7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Profesyonel Ofis Temizliği

Profesyonel Ofis Temizliği

Profesyonel Ofis Temizliği Nasıl Yapılır

Profesyonel Ofis Temizliği Kurumsal hizmet yapısına sahip olan Tuşba Temizlik firması, Beylikdüzü başta İstanbul genelinde temizlik hizmeti veren bir firmadır. Sağlamış olduğu hizmet sayesinde, yaşanılabilir mekanlar için doğru temizlik uygulamalarını müşterilerine sunmaktadır. Temizlenecek mekanın atmosferine göre farklı çözüm ve yöntem uygulayan firmamız, çalışanların yoğun olarak mesaide kaldıkları ofisler için ferahlatıcı ve rahatlatıcı temizlik sistemini uygulamaktadır. Böylece çalışanların kendilerini daha iyi hissedecekleri bir mekan, sağlıklarına zarar vermeyecek bir çalışma alanı sağlanmış olur.

Ofis Temizliğinde unutulmaması gerekenler;

Profesyonel Ofis Temizliği yaparken nereden başlanılır?Çöplerin boşaltılması ve yeni çöp poşetlerinin takılması.

Yüzeylerin haftada bir gün detaylı, diğer günler de tozlarının alınması gerekir. Her ofisin haftada bir gün detaylı temizliğe ihtiyacı vardır.

Masaların temizliği, önemlidir. Personel bu konuda deneyimli olmalıdır. Masa da kullanılan temizlik bezi başka bir yerde kullanılmamalıdır. Masada ki evrakların yerleri değiştirilmemelidir.

Kapı kolları, sandalye ayakları ve duvarlar sürekli kontrol edilmeli ve dezenfekte edilmelidir.

Merdivenlerin temizliği yukarıdan aşağıya doğru özenli bir şekilde yapılmalıdır.

Temizlik personelinde nemli ve kuru bez bulunmalı, temizlikten sonra kuru bezle kurulama işlemi yapılmalıdır.

Büyük zeminlerde zemin yıkama makinesi kullanılmalıdır. Daha steril bir ortam için zemin yıkama makineleri ve otomatları gereklidir.

Camların temizliği, firmanızın dışarıdan vitrini olduğu için sürekli temiz tutulmalıdır. Firmanıza kurumsal bir hava katacağı düşünüldüğünde, düzenli olarak cam temizliği yapılmalıdır.

Kontrol, ofisten çıkarken ekip şefi tüm sahayı gezerek eksikler varsa düzeltilmesini sağlamalıdır. Güne başlarken personelin, her hangi bir leke ve çöp ile karşılaşması yapılan temizliği boşa çıkaracaktır.

Temizlikte İlk Prensibimiz Kalite!Bunlara bağlı olarak dezenfesiyon firması olarak hizmette vermekteyiz.

Tuşba Profesyonel Ofis Temizliği

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.