7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Çatalca Temizlik Şirketleri

Çatalca Temizlik Şirketleri

Çatalca temizlik şirketleri olarak iş hacmimizi her geçen gün arttırmamızın nedeni çalışanlarımızla beraber oldukça özverili çalışmamızdan kaynaklanmaktadır. Yaptığımız her işi büyük özen göstererek yaptığımızdan dolayı müşterilerimiz bir sonraki işlerinde daima bizi tercih etmektedir. Kazanılmış her müşteri mutlu bir şekilde bizden hizmet almakta ve güvenli bir şekilde temizlik alışverişlerini tamamlamaktadırlar. Müşterilerimizle aramızda imzaladığımız sözleşme sonucunda hem bünyemizde çalışan personelimizin can güvenliği garanti altına alınmakta hem de müşterilerimizin istediği bir şekilde hizmet performansı sağlanmaktadır. Yıllardır temizlik sektöründe verdiğimiz hizmetin kalitesi müşterilerimizin memnuniyetinden anlaşılmakta ve temizlik alanında bu memnuniyet bizi en üst sıralara taşımaktadır. Müşterilerimizin bize olan güveni temizlik konusunda bizi her geçen gün daha da geliştirmektedir.

Temizlik Ücretleri Nasıl Olmaktadır?

Çatalca temizlik şirketleri olarak uzman profesyonel kadromuzla birlikte temizlediğimiz alanlara ücret tarifelerimiz çok değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenlik tamamen alan büyüklüğüne ve kullanılacak olan deterjan miktarına bağlıdır. Çalışan personelimiz işini son derece profesyonel yaptığından dolayı temizlik ücretlerimiz de oldukça makul fiyatlarda olmaktadır. Bizle beraber çalışan müşterilerimiz hem ücret konusunda hem de yapılan iş kalitesinde bizden son derece memnun kalmaktadır. Temizlediğimiz alanın büyüklüğüne bağlı olarak fiyatlarımız değişkenlik göstermekle birlikte toplu işler aldığımız sürece bir takım esnek ücretler uygulayabilmekteyiz. Devamlı bizimle birlikte çalışan müşterilerimiz ücret tarifimizi bilmekte ve yaptığımız işlerin kalitesi neticesinde bizimle anlaşma sağlayabilmektedirler.Ev temizliğinde dezenfeksiyon hizmetleri yapmaya başlamıştır.

Çatalca Temizlik Şirketleri
Çatalca Temizlik Şirketleri

Temizlik Şirketleri Olarak Hangi Alanların Temizliğini Yapmaktayız?

Çatalca temizlik şirketleri firmamız temizlik sektörünün her alanında görev yapmaktadır. Ev temizliği, bina temizliği, apartman temizliği, rezidans temizliği, inşaat sonrası temizlik, taşınma öncesi ve sonrası temizlik, iş ofis temizlikleri ve daha birçok alanda faaliyet göstermekteyiz. Bizimle birlikte çalışan personellerimiz işlerini son derece titizlikle yaptıklarından dolayı hiçbir işte zorlanmamakta ve kaliteli bir işçilik ortaya çıkarmaktadırlar. Yüksek katlı rezidans temizlikleri de dış cephe temizliği kapsamına girdiği için profesyonel çalışanlarımız tarafından büyük bir gayretle yapılmaktadır. Temizlik esnasında kask ve baret gibi koruyucu eşyalar kullanılmakta bu sayede  elemanlarımızın da can güvenliği sağlanmaktadır. Müşterilerimizle birlikte aramızda imzaladığımız sözleşme neticesinde her şey şeffaf bir şekilde ortada durmaktadır. Her şeyi şeffaf bir şekilde yaptığımızdan dolayı müşterilerimiz de güvenli bir şekilde bizlere işlerini yaptırmaktadır.İlgili makalemizi inceleyebilirsiniz. Çatalca Dış cephe Cam Temizliği

Temizlik Şirketi Olarak Misyonumuz ve Vizyonumuz

Çatalca temizlik şirketleri adı altında faaliyet gösterdiğimiz temizlik çalışmalarımız müşterilerimiz tarafından beğenildiği için başarı basamaklarını hızlı bir şekilde katettik. İlerleyen zamanlarda da bu başarımızı sürdüreceğimize canı gönülden inanıyoruz. Buharlı makinelerle temizlik sağladığımız için müşterilerimizle bizlerden memnun kalmakta ve bir sonraki işlerinde de sürekli olarak bizi tercih etmektedirler. Firma olarak temel misyonumuz yaptığımız işin hakkını vererek temizlik alanlarını pırıl pırıl yapmak ve müşteri memnuniyetini tam bir şekilde sağlamaktır. Çatalca temizlik şirketleri firmamız vizyon olarak ise ilerleyen zamanlarda temizlik sektöründe bir numara olma amacını kendine belirlemiştir.

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.