7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı YıkamaTeknolojinin giderek ağırlığı hissettirmeye başladığı günümüzde insanlar teknolojinin her türlü imkanlarından sonuna kadar yararlanmaktadır. Teknoloji sayesinde eskiden çok zor olan şeyler günümüzde artık çok basit bir şekilde yapılabilmektedir. Günümüzde gelinen en güzel noktalardan bir tanesi de yerinde yıkama hizmetleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Avcılar halı yıkama firması olarak yerinde yıkama hizmetleri ile birlikte en kaliteli servislerimizi müşterilerimizin arzusuna sunmaktayız.

Teknoloji gelişimi ile birlikte artık endüstriyel cihazlar her yerde kullanılmaya başlanmıştır. Bu cihazların kullanılması ile birlikte insanların en çok dikkat etmesi gereken noktalardan bir tanesi de eskisi gibi mahalle çeşmelerine gitmeye gerek kalmaması olmuştur. Çünkü artık temizlik firmaları eşyalarınızı evinizden almıyor. Direkt olarak evinize gelerek temizlik ve yıkama işlemlerini yerinde yapıyor. Böylelikle eşyalarınız taşınırken onlara zarar verilmemiş olunuyor, birde yapılan işlemleri siz gözünüzle gördüğünüz için temizlik işleri içinize siniyor. Avcılar halı yıkama firmamız ile birlikte gereken bu temizlik işlerini anında alabilirsiniz.

Avcılar Halı Yıkama
Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama Fabrikası Halı Kurutma Odası İşlemleri Nasıl Yapılır?

                Avcılar halı yıkama firması tarafından yapılan yerinde yıkama hizmetleri ile birlikte halılarınız ilk günkü temizliğine kavuşmaktadır. Aşağıda bu konunun nasıl yapıldığını anlatmadan önce ilk yapmanız gerekenin firmamızdan randevu olmak olduğunu hatırlatmak isterim.

  • Firmamızdan alınan randevu sürecinin ardından ekiplerimiz size söylenilen zamanda evinize veya ofisinize gelmektedir.
  • İlk olarak halının dokusunu inceleyen ekipler daha sonra yıkama makinesindeki sıcak suyun ısısını ayarlayarak gereken temizlik işlemine başlamaktadırlar.
  • İlk olarak halınıza etrafı kirletmeyecek ve sulatmayacak derecede itina ile su verilir.
  • Daha sonra özel karışım şampuanlarımız halınıza dökülür. Bu şampuan içerisinde tamamen doğal ürünler olduğu için sağlığa da kesinlikle zararlı değildir. Evlerdeki bebeklerinizi ve çocuklarınızı da düşündüğümüzü burada bildirelim.
  • Şampuanlama işleminin ardından ise geriye yapılan şey fırçalama işlemidir. Fırçalama işlemi ile birlikte halınızda bulunan ve inatçı leke olarak tabir ettiğimiz her türlü leke çıkarılır, bakterilerin şampuanlara iyice tutunması sağlanır.
  • Şampuanlı yüzeye fırçalama yapılınca halınız köpürmektedir. Emme makinesi ile birlikte bu pis köpükte alınır. Ayrıca bu sayede halıdaki fazla suyunda emilimi yapılmaktadır.
  • Son olarak ise halınız kuruması için uygun bir yerde bırakılır.
  • 4-5 saat içerisinde kuruyan halınızı tekrar kullanabilirsiniz.
  • Avcılar Temizlik Şirketleri

Avcılar halı yıkama konusunda yapılan bu hizmetle birlikte tüm bu işlemleri gözünüzün önünde yapıyoruz. Sizden tek beklediğimiz %100 müşteri memnuniyeti olmaktadır. Onun dışında zaten para her zaman ikinci planda kalmaktadır.

Tuşba Temizlik şirketi, halı yıkama dahil pek çok işi birlikte sunmaktadır. Genel ev temizlikleri ve dış cephe temizlikleri dahil olmak üzere yapabileceğimiz temizlik işlerinin bir sınırı bulunmamaktadır. Sizlerde kaliteli bir hizmet almak isterseniz eğer bizimle çalışabilirsiniz.Tuşba temizlik hizmetleri istanbul avrupa yakasına hizmet vermektedir.

Tuşba Halı Yıkama

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.