kadar önemli olduğunu bilen ancak buna vakit ayıramayan kişilere profesyonel hizmet vermektedir.

Hızlı ve bir o kadarda detaylı bir temizlik hizmeti sunan firmamız, müşterilerinin memnuniyeti için hız ve detay konusunda son derece kaliteli hizmetler sunmaktadır. Ev/ofis temizlikleri arasında çok küçük detaylara dahi özel bir fiyatlandırma yaptığımız için bir yerin silinmesi ile orasının tamamen silinmesi noktasında aynı ücretleri vermez, hesaplı bir temizlik işi yaptırabilirsiniz. Burada firmamızın niyetinden bahsetmek gerekirse her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışma olmaktadır. Müşterimizi hem maddi hemde verdiğimiz hizmet açısından memnun etmek öncelikli konumuzdur.

Beylikdüzü temizlik firmaları arasında bulunan Tuşba, İstanbul gibi dünyanın belkide en kalabalık şehirlerinden bir tanesinde kaliteli hizmetler vermektedir. Temizlik konusunda ne kadar büyük sıkıntılar çektiğinizi müşterilerimizin bizi tanıdıktan sonra eski temizlikçilerine karşı dertlenmesinden biliriz. Sektörde uzun yıllardır hizmet veren firmamız, temizlik konusunda sizlere aradığınızdan, umduğunuzdan ve beklediğinizden çok daha fazlasını verecektir. Beylikdüzü temizlik firmaları arasında adeta parlayan bir yıldız gibi parlayan firmamız, sizin kendisini fark etmenizi beklenmektedir.

Beylikdüzü Temizlik Firmaları Hizmetleri

Beylikdüzü temizlik firması olarak sektörde en başarılı hizmetlerimizi veriyoruz. Rakiplerimizin yanında dahi bizim ne kadar profesyonel ve kurumsal bir firma olduğumuzu kısa sürede anlayabilirsiniz. Bunun yanında verdiğimiz hizmetlerden biraz bahsedecek olursak eğer;

  • İnşaat sonrası temizlik
  • Cephe temizlik hizmetleri
  • Beylikdüzü ev ve ofis temizliği
  • Fabrika temizliği
  • Hastane, banka gibi binaların temizlenmesi

Başlıca hizmetlerimiz olan bu temizlikler ile birlikte biz yine de aklınıza gelebilecek bütün temizlik işlemleri için sizlere kaliteli hizmetler veriyoruz. Günümüz koşullarında İstanbul’da elbette pek çok temizlik firması vardır. Sizlerde oluşacak olan kafa karışıklığını gidermek için hemen referanslarım sayfasına göz atmanızı bekleriz. Firmamızdan sadece Beylikdüzü bölgesinde değil, aynı zamanda İstanbul’un her bir semti için temizlik hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Beylikdüzü Temizlik Firmaları
Beylikdüzü Temizlik Firmaları

Beylikdüzü Ev ve Ofis Temizliği

Beylikdüzü Temizlik firmaları olarak en çok hizmet verdiğimiz alanlar ev ve ofislerdir. Bu alanlarda yaşayan insanlar, elbette yaşadıkları yerlerin temizlenmesini isterler. Bu konuda ise firmamız tarafından sizlere sunulan kaliteli hizmetler neticesinde başarı sağlanabilmektedir. Ofislerin kısa süre içerisinde yoğunluklarına bağlı olarak kirlenmesinin önüne geçebilmek için profesyonel çözümlerimiz bulunur.

Ev temizlik işleri günümüzün en başlıca temizlik nedenlerinden bir tanesidir. Beylikdüzü ev temizliği firması ile birlikte sizlerde artık buraları problem etmekten çıkartabilirsiniz. Ev temizlik işleri kapsamında firmamız;

Yukarıdaki ve daha pek alanda uzman kişilerden profesyonel hizmet almak isterseniz hemen bize ulaşabilirsiniz. Firmamız bünyesinde yapılan tüm temizlik işlemleri ile birlikte aradığınız kaliteli sonuçlara kısa sürede ulaşacaksınız. Beylikdüzü temizlik firmaları arasında bulunan Tuşba, sadece bu bölgede değil İstanbul’un her bir yerinde sizlere ulaşmaktadır. Temizlik ekiplerimiz size söylenilen zamanda evinizde/ofisinizde olmakta ve işlemlere kısa zaman içerisinde başlayarak tamamlamaktadır

