7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Cumhuriyet Mahallesi Halı Temizliği

Cumhuriyet Mahallesi Halı Temizliği

Cumhuriyet Mahallesi Halı Temizliği

Cumhuriyet Mahallesi Halı Temizliği firması (Tuşba Temizlik) olarak hizmetinizdeyiz. Halı evinizi renklendiren güzel bir dekoratif unsurdur. Ancak kirli bir halı evinizin tüm havasını bir anda olumsuz yönde değiştirebilir. Ayrıca halılar toz ve bakterilerin birikip çoğalmayı sevdiği bir ortam sağlarlar. Bu da özellikle alerjik bünyelerde veya astımı olan kişilerde sorun yaratabilir. Halıları haftada en az bir kere süpürmek ve her ay en az bir kere yıkamak temizliği açısından ideal olacaktır. Bu yazımızda halı nasıl temizlenir, halı nasıl dezenfekte edilir, halı ne ile temizlenir, evde halı nasıl yıkanır ve bu işlemlerin püf noktaları nelerdir kolayca öğrenebilirsiniz.

Cumhuriyet Mahallesi Halı Temizliği
Cumhuriyet Mahallesi Halı Temizliği

Evde Halı Nasıl Yıkanır?

Cumhuriyet Mahallesi Halı Temizliği Öncelikle halınızı elektrikli süpürgeyle güzelce süpürün. Böylece yıkamadan uzaklaştırabileceğiniz toz ve kirlerden kolayca kurtulmuş olursunuz. Halınızda lekeler varsa bunlara temiz bir bezle, fazla ovmadan müdahale edin. Bunun için ılık suyun içine damlatacağınız, ağartıcı bulundurmayan bir bulaşık deterjanı kullanabilirsiniz. Sonrasında ılık suyla durulayın. Halı yıkama için üretilen özel şampuanlardan birini edinin. Elde halı neyle yıkanır dediğinizde, seçtiğiniz ürünü talimatlarında belirtildiği şekilde kullanıp, sonrasında daha kolay kuruması için fazla su kullanmamaya, halının tüylerini bozacak kadar güç uygulamamaya dikkat edin.

Elektrik süpürgenizin su çekme özelliği varsa bunu kullanarak kuruma sürecini hızlandırabilirsiniz. Halı yıkama makinesi kullanıyorsanız etiketinde belirtilen miktarda halı şampuanını temiz su bölmesine ekleyin. Makineyle halının tümünü güzelce yıkadıktan sonra su emme fonksiyonuyla fazla suyunu çekin. Son olarak halınızı kurumaya bırakın. Bu sırada renginin zarar görmemesi için doğrudan güneş almamasına ve iyi havalanan bir yerde kurumasına özen gösterin.Cumhuriyet Mahallesi Halı Temizliği firması Tuşba Temizlik ile evleriniz güvende !Halı temizliğinde Tuşba halı yıkama TERCİHİNİZ OLSUN

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.