7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Kıraç Halı Yıkama

Kıraç Halı Yıkama

 

Kıraç Halı Yıkama Halılar günlük olarak en fazla kullanılan eşyalardır. Farkında olunmasa da tüm gün boyunca üzerinde gezdiğimiz halılarımız biz farkında olmadan dok sayıda kir ve lekeye maruz kalır. Her türlü toz ve kiri içerisine emen halılar zamanla kullanılamaz hale gelir. Derinlemesine temizlik gerektiren durumlarda ev sahipleri güvendikleri halı yıkama firması ile irtibata geçerek evlerindeki bütün halıları teslim eder ve güvenilir bir hali yıkama hizmeti satın almak ister. Siz de eker güvenilir bir halı yıkama hizmeti satın almak ve uzun vadede tertemiz bir şekilde kullanabileceğiniz halılara sahip olmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kıraç halı yıkama firmamız sizlere her koşulda memnuniyet duyacağınız bir hizmet sunmaktadır. Her koşulda güvenip her türlü temizlik ihtiyacınıza tercih edeceğiniz bir firma ile tanışmak için firma çalışanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Esenyurt Halı Yıkama

Derinlemesine Yıkama ve Kurutma Hizmetleri

Evde yasayan her türlü canlı için en önemli eşyalar halılardır. Özellikle evcil hayvan ve bebeklerin bulunduğu evlerde halıların temizliği ayrı bir önem taşır. Bebeklerin sürekli temasta oldukları halılar temiz olmazsa bu durundan bebekler olumsuz etkilenir. Oluşabilecek her türlü sağlık problemine karşı halıların sürekli temiz tutulması gerekmektedir. Buna ek olarak halıların yıkama şekli ve kullanılan yıkama ürünlerinin niteliği de sağlık açısından önem taşır. Temizlik ürünlerinde aşırı yoğun kimyasal kullanımı hem halılara zarar vermekte hem de canlıların hayatı için olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Bu gibi nedenlerden dolayı halı yıkama işlemleri dışarıdan göründüğü gibi basit işlemler değildir. Halılarınızın özelliği be olursa olsun bize teslim ederek son derece profesyonel bir temizlik hizmeti satın alabilirsiniz. Firmamızda kullanılan yıkama ürünleri kesinlikle zararlı kimyasal içermez bu nedenle sağlığa zararı bulunmaz. Kıraç halı yıkama firmamızda uygulanan yıkama işlemlerinin ardından halılarınız ilk günkü gibi pırıl pırıl olur. Dokusuna zarar vermeyen yumuşatıcılar halılarınızın mis gibi kokmasını sağlar. Kullandığınız süre boyunca bu kökü evinize yayılır ve temizliği evinizde derinlemesine hissedebilirsiniz.

Güvenilir Hizmet Kalitesi

Sektörde uzun yıllardır hali yıkama hizmeti veren firmamız müşterilerinden aldığı destek ve beğeni ile hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Civarda sürdürdüğü hizmetler ile sürekli adından söz ettiren halı yıkama firmamız sizlerin de halılarını büyük bir özen ile yıkar. Bize ulaşmanızın ardından adresinize ulaşan ekiplerimiz halılarınızı sizlerden teslim alarak yıkama fabrikamıza getirir. Burada her asama büyük bir titizlik ile yerinme getirilir ve halılarınızın derinlemesine temizlenmesi sağlanır. Yıkama işleminin ardından kurumaya bırakılan halılarınız özel koruma bölgelerimizde kuruduktan sonra ambalajlar ile özenle sarılarak dağıtıma çıkarılmak üzere araçlara yüklenir. Adresiniz neresi olursa olsun ekip personellerimiz halılarınızı özenle adresinize ulaştırarak sizlere teslim eder. Kıraç halı yıkama firmamızı tercih ederek pişman olmayacağınız bir yıkama hizmeti satın alabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçmek için günün her saati iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

Gürpınar Dış Cepehe Temizliği

 

 

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.