Beylikdüzü Temizlik Firmaları Ve Görevleri

Beylikdüzü temizlik alanında yeni çalışmalar yaparak yaşam alanlarının temiz tutulması açısından önemli imzalar atıyor. Temizlik her bir alan için ayrı ayrı özen gösterilerek yapılması gereken bir işlemdir. Temizlenecek alanın özelliklerine göre temizlik maddeleri ve araç gereçleri kullanmak gerekmektedir. Ev temizliği, işyeri temizliği, dış cephe cam temizliği için dikkat eden ayrıntılar birbirinden tamamen farklıdır. Gereken bir temizlik ihtiyacı varsa buna göre bir araştırma yaparak, yapılması gereken işi profesyonel bir yardım alınarak halledilmelidir. İnsanlar ev temizliğinde günlük elektrik süpürgesi, silme kovası, toz bezleri ile bu işlemi yapabilmektedirler. Genel olarak özellikle mevsimsel geçişlerde büyük temizlikler yapılmaktadır. Buralarda halı ve perdelerin yıkanması, camların temizlenmesi gibi ayrıntılara girilmektedir. Ayrıca dolap içlerinin temizlenmesi gibi daha pek çok farklı işlem ev temizliği içeriğinde bulunmaktadır. Diğer yerlerin temizliklerinde ise daha farklı alanlar ve işlemler bulunmaktadır. Bu tarz durumlarda temizlik firmalarından yardım almak gerekmektedir.

Temizlik konusunda iş yapan firmalar donanımlı bir şirket olmalıdırlar. Bazı dönemlerde temizliklerini tam manası ile yapılabilmesi ve tam hijyenin sağlanması için profesyonel yardım alınması gerekmektedir. İnşaatı yeni bitmiş binalarda inşaat temizliği yaptırmak için temizlik firmalarından yardım alınmaktadır. Yeni açılacak olan işyerlerinde tam bir temizlik sağlanması için yine temizlik şirketlerinden yardım alınmaktadır. Normal yaşanılan bir evde yapılacak dönemsel temizlikte profesyonel yardım alarak işlerin daha kolay yapılması sağlanabilir. Holding, plaza, AVM gibi yerlerin dış cephe temizliklerinde de yine temizlik firmalarından yardım alınmaktadır. Temizlik oldukça geniş kapsamlı bir işlemdir. Pek çok temizlik şirketi arasından ayrıntıda başarılı, tecrübeli olandan yardım almak oldukça önemlidir. Çünkü temizliğin aksaması hijyen sorunlarının ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Hijyen sorunları ise ciddi sağlık problemlerini ortaya çıkarmaktadır.

Beylikdüzü Temizlik Firmaları
Beylikdüzü Temizlik Firmaları

Beylikdüzü Temizlik Firmaları Çalışma Sistemi

Beylikdüzü temizlik firmaları İstanbul’da hizmet veren oldukça başarılı firmalardan olmasına özen gösterilmelidir. Bünyesinde çalıştırmış olduğu elemanları temizlik konusunda bilgili, tecrübeli ve başarılı kişilerden oluşmalıdır. Çalışanlar yapmış olduğu çalışma stilleri birçok alanda farklı katkılar sağlamaktadır. Temizliğe nereden başlanır, olması gerektiği ve nasıl yapılması gerektiğine dair bir planlamaya sahip çalışma sistemi izlemelidirler.  Bu şekilde bir çalışma planının olması işlerinizin hem daha güzel yapılmasını hem daha hızlı bitmesini sağlamaktadır. Temizlenecek olan yerin kirlenme sorunlarına karşı etkili deterjan seçimleri ve malzeme seçimleri yapılarak temizlik işlemleri gerçekleştirilmektedir. Örnek verecek olursak inşaat kalıntılarından temizlenmesi gereken bir binada kullanılacak olan deterjan ve aletler ile normal yaşanan bir yerin temizliğinde kullanılacak olan ekipmanlar birbirinden tamamen farklıdır. Bazı durumlarda ev veya işyerlerinin hızlı bir şekilde temizleyip teslim edilmesi istenmektedir. Burada doğru tercihiniz Beylikdüzü temizlik şirketleri olmalıdır. Birçok müşteriden memnuniyet aldıklarına dair bilgileri da görmeniz mümkündür.

