7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Ataköy Temizlik Şirketi

Ataköy Temizlik Şirketi

Ataköy temizlik şirketi kurulduğu yıldan bugüne dek birtakım prensipler belirleyerek temizlik sektöründe yer almıştır. Belirlediğimiz bu prensiplere sıkı sıkıya bağlı kaldığımızdan dolayıdır ki Ataköy ilçesinde kısa bir süre içerisinde müşteri memnuniyetini hızlı bir şekilde kazanan firmalar arasında yerimizi aldık. Bünyemizde çalışan profesyonel çalışanlarımız ile birlikte işimizi hakkıyla yaptık ve insanlar da bize güvenerek firmamızı tercih ettiler. Bu sayede hızlı bir gelişme performansı gösterdik ve insanlar da yaptığımız temizlikten son derece memnun kaldılar. Çalışanlarımızla birlikte temizlik sektöründe uzun yıllar olabilmek adına kendimizi sürekli güncelliyoruz. Eğer kendimizi bir takım eğitimlerden geçiremez isek sıradan bir temizlik şirketi olacağımızı biliyoruz. Bundan dolayı birtakım temizlik eğitimlerine katılıyoruz.

Ataköy Dış Cephe Temizliği

Temizlik Esnasında Kullandığımız Ürünler

Ataköy temizlik şirketi profesyonel çalışanlarını bünyesinde barındırmakta ve yaptığı her işte adından sıkça söz ettirmektedir. Bu sayede insanlar tarafından tercih edilebilir bir firma haline geldik. Temizlik esnasında çalışanlarımızın gayreti kadar kullanılan ürünler de son derece önemlidir. Eğer personeliniz çok iyi fakat deterjanınız kaliteli değilse temizliğiniz müşteri tarafından beğenilmeyecektir. Bu durumla karşılaşmamak adına piyasada yer alan son derece kaliteli deterjanlar kullanıyoruz. Bezlerimiz mikrofiber özellikte olmakta ve pis alanlarda temizlik esnasında mikropları asla etrafa saçmamaktadır. Çalışan personellerimiz de insan sağlığına önem verdiği için titiz davranışlar sergilemektedir. Temizlik esnasında kullandığımız suları kirlendikçe değil temizlik alanı bittikçe değiştiriyoruz. Bu sayede temizlik işlerimiz de daha kaliteli bir seviyeye ulaşıyor. Çünkü bizler biliyoruz ki kirli bir suyla asla düzgün bir temizlik yapılamaz. Bu konudaki hassas davranışımız müşterilerimiz tarafından oldukça memnuniyet ile karşılanmaktadır.

Ataköy Temizlik Şirketi
Ataköy Temizlik Şirketi

Temizlik Yaparken Kullanılan Güvenlik Önlemleri

Ataköy temizlik şirketi personelleri temizlik esnasında hem müşterilerini düşünüyor hem de kendi sağlığı için birtakım güvenlik önlemleri alıyor. Bu güvenlik önlemleri arasında maske kullanımı kask ve baret takma gibi maddeler yer almaktadır. Temizlik esnasında maske kullanımı havaya uçuşan tozlardan personelimizi korumakta ve sağlıklarını kaybetmelerine engel olmaktadır. Dikkat ettiğimiz bir diğer nokta ise kullandığımız deterjanların müşterilerimizin sağlığına zarar vermemesi konusudur. Kalitesiz endüstriyel deterjanlar özellikle astım hastalarına oldukça zarar vermekte ve müşterilerimiz tarafından tercih edilebilir bir durum olmamaktadır. Bizler de bunu bildiğimizden dolayı firma olarak her zaman kaliteli deterjan ürünleri tercih ettik.

Hizmetlerimiz

Başarı Öykümüz

Ataköy dış cephe temizliği şirketi uzun yıllardır faaliyet gösterdiği temizlik sektöründe kurulduğu yıldan bugüne dek bir takım zorluklardan geçmiştir. Bu zorlukların başında temizliği tam olarak sağlayamama personel eğitimsizliği ve müşteri ile iyi ilişkiler kuramama gibi problemler yer almıştır. Fakat bizler profesyonel çalışanlarımızla tüm bu sorunların üstesinden hızlı bir şekilde gelmeyi bildik. Bu saatten sonra da temizlik sektöründe tüm Türkiye çapında bir numaralı firma olma yolunda ilerliyoruz. Müşterilerimiz de bizim bu başarılı emeğimizi görmekte ve tüm temizlik işlemlerinde bizi tercih etmektedir.Tuşba temizlik şirketi istanbul geneline hizmet vermektedir.Tuşba temizlik dış cephe cam temizliği konusunda kurumsal hizmet vermektedir.

Hakkımızda

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.