7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Sefaköy Temizlik Şirketi

Sefaköy Temizlik Şirketi

Sefaköy temizlik şirketi olarak tüm çalışan personellerimizle beraber müşteri memnuniyetini önemsiyoruz ve yaptığımız her işi güzel sonuçlar alarak tamamlıyoruz. Müşterilerimizin, kurulduğumuz yıldan bugüne kadar bize olan güvenleri yaptığımız tüm işlerde bizi mutlu etmektedir. Bitirdiğimiz her proje, bir sonraki işlere referans olma niteliği taşımaktadır. Personelimiz ile beraber kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz ve temizlediğimiz tüm alanlara kalıcı bir ferahlık getiriyoruz. Kullandığımız deterjanları ve temizlik malzemelerini, müşterilerimizin sağlığına zarar gelmeyecek şekilde tercih ediyoruz. İnsanlar genellikle yaşam alanlarında çeşitli meşguliyetlerinden dolayı temizlik işlerini aksatabilmektedirler. Bu durumda güvenilir bir temizlik şirketi ile çalışmak her zaman onlara iyi gelmektedir. Tabii ki bizler de müşterilerimizin bu ihtiyaçlarını düşünerek Sefaköy temizlik şirketi olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşılık veriyoruz.

sefaköy dış cephe cam temizliği

Temizlik Şirketimiz Tarafından Hangi Alanların Temizliği Yapılmaktadır?

Sefaköy temizlik şirketi olarak müşterilerimiz genelde bizlerden bina temizliği için yardım istemektedirler. Müşterilerimizin yaşadıkları apartmanları istekleri doğrultusunda haftada bir veya iki kez olacak şekilde ister kuru isterlerse yaş olarak temizlik işlemi uyguluyoruz. Kullandığımız malzemeler son derece kaliteli olmakta ve insan sağlığına herhangi bir zarar vermeyen nitelikte özellikler taşımaktadır. Binada yaşayan insanlara herhangi bir rahatsızlık vermeden haftalık işlemlerimizi tamamlayarak müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Daha sonrasında herhangi bir memnuniyetsizlik oluşursa, firma çalışanlarımız binanıza kadar gelerek istemediğiniz olumsuzlukları anında yerine getirmektedir. Müşteri ile imzaladığımız sözleşme neticesinde hem çalışanlarımızın can güvenliği sağlanmaktadır, hem de müşterilerimize karşı görev bilincimiz sağlam bir temele dayanmaktadır. Apartman temizliği yanında rezidans temizliği, inşaat sonrası temizlik, işyeri temizlikleri, daire temizlikleri gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz.

Sefaköy Temizlik Şirketi
Sefaköy Temizlik Şirketi

Temizliğin Püf Noktaları Nelerdir?

Hizmetlerimiz

Sefaköy temizlik şirketi çalışanları temizlik işlerini yaparken sıkı bir eğitimden geçtikten sonra sahaya çıkmaktadır. Müşterilerimizin ne istediğini iyi bir şekilde bildiğimizden dolayı çalışan personellerimiz de aldıkları eğitimler neticesinde işlerini son derece profesyonel bir şekilde tamamlanmaktadır. İnsanların istekleri doğrultusunda temizlikleri yapılmakta ve son teslim tarihi aksatılmadan müşterilere pırıl pırıl sunmaktayız. Personelimiz özellikle daire temizliğinde cam silme konusunda oldukça uzmanlaşmıştır. Silme suyuna tuz koyarak camlarınız hem daha kolay temizlenmekte hem de temizlik işi bittikten sonra pırıl pırıl olmaktadır. Aynı şekilde bina temizliği için de bir takım pratik bilgilerimiz mevcuttur. Çalışanlarımızın eğitiminde kullandığımız bu ipuçları bizlere çalışma sahasında oldukça büyük kolaylık sağlamakta ve müşterilerimiz de bundan son derece memnun kalmaktadır.

Temizlik Hizmetlerimiz Nelerdir?

Sefaköy dış cephe cam temizliği  olarak insanlara sunduğumuz hizmetlerimiz oldukça çeşitlilik göstermektedir. Öncelikli olarak sıklıkla yaptığımız bina temizliği, bina yöneticileri ile beraber belirlenen günler dahilinde olmakta ve günleri hiçbir şekilde aksatılmamaktadır. Büyük ve yüksek katlı rezidans temizlikleri de firmamız tarafından son derece profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. İşyeri temizlikleri, inşaat sonrası temizlik, villa temizliği, bahçe temizliği ve birçok dış cephe temizliği de yine Sefaköy temizlik şirketi firmamız tarafından büyük bir titizlikle yapılmaktadır.Tuşba temizlik sefaköyde dış cephe cam temizliği de yapmaktadır arayın ücretsiz keşif talep edin.

İletişim

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.