Beylikdüzü Temizlik Firması Çalışma Saatleri

Beylikdüzü temizlik firması yılın hemen hemen her gününde ve her saatinde hizmete açık bir firmadır. Temizliği yaptıracağınız yerle ilgili olarak bir planlama yapıldıktan sonra temizlik süresini ayarlayarak işlem yapılmaktadır. Temizlenecek yerdeki işler tamamen bitmeden saati ile temizlik yapma gibi bir çalışma prensipleri söz konusu değildir. Beylikdüzü temizlik firması temizlenecek yerin bütün işi bitmeden alanı terk etmemektedir. Yani saat sınırlaması içerisinde yetişen temizliği yapıp yetişmeyen temizliği yapmama gibi bir durum söz konusu değildir. Firmanın sunmuş olduğu hizmetler arasında en dikkat ettiği konu yapılacak olan işi tamamıyla bitirip müşteriye teslim etme konusu bulunmaktadır.

Temizlik Firması Ücretlendirilmesi

Beylikdüzü temizlik firmaları ile anlaşarak herhangi bir temizlik ihtiyacınız olduğu zaman yaptırabilmeniz mümkündür. Bu firmaların ücretlendirmesi ise temizliği yapılacak olan alana göre değişkenlik göstermektedir. Örnek verecek olursak bir ev temizliği ile bir ofis temizliği farklı ücretlendirmeleri tabii tutulmaktadır. İnşaat temizliği gibi durumlarda ise durum tamamen farklı bir boyuta geçmektedir. Daha büyük yapıların düzenli aralıklarla yapılacak olan temizliklerine ise özel fiyatlandırmalar sunulmaktadır. Bunun dışında temizlik firmaları ile anlaştığınız zaman temizliğin içeriğinde talep ettiğiniz şeyler de fiyata etki edecek unsurlar arasındadır. Yine ev üzerinden örnek verecek olursak bir ev temizliğinde kaba temizliğin ücretlendirmesi ile detaylı temizlik ücretlendirmesi birbirlerinden farklı olmaktadır.

Beylikdüzü Temizlik Firmaları Çalışma Ekibi

Beylikdüzü temizlik firmaları çalıştırmış oldukları tüm elemanlarına bu konu ile ilgili bir eğitim vermektedir. Temizlik yapılacak alanların özellikleri ve bu alanlarda kullanılması gereken teknikler hakkında elemanlar bilgilendirilmelidir. Böyle herhangi bir yerin temizliği için Beylikdüzü temizlik firmaları ile anlaşırsınız gelecek olan elemanlar bu konu ile ilgili bilgili kişilerden olmaktadır. Yapılacak olan iş tamamen istediğiniz şekilde temizlik kurallarına uyarak yapılmaktadır. Herhangi bir sorun olduğu zaman firma ile iletişime geçerek bu sorunun en kısa sürede giderilmesini de sağlayabilirsiniz. Güler yüzlü işinde başarılı ve hızlı çalışma arkadaşlarımız ile temizlenecek olan her türlü alanın temizliğini güvenli bir şekilde bizlere emanet edebilirsiniz.

Beylikdüzü Temizlik Firmaları
Beylikdüzü Temizlik Firmaları

Beylikdüzü Temizlik Firması Tercihi

İstanbul oldukça büyük bir şehirdir ve burada temizlik alanında da pek çok hizmet veren firma bulunmaktadır. Önemli olan temizlik işinizi yaptıracağınız firmanın güvenilir ve başarılı sonuçlar sunabilmesidir. Burada seçeceğiniz firmalar ile ilgili ön araştırmalar yaparsanız içerikler ve temizlik şirketlerinin çalışma prensipleri hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz. Beylikdüzü temizlik firmamızın internet sayfasından incelemeler yaparak ve firmamız ile iletişime geçerek temizlik hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz. Kullandığımız ürünler ve yöntemlerle en kısa sürede yaşam alanlarınızdaki temizlik işini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ortamın temiz görünmesi ve güzel kokması sayesinde gelen konuklarınıza karşı herhangi bir sorun oluşturacak durumlarla karşılaşmayacak aksine iyi bir şekilde ağırlayabileceksiniz.

