7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 İkitelli Dış Cephe Cam Temizliği

İkitelli Dış Cephe Cam Temizliği

İkitelli Dış Cephe Cam Temizliği Cephe temizliği işleri yapılması en zor şeylerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yüksekte yapılmasından dolayı çok büyük riskler taşıyan bu işlerde doğru firma seçimi büyük önem arz etmektedir. Günümüzde yapılan işyerlerinin cepheleri artık cam cephe olarak tasarlanmaktadır. Camlar ise üzerindeki kirleri daha fazla gösterdiği için sürekli olarak temizlenmesi gereken yerlerdir. Şirketinizin kurumsal yapısı itibariyle dışarıdan gözüktüğünde de temiz bir yüzeyle müşterilerine hitap etmesi sağlanmalıdır. Aksi halde müşteriler daha binanızın dış tarafını görerek sizinle çalışmaktan vazgeçebilir. Bu yazdıklarımız sıklıkla karşılaştığımız problemlerden olduğu için hatırlatma gereksinimi duymaktayız. İkitelli dış cephe cam temizliği sırasında yapılacak olan işlemlerle binanızın camları uzun süre temiz kalabilmektedir. Böylelikle işyeriniz dışarıdan bakıldığında da albenili bir yapıya bürünmektedir.

Cam temizliği işlerinde atılacak her adım ayrı bir öneme sahiptir. Kullanılacak temizlik malzemesinden çalışılacak platforma kadar her şey temizliğin kalitesini etkilemektedir. Temizlik sırasında kullanılacak olan platformlar binanın durumuna göre değişebilir. Binada asma iskele kurabilecek bir yapı var ise ilk tercih bu olmaktadır. Onun dışında ise vinç getirilmek suretiyle temizleme işlemi yapılmaktadır. Binanızda bulunan yüzeylerin düzlüğü veya girintili çıkıntılı olması da temizliğin kalitesini ve fiyatını etkileyen önemli detaylardandır. Kıvrımlı ve girintili bir yapıya sahip binanın temizliği daha zor ve daha fazla zaman almaktadır. İkitelli dış cephe cam temizliği firması Tuşba Temizlik şirketi de cam temizliği sırasında kullanılacak bütün platformlara sahiptir. Bu nedenle aracı bir firmayla çalışmıyor doğrudan sağlayıcı bir firma ile çalışarak daha hızlı çözümlere ulaşabiliyorsunuz.

Yüksekte Çalışmak Risklidir

                Kanunlar çerçevesinde insan belinin üzerindeki tüm çalışmalar yüksekte yapılan çalışma sınıfına girmektedir. Bu nedenle cephe çalışmaları da yüksekte yapılan çalışma sayılmakta ve oldukça dikkat edilmesi gereken işlerden bir tanesidir.  İnsanların en ufak denge kaybı durumlarında yaşamını yitirdiği veya sakat kaldığı bu iş kollarında kesinlikle en ufak bir hataya yer yoktur. İkitelli dış cephe cam temizliği yapılırken iş güvenliği konularında tüm personeller bilgilendirilir. Alınabilecek maksimum önlemler alınarak işlemlere başlanılır. Temizlik sırasında kullanılacak ürünlerin özel karışımlar neticesinde elde edilen kaliteli ve uzun ömürlü bir temizlik işlemi için gereken tüm özelliklere sahip olması sağlanır. Böylelikle aldığınız hizmetten uzun bir süre yararlanabilirsiniz.

Kış aylarında soğuk geçen günler sonrasında camlar ve çerçeveler yıpranmaktadır. Bunların temizlenmesi ve tekrar bakım yapılması dayanıklılığının sağlanması açısından önemlidir. Tuşba temizlik şirketi tüm bu konulara ikitelli dış cephe cam temizliği sırasında özel bir ehemmiyet göstermektedir. Firmamızla yapacağınız çalışma sonrasında %100 memnun kalacağınızı garanti ederiz. Uzman ekiplerimiz yılların verdiği tecrübe ile cephenizi ilk günkü parlaklığına ve temizliğine kavuşturmaktadır.

ikitelli temizlik şirketleri

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.