7 Gün 24 Saat Kesintisiz Temizlik Hizmeti !
 Avcılar Temizlik

Avcılar Temizlik

Avcılar Temizlik Temizlik işleri günümüzde artık insanların bilinçlenmesiyle birlikte en çok tercih edilen hizmetlerden bir tanesi olmaktadır. Yoğun iş temposunda temizliğe vakit ayıramayan insanlara temizlik şirketleri destek olmaktadır. Bu desteklerin en başında tabi ki temizlik personelinin sizin istediğiniz yere yani evinize veya ofisinize gönderilmesi sonucu oluşmaktadır. Avcılar temizlik işi yapan firmalardan bu konularda gereken desteği anında alabilirsiniz.

Temizlik yapılırken her yerin titiz bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Uzun ömürlü ve kalıcı bir temizlik işlemleri ile birlikte insanların yaşadıkları ortam tamamen sterilize edilmektedir. Temizlik işlemleri sırasında eğer evinizi temizletmek isterseniz evinizde bulunan tüm mahaller temizlenmektedir. Bunlara örnek olarak aşağıda biraz daha detaylı bilgi verelim. Avcılar temizlik şirketleri evde temizlik konusunda aşağıdaki işlemleri yapmaktadır.

Avcılar Temizlik Firması Tuşba Temizlik Yaparken Nelere Dikkat Etmektedir?

Avcılar Dış Cephe Cam Temizliği

  • Öncelikle tüm temizlik işlemleri yukarıdan aşağıya doğru yapılmaktadır. Yani, dolaplar ve pencere camları bu konuda ilk sırada bulunmakta en son sırada ise zeminler bulunmaktadır.
  • Temizliğe sizin uygun gördüğünüz alandan başlansa da genel olarak mutfak veya salondan başlanmakta ve hol en sona bırakılmaktadır.
  • Temizlik sırasında bir temizleme bezi birde kurulama bezi kullanılmaktadır. Böylelikle ıslak yüzeylerin çektiği mikrop ve tozlara engel olunmaktadır.
  • Mutfak temizlikleri sırasında dolaplar tek tek boşaltılır, silinir ve tekrar aynı şekilde yerine konulur.
  • Banyo ve tuvalet temizlikleri sırasında ise etraf silindikten sonra klozet gibi yerler çamaşır suyu dökülerek biraz bekletilir ve ardından temizleme işlemine devam edilir.
  • En son temizliği ise yerlerin silinmesi ve halıların süpürülmesi ile son verilmektedir.
  • Avcılar Dış Cephe Temizliği

Avcılar temizlik işlemleri ile profesyonel, detaylı ve programlı bir temizlik işlemini sizlerde kendi evinizde yaptırma şansı yakalayabilirsiniz. Temizlik konularında en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi de temizlik ürünlerinin seçimi konusu olmaktadır. Bu noktada sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış veya TSE belgesi bulunan yani ilgili makamlarca kontrol edilmiş ürünler kullanılmaktadır. Hatta bu ürünler çoğu zaman firmamız tarafında özel oranlarda karıştırılarak etkileri daha da artırılabilmektedir. İnsan sağlığını ilk plana koyduğumuz bu tür işlerde “kaş yapayım derken göz çıkartan” bir firma değiliz. Sağlık için yaptığımız tüm bu işlemlerde insan sağlığını olumsuz etkileyebilecek her türlü işten kaçınmaktayız. Avcılar temizlik firması Tuşba Temizlik şirketi ile birlikte evleriniz ve sağlığınız artık emin ellerde bulunmaktadır.

Tuşba temizlik şirketi, 20 yılı aşkın süredir İstanbul temizlik sektöründe ismini altın harflerle en tepe noktaya yazdırmayı başarmıştır. Tecrübe ve deneyimle sabit olarak olması gereken her türlü temizlik işlerinde sizlerin her daim yanında olmayı başarmıştır. Sizlerde kaliteli ve kalıcı bir temizlik yaptırmak isterseniz eğer bize web sitelerimizden ulaşabilir ve randevu talep edebilirsiniz.Ücretsiz keşif yaptırabilir uygun demo talebinde bulunabilirsiniz.

Avcılar Dış Cephe Cam Temizleme

Whatsapp
1
Sorularınız mı var ?
Merhabalar,
Tuşba temizlik olarak buradayız hemen whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.