Beylikdüzü temizlik firmaları, teknik aparat ve ekipmanlar kullanarak ev, ofis, villa gibi yerlere temizlik hizmeti veriyor. Tecrübeli çalışanlarla profesyonel temizleme yapılıyor ve çalışan kadınların üzerindeki ev temizliği yükü de kalkmış oluyor. İsteğinize göre eviniz buharlı, ozonlu, dezenfeksiyonlu olarak temizlenebiliyor. Aynı zamanda inşaat sonrası ve afet sonrası temizlikler de yapan temizlik şirketleri, halı ve koltuk temizliği için de farklı yöntemler kullanıyorlar.  Ev temizliklerinde mobilya malzemesine uygun bezler ve kimyasallar kullanılır. Ayrıca halı ve koltuk temizliği için temizlik şirketiyle görüşürken makine talep edilmesi unutulmaması gereken bir detaydır.

Fabrika Temizliği Firmaları

Fabrikaların temizliği, faaliyet sektörüne göre farklılık gösterebilir. Günlük, haftalık veya aylık olarak yapılan temizlikler üretim bantları ve makine temizliklerini de kapsar. Toz ve pislikler üretilen ürünleri etkileyeceği için makine temizliği önemlidir. Verimliliği artırmak için makineler temizlenir üzerlerinde oluşan kir tabakaları temizlenir ve makinelerin arızalanması engellenir. Daha temiz bir görünüm sağlanır ve makinelerin ömrü uzar. Çalışma ortamının temiz olması çalışanlar için de avantaj sağlar.

Su Baskını Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

Su baskınları sonrası evlerin temizlenmesi oldukça zordur. Temizlik firmalardan yardım almak gerekir. Firmalar vakumlu makinelerle hızlı şekilde su basan alanı temizler. İlk olarak havalandırılan yerdeki sular güçlü vakum makineleri ile tahliye edilir. Halı ve koltuklardaki su, çift motorlu makineler ile yıkanır ve içine sızan sular çekilir. Aynı zamanda elektrik kullanımının tehlikeli olduğu durumlarda farklı bir yerden elektrik sağlanır.  Islak kuru vakum makineleri, uzatma kabloları, dezenfektan, mikro fiber bezler, mop aparatları ve zemin çekçekleri ve paspasları kullanılarak temizlik yapılır.

Yangın Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

Yangın sonrasında zarar gören yapıda duvarlar ve halılar is ve kir olur. Çıkarılması zor olan lekeler, Beylikdüzü temizlik firmaları tarafından profesyonel makineler ile çıkarılabilir. Duvar silinmesi, halı yıkama, koltuk yıkama, mobilya temizliği, zemin temizliği ve cam temizliği yangın sonrası temizlik kapsamındadır. Buhar püskürülerek yapılan bu temizlik için galoş ve eldivenlerin sıkça değiştirilmesi ve personellerin aşamalı olarak çalışması gerekir. Aynı zamanda kirli alanda kalan kişi temiz tarafa geçmez.

Mermer Cilalama İşlemleri Cinsine Göremi Yapılır?

Mermerler cinslerine göre farklı uygulamalar ile cilalanır. Kristalize cilalama dediğimiz yöntemde, zemin makine ile temizlenir ve durulanır. Daha sonra kurutulan zemin yüksek devirli cila makinelerinin altına çelik pedler takılarak kristalize cila sprey yardımıyla püskürtülür. Böylece zeminin içine işlenmesi sağlanır. Zemin yeterince parlamazsa işlem tekrardan uygulanır. Kullanılan cilaların kaydırmaz olduğuna da emin olunmalıdır.

Bir diğer cilalama yöntemi olan polimerize cilalamada yine makineler ile temizleme ve kurulama işlemleri yapıldıktan sonra polimer cila mop ile zemine atılır. Kurutulur ve tekrardan atılır. Bu sayede maksimum parlaklık sağlanır. Polimer cilalar aynı zamanda zemini korur ve bakımlı görünmesini sağlar. Şeffaf solüsyon sayesinde çizik oluşumuna da engel olur. Mermer, granit, taş, çini, seramik, epoksi, linolyum ve traverten zeminlerde ise farklı bakım ve temizlik malzemeleri kullanılır. Bu zeminlerde, sert zemin ürünleri kullanılarak cilalama işlemleri yapılır.

