7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Başakşehir İnşaat Sonrası Temizlik

Başakşehir İnşaat Sonrası Temizlik

Başakşehir İnşaat Sonrası Temizlik İnşaat sektörü Türkiye’nin parlayan yıldızı konumunda devamlı yükselerek ilerleyen bir iş koludur. Teknolojinin gelişimiyle birlikte inşaat işleri de epey hızlanmış ve mimari olarak farklı tasarımlar oluşmaya başlamıştır. İnşaat işlerinde satış yapmadan önce kaba pisliğin temizlenmesi daha sonra ise ince bir temizlik yapılarak dairenin müşteriye açılması gerekmektedir. Tüm bu işlemler titiz bir çalışma sonrasında tam bir randıman vermektedir. Evi satın almak için gezip görmeye gelen insanlar temiz bir yer ile karşılaştıklarında daha kolay beğendiklerini hepiniz takdir edersiniz. İşinde uzman ekiplerimizle birlikte Başakşehir inşaat sonrası temizlik işlerini yapıyoruz. Her türlü alet ve edevatın mevcut olduğu firmamızda herhangi bir ürününüze zarar vermeden istediğiniz gibi bir temizlik yaptırmanın keyfini sürebilirsiniz.

Temizlik işlerinde en çok dikkat edilmesi gereken nokta, “kaş yapayım derken göz çıkarmamak” olmalıdır. Bir yeri temizlerken altındaki malzemeye zarar verirseniz eğer bu hiçbir şeyin önüne geçemez. Bu nedenle ekiplerimiz her lekeye karşı uygun temizlik ürünleriyle kolay bir şekilde tam hijyen sağlamaktadır. Tuvalet, banyo, mutfak ve diğer odaların temizlik işlemleri devam ederken bir taraftan da camların temizlenmesi yapılmaktadır. Camlarda çizilme veya deformasyon oluşmaması adına yumuşak bezler kullanılmakta ve temizlik ürünlerinin seçimi de kaliteli ve etkili sonuç veren türleri içermektedir. Böylelikle tüm daire kolay bir şekilde teslim edilebilmektedir. Başakşehir inşaat sonrası temizlik işi yapan Tuşba Temizlik şirketi bu konularda müşterilerine tam güven vermektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik Nedir?

                İnşaat işleri sırasında çok çeşitli malzemeler ve kimyasal maddeler kullanılmaktadır. Boya, sıva, tiner vb maddelerin yerlerden ve duvarlardan çıkması kolay bir iş değildir. Özellikle bir maddeyi çıkarmaya çalışırken yere veya duvarlara komple bir zarar verilebilmektedir. Bu nedenlerden dolayı işinde uzman olan kişilerin bu tür temizlik işlerini yapmaları daha önem arz etmektedir. Bazı zamanlar leke veya izin türüne göre yıkama makineleri ile temizleme işlemi sağlanırken, kimi zamansa bir tane bez ile etkili bir temizlik ürünüyle tam bir hijyen sağlanmaktadır. Bu konuları o an orada bulunan ekip karar vermekte ve hangi seçenek en uygun ve zarar vermeyecekse onu seçmektedirler. Başakşehir inşaat sonrası temizlik işlemlerinde yapılan bu uygulamalar sonrasında daireniz tertemiz olmaktadır.Tuşba temizlik hizmetleri temizlik hususunda sigortalı personel ve uygun kimyasallar ile çalışmaktadır.

Tuşba Temizlik şirketi, kurumsal bir firmada bulabileceğinizden daha fazlasını sizlere sunmaktadır. Firma konusunda uzman olan personelleriyle tüm temizlik işlerinizi yapmaktadır. Sadece inşaat sonrası temizlik değil, cephe temizliği, zemin temizliği, apartman ve site temizliği gibi bir sürü daha iş kolumuz mevcuttur. Yılların verdiği tecrübeyle birlikte Başakşehir inşaat sonrası temizlik hizmetini sade bu ilçede değil, tüm İstanbul’da sağlamaktayız. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

başakşehir dış cephe cam temizleme

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.