7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 İhlas Temizlik Robotu Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

İhlas Temizlik Robotu Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

   İhlas Temizlik Robotu Halı Yıkama Nasıl Yapılır?  Endüstriyel teknolojinin ilerlemesiyle birlikte artık neredeyse her eve girmeye başlayan halı yıkama robotları, ev hanımlarının temizlik alışkanlıklarında ekseriyetle kullandıkları bir araç hâline geldi. Bu sektörün amiral gemisi olan İhlas markası ise son yıllarda geliştirdiği minimal tasarımlara sahip temizlik robotları ile günlük halı yıkama işlemlerini oldukça pratik bir hâle getirdi. Koltuk yıkama ve halı yıkama konusunda oldukça teknolojik donanıma sahip olan ve bu alanda binlerce ev hanımının tercihi olan İhlas halı yıkama robotlarının, modern teknoloji ile endüstriyel ihtiyaçları birleştirerek geliştirdiği modelleri, sektörde fark yaratır nitelikte.

   Endüstriyel teknoloji konusunda oldukça başarılı prototipler ve ürünler geliştirerek sektördeki pazar hacmini büyüten İhlas, ev hanımlarının temizlik işlerindeki günlük ihtiyaçlarına yönelik tasarladığı ürünlerle de tercih edilmeyi başarıyor. Bu ürünlerden biri olan İhlas halı yıkama robotu, doğru kullanım metodu ile halılarınızın, kilimlerinizin, yolluklarınızın ve hatta farklı doku ve yüzeylere sahip olan koltuk ve oturma takımlarınızın ilk günkü gibi görünmesini sağlayabilir. Doğru kimyasal ya da bitkisel temizleyici ile belirli aralıklarla uygulanması durumunda halı ve koltuk yüzeyinde oluşan leke ve kirlerin oluşmasını da engelleyen İhlas halı yıkama robotu, fonksiyonel kullanımı ve çeşitli aparatları ile birçok yüzeyde etkili çözüm ortağınız olabilir.

Tuşba Halı Yıkama ile halılarınız güvende.

  İhlas Temizlik Robotu Halı Yıkama Nasıl Yapılır? Ve Nasıl Kullanılır

Özellikle kış aylarında oluşan hava kirliliği ve yaz aylarında sıkça tozlanan ev ortamı, beraberinde halı ve koltukların da kirlenmesine neden oluyor. Düzenli temizlenmemesi nedeniyle zaman içerisinde leke hâline gelen toz tabakası, ev hanımlarına temizlik konusunda bir külfet yaratıyor. Peki, bu denli başarılı olan İhlas temizlik robotu halı yıkama nasıl yapılır? İşte işlem sırasına göre yapmanız gerekenler.

  • Tekerlekli bölüm olan alt tabaka üzerinde yer alan su haznesine, ideal seviyede temiz su ve 2 kapak temizleyici jel ya da sıvıyı ilave ediyoruz.
  • Su haznesini tavsiye edilen miktarda doldurduktan sonra ana gövdeyi su haznesiyle birlikte alt tabaka üzerine düzgün bir şekilde yerleştiriyoruz. Burada dikkat edilmesi gereken asıl detay, ana gövde ve alt tabakayı birleştiren tüm dişlilerin oturması. Dişliler oturduktan sonra kenarlarda bulunan kulakçıkları kapatıyoruz.
  • Ardından ana hortum girişini ana gövdemizin hemen arkasındaki kısma doğru şekilde yerleştiriyoruz.
  • Hortum çıkışına temizleyeceğiniz yüzeye en uygun olan hortum ve tabancı ağızlığını takıyoruz.
  • Tüm parçaları birleştirdikten sonra temizlik aşamasına geçiyoruz.
  • Halı temizliğinde dikkat etmeniz gereken en önemli detay, yüzey farklılığıdır. Saçaklı ve detaylı halı yüzeylerinde taraklı ağzı kullanarak yüzeyin temiz olmasını sağlayabilirsiniz.
  • Düz ve pürüzsüz yüzeye sahip halılarda ise düz ağza sahip tabancı başlığı ile hortumu ağır hareketlerle belirli bir seviyede basınç uygulayarak yüzey üzerinde geriye doğru çekerek temizliği tamamlayabilirsiniz.
  • Beylikdüzü halı yıkama
Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.