7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır? Sağlıklı ve görsel bir keyif ile yaşamak için dış cephe cam temizliği yapmak şarttır. Bu temizlik işlemi sepetli vinç ve özel cephe kimyasalları kullanılarak yapılmaktadır.Cam ve dış cephe kompozit temizliği ise a’dan z’ye cephenin her bölgesine  girerek  yapmak en doğrusudur. Bu nedenle müşterilerimiz  hem ev  içini hem de iş yerlerinde  dış cephe temizliğini belli periyotlarda temizleterek kalıcı bir koruma sağlamaktadır. Dış cephe cam temizliği nasıl yapılır? sorusunun cevabını bu yazımızda sizlere vermeye çalışacağız.

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır? Bildiğiniz üzere cepheler dış etmenlere karşı korunması olmayan ve direkt olarak dışarıdaki pisliklerle boğuşan yerlerdir. Havanın pisliğini üzerine çeker ve bir yerden sonra bakteri oluşumuna neden olur. Bu bakteri ve mikroplar yaz ve kış mevsimlerinde devamlı olarak büyür, genişler ve zaman içerisinde tüm cepheyi işgal eder. Tüm cepheyi işgal etmeden önce bu mikrop ve pisliklerden kurtulmak en doğrusu olacaktır.

Cephe temizliği hakkında bilinmesi gereken tüm önemli noktaları aşağıda sizlere maddeler halinde açıklayacağız. Yazımızı okuduktan sonra Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır? sorusunun cevabını da net bir şekilde almış olacaksınız.

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?
Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır? Nelere Dikkat Edilmeli

 • Dış cephe temizliğine başlamanın ilk adımı doğru bir firma seçimi olacaktır. Dış cephe firmalarının içerisinde iyisi de vardır kötüsü de vardır. Bunları ayırt etmek için 1 tane firmadan değil, minimum 3 tane firmadan teklif almak gerekmektedir.
 • Firmalardan teklif istediğinizde sizi 2 şey bekler. Bunlardan bir tanesi direkt olarak sizinle konuşurken fiyat verilmesi ki bu pek hoş karşılanmaz. Profesyonel bir çözüm değildir. 2. si ise binanızı incelemek için ya 3 boyutlu bir ortamda çalışma yapar veya bizzat yerine giderek çalışma yapar. Böylelikle insanlara daha doğru bilgiler ve tam yetkinlik çerçevesinde bir fiyat teklifi hazırlanır.
 • Firmalar size fiyat teklifi verirken bir diğer taraftan binanızda hangi tür temizleme aracını kullanacaklarını hesaplarlar. Mesela vinç ile mi cam temizliği yapılmalı yoksa asma sepet ile mi yapılmalı gibi bir durumu kısa sürede karara bağlarlar. Asma sepet sistemi genellikle girintisi çıkıntısı olmayan yerlerde kullanılır. Vinç sistemi ise tam tersi durumlarda kullanılır.
 • Bina keşif çalışması esnasında ayrıca iş güvenliği konuları da ele alınır. Dış cephe cam temizliği nasıl yapılır bu binada diye araştırma yapılırken her şey en ince ayrıntısıyla düşünülmektedir.
 • İşin başladığı gün ise planlanan her şey bina etrafında hazır olarak bulundurulur. Bina yukarıdan aşağıya doğru cephe cephe temizlenerek tüm camlar komple temizlenmiş olunur.

Tuşba dış cephe temizlik şirketi, bina cephelerinde istediğiniz tüm ayrıntılı temizlik hizmetlerini kaliteli bir şekilde yerine getirmektedir. Sizler henüz çalışmanın başlayıp başlamayacağını düşünürken şirketimiz çoktan temizlik işlemlerini bitirmiş olur. Söz verdiği tarihten asla geri adım atmama prensibi ile tüm müşterilerini daima memnun etmeyi başarmıştır.

Dış Cephe Cam Temizliği M2 Fiyatları 

Dış Cephe Cam Temizliği Fiyatları
Kullanılan Ekipman İnşaat Sonrası m2 Fiyatı  Tadilat sonrası temizlik m2 Fiyatı
Sepetli Platformlu vinç İle 10 TL 9TL
Endüstriyel Dağcı Ekibi İle(İPLE SARKITMA) 11 TL 8 TL
Dış Cephe Temizlik Makinesi İle 9TL 8 TL

Dış cephe kompozit kaplama cam ve alikobant temizliğinde fiyatlandırma m2 olarak yapılmaktadır. Yüksek bina cephe temizliğinde önceden yerinde demo yapılarak fiyatlandırma yapılmaktadır. Bu anlamda m2 fiyatı vereceğimiz müşterilerimize yanılmadan ve yüksek fiyatlandırma yapmadan dış cephe temizlik işlemi yapılmaktadır. Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır? Yaşam alanları ve iş yerlerinde bulunan camların temizliği oldukça önemlidir. Özellikle dış cephe camlarda bulunan bakteriler ve tozlar, oldukça rahatsız edicidir. Dış cephe temizlik şirketleri firmasının işleri oldukça zorlu işlemdir. Kişiler kendi başına dış cephe cam temizliği yapmakta zorlanmaktadır. Bu bağlamda hizmet sunan birçok temizlik şirketi dış cephe cam temizliği hizmeti sunuyor.

