7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 İkitelli Dış Cephe Temizliği

İkitelli Dış Cephe Temizliği

İkitelli Dış Cephe Temizliği Günümüzde inşaat şirketleri artık büyük yatırımlar yapmakta ve yüksek katlı binalar yapmaktadırlar. Ülke ekonomisinin en büyük lideri konumunda olan inşaat sektörü ile birlikte artık yatırımlarda hız kazanmış bulunmaktadır. Bunca yapılan yatırımlara nazaran inşaat şirketleri yaptıkları binaları satmak istemektedirler. Bu satış işlemi ise tabi ki temizlik ile mümkün olmaktadır. İnşaatın kalitesinin esas olduğu satış işleminde bu kaliteyi gösterebilmekte çok önemlidir. İnşaat işleri yapılırken kullanılan kimyasallar inşaat sonrasında yine cephelerde kalmaktadır. Sadece bu da değil tabi ki, bu cepheler hiçbir işlem yapmadan da zaman içerisinde kirlenmektedir. İkitelli dış cephe temizliği şirketleri ile birlikte sizlerde arzu ettiğiniz tüm cephe temizlik işlemlerine kavuşabilirsiniz.

Cephe temizliği günümüzde en riskli işlerin başında gelmektedir. Bu riskler çerçevesinde yukarıda çalışan, binanın en tepe noktalarında açıkta çalışan insanlar büyük bir risk altındadırlar. Burada yapacaklar en ufak bir hata sonucunda düşme tehlikesi yaşamakta, düşme sonrasında ağır yaralanma veya ölme gibi kötü sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bu sonuçlara mahal vermemek adına ülke ortalamamızın günde 1 den fazla olduğu bu kazalarda gereken önlemlerin alınması çok önemlidir. İkitelli dış cephe temizliği yapan şirketler arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi de bu konularda gereken önemi almaktadır.

İkitelli Dış Cephe Cam Temizliği

Cephe Temizliği Önlemleri

Cephe temizliği sırasında alınacak önlemler ve personellerin eğitilmesi gerekmektedir.

  • Yüksekte çalışan dâhil tüm personellere iş güvenliği eğitimi verilmelidir.
  • Yüksekte çalışan ve temizlik işleri yapan personellere yüksekte çalışabilir belgesi alınmalı ve bu konularda gereken eğitim verilmelidir.
  • Yüksekte yapılan çalışmalarda dikkat edilmesi gereken bir diğer konu da kişinin mesleki yeterlilik belgesine sahip olma konusudur. Mesleki yeterlilik belgesi ile kişiye temizlik konusunda gereken eğitim verilmekte, bu sayede kaliteli ve kalıcı bir temizlik işlemi yapılabilmektedir.
  • Yüksekte çalışma esnasında kullanılacak olan makineyi kim kullanıyorsa eğer o makineye dair operatörlük belgesinin bulunması zorunludur.
  • Bu çalışmalar esnasında kullanılan makinelerin bakımlarının geciktirilmeden yapılması da çok önemlidir.
  • İkitelli dış cephe temizliği yapan firmalar bu konular üzerinde gereken tüm tedbirleri almalıdırlar.

İkitelli dış cephe temizliği hizmeti veren firmalar arasında bulunan Tuşba Temizlik şirketi de bu konularda tüm sorumluluğu bilmekte ve gereken tedbirleri almaktadırlar. Cephe temizliği konusunda firmanın vermiş olduğu hizmetler neticesinde almış olduğu referansları görebilirsiniz. Firmanın web adresine girerek hakkında daha detaylı bilgi alma şansına sahip olabilirsiniz. Hatta bu konuda daha fazla bilgi almak için müşteri temsilcisini de arayabilirsiniz. Dilerseniz firmanın merkezine gelerek sizlere nasıl bir hizmet sunduklarını sıcak bir çay eşliğinde anlatması talebinde dahi bulunabilirsiniz. Kalitenin doğru adresi olan Tuşba Temizlik Şirketi ile birlikte doğru adreste bulunmaktasınız.

İkitelli Temizlik Şirketleri

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.