7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 İkitelli İnşaat Sonrası Temizlik

İkitelli İnşaat Sonrası Temizlik

İkitelli İnşaat Sonrası Temizlik Türkiye’nin bir inşaat ülkesi olduğu gerçeği bulunmaktadır. İnşaat her alanda ülkemize yön ve yol vermektedir. İnşaat ile birlikte çalışan insan sayısı artmakta, mobilya sektöründen sanayi sektörüne kadar pek çok alanda hareketlilik yaşanmaktadır. Ülkemizin lokomotifi konumunda olan bu sektörde konut veya bina satışları en önemli unsuru oluşturmaktadır. Yapılan binanın veya konutların satışları sonrasında müteahhit kazanmakta ve kazandıklarını tekrar bu sektöre yatırmaktadır. Böylelikle bir devir daim durumu söz konusu olmaktadır. Tüm inşai işler tamamlandıktan sonra binanın komple bir temizliği yapılır. Bu temizlik o kadar önemlidir ki, binaya girerek satın almak istediği evi gören müşterilerde ilk intibayı oluşturur. İkitelli inşaat sonrası temizlik işlerini yapan firmamız, bu konuda yeterince hassas bir temizliğe imza atmaktadır. Temizlik işlemlerinden sonra binanız müşterilerin görmesine hazır bir şekle gelmektedir. Böylelikle daha fazla satış yapabilirsiniz.

İnşaat işlerinden sonra yerlerde ve duvarlarda bir sürü leke ve iz kalmaktadır. Bu izler normal silme yöntemleriyle çıkmadan kimyasal maddeler içerir. Tuşba Temizlik şirketi özel olarak hazırladığı temizlik ürünleriyle bu zorlu kirlerin üstesinden gelebilmektedir. Aynı zamanda inşaat işleri sonrasında cam temizliği gibi işlerde yapıldığından dolayı son derece titiz ve hassas bir çalışma gerçekleştirilmektedir. Camlarda bulunan etiketlerin dahi çıkarıldığı bu işlemlerde temizlik yapılan yüzeye zarar verilmemesi en önemli konularımızdan bir tanesidir. İkitelli inşaat sonrası temizlik firması Tuşba Temizlik şirketi ile bu tarz temizlikleri gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

İnşaat sonrası temizlik çok hassas bir konu olduğundan dolayı bir takım şeylere muhakkak dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunları aşağıda sizlere maddeler halinde anlatacağız.

  • İnşaat sonrasında kalan leke ve izler çıkması en zorlu olan pisliklerden oluşmaktadır. Özel karışımlar ile kolay bir şekilde çıkması sağlanmalıdır.
  • Temizleme işlemi sırasında temizlik yapılan yüzeye kesinlikle zarar verilmemelidir.
  • Yıkama makinelerinin de kullanıldığı bu temizlik türünde, makineyi kullanan insan, cihaz ile zemin mesafesini iyi ayarlamalı, püskürtülen suyun zemine zarar vermesini engellemelidir.
  • Cam temizliği sırasında kişi kendi güvenlik önlemlerini almalıdır.
  • İkitelli inşaat sonrası temizlik işi yaparken, daireye girildiğinde sizden önce verilen bir hasar var ise bunu yetkililere anında bildirmeniz gerekmektedir.
  • Detaylı ve ince bir temizlik işlemi yapılmalıdır. Daireyi ziyarete gelen müşterinin oradan memnun ayrılmasını sağlayacak önemli şeylerin başında temizlik geldiği kesinlikle akıldan çıkmamalıdır.

İkitelli inşaat sonrası temizlik firması Tuşba Temizlik şirketi de bu konuda üzerine düşen görevin fazlasını yerine getirmektedir. %100 müşteri memnuniyeti adı altında yapılan bu çalışmaların ana odak noktasının satış olduğunu firmamız ve tüm personellerimiz bilmektedir. Dairenizde yapacağımız temizliklerin ardından satışların daha hızlı gittiğine tanıklık edeceksiniz.

İkitelli Dış Cephe Cam Temizliği

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.