7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Güneşli Temizlik Şirketi

Güneşli Temizlik Şirketi

Güneşli temizlik şirketi olarak uzman kadromuz ile birlikte tüm temizlik işlemlerinizi tam zamanında ve profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız temizlik malzemeleri insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermemekte ve yaptığımız işler neticesinde müşterilerimiz de sonuçlarından oldukça memnun kalmaktadır. Kaliteyi uygun fiyatlara müşterilerimize sunduğumuzdan dolayı kurulduğumuz günden bu yana, temizlik alanında en çok tercih edilen şirket olmaya devam edeceğiz. Birlikte çalıştığımız insanlar bir sonraki temizlik işlerinde yine Güneşli temizlik şirketi olarak bizleri tercih etmektedir. Bu da bizi son derece memnun etmektedir. Çalışan personellerimiz ile beraber temizlik sektöründe tek bir vücut olarak koordineli bir şekilde planlı çalışmalar yürüttüğümüzden dolayı temizlik alanında marka olma yolunda ilerliyoruz.

Güneşli Dış Cephe Cam Temizliği

Temizlik Alanında Nasıl Performans Göstermekteyiz?

Güneşli temizlik şirketi olarak bünyemizde çalışan personelimiz ile beraber ortaya kaliteli bir iş çıkarmaya gayret ediyoruz. Müşterilerimizin bizden memnuniyeti ve temizlik sonrasında bunu dile getirmeleri bizim için son derece önemli bir konudur. Temizlediğimiz yeri tekrar tekrar temizlememek adına veya müşterimizden herhangi bir olumsuz geri dönüş almamak için temizlediğimiz yerlerin herhangi bir aksama olmadan bu konuda emin olarak işimizi gerçekleştiriyoruz. Çalışanlarımızla beraber bu konu üzerinde oldukça dikkatli bir şekilde çalışıyoruz. Kullandığımız deterjanların ve her türlü endüstriyel ürünün insan sağlığı üzerinde herhangi bir olumsuz etki bırakmamasına büyük özen gösteriyoruz. Gerek bina temizliği gerek inşaat sonrası temizlik gerekse yüksek katlı rezidansların temizliği olsun tüm işlerin altından kolaylıkla kalkabileceğimize inanıyoruz. Şimdiye kadar yaptığımız işler, şimdiden sonra bizi tercih edecek müşterilerimiz için bir referans niteliği taşımaktadır.Güneşli temizlik olarak dış cephe cam temizliğinde aktif olarak hizmet vermekteyiz.

Güneşli Temizlik Şirketi
Güneşli Temizlik Şirketi

Temizlikte Kullandığımız Deterjanların İnsan Sağlığına Etkileri Ne Düzeyde Olmaktadır?

Güneşli temizlik şirketi olarak herhangi bir alanı temizlerken kullandığımız deterjanların insan sağlığı üzerine herhangi bir olumsuz etki bırakmamasına dikkat ediyoruz. Elbetteki deterjanların endüstriyel ürünler olduğu için ortama verdiği kokudan dolayı örneğin astım hastaları minimal düzeyde de olsa etkilenebilmektedir. Bunun için temizlik öncesinde biz gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Müşterilerimizin herhangi bir sağlık problemi yaşamaması için onları uyarıyoruz. Deterjanların yan etkileri her zaman olmakta ve bizler Güneşli temizlik şirketi olarak yan etkisi en az olan deterjanı temizlik işlerimizde kullanmaya özen göstermekteyiz. Bizim bu özelliğimiz neticesinde müşterilerimiz de firmamızı temizlik işlerinde gönül rahatlığı ile tercih etmektedirler.

Hizmetlerimiz

Hangi Alanların Temizliğini Yapmaktayız?

Güneşli temizlik şirketi olarak bina temizliği, apartman temizliği, işyeri temizliği, rezidans temizliği, dükkan mağaza temizliği, tadilat sonrası temizlik, inşaat sonrası temizlik, ofis ya da iş yeri temizliği gibi birçok alanda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Temizlik işlemine başlamadan önce müşterilerimizle aramızda bir sözleşme imzalamaktayız. Bu sözleşme neticesinde hem çalışanlarımızın güvenliğini garanti altına almaktayız, hem de müşterilerimizin isteklerini harfiyen yerine getireceğimizin sözünü vermekteyiz. Bu sayede her iki taraf da iş bitiminde memnun kalmakta ve bir sonraki temizlik işlerinde yine Güneşli temizlik şirketi olarak bizi tercih etmektedir.

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.