Hakkımızda

 

Hakkımızda

Hakkımızda

Profesyonel Bir Temizlik Anlayışı

 

 Hakkımızda  firmamız müşterilerine her daim güven veren, kaliteli bir hizmet çatısı altında uzman kadrosu ile Beylikdüzü temizlik  sunan bir kurumdur. Müşterilerimizin istediği alandaki temizlik taleplerine hızlı çözümler üreterek en uygun fiyatlar çerçevesinde bütün projeleri kusursuz olarak tamamlıyoruz. Bu alanda tecrübe sahibi, deneyimli personelimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile sektörün en önde firmalarından biriyiz. İnsan ve çevre sağlığını tüm işlerimizde ön planda tutarak üst düzey bir hizmet sağlıyoruz. Güçlü referanslarımız ve şimdiye kadar aldığımız tüm temizlik projelerinden gelen olumlu geri dönüşleri ile sizleri de iş ortağımız yapmak için bekliyoruz. En kaliteli malzemeler ışığında yapılan hizmette büyük bir memnuniyet duyacağınıza garanti veriyoruz.

 

 Firmamızın Hedefleri

 

Aldığımız tüm işleri söz verdiğimiz gibi zamanında ve kusursuz şekilde tamamlamak, bu sayede sizlere karşı güven sağlamak başlıca hedefimizdir. En zorlu durumlarda hızlı çözümler üreterek problemleri geride bırakma ve planlı bir çalışma sizler için vaadimizdir. Bizimle iletişim kurduğunuz ve hizmet almaya başladığınız andan itibaren talep ettiğiniz istekleriniz doğrultusunda sorumluluklarımızın bilincinde disiplinli bir çalışma yürütüyoruz. Profesyonel bir çatı altında bizimle iş ortaklığı yapmak isteyen tüm müşterilerimizin değerini bilerek Beylikdüzü temizlik  şirketi olarak bunu kendimize misyon edinmiş durumdayız. Tüm farklı temizlik hizmetleri adına başlangıçtan itibaren siz müşterilerimiz ile iletişimi koparmadan en uygun çalışma ortamı içerisinde işbirliğine sonuna kadar bağlı kalıyoruz.

 

 Farklı Hizmetler İle Kaliteli bir Çalışma

 

Dilediğiniz temizlik hizmeti için bizimle temas kurabilirsiniz. Ev ya da ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik, fuar ve standart temizliği, havuz temizliği ve otel temizliği gibi daha birçok hizmet adına sizler için kendi alanların uzman ayrı çalışanlarımız ile adresinize gelerek profesyonel bir temizlik hizmeti sağlıyoruz. Eğer dilerseniz koltuk temizliği adına da tüm adreslerinize istediğiniz zaman gelerek kusursuz bir temizlik yapıyoruz. Özellikle halı ve koltuklar en çok kullandığımız eşyalar olduğu için titiz bir çalışma altında tam bir temizliğe tabi tutulmalıdırlar. İçlerinde tuttukları bir takım bakteri ve mikroplar sizlerin ve ailenizin sağlığını  tehdit ederler.  Beylikdüzü temizlik  şirketleri olarak en kaliteli vakum gücüne sahip makinelerimiz, özel olarak tuttuğumuz deterjan karışımlarımız ve planlı şekilde yaptığımız temizlik çalışmaları kapsamında halı ve koltuklarınızın en diplerine nüfus etmiş bu mikroorganizmaları tamamen yok ediyoruz.

 

 Sağlık Ön Planda

 

Hizmet açısından aldığımız tüm işlerimizde her zaman ön planda olan insan ve çevre sağlığı kapsamında aşamalı bir şekilde profesyonel temizlik sunarak müşterilerimizin güvenini kazanmaktayız. Profesyonel olarak temizlik alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip ediyor ve her birini firmamız bünyesine adapte ederek sizler için dünya standartlarında bir hizmet sağlıyoruz. Güler yüzlü ve hoş görülü bir hizmet, tüm temizlik alanlarında engin bilgiye sahip kadro ile sizinle uyum içerisinde, bizden aldığınız bütün işler için tam bir memnuniyet duymanız için çalışıyoruz.

 

 En Kaliteli Temizlik Kapsamında Müşteri Memnuniyeti

 

Temizlik sektörü içerisinde Beylikdüzü temizlik işleri firması olarak en kaliteli hizmet adına tüm olanaklarımızı seferber ederken, dikkat edilmesi gereken konular nelerdir, tüm toz, mikrop ve kirleri tam olarak tamamen ortadan kaldırmak adına deterjanların PH aralığı ne olmalı hassas bir çalışma ile dikkat etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini ve insan sağlığını her daim ön planda tutarak daha etkili bir temizlik hizmeti nasıl sağlarız durmadan çalışıyoruz. Uzun yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübe ve profesyonel bir anlayış içerisinde Beylikdüzü temizlik işleri firmaları olarak sizler için en iyisini sağlamak amacı ile çalışıyoruz.

HAKKIMIZDA

Temizlik her yerde her mekanda gerekli olan ve hayatımızda ki olmazsa olmazlardandır.Gelişen şartlar doğrultusunda,temizliği en ekonomik ve en profesyonel koşullarla müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir.

Özellikle ofislerimize ve toplu yaşam alanlarımıza optimum çözümle maksimum faydayı sizlere sunmayı amaç edinmiştir.

Unutmamalıdır ki temiz olmayan ortamlar,sağlığımızı direkt tehdit etmektedir.

Niçin temizlik firması tercih edilmelidir?

*Evlerde ya da ofislerde temizlik için ayrılabilecek zaman sınırlıdır.

*İş sorumluluğu ve disiplini vardır.

*Talep edilen günde programlanan zamanda gelir profesyonel bir ekiple çalışma yapılır.

*Şikayetler süratle değerlendirilir ve giderilir.

*Temizlik firması yapılan işi kontrol eder.

*Sağlık ve güvenlik kuralları çerçevesinde ve çevre dostu ürünleriyle temizlik gerçekleştirirken yüzeylerin zarar görmemesine dikkat edilir.

HİZMET VERDİĞİMİZ ALANLAR

*Periyodik temizlik

*Ofis ve büro temizliği

*Dış cephe ve cam temizliği

*Sert zemin cilalama hizmetleri

*Duvar,tavan ve yer temizliği

*İnşaat ve tadilasyon sonrası işyeri ve ev temizliği

*Stand temizliği

*Halı ve koltuk temizliği

*Villa ve site,okul,banka,dersane,otel,mağaza,alışveriş,hastane temizliği

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER

Temizlik ekipmanlarına ihtiyacınız var ancak bütçeniz veya ödeme koşullarının sizi zorlayacağını düşünüyorsunuz.Gelin size uygun koşulları birlikte belirleyelim.
Çözüm ortağınız olalım.

Tel:0 212 875 05 04
Tel:0 212 875 05 03
Gsm:0 532 633 84 47

E-Mail:info@tusbatemizlik.com

Hizmet bölgemiz yalnızca Beylikdüzü temizlik hizmetleriyle sınırlı değildir. Tüm İstanbul içine hızlı servis ve hizmet ağımızla temizlik hizmetleri sunmaktayız. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 15 yıldan uzun süredir temizlik hizmetleri sunmaktayız. Güvenli, hijyenik ve hızlı temizlik hizmetleri için binlerce referansımız arasında sizi de görmekten mutluluk duyarız.