7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Ataköy Dış Cephe Temizliği

Ataköy Dış Cephe Temizliği

Ataköy Dış Cephe Temizliği Siz değerli Ataköy sakinleri dış cephe temizliği işleriniz için artık güvenebileceğiniz size bir telefon ya da bir mail kadar yakın bir firma artık var.

Binanızın dış cephesinin temiz olması temiz çevre temiz insan mutlu sağlıklı bireyler olması için önemli faktörlerden birisidir.Ataköy Dış Cephe Temizliği Dış cephenin temiz olması sadece o binada oturanların sağlığını ilgilendirmemekte o semtte o sokakta o mahallede oturan insanları da olumlu yönde etkilemektedir.

Ataköy Temizlik Şirketi

Firmamıza Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Ataköy Dış Cephe Temizliği Web sayfamızda bulunan telefon numaramıza yada mail adresimize ulaştığınızda size Ataköy dış cephe temizleme olarak en kısa zamanda dönüş yaparız. Keşif talebiniz olması durumunda temizletmek istediğiniz binanızı öncelikle yerinde görür bina temizliği için gerekli olan asansör vinç iskele gibi ekipmanları planlar temizlik için gerekli kimyasalları seçer ve size bunları fiyatlandırarak teklif sunarız.Teklifimizin kabul edilmesi durumunda sizinle irtibata geçer, sizin uygun bulduğunuz gün ve saatte binanıza gelerek gerekli dış cephe temizliğini en uygun şekilde yaparız.

Dış Cephe Temizliğinde Dikkat Edilecek Yerler

Ataköy dış cephe temizliği olarak dış cephe temizlemede dikkat ettiğimiz hususlar nelerdir sorusuna cevabınız nedir diyecek olursanız;

Öncelikle çalışanlarımızın iş güvenliğini en önemli husus olarak değerlendirmekteyiz. Çalışanlarımız bizim için ailemizin bir ferdi durumundadır. Bu nedenle çalışanlarımıza yani aile fertlerimize bir zarar gelmesini istemeyiz. Konuya müşterilerimiz açısından baktığımızda ise dünyanın en iyi dış cephe temizliği de olsa hiç bir müşterimizin yaptırmış olduğu dış cephe temizliği esnasında başka bir insana zarar gelmesini istemeyeceğini çok iyi bilmekteyiz.Ataköy 9. kısım avm dış cephe cam temizliğini firmamız yapmaktadır.

Dış Cephe Temizliği

İş güvenliği açısından çalışanlarımıza baret takma kemer kullanma halat kullanma gibi hususlar zorunlu tutulmaktadır. İş güvenliği ile ilgili gerekli eğitim verilmektedir.

Ataköy Dış Cephe Temizliği
Ataköy Dış Cephe Temizliği

Temizlik Malzemelerimiz

Ataköy dış cephe temizleme olarak dış cephe temizleme de dikkat ettiğimiz diğer bir hususta dış cephe temizlik kimyasallarının boyaya zarar vermemesidir. Dış cephe temizlik kimyasallarını özenle seçmekte gerektiğinde numune alarak bazı noktalarda deneyerek yapının boyasına zarar verip vermeyeceği test edilmektedir. Ataköy dış cephe temizleme olarak yapmış olduğumuz temizlik işlerinde boyanıza zarar verilmeyeceğini Garanti ederiz.

Ataköy dış cephe temizliği olarak dış cephe temizlikte dikkat ettiğimiz hususlardan bir diğeri de camların çizilmemesi ve temizlik kimyasallarının izinin kalmamasıdır. Bu hususta kullanılan temizlik malzemeleri önemli olduğu kadar personelin titizliği ve dikkatli de çok önemli bir husustur. Çalışanlarımıza dış cephe temizliğinde iz bırakılmaması için gerekli eğitimler sık sık verilmektedir.

İletişim

Bakırköy dış cephe temizliği olarak personelimize gerekli eğitimler sürekli verilmektedir. Eğitimler neticesi artan kalitemiz size daha iyi hizmet sunmamıza sağlamakta olup müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmaktadır.

Ataköy’de yaşıyorsanız dış cephe temizleme işini kime yaptıracağım diye düşünmeyin. Size bir telefon kadar yakın olan numaramızı arayın, gelelim, binanizi yerinde inceleyelim, tanışalım, teklifimizi sunalım, kalitemizi ve referanslarımızı gösterelim ve onaylarsınız en iyi şekilde dış cephe temizliğinizi yapalım.Tuşba temizlik hizmetleri cam temizliği konusunda kurumsal hizmet vermektedir.

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.