Dış cephe cam temizliği yapılırken dikkat edilmesi gereken birçok kural bulunmaktadır. Öncelikle dış cephe cam temizliği yaptıracağınız zaman, civardaki en iyi temizlik şirketi ile anlaşma yapmalısınız. Uzman kadrolar sağlamış oldukları imkanlardan dolayı en iyi temizliği sunacaklardır. Dış cephe cam temizliği için kaliteli ve kurumsal firmalardan yardım ve destek almanız gerekmektedir.

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?
Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Uzman Dış Cephe Temizlik Hizmeti Sunuyoruz

Dış cephe cam temizliği kapsamında faaliyet sürdürdüğümüz kaliteli ve kurumsal firmamız, uzman ekibimiz sayesinde civardaki en iyi temizlik şirketi olmayı başarmaktadır. Yaşam alanlarında ve iş yerlerinde bulunan dış cephe camlar, kurumsal firmalar tarafından en iyi şartlarda temizlenerek sizlere sunulmaktadır. Firmamız uzman kadrosu ile dış cephe camların zarar görmeden temizlenmesini sağlıyor. Tuşba dış cephe cam temizliği firması talebiniz üzere yerinde ücretsiz keşif ve uygulamalı demo yaparak hizmetin kalitesini sizle göstermektedir.

Firma çalışanlarımız cam temizliği konusunda yeterli bilgi ve deneyime sahip kişilerden oluşturulmuştur. Böylelikle sağlamış olduğumuz tüm hizmetlerde başarı elde etmekteyiz. Dış cephe camlara zarar vermeden temizlik hizmeti sağlamaktayız. Firmamız siz değerli müşterilerimizin Yanlarında bulunan her türlü toz ve lekeleri uzman kadrosu ile yok etmektedir.

Kaliteli Ekipman Tercihi Ve Cephe Kimyasal Seçimi

Dış cephe cam temizliği hizmetleri için firmamız en iyi ürünleri kullanılmaktadır. Cam temizliğinde ekipman tercih oldukça önemlidir. Firmamız asansörlü sistem kurarak yüksek katlı binaların temizleme hizmeti sağlamaktadır. Sistem ile ulaşılması zor olan yüksek katlı binalarda cam temizleme hizmeti yapılıyor. Asansörlü sistemi uzman kadromuz güvenli bir şekilde kurmaktadır. Ayrıca firmamız bünyesinde bulunan çalışma arkadaşlarımız, dağcı sistem dış cephe cam temizliği kapsamında bilgi ve deneyime sahiptir.

Dış cephe cam temizliğinde kullanmış olduğumuz kaliteli ekipmanlar sayesinde en iyi hizmetleri sunuyoruz. Cam temizleme firmaları için teknolojik ekipmanlar kullanmaktayız. Teknolojinin sağlamış olduğu her türlü imkân ve olanaklar firmamızda bulunmaktadır. Firmamız camlara uygun kaliteli ürünler kullanıyor. Cam temizliğinde antibakteriyel ve mikro fiber ürünler tercih etmekteyiz. Böylelikle camlarda hijyenik olarak temizleme hizmeti sunmaktayız.

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?
Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Kurumsal Cam Temizliği Firmamızdan Destek Alın

Biz kurumsal bir şekilde faaliyet sürdürdüğümüz şirketimizde, Beylikdüzü temizlik şirketi olarak daima müşteri odaklı çalışarak profesyonel hizmetler sunmayı hedeflemekteyiz. Firmamızın misyonu arasında bulunan müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir. Her türlü dış cephenin temizliğini yaparken müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bu hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca firmamız civardaki en uygun fiyatlı cam temizleme hizmetini yapan firma olmaktadır.

Sağlamış olduğumuz imkanlardan ve olanaklardan sizler de uygun fiyatla faydalanabilirsiniz. Şirketiniz, iş yerinizin, ofisinin ve yaşam alanlarınızın dış cephe cam temizleme hizmetleri için firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilir, hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

2 Comments

 • merhabalar firmanızın kurumsal çalıştığını biliyorum.Fiyatlandırma nasıl yapılıyor?bilgi alabilirmiyiz.

  • merhaba
   fiyatlandırma yerinde ücretsiz keşif yapıldıktan sonra yapılıyor.

Comments are closed.

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.