7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Başakşehir Dış Cephe Cam Temizleme

Başakşehir Dış Cephe Cam Temizleme

Başakşehir Dış Cephe Cam Temizleme Teknoloji ve sanayi alanında gelişmeler eşliğinde, günümüzde cam temizleme işleri artık kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Son yıllarda inşaat işlerinde artan tempoya bağlı olarak AVM, ticaret merkezleri, lüks konutlar ve yüksek katlı rezidansların dış cepheleri tamamen camdan oluşmaya başlamıştır. Ancak bu işlemlerin bir sonucu olarak da düzenli bir bakım yapma ve temizleme gibi nedenler ortaya çıkmıştır. Dış cephe cam temizliği sonrasında binanızın yüzünün tamamen değiştiğini ve gerekli olan imajın sağlandığını anında görebilirsiniz. Camlarınız temizlenirken çerçevelerinizde temizlenmekte ve bakımları yapılmaktadır. Cephede kullanılan camlar normal camlardan çok farklı ve ağır oldukları için buradaki çerçevelerde oluşabilecek en ufak hasarlar camların düşmesine ve alttan geçen insanların yaralanmasına neden olmaktadır. O nedenle bu işlerin rutin bir şekilde tekrarlanması gerekmektedir. Başakşehir dış cephe cam temizleme işi yapan firmalarda da bu konuda gereken hassasiyet fazlasıyla bulunmaktadır.

Cam ve çerçeveler tüm yıl toz, pislik ve güneş ışığına maruz kaldıklarından dolayı aşınmakta ve kirlenmektedir. Zaman içerisinde oksitlenmelerin dahi görüldüğü bu durumlarda insanlar, yılda en azından 1 defa o da yaz mevsimi başlangıcında genel bir temizlik işlemi yaptırmak zorundadırlar. Bu hafife alınmaması gereken ve insan hayatıyla doğrudan ilişkisi bulunan işlerden bir tanesidir. Olası bir kaza anında bina yöneticisi veya sahibi direkt olarak sorumlu olan kişidir. Başakşehir dış cephe cam temizleme firmaları tarafından temizleme işleminin sonrasında camların üzerinde biriken tortu ve oksitler temizlenmekte, çerçevelerin bakımı yapılmakta ve yenilenmektedir. Böylelikle daha uzun ömürlü işlemlere imza atılmaktadır.

Cam Temizleme Kimyasalları

                Cam temizleme konusunda, temizlik firmalarını seçerken bir takım şeylere dikkat etmek gerekmektedir. Bunları aşağıda maddeler halinde açıklamaya çalışacağız.

  • Firmaların referanslarına dikkat edilmeli ve iş bitirme hizmetlerinin görülmesi gerekmektedir.
  • Personellere ait SGK hizmet raporları, yüksekte çalışabilir raporları, mesleki yeterlilik raporları ve iş güvenliği raporlarının olup olmadığı kontrol edilmelidir.
  • Firmanın kara düzen mi çalıştığı yoksa belirli bir iş programına göre çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Böylelikle firma hakkında yeterince kurumsal bir yapıya sahip olup olmadığı konusunda bilgi de alınabilmektedir.
  • İşveren taraf ise; yukarıdaki maddelere dair evrakların birer fotokopisini iş sözleşmesi arkasına koymalıdır. Bunların dışında kullanılan malzemelerinde muayene kontrollerinin yapılıp yapılmadığı da kontrol edilmelidir.

Tüm bunlar sizleri yasalar karşısında duruşunuzu etkileyecek maddelerdir. O nedenle yüksekte çalışma yapmak gibi tehlikeli olan işlerde Başakşehir dış cephe cam temizleme işi yapan Tuşba Temizlik şirketi, siz sormadan önce tüm bu belgeleri size ibraz etmektedir. Böylelikle firmanın ne kadar profesyonel ve kurumsal bir yapıya sahip olduğunu hemen anlayabilir ve işlerinizi gönül rahatlığıyla firmamıza verebilirsiniz.Tuşba temizliği tercih ederseniz farkı göreceksiniz kullandığımız kimyasallar dış cephe uygun kimyasallardır arayın keşif talep edin.

Dış Cephe Temizliği Beylikdüzü

Beylikdüzü Temizlik

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.