7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Bilmeniz Gereken 5 Kolay Temizlik İpuçları

Bilmeniz Gereken 5 Kolay Temizlik İpuçları

Bilmeniz Gereken 5 Kolay Temizlik İpuçları  Öncelikle temizlik yapmaya başlamadan fiber bezler ve ahşap dolaplar için yüzey temizliği duvarlar için genel temizlik ürünleri ve en önemlisi vakum makinasıyla tamamlanan ekipmanlar ile temizliğin başlangıç ipuçları oluşturulmuş olur.Genellikle en çok vakit geçirilen ev ortamı çeşitli nedenlerden dolayı çok çabuk kirlenmektedir. Özellikle fazla nüfuslu evler sık sık kirlilik sorunu ile karşılaşmamaktadır. Bunun üzerine inatçı lekeler girince temizlik daha çok zorlaştırır ve daha fazla zaman kaybettirir.Çalışan bireyler için evde temizlik yapmak daha çok zorlaşmakta günün iş stresi ve yorgunluğundan sonra temizlik yapmak zorlaşmaktadır. Temizlik problemine en iyi çözüm temizlik şirketi olan firmamızdan hizmet talep etmek olacaktır. Bunun yanı sıra anı kurtarmak için çeşitli temizlik ipuçları bulunmaktadır. Bunlar çeşitli bitkisel ürünlerle yapılan çözümlerdir. Fakat kalıcı çözümler istiyorsanız bizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Saç Telleri ve Hayvan Tüylerini Ortadan Kaldırma Yöntemi

Evlerde yaşanan en büyük temizlik sorunlarından biri şüphesiz çeşitli tüy ve saç telleridir. Basit bir temizlik olarak gözükse de aslında çok zor temizlenen kirliliklerdendir. Yüzeysel bir temizlik için nemli bir beze biraz deterjan dökerek tüylerin ve saç tellerinin olduğu alanda el yordamıyla gezdirin bu şekilde tüyler beze yapışacak ve yüzeysel olarak koltuk, halı, yerler yani kısaca tüylerin olduğu alanlar temizlenmiş olacaktır.Bilmeniz Gereken 5 Kolay Temizlik İpuçları bize ulaşın destek olalım.

Fakat bu yöntem basit olduğu kadar da yüzeysel bir temizliktir. Bazı saç telleri ve hayvan tüyleri inatçı olarak çıkmayabilmektedir. Bunun için Beylikdüzü temizlik şirketi olan firmamızdan hizmet talep ederek tamamen tüy ve saç tellerinden kurtularak kesin çözümler elde edebilirsiniz.

Bilmeniz Gereken 5 Kolay Temizlik İpuçları
Bilmeniz Gereken 5 Kolay Temizlik İpuçları

Tuvalet Lekelerinden Asitli İçeceklerle Kurtulma Yöntemleri

Evlerde en inatçı lekelerden biride tuvalet lekeleridir. Ayrıca tuvaletler sık kullanım alanına sahip olan bölümler olduğundan dolayı çok sık şekilde kirlenmektedir. Bir süre sonra tuvalet gibi alanlarda geçmeyen inatçı lekeler oluşmaktadır. Bu durum haliyle can sıkıcı bir hale gelmekte ve görüntü olarak da çirkin bir görüntü oluşturmaktadır. Kola gibi asitli içecekleri lavabonun içine döküp fırça yardımı ile temizledikten sonra ortaya harika bir sonuç çıkmaktadır.

Fakat bir süre sonra asit lavabo ve tuvalet klozetlerinin yapısını bozacaktır. Ani bir kurtarma işlemi olan bu yöntemler daha büyük sıkıntılara yol açabilmektedir. Sizde lavabo ve tuvaletlerde oluşan inatçı lekelerden zarar görmeden kalıcı bir çözüm arıyorsanız Tuşba temizlik şirketi olarak bir telefon kadar uzağınızdayız.

Mutfakta Oluşan Yağ Lekelerinden Kurtulma Yöntemi

Bilmeniz Gereken 5 Kolay Temizlik İpuçları Mutfakta hemen hemen her yemekte kullanılan yağlar bir süre sonra mutfak dolaplarında ve mutfak duvarlarında inatçı lekelerin oluşmasına neden olmaktadır. Bu lekelerden kurtulmak için bir bezin içine biraz deterjan ve biraz tuz katılarak yağların biriktiği alanları ovarak lekelerden kurtulabilirsiniz. Bu yöntem hızlı ve pratik bir yöntem olmasının yanı sıra zaman içerisinde dolap ve duvarlarda aşınmalara yol açmaktadır.

