7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Tuşba Halı Yıkama

Tuşba Halı Yıkama

Tuşba Halı Yıkama firmamız istanbul beylikdüzünde 1500 m2 kapalı  alan üzerine kurulmuş modern bir tesisdir. Firmamızın halı yıkama ile alakalı detaylarından kısaca bilgi vericez.

Halılar ev içerisinde sürekli olarak yıkatılması gereken eşyalardır. Halıların kirli olduğu evlerde temizlikten bahsetmek de pek mümkün olmaz. Yoğun kullanıma bağlı olarak gün içerisinde birçok farklı nedenle halıların kirlendiği gözlemlenebilir.

Yemek artıkları, toz, kir, her türlü leke halılarda zamanla kurur ve inatçı lekelere dönüşür.Bu kirlerin özenle çıkarılması gerekmektedir. Günümüzde halı yıkama hizmeti veren birçok firma müşterilerinin memnuniyeti için halıların temizlik hizmetini titizlikle yerine getirmektedir.

Sektörde güvenilir hizmetleri ile yer edinmiş olan firmamız uzun yıllardır edindiği tecrübe ile halılarınızı ilk günkü gibi tertemiz bir şekilde sizlere teslim etmek için çalışmaktadır.

Siz de halılarınızın ihtiyacı olan temizlik hizmetini profesyonel hizmetler ile satın almak için Tuşba halı yıkama firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Halı Yıkamada Garantili Hizmet

Tuşba halı yıkama hizmetlerimiz her koşulda sizleri memnun edebilecek kapasiteye sahiptir. Halılarınız üzerinde özenle gerçekleştirilen temizlik hizmeti sonucunda halılarınız ilk günkü gibi tertemiz ve pırıl pırıl olur.

Özel halı deterjanları ve halı parfümleri ile yıkaması gerçekleştirilen halılarınız etrafa yaydığı güzel koku ile evlerinizde ferah bir ortam yaratır.

Halının dokusuna zarar vermeyen özel deterjanlar sayesinde halılarınızın tüyleri yumuşacık olur ve yıpranmaz.

Profesyonel çerçevede gerçekleştirilen halı yıkama hizmetimiz ile evlerinizde yer alan her türlü halının yıkama işlemi gerçekleştirilmektedir.

Her türlü yıkama ihtiyacınız için bizi tercih ederek güven duyabileceğiniz bir halı yıkama hizmeti satın alabilirsiniz.

Tuşba Halı Yıkama
Tuşba Halı Yıkama

Beylikdüzü Temizlik

Özenli Hizmet Garantisi

Tuşba halı yıkama firmamızda her halı özenle yıkanır ve müşterilerimize sunulur. Halılar müşterilerden alındığı andan itibaren karıştırılmaması için barkod sistemi ile birbirinden ayrılır ve sisteme işlenir.

Buy sayede her müşterinin kendi halısı güvenle tekrar müşteriye teslim edilir.Yıkama fabrikamızda sıra ile yapılan halı yıkama işleminde her halı önce süpürülerek tozdan arındırılır ve ön yıkama işlemine tabi tutulur.

Ardından uygulanan derinlemesine temizlik hizmeti ile halıların diplerine kadar her bölgesinin detaylı yıkanması sağlanır.

Kuruma alanlarımızda gerçekleştirilen kuruma işlemleri özel kurutma makinaları ile yapılmaktadır. Tamamen kuruyan halılar özenle sarılır ve kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketlenir.

İşlemi sona eren halılar teslimat için araçlarımıza yüklenir ve müşterilere verilen tarihte adreslerine güvenle teslim edilir.Tuşba Halı Yıkama

Tuşba Halı Yıkama
Tuşba Halı Yıkama

Bütçe Dostu Halı Yıkama Hizmeti

Firmamız her koşulda en uygun fiyat garantisi vermektedir. Halılarınızın ölçüsü alındıktan sonra ölçülerine göre hesaplanarak sizlere en uygun fiyat seçeneği sunulur.

Malzemeden ödün vermeyen firmamız kaliteli hizmetini siz müşterilerimizin bütçesine dost fiyatlar ile yerine getirmektedir.

Müşteri sürekliliğini önemseyen firmamız müşterilerimizin tekrar bizi tercih etmesi için fiyat değerini ikinci plana atar ve müşteri memnuniyetini önemser.

Firmamızı tercih ederek paranızın fazlasını cebinizde bırakabilir ve bütçenizi zorlamadan ihtiyaç duyduğunuz halı yıkama hizmetini satın alabilirsiniz.

Bizlere günün her saati ulaşabilir ve alım için adresinizi ekiplerimize bırakabilirsiniz. Ekiplerimiz sizin için uygun bir zamanda adresinize gelir ve kirli halılarınızı adresinizden alır.Bizleri daha iyi tanımak için sosyal medya istegram hesabındanda takip edebilirsiniz.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

 

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.