7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Temizlikte Öncü Olmak

Temizlikte Öncü Olmak

Temizlikte Öncü Olmak

Belki de bir çok kişi şansını temizlik şirketi kurmakla denedi. Bu amaç doğrultusunda yapılan atılımların çoğu boşa küre çekmekle son buldu. Müşteriyi anlayamamak, kaliteden ödün vermek, temizlik araç gereçlerine hakim olamamak, temizlikte her yer için ayrı bir çalışma yapılması gerektiğini bilememek en büyük olumsuz nedenler oldu. Peki müşteri gerçekten temizlik sektöründen ne istiyor ? Müşterinin beklentilerini karşılayabiliyor musunuz ? İşte ana odak nokta bu soruyu nasıl cevaplayabildiğinizden geçiyor.

Müşterinin Temizlik Sektöründen Beklentisi Nedir ?

Temizlikte Öncü Olmak Zaman durmuyor ki her sektörde bir yenisi daha eklenmesin. Sektörlerde, verilen hizmetlerde sürekli değişiyor fakat bu temizlik uygulamalarını her firma farklı yöntemlerle yapıyor. Müşteri uygun fiyat ve kaliteli hizmeti aynı anda görmek istiyor. Tuşba Beylikdüzü Temizlik Şirketi olarak bizde buna önem veriyoruz. 10 yılı aşkın bilgi birikimimiz ve güçlü kadromuz ile hizmette sınır tanımıyoruz. Müşterinin istediği ölçüde temizlik hizmetini programlayıp bu istekler doğrultusunda kalite hizmeti sunuyoruz.

Temizlik Sektörünün Tarihçesi

Teknoloji arttıkça yeni iş sınıfları ortaya çıkmıştır. İnsanlar zamandan daha çok tasarruf etmek için temizlik hizmetini başkalarından alma ihtiyacı oluşmuştur. Geçmişten günümüze temizlik sektörü de gelişti ve bu zamanlara kadar yeni yöntemler ile yerini aldı. Hem temizlik sektörü hemde temizlik ürünlerinde gelişme 1940 lar da 2. dünya savaşından sonra artış gösterdi. Türkiye’de  temizlik ürünleri sektöründe sanayileşme 1950’li yıllarda yabancı firmaların pazardan pay almak istemeleri ile başlamıştır. Temizlik sektörü ürünleri günlük yaşamımızın zorunlu tüketim maddeleri sınıfına girmekte olup, hayatımızda önemli bir yer almaktadır. İnsan hayatı devam ettiği sürece ölmeyecek sektörler arasında Temizlik sektörü de görülmektedir. Şimdi temizlik sektöründe yer alan uluslararası firmalardan bahsedelim. Dünyanın en büyük sabun üretici, ihracatçı ve ithalatçıları olan firmalar Avrupa Birliği üyesi ülkeleridir. Unilever, Reckitt Benickser, SC Johnson and Son ve Henkel Temizlik sektöründe pazarda yer alan lider firmalardır. Son zamanlarda temizlik sektörünün en büyük Pazar ağı Brezilyada görülmektedir. Brezilya pazarı ABD ve Batı Avrupa pazarını aşarak dünyanın en hızlı büyüyen pazarı haline gelmiştir. Gelişen pazarlarda lider firmalar Unilever ve Procter and Gamble olmuştur. Procter and Gamble firması dünya deterjan sektöründe önemli ürünleriyle liderliğini sürdürmeye devam etmektedir. Uluslararası firmalar son dönemlerde gelişmekte olan ülkeleri kendilerine hedefleyerek gelişmekte olan pazarlarda büyümeyi hedeflemişlerdir. Dünya temizlik maddeleri ithalatında ilk sırada yıkama temizleme ve yer ürünleri almaktadır. Bu ürün grubunu sabunlar, yüzey aktif maddeler ve yağlama müstahzarları, pas önleyiciler takip etmektedir. Dünyada temizlik maddelerinin toplam ithalat değeri; 2014 yılında 60 milyar ABD Doları olmuştur. 2015 yılında ise %10 oranında azalış yaşanarak 53,8 milyar ABD Doları olarak gerçekleşmiştir. 2016 ve 2017 yıllarında ise tahmini ithalat değer 54 milyar ve 60 milyar ABD doları arasındadır. Türkiye de temizlik maddeleri pazarını deterjan ve sabun oluşturmaktadır.
Ve ayrıca Türkiye de sabun sektörü dünyadaki rakiplerine göre gelişmiş ve önemli yeterlilikleri olan bir sektördür.İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır ?

Kalite hizmet için bizi arayın sizi bilgilendirelim. İnstagram adresimizde bizi takip edip destek olabilirsiniz.

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.