7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Tuşba Temizlik

Tuşba Temizlik

Tuşba Temizlik İstanbul’un bütün semtlerinde temizlik ihtiyacınız olduğunda arayabileceğiniz firmalar içerisinde en kaliteli ve kurumsal çalışanı Tuşba Temizlik Şirketidir. Firma, kurumsal yapısıyla ve temizlik olayına bakışıyla rakiplerinden her zaman bir adım önde bulunmaktadır. Yaptığı çok kapsamlı işler sonucunda arzu edilen temizleme işlemini kısa bir sürede tamamlamaktadır. Kullandığı ürünlerin kaliteli, sağlık bakanlığı onaylı ve TSE belgesine sahip olduğunu hatırlatmamıza dahi gerek olduğunu sanmıyorum. Yukarıdaki nedenler eşliğinde firmamızı tüm temizlik işlerinde arayabilir ve detaylı bilgilendirme isteyebilirsiniz.

Tuşba Temizlik

Temizlik İşleri

Tuşba Temizlik Şirketi bünyesinde bulundurduğu uzman personelleri ile her türlü temizleme işleminde sizlere hizmet vermektedir. Aşağıda yaptığımız birkaç işten bahsetmek ve kısa olarak onları açıklamak istiyoruz.

  1. İnşaat Sonrası Temizlik: Temizlik evresinin en zorlu işlerinden bir tanesidir. İnşaat sırasında yağ, boya, kireç ve bir sürü şey zeminlere ve duvarlara yapışmaktadır. Bunların arkasındaki malzemeye zarar vermeden etkili kimyasal ürünler kullanarak bir çırpıda temizlenmesi gerekmektedir. Firmamız bu konuda oldukça başarılı işlere imza atmıştır ve atmaya da devam etmektedir.
  2. Dış Cephe Temizliği: Bünyemiz bulundurduğumuz vinç, asma sepet vb makinelerle binalarınızın dış cephesini ayrıntılı bir şekilde temizleme işi yapıyoruz. Camlarınız ve çerçeveleriniz dâhil yaptığımız bu temizleme işleminden sonra binanızı kesinlikle tanıyamayacaksınız.Dış Cephe Temizliği
  3. Ev ve Ofis Temizliği: Evlerinizde ve ofislerinizde temizlik yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Evlerinize ne kadar önem verdiğinizi biliyoruz ve her bir yerini ayrıntılı olarak hassas bir şekilde temizliyoruz.
  4. Villa Temizliği: Villanın tipine göre değişkenlik gösterse de 1 veya 2 günde temizleme işlemini bitirmekteyiz. Villa temizliğinin ne kadar zor olduğunu bilen ekibimiz, sizlerin huzuru doğrultusunda %100 müşteri memnuniyeti amacıyla bu gibi yerleri detaylıca temizlemektedir.
  5. Koltuk Yıkama: Koltuklarınızı artık yerinde yıkama işlemiyle evinizde gözlerinizin önünde yıkamaktayız. Kullandığımız tüm ürünleri, nasıl yıkama yaptığımızı ve memnuniyetinizi orada bize bildirerek canlı canlı bir yıkama işlemine tanıklık etme fırsatı yakalayabilirsiniz.
  6. Zemin Cilalama ve Bakım İşleri: Zeminler gün boyu en çok ve hızlı kirlenen yerlerin başında gelmektedir. Üzerinden ayakkabıların, makinelerin geçtiği bu yerler çizilmekte ve zaman içerisinde yıpranmaktadır. Tuşba Temizlik şirketi zeminlerinizdeki çizikleri ve diğer görüntü kirliliklerinin üstesinden kolayca gelmektedir.
  7. Site, Blok ve Lojman Temizliği: Site, blok ve lojmanlarınızın ne kadar sık kirlendiğini hepiniz biliyorsunuz. Bu yerleri uzman ellere emanet ederek artık rahat bir nefes almak istemez misiniz? Firmamıza başvurarak bu konuda profesyonel bir destek alabilirsiniz.Tuşba temizlik beylikdüzü bolgesinde Tuşba Halı Yıkama olarak profesyonel hizmet vermektedir.

Tuşba Temizlik Beylikdüzü Temizlik

Temizleme işi her evde ve binada yapılması gereken önemli bir iştir. Göz boyama yoluyla da sizin memnun kalmanızı sağlamak varken, detaylı bir temizlik ile uzun süreli hijyenin peşindeyiz. Bizi tercih ederek doğru bir karar vermiş olacaksınız.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.