7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri olarak 2022 yılında da sizlere temizlikte  kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Son 5 yılda nüfusunu 1.5 kat artırarak 400,000 kişiye yaklaşan Beylikdüzü ilçesi İstanbul’un en büyük atılım gösteren ilçelerinden biri olmuştur. İlçede özellikle sanayi alanında faaliyet gösteren birçok fabrika bulunmaktadır. Kavaklı bölgesinde ise Eğitim Vadisi olarak adlandırılan bölgede birçok kolej yer almaktadır. Bunun yanında kamusal kurumların da yoğunluğu bölgede yaygın bir temizlik firması ihtiyacını ortaya çıkarmıştır.

Gerek ev temizliği, gerek işyeri, ofis ve okul temizliği alanlarında hizmet veren Tuşba bu alanda sadece Beylikdüzü’nde değil, Esenyurt, Büyükçekmece ve Avcılar gibi çevre ilçelerde de öncü şirketler olmuşlardır. Son yıllarda artan çalışan bayan oranının getirdiği en büyük ihtiyaçlardan biri olan ev temizliği hizmeti için her gün yüzlerce temizlik personeli bu şirketler tarafından hem Beylikdüzü ilçesinde, hem de çevre ilçelerde görevlendirilmektedirler.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri
Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Beylikdüzünde En İyi Temizlik Firması

Temizlik şirketi seçiminiz tamamen profesyönel olmalı ve beylikdüzünde en iyi temizlik firması  seçimi yapılmalıdır.

Beylikdüzü temizlik şirketi tuşba temizlik ev ofis iş yeri dış cephe cam temizliklerinde zengin ekipman ve tecrübeli personlleri ile hizmet vermektedir.

Beylikdüzü temizlik şirketleri ev temizliği yapmanın yanında birçok farklı sektörde de hizmet vermektedir. Örnek vermek gerekirse bir süpermarketin akşam 10.00’da kapanmasının ardından bir sonraki güne hazır olmasını sağlamak adına temizlik şirketleri tarafından gönderilen profesyonel elemanlar mağazanın gerekli temizlik işlerini görebilmektedir. Ya da bir otobüs firması, seferden gelen araçlarının bir sonraki sefere temiz bir şekilde tekrar çıkabilmesi için Beylikdüzü temizlik şirketleri ile anlaşma yaparak düzenli temizlik hizmeti alabilmektedir. Yaptığımız işler genellikle inşaat sonrası temizlikler yeni biten binalarda 1+1,2+1,3+1,4+1 ve dubleks dairelerden oluşmaktadır.Gelen temizlik talepleri beylikdüzü bölgesinde yoğun inşaat sektörünün verdiği potansiyelle, biten sıfır dairelere temizlik talepleri bu yönde gelmektedir. Tuşba beylikdüzünde gayrimenkul danışmanlığı yapan firmaların satış ofislerinden gelen temizlik taleplerini ,randevu sistemi kullanarak uygun bir gün belirleyip inşaat sonrası ev ,villa,iş yeri,ofis ,fabrika temizliklerini yapmaktadır.

Bunların yanı sıra olası deprem, sel, yangın gibi afetlerden sonra da genel bir temizlik ihtiyacınız olursa temizlik şirketleri bu konularda da sizin ihtiyacınıza göre çözümler sunacaklardır. Özellikle dükkanını ya da evini su bastıktan sonra eşyaları hasar gören kişilerin minimum kayıpla bu felaketi atlatmaları hususunda kesinlikle profesyonel bir destek alınmasını tavsiye ediyoruz. Eğerki sigortanız yoksa ve zararı tamamen sizin karşılamanız gerekecekse, zararın neresinden dönülse kârdır felsefesiyle Beylikdüzü temizlik şirketlerini arayın ve en kısa sürede sizlerin yardımına koşmalarını sağlayın.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri denince akla gelen tek isim Tuşba Temizlik Hizmetleri

 

2 Comments

  • almış olduğumuz temizlik işinden gayet memnun kaldık herkeze tavsiye ederiz.

  • Bu firmadan temizlik hizmeti aldım memmun kaldım tavsiye ederim… iyi çalışmalar

Comments are closed.

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.