7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Başakşehir Koltuk Yıkama

Başakşehir Koltuk Yıkama

Başakşehir koltuk yıkama firmamız yaşam alanlarınızda bulunan her türlü koltuğu profesyonel hizmetler ile yıkayarak sizlere teslim eder. İster ev ister iş yeri nerde olursa olsun koltuklarınızı güvenle yıkatabilir ve tertemiz koltuklara sahip olabilirsiniz. Bize ulaşmanızın ardından çok kısa bir süre içerisinde müşteri temsilcilerimiz sizlere ulaşarak adres bilgilerinizi alır ve sizin için en uygun zaman diliminde sizleri ziyaret ederek adresinizde koltuklarınızın temizlik hizmetini gerçekleştirir.

Tuşba Temizlik

Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmeti

Firmamızda çalışan profesyonel yıkama personellerimiz koltuklarınızı yıkayarak ilk günkü görünümüne ulaştırır. Halı temizlemede kullanılan ürünlerimiz birinci sınıf kaliteye sahip olduğundan dolayı koltuklarınıza herhangi bir şekilde zarar vermez. Kesinlikle yıkanan koltuklarınızda renk ve doku problemi meydana gelmez. Son derece profesyonel özelliklere sahip yıkama işlemimiz sonrasında koltuklarınızı rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz. Firmamızda kullandığımız her türlü temizlik ürününü dilerseniz kendiniz de araştırabilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Her koşulda güven veren koltuk yıkama hizmetlerimizden satın almak için günün her saati firma danışmanlarımız ile iletişim kurabilirsiniz.

Sektörde Öncü Koltuk Yıkama Hizmetleri

Profesyonel koltuk yıkama hizmetlerimiz Başakşehir genelinde devam etmektedir. Başakşehir genelinde yer alan her adrese ekiplerimiz kısa zamanda ulaşabilir. Hizmetlerimiz kapsamında adresinize gelen ekiplerimiz servis ücretini kesinlikle müşterilerimize yansıtmaz. Adrese geliş ve gidiş ücreti tamamen firmamıza aittir. Müşterilerimiz sadece koltuk yıkama ücretine tabi tutulmaktadır. Şayet adreste yıkanamayacak kadar kirli koltuklar söz konusu ise de ekiplerimiz adresten alarak koltukları fabrikamıza getirir ve burada detaylı bir yıkama işlemine alınır. Tekrar adresinize teslim edilen halılarınızdan da ek ücret talebinde bulunulmaz. Bu durumda da müşterilerimiz sadece halıların yıkama masrafı olan ücreti öder.

Bölge Genelinde Hızlı ve Kaliteli Yıkama Hizmeti

Fabrikamız günün her saati aktif olarak yıkama işlemi gerçekleştirmektedir. Yoğun durumlarımızda hem gece hem gündüz boyunca yıkama işlemi fabrikamızda devam eder.  Başakşehir genelinde de her gün servisimiz adreslere çıkmaktadır. Bu nedenle bizi aradığınız durumda aynı güç içerisinde koltuk yıkama hizmetimizi satın alabilirsiniz.  Adresinizi ekiplerimize bırakabilir ve koltuklarınızın adresten teslim alınmasını sağlayabilirsiniz. Adresten alınan koltuklarınız aksi bir durum olmazsa aynı hafta içerisinde sizlere tekrar teslim edilmektedir. Başakşehir koltuk yıkama firmamızda minimum 3 iş günü olan yıkama süresi bir aksilik olmazsa minimum 5 iş günü olarak değişkenlik gösterir.

Esenyurt Temizlik Şirketleri

Kaliteli Bir Temizlik İçin Bizimle İletişime Geçin

Başakşehir koltuk yıkama firmamız sizlere her koşulda profesyonel bir yıkama hizmeti sunar. Koltuklarınızın değerinizi sizin kadar önemseyen ekip personellerimiz koltuklarınızı özenle ve titizlikle yıkayarak bütün kirleri koltuklarınızdan arındırır. Koltuklarınızın kumaş özelliğine göre tercih edilecek olan özel yıkama deterjanları sayesinde koltuklarınız zarar görmeden ilk günkü gibi tertemiz olur.  Yıkama işlemi biten koltuklarınız kuruyana kadar fabrikamızda bekletilir ve tamamen kuruyan koltuklarınız özenle ambalajlanarak adresinize teslim edilir koltuk yıkama hizmetlerinde yaptığımız leke çıkarma uygulamalarımız çok yönlü sonuçlar vermektedir.

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.