7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 İkitelli Dışcephe Cam Temizliği

İkitelli Dışcephe Cam Temizliği

İkitelli Dışcephe Cam Temizliği Temizlik, insanların rutin olarak yaptıkları ve sağlıklı, zinde bir yaşam sürmenin anahtarı konumunda olan ince bir iştir. Temizlik sonrasında yaşadığımız yerde yer alan bakteri ve mikroplardan tamamen kurtulmak mümkün olmaktadır. İnşaat sektörünün harıl harıl çalıştığı bu dönemde insanlar artık yüksek katlı binalarda cam cephe tercih etmektedir. Eskiden yapılan mantolama tarzı cepheler yerini cam cephelere bırakmaktadır. Cam cephelerin en büyük problemleri ise kiri ve pisliği hemen belli etmeleridir. Özellikle güneş ışınları camlara vurduğu zaman ne var ne yoksa her şey dışarıdan çok net gözükmektedir. Bu durum işyerinin kurumsal kimliği dâhil pek çok şeyi etkilediğinden dolayı bu camların zaman içerisinde temizlenmesi gerekmektedir. İkitelli dışcephe cam temizliği yapan firmalar aracılığıyla bu tarz işlerinizi kolaylıkla yaptırabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Cam temizleme konusunda uzman çözümler her zaman işe yaramaktadır. Yüksekte yapılan bu çalışmalarda çalışan kişi, temizlik firması ve işveren tarafının belirli sorumlulukları vardır. Herhangi bir kazaya maruz kalmamak için her taraf kendi payına düşen görevi yerine getirmelidir. Özellikle ek güvenlik önlemleri büyük fayda sağlamakta, olası bir makine arızası gibi durumlarda yüksekte çalışan işçinin tek dayanağı bu önlemler olmaktadır. Ayrıca yüksekte yapılan çalışmalarda aşağıya malzeme düşme riski de olduğundan alttan geçen insanları da oradan uzaklaştırmak ve güvenlik şeritleriyle binanın temizlik yapılan cephesinin altını tamamen kapatmak çok doğru bir seçim olacaktır. İkitelli dışcephe cam temizliği işi yapan Tuşba Temizlik şirketi bu konularda her şeyden önce iş güvenliği konusuna büyük önem vermektedir. Çalışma alanlarında mümkün mertebede fazlası sayıda güvenlik tedbiri almayı hedefleyen firma kimsenin canına ve malına zarar gelmeden temizlik işlerini hızlı bir şekilde tamamlamaya çalışmaktadır.

İkitelli Dışcephe Cam Temizliği Tuşba Temizlik Şirlketi

İkitelli dışcephe cam temizliği işlemleri sırasında kullanılan ürünlerinde önemi büyüktür. Kaliteli, sağlık bakanlığı onaylı, TSE belgesine sahip olan ürünlerle işlemler daha hızlı ve kaliteli olmaktadır. Camların temizlenmesiyle birlikte yapılan çerçeve temizliği sırasında 2 farklı ürün kullanılmaktadır. Böylelikle yüzeylerdeki kirler daha çabuk çözünmekte ve yüzey daha rahat temizlenmektedir.

Cephe temizliği sırasında bu işi yapan kişilerin gereken tüm eğitimleri alması önemlidir. Alınan eğitimler sayesinde herhangi bir tehlike anında nasıl davranması gerektiklerini bilen insanlar daha soğukkanlı bir şekilde olaya müdahil olabilmektedir. Böylelikle yaşanabilecek bir faciadan ufak tefek zararlar ile kurtulmak mümkündür. Aynı zamanda yüksekte çalışabilir raporu da olan bu işçilerin kesinlikle yükseklik korkusu bulunmamalıdır. Genellikle bu ekip dağcı dediğimiz tırmanıcı insanlardan oluşturulmaktadır.

İkitelli dışcephe temizliği firması Tuşba Temizlik şirketi bünyesinde bulundurduğu uzman ekipleri sayesinde cam temizleme işlerini kolaylıkla yapmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

ikitelli temizlik firmaları

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.