Beylikdüzü Temizlik Firmaları
Beylikdüzü Temizlik Firmaları

Gemi ve Yat Temizliği Nasıl Yapılır?

Temizlik firmaları, gemi ve yat temizliği için de tercih edilebilir. Deniz koşullarına uygun olarak kullanılan ekipmanlar sayesinde, gemi ve yatlar en iyi şekilde temizlenir. Yat halısı yıkama, yat koltuğu yıkama, yat perde silimi ve yat buharlı veya vakumlu temizleme gibi hizmetler de verilebilir. Temizlik personellerinin hepsi gemi ve yat temizliği için eğitimli değillerdir. Bu tür temizliklerde eğitimli ve deneyimli personeller tercih edilir. Deniz üzerinde yapılan bu temizlik, zordur ve bu yüzden buralarda çalıştırılan personeller ayrı tutulur.

Ofis Temizliğinin Peryodik Temizlik Süresi ne kadardır?

Beylikdüzü temizlik firmaları, ofislerde dış cephe temizliği, ofis koltuklarının yıkanması halıflekslerin yıkanması, ilaçlama gibi birçok farklı işlemi gerçekleştiriyor. Ofis temizliklerinde genellikle her hafta sonu genel temizlik yapılır. Camlar ise ayda 1 kez silinir ancak bu süre isteğe göre daha da azaltılabilir. Akşam mesai sonrası da hafta içi günlerde 2 saat temizlik yapılarak kalıcı temizlik sağlanır. Ofislerde ayda en az üç defa peryodik genel temizlik yapılmalıdır.

Ofisler isteğe göre dezenfekte de edilebilir. Özellikle günümüzde bulaşıcı hastalık sebebiyle bu işlemler, ofisler tarafından çok fazla yaptırılıyor. Buhar sistemleri ile ofisin tuvalet, banyo ve petek gibi yerleri dezenfekte edilebilir. ULV sisleme yöntemiyle ise ortamın dezenfeksiyon işlemi yapılır. Daha sonra dezenfekteli vakumlama ile ofis koltukları, sert zeminler gibi alanlarda da temizlik sağlanır.

Villa Temizliği Nasıl Yapılır? Püf Noktalar

Villa temizlikleri 1 gün içerisinde halledilir. Villa temizliğinde püf noktalar nelerdir. Eşyalı veya eşyasız olarak temizlenen villalarda havuz, garaj, bodrum, çatı, villa camı, villa dış cephesi, ahşap parkeler, ıslak zeminler, koltuk ve halıları mermer cilalama, sauna gibi yerler temizlenir. Odalarda buharlı makineler ve ince toz alıcı aletler kullanılarak temizlik yapılır. Camlar ve pencere doğramaları temizlenir; lamba, priz, avize, duvar dekorasyonları ve raflar temizlenir. Halılar süpürülür ve yıkanır. Mobilya ve koltuklar temizlenir ve isteğe göre yıkama makineleriyle yıkanır. Kapılar buharla temizlenir ve parke zeminler mop ile silinir. Eğer zeminler sert ise ıslak vakum makineleri kullanılır.

Mutfaklarda fayans ve seramik alanlar silinir, ıslak ve kuru vakumla zeminleri temizlenir. Dolap ve çekmeceler de boşaltılarak iç ve dış temizlikleri yapılır. Mutfaktaki aspiratör, fırın gibi aletlerin üzerlerindeki yağlar yağ çözücü kimyasallar kullanılarak temizlenir.  Buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyaların hem üstlerinin tozları alınır hem de çekilerek altları süpürülüp silinir. Aynı zamanda fırın ve buzdolabının iç temizliği de yapılır.

Lavabo ve tuvaletlerdeki dolapların içleri ve dışları temizlenir; küvet, jakuzi, duşa kabin gibi yerler ovularak parlatılır. Aynalar ve diğer camlı bölgeler de silinerek parlatılır. Banyonun zemini ıslak kuru vakum makineleri ile silinir ve fayanslara buhar uygulayarak temizlik tamamlanır.

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.