Özellikle duvarların yapısını bozarak zaman içerisinde çirkin bir görüntüye yol açabilmektedir. İnatçı yağ lekelerinden dolap ve duvarlarınızın zarar görmeden temizlenmesini istiyorsanız sizde bölgenin en çok tercih edilen temizlik şirketleri arasında yer alan firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz.

Banyodaki Lekelere Greyfurt ile Son

Banyolar yine evlerde en sık kullanılan alanlardan bir tanesidir. Bir o kadarda yorucu temizlik alanlarından biridir. Özellikle banyolarda oluşan su lekeleri, pas gibi kirlilikler temizlenmesini daha da zorlaştırmaktadır. Küvette oluşan su lekeleri bir türlü geçmiyorsa bunun için yarım greyfurt ve birazcık tuz yeterli olacaktır.

Greyfurtu ikiye bölerek yarısının üzerine biraz kaya tuzu ekleyerek küvetleri ovma yöntemi ile su lekelerinden kurtulabilirsiniz. Bu yöntem pratik olmasının yanı sıra oldukça uğraştırıcı bir yöntemdir. Özellikle çalışan bireyler için evde geçirilen zaman kısıtlı olduğundan dolayı bu yöntem oldukça zaman kaybettirecektir. Banyo ve küvetteki leke, kir ve pas gibi inatçı lekelerden kolay olarak kurtulmanın diğer bir yöntemi ise temizlik şirketi olan firmamızdan hizmet talep etmek olacaktır.

Pencerede Oluşan Lekelere ve Buğulanma Problemini Ortadan Kaldıracak Yöntemler

Bilmeniz Gereken 5 Kolay Temizlik İpuçları Evlerin en dikkat çeken ama bir o kadarda en çok göze hitap eden kısımları pencereleridir. Pencereler gerek dış et etkenlerden dolayı gerek iç etkenlerden dolayı kirlenebilmektedir. Bunun yanı sıra çeşitli nedenlerden dolayı buğulanabilmektedir. Buğulanma problemini ortadan kaldırmak için pratik yöntem ise diş macunudur.

Pencereler temizlendikten sonra bir miktar diş macunu kullanarak bir bez yardımı ile pencerelerinizi tekrar sildiğinizde buğulanma sorunu ortadan kalkacaktır. Lekelerin ortadan kalması için ise en etkili yöntemlerden biri ise sirkedir. Sirke ile temizlenen pencereler lekelerin daha çabuk çıkmasını sağlayacaktır. Pencerelerin daha doğru ve daha hızlı bir şekilde temizlenmesi için Beylikdüzü temizlik şirketi firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Bilmeniz Gereken 5 Kolay Temizlik İpuçları
Bilmeniz Gereken 5 Kolay Temizlik İpuçları

İnatçı Lekelerden Kurtulmanın En Pratik Yolu

Temizlik sırasında yapılan bütün ipuçları hem temizlik yaparken yorulmanın önüne geçmemektedir hem de kaybedilen zamanın önüne geçmemektedir. Özellikle zaman kıymetleştikçe ve sorumluluklar artıkça temizlik konusu daha da ağırlamaktadır. Bizler Tuşba temizlik olarak kıymetli zamanınızı daha iyi değerlendirmeniz için ve en önemlisi evlerde oluşan inatçı lekelerden kurtulmanız için hizmet vermekteyiz.

Profesyonel ekibimiz ultra çözünürlüklü temizlik malzemeleri ile evlerinizin her köşesini temizlemektedir. Böylelikle günün bütün saatleri size kalmakta temizlik yapmakla ve inatçı lekelerle uğraşmaktan kurtulmaktasınız. Size en pratik çözümü firmamızın kendisi sağlamaktadır.

Ekonomik Fiyatlarla Muhteşem Temizlik Çözümleri

Temizlik yaparken hem zaman hem bütçe hem de yorgunluk bakımından çok yönlü faktörler doğmaktadır. Özellikle her şeyin fiyatının arttığı bu dönemde Türkiye’nin en iyi Beylikdüzü temizlik şirketleri arasında yer alan firmamız size çok cazip fiyatlarla hizmet vermektedir.

Bunun yanı sıra inatçı lekelerden kurtulmanızı sağlayan firmamız size daha fazla zaman kazandırmaktadır. Hizmet karşılığında verdiğimiz fiyatlar bir o kadar ekonomik hem de her bütçeye hitap etmektedir. Sizde düşük maliyetlerle harika sonuçlar oluşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir İSTEGRAM sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.