7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Avcılar Koltuk Yıkama

Avcılar Koltuk Yıkama

Avcılar Koltuk YıkamaTeknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımız artık iyiden iyiye kolaylaşmıştır. Eskiden uzaktaki insanlara mektup gönderirken artık tek tuşla konuşabiliyor, hatta canlı olarak görüntülü dahi sohbet edebilmekteyiz. Bu gelişmelerden tabi sadece iletişim sektörü nasibini almamıştır. Aynı zamanda temizlik sektöründe de ciddi bir ilerleme sağlanmış ve pek çok şey gelişmiştir. Avcılar koltuk yıkama firmaları da sektördeki bu gelişmeyi an be an takip etmektedirler.

Temizlik sektöründe teknoloji ile birlikte gelişen en önemli olgu endüstriyel makinelerin üretilmesi konusu olmuştur. Endüstriyel makineler ile birlikte artık yerinde yıkama işlemleri yapılabilmektedir. Eskiden bu tür işlemler için koltuklarınız falan alınır temizlik şirketlerinin deposuna giderdi ve orada yıkanırdı. Taşınma esnasında da birkaç yeri kırık, çizilmiş vs olarak geri gelirdi. Sonra bir dünya uğraşır dururdunuz. Yerinde yıkama hizmetleri ile birlikte tüm bu sorunlar ortadan kalkmıştır. Şirketimiz tarafından yapılan işlemlerde sizde dilerseniz yapılan her şeyi görme şansına sahip oluyorsunuz. Böylelikle eşyalarınıza nasıl bir temizlik işlemi uygulandığına da şahitlik edebilirsiniz. Avcılar koltuk yıkama firmaları sektöründe en önemli hizmetleri sağlamaktadır.Sizlere hijyeni uygulamalı olarak anlatan tek firma tuş koltuk yıkama.

Avcılar Dış Cephe Cam Temizleme

Avcılar Koltuk Yıkama
Avcılar Koltuk Yıkama

Yerinde Koltuk Yıkama

Yerinde koltuk yıkama işlemleri ile birlikte aradığınız tüm güzel sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Firmalardan bu hizmeti sağlamak için öncelikle randevu almanız gerekmektedir. Alınan randevu ardından size verilen zaman diliminde evinize veya ofisinize gelen temizlik ekibimiz aşağıdaki işlemleri yapmaktadır.

  • Yıkanacak olan koltukların incelenmesi ve yıkama makinesinin sıcak su ayarları
  • Su ısı ayarı yapıldıktan sonra koltukların sıcak su ile yıkanması (sıcak su ayarlanması koltuklardaki hassasiyet için önemlidir. Çok sıcak su koltuklara zarar verir, az sıcak su ise koltukların temizlenmesini engeller.)
  • Yıkanan koltuklara sıcak su soğumadan önce şampuanlama işlemlerinin yapılması (şampuan olarak kullanılan malzemeler insan sağlığına zararı olmayan maddelerden oluşmaktadır.)
  • Şampuanlanan koltuklarda soğumadan hemen fırçalamaya geçilmelidir. Fırçalama işlemi ile birlikte en derinlerdeki mikroplara ve pisliklere ulaşılır ve koltuktan sökülüp atılır.
  • Son olarak fırçalama işleminden sonra oluşan köpüklü yüzey vakumlu makinemiz ile çekilir. Ayrıca bu sırada koltuktaki fazla suyunda emilmesi sağlanır.
  • Son olarak koltuklar oda sıcaklığında 5 – 6 saat kuruduktan sonra kullanıma tekrar hazır hale gelir.

Bu işlemlerde Avcılar koltuk yıkama firması tarafından kullanılan tüm makineler endüstriyel tipte ve evlerde bulunmayan, son derece güçlü makinelerdir. Bu makineler ile birlikte arzu edilen temizlik işlemleri de kısa bir sürede tamamlanmaktadır.

Avcılar koltuk yıkama firması olan Tuşba Temizlik şirketi, sadece Avcılar’da değil, tüm İstanbul’da kaliteli bir şekilde hizmetlerini vermektedir. Firmamız sektörde bulunduğu yıllar boyunca işinin ehli olmuştur. %100 müşteri memnuniyeti parolasıyla birlikte çalışan firmamızdan sizlerde istediğiniz hizmetleri almak istiyorsanız tek yapmanız gereken telefonla randevu almak ve Avcılar Temizlik Şirketleri ie hizmet almak.

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.