7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 İstanbul Dezenfeksiyon Firması

İstanbul Dezenfeksiyon Firması

Korona virüsünün Türkiye’ye girmesiyle beraber İstanbul dezenfeksiyon hizmeti veren firmalar alkol ve oksijen bazlı dezenfektanlar ile firmaların, evlerin, ofislerin, fabrikaların, hastanelerin ve insanların yoğunlukla bulunduğu meskenlerin dezenfeksiyon hizmetlerini sağlamaktadır. İstanbul Dezenfeksiyon Firması Tuşba Temizlik sunduğu hizmetlerle kendi müşterilerine sunmuş olduğu Dezenfeksiyon Hizmetini Talep eden bütün müşterilerine de sunmaktadır. Virüs, bakteri ve hertürlü solunum yolu enfeksiyonlarına karşı geliştirilen dezenfektanlar ile sunulan hizmet tamamen müşterilerin sağlığına ve stabil hayat şartlarının devam ettirilmesi üzerine yapılmaktadır.

İstanbul Dezenfeksiyon hizmeti

Tuşba Temizlik Tarafından yapılan Dezenfeksiyon Hizmeti ulv ortam sisleme makinası ile Nano teknoloji dezenfektanlar kullanılarak yapılmaktadır. Aynı zamanda alkol bazlı dezenfektanı püskürtme yöntemi ile insanların gündelik hayatlarında sıklıkla temas ettiği bölgelere (kapı kolları, asansör düğmeleri) gibi alanlara uygunlanmaktadır. Sunmuş olduğumuz hizmette kullanılan dezenfektanların tamamı sağlık bakanlığı onaylı dezenfektan kullanılarak yapılmaktadır. Dezenfekte edilen alanların stabil temizlik hizmetlerini karşılayan firmamız virüsten korunmak için çalışma ortamlarını sağlıklı duruma getirirken el ve yüz dezenfektanları ile korunma tedbirlerininde elden bırakılmamasını önemle tavsiye ediyor zira ortam dezenfeksiyonun sağlanması hastalık için sadece sağlıklı bir çalışma ortamı sunar.

İstanbul Dezenfeksiyon Firması
İstanbul Dezenfeksiyon Firması

5 Adımda Dezenfesiyon Hizmeti

  1. Çalışma ortamına göre gerekli analizler firmamız yetkililerince yapılır,
  2. Meskeninizde kullanılan araç,gereç ve yaşamsal faaliyetlerin düzenli kullanıldığı ürünler ( masa, bilgisayar, sandalye, yemek masası) göz önüne alınarak gerekli dezenfektanlar hazırlanır,
  3. Uygulama yapacak profesyonel dezenfeksiyon ekibi uygulanacak ortama uygun korunaklı kıyafetleri ile dezenfeksiyon yaptırmak istediğiniz mekana gelirler,
  4. Öncelikle bakteri ve virüslerin giderilmesi için havada bulunan enfeksiyon maddelerini azamiye indirmek ve yok etmek için ULV makinesini (ortam sisleme) alanın tamamına uygulayarak havada bulunan riskleri en aza indirgemektedir,
  5. Sonrasında günlük yaşantımızda bizim gibi herkesin temas ettiği potansiyel bulaşma yolu olan kullanım alanlarına püskürtme yöntemi ile yüzeysel kullanım dezenfektanları kullanılmaktadır.
İstanbul Dezenfeksiyon Firması
İstanbul Dezenfeksiyon Firması

 

Dezenfeksiyon Hizmeti veren firmaların kullanmış olduğu dezenfektanların sağlık bakanlığınca kullanıma uygun görülmüş olması insan sağlığı için önemlidir. Tuşba Temizlik olarak bunu dikkate alıyor ve dezenfeksiyon yaptırmak istediğiniz alanlara profesyonel ekibimiz ile hizmet sağlıyoruz.

İstanbul Dezenfeksiyon Firması
İstanbul Dezenfeksiyon Firması

Corona Dezenfeksiyon Hizmeti Hakkında tüm detayları incelemek için İstanbul Corona Dezenfeksiyon Hizmeti yazımızı okuyabilir, detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.