7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Başakşehir Temizlik Şirketi

Başakşehir Temizlik Şirketi

Başakşehir Temizlik Şirketi Rutin bir meşgale haline gelen temizlik işlerine insanlar artık yeterince vakit ayıramamaktan şikâyetçi olmaktadırlar. Yoğun iş temposunda temizlik işlerinin aksadığını bilen insanlar bu konuda dışarıdan destek alarak yapılması mecburi işlerini yaptırabilmektedirler. Ev temizliği konusunda özellikle destek arayan müşterilere firma olarak oldukça avantajlı fiyatlarla kaliteli hizmetleri bir arada sunmaktayız. Gerek ev temizliği olsun gerekse cephe veya cam temizliği olsun her türlü konuda bizleri arayarak istediğiniz hizmete anında ulaşabilirsiniz. Bahçeşehir temizlik şirketi Tuşba Temizlik ile artık evleriniz daha temiz olacak.

Genel ev temizliği hizmetlerinin yanı sıra koltuk yıkama, halı yıkama, perde ve yatak yıkama gibi pek çok hizmetlerimiz bulunmaktadır. Genel ev temizliği esnasında komple evin banyo, mutfak, tuvaletler, salon, yatak odası, misafir ve çocuk odaları gibi her yer silinmektedir. Fayanslar dâhil tüm temizliği yapıldığı bu hizmet şuan için en sık verilen servislerimiz arasında bulunmaktadır. Gerek dezenfekte edici temizlik ürünlerinin uygulanması gerekse etkili ve kalıcı bir temizlik yapılması ile artık evleriniz olduğundan daha temiz bir hal alacaktır. Bahçeşehir temizlik şirketi ile sizlerde İstanbul’un her yerinde bu tür hizmetleri alabilirsiniz.

Genel Ev Temizliği

Genel ev temizliği hizmeti ile birlikte mutfak dolapları dâhil pek çok yer pırıl pırıl yapılmaktadır. Duvarların silinmesi, fayansların silinmesi, camların temizlenmesi gibi farklı yerler sizlerin istediği gibi tertemiz yapılarak teslim edilmektedir. Sektörde bulunduğumuz 20 yılı aşkın süredir vermiş olduğumuz başarılı hizmetler çerçevesinde kaliteyi ayağınıza kadar getirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Fiyatlarımız KDV dâhil fiyatlar olmakla birlikte sizlerin memnun kalacağı gibi garanti vererek işlerimizi yapmaktayız.Tuşba temizlik hizmetleri yapmış olduğu temizlik hizmetlerinde tecrübeli personel çalıştırmaktadır.

başakşehir temizlik firmaları

Bahçeşehir temizlik şirketi ile koltuk yıkama, halı yıkama ve diğer yıkama işlemlerinizi yerinde yapmaktayız. Eşyalarınızın evin dışarısına çıkmadan yıkanması ile artık taşıma esnasında onların zarar görme konusu da ortadan kalkmaktadır. Böylelikle insanlar daha rahat ve temiz bir ortamda koltuklarına uzanabilmekte, evdeki çocuklara aman yere düşeni yeme, pis oralar tarzı söylemlerden uzak kalmaktadırlar. Standart bir ev temizliği işleminin dışında gerçekleştirilen bu yıkama servisleri ile toplu bir şekilde şirketimizden fiyat alabilir ve avantajlı indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Başakşehir Temizlik Şirketi
Başakşehir Temizlik Şirketi

          Başakşehirde Dış Cephe Temizliği

Bünyemizde bulunan cephe temizliği araçları ile birlikte İstanbul’un her semtine gelmekte ve binanızın cephesini ilk günkü gibi gösterişli bir hale getirmekteyiz. Binanızı satmak veya kiralamak istiyorsanız bu temizlik işleminden sonra daha rahat bir şekilde bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Başakşehir dış cephe cam temizliği Tuşba Temizlik ile birlikte artık tamamen emin ellerde bulunmaktasınız. Verdiğimiz sözlere sadık olduğumuzu ilk hizmetimizle birlikte anlayacaksınız. Bunun dışında yedekte beklettiğimiz ekiplerimizle de her zaman acil ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktayız. Kalitenin doğru adresi ile çalışmak isterseniz müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile randevu veya bilgi alabilirsiniz.Tuşba temizlik şirketi kurumsal hizmet vermeye devam etmektedir bizi arayın çözüm ortağınız olalım.

Başakşehir Dış Cephe Temizliği

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.