7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Şirinevler Dış Cephe Temizliği

Şirinevler Dış Cephe Temizliği

Şirinevler dış cephe temizliği ekibi ile birlikte koordineli çalıştığı takdirde mucizevi işler ortaya çıkaran bir firmadır. Temizlik sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz için müşterilerimizin ne istediğini gayet iyi biliyoruz. Dış cephe temizliğinin zorluğunun farkındayız ve bu zorluğun üstesinden gelebilmek adına birtakım güvenlik önlemleri alıyoruz. Çalışanlarımıza çeşitli eğitimler veriyoruz ve kendilerini güncellemeleri için onlara destek sağlıyoruz. Yaptığımız tüm projelerde müşteri memnuniyetini odak noktamız haline getirdiğimizden dolayı onlar da bizi bir sonraki işlerinde tercih etmekten büyük keyif duyuyorlar. Yaptığımız her işte firma olarak temiz bir çevre temiz bir yaşam alanı stratejisini izledik. Yıllardır belirli prensiplerimizden asla vazgeçmedik. Bu da bize uzun vadede temizlik sektöründe büyük başarılar getirdi.

Dış Cephe Temizliğinde Dikkat Edilecek Kurallar

 Şirinevler dış cephe temizliği ekibi olarak dış cephe temizliğinde dikkat ettiğimiz bir takım kurallar bulunmaktadır. Özellikle dış cephe temizliğinin zor olmasından kaynaklanan güvenlik problemleri en önemli sorunlardır. Bu sorunların üstesinden gelebilmek için çalışan personellerimize birtakım eğitimler veriyoruz. Bu eğitimlerimizin sonucunda çalışanlarımız yüksek katlı rezidansların veya binaların dış cephe temizliğini yaparken herhangi bir sorun yaşamamaktadır. Güvenlik önlemleri açısından da kask baret gibi uygulamalar kullandığımız için bilinçli bir şekilde temizlik işlerimize tamamlamaktayız. Yıllardır bu sektörde bulunmaktan kaynaklanan tecrübelerimiz bize birçok konuda yardım etmektedir. Kullandığımız deterjanın türünden tutun da temizlik aletlerimize kadar ve müşteri ilişkilerimize varana dek birçok konuda firma olarak titiz çalışmalar gösteriyoruz. Dış cephe cam temizliğinde kullanılan deterjan oldukça önemlidir.Camlarda iz bırakmaması gerekir. Bizler bunu dikkate alarak deterjan tercihi yapıyoruz.

Mimaroba Temizlik Şirketi

Dış Cephe Temizliği Ücretleri

 Şirinevler dış cephe temizliği diğer firmalara nazaran ücret konusunda daha ekonomik olmaktadır. Firmamız çalışanları işlerini kısa bir sürede ve kaliteli bir şekilde tamamlayarak müşterilerimize ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Cep yakmayan Temizlik ücretlerimiz her kesime uygun standart bir tarifede uygulanmaktadır. Bu sayede hiçbir vatandaşımız zorluk çekmeyecek ve pırıl pırıl bir çevrede yaşayacaktır. Bizim bu konudaki titiz davranışımız hem insanları rahat ettirecek hem de bizlere işimizi iyi yapmanın huzurunu verecektir. Firma olarak dış cephe temizliğinde ücret belirlerken temizlenecek alanın metrekare olarak büyüklüğü ve kullanılacak deterjanlarının miktarı önem taşımaktadır. Örneğin dış cephede cam da temizlenecekse ekstra bir fiyat tarifesi uygulanacaktır.

Şirinevler Dış Cephe Temizliği
Şirinevler Dış Cephe Temizliği

Firma Olarak Yaptığımız Projeler

 Şirinevler dış cephe temizliği firması olarak yıllardır temizlik sektöründe yer aldığımız için birçok projeye imza attık. Söz verdiğimiz projeleri hızlı bir şekilde bitirdik ve müşterilerimize kaliteli hizmetler sunduk. Okul temizliğinden tutun da yüksek katlı rezidansların dış cephe temizliğine kadar birçok işte yer aldık ve yaptığımız tüm işleri hakkıyla tamamlayarak müşterilerimize teslim ettik. Bu sayede hem bizler mutlu olduk hem de müşterilerimizi memnun ettik.Firmamız tuşba temizlik şirketi kaliteye önem vermektedir dış cephe temizlikleri ile birlikte fabrika,ev,ofis,iş yeri temizliklerinide yapmaktadır.

İletişim

 

 

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.