7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Kıraç Koltuk Yıkama

Kıraç Koltuk Yıkama

Kıraç Koltuk Yıkama temizlik malzemeleri ve tecrübeli çalışanları ile Kıraç koltuk yıkama ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunan Tuşba temizlik, uzun yıllar içerisinde edindiği deneyimi yaptığı işlere yansıtarak kaliteli hizmetin adresi olmuştur. Sizlere her zaman en iyi hizmeti vererek sektördeki gelişimini sürdüren firmamız, en uygun fiyatlarla Kıraç koltuk yıkama hizmeti vermeye devam etmektedir.

Profesyonel Kıraç Koltuk Yıkama Firması

İşimizin tüm alanlarında profesyonel bir şekilde hizmet vererek, İstanbul ve genelinde güvenilirliğini ve kaliteli işini kanıtlamış firmaları arasında olmanın gururunu yaşamaktayız.

Almış olduğumuz işleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlayarak müşteri memnuniyetini, önemli bir firma ilkesi olarak benimsemekteyiz. 21 yıldır temizlik sektöründe edinmiş olduğumuz tecrübe, sektörümüze ait yeniliklerle birleşerek ortaya muhteşem bir profesyonellik koymaktadır.

Kıraç Temizlik Şirketleri

Kullanmış olduğumuz malzemelerin tamamı gerek Avrupa Birliği ve gerekse Türkiye standartlarına uygun olup, sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmemektedir. Sağlık normlarına uygun malzeme ve tekniklerle, kirden dolayı adeta bakterilerin yuvası haline dönmüş koltukları temizleyerek, ilk günkü temiz ve yeni görünümüne kavuşturuyoruz.

Tamamen hijyene dayalı olarak yapılan temizlik çalışması, aynı zamanda koltuklarınızın görselliği açısından da önem arz etmektedir. Evlerinizde ve işyerinizde misafirlerinizi gönül rahatlığıyla ağırlamak için ihtiyacınız olan temizliği, sizler için profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

Normal şartlarda yıkanması pek mümkün olmayan ve yıkansa dahi gerektiği gibi temizlenmesi imkansız olan koltuklar, ancak özel vakumlu koltuk yıkama cihazları ve kaliteli temizlik malzemeleri ile işinin ehli kişiler tarafından yapılmalıdır. Koltuk temizliği için koltuk kılıfı gibi önlemler belirli bir süre için iyi bir seçenek olsa da, uzun vadede koltuk kılıfının üzerinden de, koltuklara kir ve toz gibi istenmeyen unsurların ilerlemesi ve bakteri oluşumuna sebep olması mümkündür.

Doğru Deterjan Kullanımı Önem Taşımaktadır

Koltuk temizliğinde kullanılacak deterjanın, yapılacak işleme uygun olması temizlikte en önemli şeylerden biridir. Maalesef ki günümüzde sadece temizlik yapma amacıyla kullanılan deterjanların, her zaman her ürün için uygun olmadığı bilinci oldukça azdır.

Bazı ürünler için kullanılacak temizlik deterjanları, temizliğin yapılmasının yanı sıra ürünün kumaş ve diğer özelliklerine zarar verecek nitelikte olabilmektedir. Koltuk temizliğinde de, kullanılacak deterjanın buna uygun olması gerekir. Özellikle koltuğun kumaşına uygun deterjan seçimi yapmak ve temizlik esnasında doğru tekniklerini uygulamak, koltuk kumaşının zarar görmeden temizliğinin yapılmasını sağlayacaktır. Ancak kumaşa uygun olmayan ve yanlış tekniklerle yapılan temizlik, koltuğun kısa sürede deforme olmasına ve kumaşının çürümesine sebep olacaktır.

Tüm bu nedenler de dikkate alındığında Kıraç koltuk yıkama ihtiyaçlarınız için, profesyonel firmalardan hizmet almanız kullanmış olduğunuz ürünün daha uzun ömürlü olmasına ve daha iyi bir şekilde temizlenmesine neden olacaktır.

Kaliteli Kıraç koltuk yıkama hizmetini uygun fiyatlara sunan Tuşba temizlik farkıyla koltuklarınızın temizlenmesini istiyorsanız, müşteri temsilcimiz ile iletişime geçerek Kıraç Halı Yıkama hakkında daha detaylı bilgi alabilir.

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.